Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://byvanie.pravda.sk/cena-plynu-...k-bpeniaze_p01
toto nas ma tesit? Dost by ma zaujimalo, ake podklady URSO vzal do uvahy.
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
durisovad Pozri príspevok
http://byvanie.pravda.sk/cena-plynu-...k-bpeniaze_p01
toto nas ma tesit? Dost by ma zaujimalo, ake podklady URSO vzal do uvahy.
To by aj mňa zaujimalo a toto je Ficova vizitka,lebo ten šéf URSO je jeho človek a chcú robiť z ľudí volov,Fico zvolá tlačovku a vehementne bude obviňovať Radičovej vládu,sú to podvodníci všetci,hrajú z nami špinavú hru-veď pokiaľ viem ceny sú z Rusmi kontrahované dlhodobo.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mozno mas pravdu, ze ten clovek na cele URSO je nekompetentny, ale za Fica sa cena plynu nezvysila ani raz, naopak doslo k miernemu znizeniu.
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Lenže to je taká falošná hra,teraz jeho človek može zvýšiť cenu,lebo si tým budú nahrávať politické body-preto ho mali vymeniť aby každý bral politickú zodpovednosť za svoje konanie./teraz si budú zodpovednosť pohadzovať ako horúci zemiak/
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Len jeden deň som nebola tu na Porade (v utorok) a v stredu aké zmeny! - tie "likes" srdiečka mi nevadia, aj keď neviem, na čo sú, ale že som včera mala úplne nefunkčný jeden z albumov, to ma už nasr*dilo. Dnes som sa zas potešila, že album je naspäť - ale len do chvíle, kým som nezistila, že funguje len jeho prvá strana z troch. To čo sú za inovačné procesy?
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

durisovad Pozri príspevok
Lenze tu sa zachovavaju ludske prava vaznov. Nedajboze im siahnut na nieco. co im nasa ustava garantuje. Ved aj povinnost pracovat bola zrusena a prizivnici a gauneri si mozu robit co chcu. To len obycajny clovek musi vsetko riadne odmakat. A ak je poskodeny, prava skodcu su silnejsie ako jeho.
Každý tu ma ludské práva a može sa úspešne obratit na ústavný súd okrem slušných a poctivých občanov.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...teda keby som ja bola sudcom,nebolo by to žiadne terno pre toho, kto by sa mi dostal do rúk...a každý zloduch by si musel na seba zarobiť, žiadne také, že by dostal chleba a vodu za štátne,vyrobila by som im druhé Guantanamo,ale s robotou každodennou ,však by si každý rozmyslel, ako sa bude chovať...a tak ďalej...
Nooo pepsi, takých ako ty už bolo a dopadli veľmi zle ( bohužial ), dlho by si nevypisovala na Poradu asi...

http://sk.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Falcone


http://sk.wikipedia.org/wiki/Paolo_Borsellino
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ved teraz niektorý chcú ist do basy-ved to je choré,za chvílu bude v base väčší luxus ako v nemocnici alebo intraku.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

trisestri Pozri príspevok
ved teraz niektorý chcú ist do basy-ved to je choré,za chvílu bude v base väčší luxus ako v nemocnici alebo intraku.
Nedávno som mala v nemocnici na izbe spolupacientku, ktorá robila vo väznici a to jej rozprávanie stálo za to... O výhodách, ktoré väzenkyne či väzni majú, o tom, ako počas väzby využijú všetky vymoženosti zdravotníctva, kompletné prehliadky, vyšetrenia všetkého druhu, len zjojknú, že ich niekde bolí a už s nimi ide eskorta do nemocnice, lebo nikto si nevezme na seba zodpovednosť, keby sa im nebodaj naozaj niečo stalo. A keďže sú to väzni, nebudú predsa čakať v čakárni pol dňa a justičná stráž s nimi - všade ich berú ako prvých...Čo na tom, že je čakáreň plná ľudí, trebárs aj matiek s deťmi... A že cigánky poznajú všetky svoje práva, na čo majú nárok a čo im "štát", teda my všetci, máme zaplatiť... A že si dávajú napr. aj zuby robiť, aby sa pekné vrátili do svojich chatrčí... Keby som to nepočula na vlastné uši, tak tomu neuverím. Tak sa potom nečudujte, kde idú naše/Vaše dane /okrem iného/. Určite si na to rozprávanie spomeniem, keď budem platiť najbližšie u zubára...
4 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Tým že sa ústavou zrušila povinnosť pracovať - je prakticky nemožné pre obyčajného občana vymôcť si svoje právo od basistu: výživné, škody na zdraví, majetku, pôžičky. Uznesenia sú prakticky nevymožiteľné aj cez exekútora, pretože basista nič nevlastní, nemá účet, žiadny hnuteľný a nehnuteľný majetok. Rozsudky sa tak stávajú zdrapom bezcenného papiera. O tom by vedeli rozprávať mamičky s malými deťmi koľko majú uznesení, pojednávaní, koľko potvrdení podonášali na súd, na prokuratúru - ale nemajú to najpodstatnejšie - peniaze od tatka detí. Takisto škody na majetku, na zdraví alebo škody spôsobené vrahmi sú prakticky nevymožiteľné. A vyšetrovatelia, prokuratúra, súdy, exekútori, advokáti, notári, sa len priživujú na poplatkoch a pritom sú si už pri podaní návrhu na súd alebo podaní trestného oznámenia toho vedomí. Škoda štátnych peňazí na platy vyšetrovateľov, sudcov, zapisovateliek, a aj škoda peňazí na vybavenie takýchto nefunkčných ustanovizní pre občana: cez drahé budovy, počítače, kopírky, faxe, diktafóny - až po ceruzky.
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nooo pepsi, takých ako ty už bolo a dopadli veľmi zle ( bohužial ), dlho by si nevypisovala na Poradu asi...

http://sk.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Falcone


http://sk.wikipedia.org/wiki/Paolo_Borsellino
...

..Staník, ja by som nevypisovala na poradu vôbec,keby som bola sudcom...nebolo by kedy...zabudol si, že sú aj takí ktorým sa darí...a ja by som bola taká...!!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...

..Staník, ja by som nevypisovala na poradu vôbec,keby som bola sudcom...nebolo by kedy...zabudol si, že sú aj takí ktorým sa darí...a ja by som bola taká...!!!
pozor, niektorým až príliš a potom .......
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

mňa moc potešilo, že aj na úradoch ešte sedia Ľudia a nie úradníčky - podarilo sa mi zafixovať zlý dátum návštevy na ÚP a dokonca tak zlý, že neboli ani úradné hodiny . Pani, ktorá ma má na starosti ma s menším podotknutím, aby som si dávala lepší pozor na termín vybavila a ja som z dobrým pocitom odkráčala. Ďalší termín som si zapísala do kalendára - len dúfam, že mi naň nepadnú oči až po
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

willma Pozri príspevok
mňa moc potešilo, že aj na úradoch ešte sedia Ľudia a nie úradníčky - podarilo sa mi zafixovať zlý dátum návštevy na ÚP a dokonca tak zlý, že neboli ani úradné hodiny . Pani, ktorá ma má na starosti ma s menším podotknutím, aby som si dávala lepší pozor na termín vybavila a ja som z dobrým pocitom odkráčala. Ďalší termín som si zapísala do kalendára - len dúfam, že mi naň nepadnú oči až po
Nemáš kartičku? Veď do nej píšu všetky návštevy ÚP.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ja dnes dakujem vsetkym svatym, ze moja kabelka s peniazmi, kreditkami, dokladmi, ostala v obchode skusobnej kabinke, kde som ju zavesila, ked som si merala tricko a veselo som sa prechadzala bez nej po obchode asi 10 minut..az pri merani klobuku som pustila na zem kosik a ostalo mi spatne, lebo som zbadala, ze mi nieco chyba..mala som velke stastie, ze tam nebolo cez obed vela ludi.....a necihal tam zlodej ako hned v dalsej predajni, kde starsia pani vyplakavala nad ukradnutou taskou..
6 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tweety Pozri príspevok
Nemáš kartičku? Veď do nej píšu všetky návštevy ÚP.
máááám, ale som do nej kukla poriadne až dnes, až ma oblialo, holt mesiac je dlhá doba, aj tak nemajú nezamestnaní čo robiť- tak by som mala dať návrh nech sa hlásime denne
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

willma Pozri príspevok
máááám, ale som do nej kukla poriadne až dnes, až ma oblialo, holt mesiac je dlhá doba, aj tak nemajú nezamestnaní čo robiť- tak by som mala dať návrh nech sa hlásime denne
To by nebol dobrý nápad, mám lepší, denne sa pozeraj na kartičku.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
máááám, ale som do nej kukla poriadne až dnes, až ma oblialo, holt mesiac je dlhá doba, aj tak nemajú nezamestnaní čo robiť- tak by som mala dať návrh nech sa hlásime denne
..

..ja som si kedysi robila v kalendári veľký červený kruh na dátume kontaktu...lebo ten p*čung nestojí za to...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja som si kedysi robila v kalendári veľký červený kruh na dátume kontaktu...lebo ten p*čung nestojí za to...
aj ja som si dnes kalendár zakrúžkovala
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Len si ten kaľandár zaves niekam na poriadne viditeľné miesto a do výšky očí (odporúčam WC - tam chodí každý, keď si sadne, tak by mohol byť presne pred očami!)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať