Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
V nedeľu aj trochu o učiteľoch a ich deťoch:
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria Pozri príspevok
tregédia nikto s nimi nikdy nič nespraví a oni to veľmi dobre vedia, takú moc dostali až nastane situácia kedy niekomu prepne/nečudujem sa/ a vyrieši to inak.... politici majú plnú hubu cigánskej problematiky, len nikdy s nimi nebudú susedia, keby boli pochopili by!!!!!
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dost ma zarazila matka z Vranova,ktorá sa pohoršovala že nik si nevšimol že jej 14 ročná dcára sedela pred vestibulom čakárne s kamarátkou a nik si ich nevšimol a neriešil to-tak neviem jednak tie 14 vyzerajú vyspelejšie a jednak neviem odkial kto mal vediet že dcerénka ušla z domu-rodičia sú schopný vehementne hadzat vinu na kdekoho,len nie na seba-keby tam čakalo malé dieta,ešte to jej rozhorčenie pochopím,ale teens u ktorých človek nevie či niekde necestujú alebo sa netulajú z vedomím a povolením rodičov-ale aj pridrbané zákony,ved čo cudzí by sa starali,ked vlastný rodič ma zakazaný remen v ruke,aj tak problémov a tragedii neubúda,neviem ako to bude pripravené na život,ked na nich už ani kričat sa nesmie a tie dovody zákazu telesných trestov sú smiešné,fungovalo to stáročia a nevyrastali kvoli tomu frustrovaný jedinci alebo agresívny násilnici-jedná vec tyranie,iná vec pár výchovných na zadok,tam kde každý rozumný dohovor zlyhá.
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Potešujúca správa!



Minister zdravotníctva navrhol, aby z povinného zdravotného poistenia ako štandard bolo hradené iba POSLEDNÉ POMAZANIE.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

z diskusie:

.tlieskam panu mojzisovi, od .vierka2010

pan mojzis, to bola skoda casu stravit ho s tymi postkomunistickymi fosiliami. s nimi to nema vyznam, je to zbytocne. aspon minister by mal mat rozum, ale zial ani tam nesvieti svetielko nadeje. ryba smdri od hlavy, vymenit vsetky zadubene hlavy v rezorte, napriklad statny pedagogicky ustav, urad informacii a prognoz skolstva, atd... tych uradov je tam premnozene vela, a vysledok ich prace je zalostny. alebo najlepsie by bolo ich uplne zrusit...tak silna centralizacia po 20 rokoch od padu komunizmu vedie iba k upadku skolstva. jurzyca nema napady, koncepciu, nevie, co ma robit, co je velka skoda...vyhodit vsetkych veducich uradov, lebo su zodpovedni za dlhodoby marazmus v skolstve, a nabrat ludi so zahranicnymi skusenostami, s napadmi, s inovaciami, kreativitou, proste tym, co u sucasnych zodpovednych uplne ale uplne chyba.

Kde je vetšia byrokracia,tým vetší bordel ako pravidlo našej štátnej a verejnej správy-nikto nechce radikálne obmedzit byrokraciu,čím by sa poriadne ušetrilo,prinieslo viac odbornosti a poriadku a to nechce ani tzv slovenská pravica-tu sa da poriadne šetrit a aj získat na tom a je my záhadou,prečo žiadná vlada si to nechce uvedomit.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mna potešilo, že sme prežili pekný deň- boli sme na farme v Stupave-pozreli sme ovečky, somáriky, koníky a pod.-deti sa vyšantili a boli v pohode, boli sme 3 rodinky-jediné čo by som vypichol, čo sa mi nepáčilo,bolo to,že som bol šofér a nemohol som si dať ani nejaké štamperle hrušky...,ale inak bolo dobréééééééé

Ale zasa nemusím, stále len chlastať, ta ňeeee? :-)
Odtiaľ je do Malaciek na Družstevnú len na skok, mohol si navštíviť miestny skanzen zbytočne si chodil do spišskej rezervácie.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...ja som bola včera na country koncerte kapely Míši Růžičkové v Trhové Kamenici ,úplne úžasný zážitok mám..lidi se bavili všichni spolu, spívali a nikdo nebyl ožralý.../čo teda u nás nehrozí/...a najviac sa mi páčil nápis na tabuli pred podnikom, kde sa tá šanta konala:..."lidi, přijďte pobejt"....
Prvé som čítal"lidi přijďte poblejt"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
dost ma zarazila matka z Vranova,ktorá sa pohoršovala že nik si nevšimol že jej 14 ročná dcára sedela pred vestibulom čakárne s kamarátkou a nik si ich nevšimol a neriešil to-tak neviem jednak tie 14 vyzerajú vyspelejšie a jednak neviem odkial kto mal vediet že dcerénka ušla z domu-rodičia sú schopný vehementne hadzat vinu na kdekoho,len nie na seba-keby tam čakalo malé dieta,ešte to jej rozhorčenie pochopím,ale teens u ktorých človek nevie či niekde necestujú alebo sa netulajú z vedomím a povolením rodičov-ale aj pridrbané zákony,ved čo cudzí by sa starali,ked vlastný rodič ma zakazaný remen v ruke,aj tak problémov a tragedii neubúda,neviem ako to bude pripravené na život,ked na nich už ani kričat sa nesmie a tie dovody zákazu telesných trestov sú smiešné,fungovalo to stáročia a nevyrastali kvoli tomu frustrovaný jedinci alebo agresívny násilnici-jedná vec tyranie,iná vec pár výchovných na zadok,tam kde každý rozumný dohovor zlyhá.
To je pravda, a mimochodom, ja by som sa takýmto teens zďaleka vyhol a neoslovoval ich- nikdy nevieš čo majú za lubom a ešte by z teba nakoniec urobili úchylaka...
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Odtiaľ je do Malaciek na Družstevnú len na skok, mohol si navštíviť miestny skanzen zbytočne si chodil do spišskej rezervácie.
Ja som ale nebol v spišskej rezervácii, ale v sečovskej, v pravej trebišovskej oblasti...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Porada sa rozrastá, každý druhý je tu schopný, napriek tomu nie každý vie svoje poznatky aj v praxi uskutočniť-ja nepotrebujem súhlasy,pocty a ani body- pre mňa doležitejší je tvoj dobrý pocit...
Ja nepozerám na to, či si starý poraďák alebo nový poraďák, lebo aj takí ako Vlado( srska), Pavol 54 a marleau majú maju úprimnú poctu, no napriek tomu sú tu aj takí, čo do porady málo dali a moc chcú...
Nie som ani ja tu od začiatku a napriek tomu spravil som posun,nečakám na body, súhlasy ako poniektorí, ktorí chceli by len dobré body a neakceptujú prehry- a ja práveže postavil som na nich svoj rebrík, a stálo to za to, aj keď mal som pri tom nervy ale teraz som lepší ako Zdeno Chára v Bostone...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
terezamaria Pozri príspevok
Potešujúca správa!



Minister zdravotníctva navrhol, aby z povinného zdravotného poistenia ako štandard bolo hradené iba POSLEDNÉ POMAZANIE.
Za posledne pomazanie bude treba zaplatit fararovi, pochybujem, ze by poistovne uzatvorili zmluvu s cirkvami, led uz ani s lekarmi nechcu.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

durisovad Pozri príspevok
Za posledne pomazanie bude treba zaplatit fararovi, pochybujem, ze by poistovne uzatvorili zmluvu s cirkvami, led uz ani s lekarmi nechcu.
a to neveriaci budú diskriminovaní a zo svojho poistenia nedostanú absolútne nič?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Nie som ani ja tu od začiatku a napriek tomu spravil som posun,nečakám na body, súhlasy ako poniektorí, ktorí chceli by len dobré body a neakceptujú prehry
...veď aj ja už 50/50 píšem

Vitaj v klube
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

načo sú vám nejaké body? čo si za ne kúpite? práve pre naháňanie bodov som opustila všetky fotoservre....každý len po bodoch ide,rozdáva ich hlava-nehlava a chce,aby mu boli oplatené....ale nepozerá na to,akému úbohému cvaku tie body dal....nepozerá na to,že sám vkladá dosť biedne foto a chce za to len tie najvyššie body....všimla som si aj tu,že hocijaká blbosť je označená za užitočnú.....
keď viem,poradím,keď neviem,tak si prečítam odpovede iných a možno sa niečo naučím...keď mi niekto vraví z duše,tak súhlasím,občas sa aj pobavím
ale sorry,nečakajte odo mňa,že budem bezhlavo klikať na "užitočné"
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Gina Er Pozri príspevok
načo sú vám nejaké body? čo si za ne kúpite? práve pre naháňanie bodov som opustila všetky fotoservre....každý len po bodoch ide,rozdáva ich hlava-nehlava a chce,aby mu boli oplatené....ale nepozerá na to,akému úbohému cvaku tie body dal....nepozerá na to,že sám vkladá dosť biedne foto a chce za to len tie najvyššie body....všimla som si aj tu,že hocijaká blbosť je označená za užitočnú.....
keď viem,poradím,keď neviem,tak si prečítam odpovede iných a možno sa niečo naučím...keď mi niekto vraví z duše,tak súhlasím,občas sa aj pobavím
ale sorry,nečakajte odo mňa,že budem bezhlavo klikať na "užitočné"
Úplne máš pravdu to isté som si všimla, že určité skupinky ľudí si tu hádže body a súhlasy navzájom aj na hocijaké blbiny. Usmievam sa nad tým a myslím si svoje... Veď život je krásny !
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Economic Pozri príspevok
Úplne máš pravdu to isté som si všimla, že určité skupinky ľudí si tu hádže body a súhlasy navzájom aj na hocijaké blbiny. Usmievam sa nad tým a myslím si svoje... Veď život je krásny !
mám Ti tam dať aj súhlas?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Gina Er Pozri príspevok
mám Ti tam dať aj súhlas?



Vieme svoje.....
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
No o tie body ide hlavne prevádzkovateľom serverov.ľudkovia sa bavia body pribúdajú a reklama sa platí v pomere návštevnosti.Kedysi za cisára pána aj tu na porade nebolo možné dať bod za každú kravinu či si kto napísal.Nejaké dva roky dozadu začala klasať návštevnosť a zisky z reklamy tak sa bodudujú ostošesť všetky nezmysly a zbytočnosti.Viackrát sme majiteľov webu žiadali aby to zmenil ale nenašli sme odozvu .Prachy sú prachy.Tak nekritizujte lebo vám Richard udelí neužitočný bod a ešte mimo témy.Keďže takýmto hlúpim spôsobom zdegradovali bodovanie na úroveň cigánskej osady tak ja tie body uďelujem širinom krížom krážom.Nemajú žiadnu hodnotu ,je to náhrada spokojnosti užívateľov tohto webu.
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dnes ráno zarmútilo - bol veľmi dobrý pilot (chýbalo mu 50m)
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870 Pozri príspevok
No o tie body ide hlavne prevádzkovateľom serverov.ľudkovia sa bavia body pribúdajú a reklama sa platí v pomere návštevnosti.Kedysi za cisára pána aj tu na porade nebolo možné dať bod za každú kravinu či si kto napísal.Nejaké dva roky dozadu začala klasať návštevnosť a zisky z reklamy tak sa bodudujú ostošesť všetky nezmysly a zbytočnosti.Viackrát sme majiteľov webu žiadali aby to zmenil ale nenašli sme odozvu .Prachy sú prachy.Tak nekritizujte lebo vám Richard udelí neužitočný bod a ešte mimo témy.Keďže takýmto hlúpim spôsobom zdegradovali bodovanie na úroveň cigánskej osady tak ja tie body uďelujem širinom krížom krážom.Nemajú žiadnu hodnotu ,je to náhrada spokojnosti užívateľov tohto webu.
Toto ma ani vo sne nenapadlo že je to o reklame, síce som si tiež všimol že niekedy ide bod za bod, ale priznám sa ak nevidím reakciu na môj príspevok(to jedno akú), tak si pripadám ako človek trpiaci samovravou, síce hovorí, ale nikto ho nepočúva,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať