Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pavol54 Pozri príspevok
Toto ma ani vo sne nenapadlo že je to o reklame, síce som si tiež všimol že niekedy ide bod za bod, ale priznám sa ak nevidím reakciu na môj príspevok(to jedno akú), tak si pripadám ako človek trpiaci samovravou, síce hovorí, ale nikto ho nepočúva,
čo má spoločné reklama s tým,že niekoho rada sa mi páči alebo nepáči?
ja na tie reklamy tu ani neklikám.....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Gina Er Pozri príspevok
čo má spoločné reklama s tým,že niekoho rada sa mi páči alebo nepáči?
ja na tie reklamy tu ani neklikám.....
Neviem spýtaj sa o príspevok vyššie, ja som len reagoval.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pavol54 Pozri príspevok
Neviem spýtaj sa o príspevok vyššie, ja som len reagoval.
to je len taká rečnícka otázka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Toto ma ani vo sne nenapadlo že je to o reklame, síce som si tiež všimol že niekedy ide bod za bod, ale priznám sa ak nevidím reakciu na môj príspevok(to jedno akú), tak si pripadám ako človek trpiaci samovravou, síce hovorí, ale nikto ho nepočúva,
..pali, samovrava je úžasná, ak sám so sebou vychádzaš a neprotirečíš si...lebo máš hovoriť s niekým, kto sa má chuť hádať- to radšej sama so mnou...ja body tu na porade neriešim, dám, keď sa mi páči,je jedno, od koho príspevok je...(časom sa možno dočkáme "páči sa mi to" ako na fejsbuku(((()
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Čo ma naštvalo a stále štve:

Susedia co pod nami prerabaju byt, od rana vrtaju do panelu. Uz som z toho na nervy. Ked robia cez tyzden alebo v sobotu, som tolerantna, aj my sme prerabali a boli hlucni, ale ani raz sme nerobili cez vikend, a nie to este v nedelu. Cedulkou na brane nas ziadaju o trpezlivost a toleranciu pocas 5 tyzdnov, ale nejako ju postradam od nich...

Je sedem hodin vecer a oni stale vrtajuuuu....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Gina Er Pozri príspevok
načo sú vám nejaké body? čo si za ne kúpite? práve pre naháňanie bodov som opustila všetky fotoservre....každý len po bodoch ide,rozdáva ich hlava-nehlava a chce,aby mu boli oplatené....ale nepozerá na to,akému úbohému cvaku tie body dal....nepozerá na to,že sám vkladá dosť biedne foto a chce za to len tie najvyššie body....všimla som si aj tu,že hocijaká blbosť je označená za užitočnú.....
keď viem,poradím,keď neviem,tak si prečítam odpovede iných a možno sa niečo naučím...keď mi niekto vraví z duše,tak súhlasím,občas sa aj pobavím
ale sorry,nečakajte odo mňa,že budem bezhlavo klikať na "užitočné"
Gina, ani si nemyslím, že by niekto práve od teba čakal aby si hneď klikala na užitočné- neviem, ale viacmenej nejde o body, poznáme sa tu a už zhruba vieme, že kto čo ako píše, takže body od teba niesú niečo bez čoho by sa nedalo žiť,hm- lebo nieje bod ako bod, keď ja dostanem bod od niekoho významného, viem že je to nejaká hviezda tak ma poteší ale sú body, ktorým moc veľký význam nedávam...
Tak uvidím, ako sa ukážeš na Porade, čo a ako, či budeš platnou členkou, ktorá aj niečo dá , aj do užitočných tém a uvidím čo a ako s príp. bodmi od teba- či budú mať alebo nebudú mať nejakú váhu, takže uvidíme ako sa vyprofiluješ...- musíš ukázať ,že budeš platnou členkou, lebo boli tu aj ľudia, ktorí vykecávali a potom časom odpadli,lebo nemali na to...,časom sa totiž ukáže, či na to niekto má, alebo nemá...
Ale čo ťa tak zbežne sledujem, tak myslím,že si na celkom dobrej ceste-však uvidíme...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zk24 Pozri príspevok
Čo ma naštvalo a stále štve:

Susedia co pod nami prerabaju byt, od rana vrtaju do panelu. Uz som z toho na nervy. Ked robia cez tyzden alebo v sobotu, som tolerantna, aj my sme prerabali a boli hlucni, ale ani raz sme nerobili cez vikend, a nie to este v nedelu. Cedulkou na brane nas ziadaju o trpezlivost a toleranciu pocas 5 tyzdnov, ale nejako ju postradam od nich...

Je sedem hodin vecer a oni stale vrtajuuuu....
my sme toto prežívali celý január až február, susedný byť po predchádzajúcich nájomníkoch-cigošoch xy ks, bol stave asi v takomto keď roboši strhli gumu šváby ich skoro zožrali toľko ich bolo tak si asi vieš predstaviť aká bola rekonštrukcia toho bytu.
tvoju situáciu si viem živo predstaviť osobne by som asi za nimi zašla, moja dcéra raz na tých našich oproti vyletela keď v sobotu o 08.00h rozbalili ten ich orchester,potom sa trošku snažili. pekné nervy
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj vám pribudlo na titulke?: choď na posledný príspevok
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

lujza.j Pozri príspevok
my sme toto prežívali celý január až február, susedný byť po predchádzajúcich nájomníkoch-cigošoch xy ks, bol stave asi v takomto keď roboši strhli gumu šváby ich skoro zožrali toľko ich bolo tak si asi vieš predstaviť aká bola rekonštrukcia toho bytu.
tvoju situáciu si viem živo predstaviť osobne by som asi za nimi zašla, moja dcéra raz na tých našich oproti vyletela keď v sobotu o 08.00h rozbalili ten ich orchester,potom sa trošku snažili. pekné nervy
ja som kupila byt po fetakoch. Mali tri vrstvy linolea, ked bola jedna vrstva s prepacenim presrana a prešťaná, tak dali druhu vrstvu linolea. Cierne steny ako vyhorene, plesne vsade aj v spalni, vsade zatecene. Akoze keby som nevidela, nedokazem si predstavit. Skoncili sme 18.5.2011 prerabku. Viem ze sme robili hluk, lebo sme robili od elektriky, rozvodov vody aj kurenia uplne vsetko. Ale vzdy sme skoncili v piatok na obed a zacali az rano v pondelok cca o 10h.

Tito zacinaju kazdy den o 7h rano (ja celkom skoro vstavam, neviem si predstavit ako nadavaju ti co by chceli spat do 9h), a robia cely vikend, aj teraz v nedelu este o 19.19h.

Mam nervy, chut im nieco povedat, potom si zas poviem ze nech to maju co najskor hotove a nech skoncia... ale potom ma to zas chyti, ze ani tu nedelu nema clovek klud. a to chvalabohu nemam deti, iba pes sa ide zblaznit
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Gina, ani si nemyslím, že by niekto práve od teba čakal aby si hneď klikala na užitočné- neviem, ale viacmenej nejde o body, poznáme sa tu a už zhruba vieme, že kto čo ako píše, takže body od teba niesú niečo bez čoho by sa nedalo žiť,hm- lebo nieje bod ako bod, keď ja dostanem bod od niekoho významného, viem že je to nejaká hviezda tak ma poteší ale sú body, ktorým moc veľký význam nedávam...
Tak uvidím, ako sa ukážeš na Porade, čo a ako, či budeš platnou členkou, ktorá aj niečo dá , aj do užitočných tém a uvidím čo a ako s príp. bodmi od teba- či budú mať alebo nebudú mať nejakú váhu, takže uvidíme ako sa vyprofiluješ...- musíš ukázať ,že budeš platnou členkou, lebo boli tu aj ľudia, ktorí vykecávali a potom časom odpadli,lebo nemali na to...,časom sa totiž ukáže, či na to niekto má, alebo nemá...
Ale čo ťa tak zbežne sledujem, tak myslím,že si na celkom dobrej ceste-však uvidíme...
Stanislav,ja viem,že som tu krátko,takže nečakám,že ma budete nejako moc brať....a nie som ani právnik,lekár,ani účtovník,ani nevlastním nijakú firmu,ani obchod.....ja som len potrebovala radu a nejako som tu zostala
a s tými bodmi som to myslela tak,že nechcem oplácané body,čiže ich ani nebudem vo veľkom rozdávať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Američania ešte aj film natočia ako robia čachre s búrkami
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok
Stanislav,ja viem,že som tu krátko,takže nečakám,že ma budete nejako moc brať....a nie som ani právnik,lekár,ani účtovník,ani nevlastním nijakú firmu,ani obchod.....ja som len potrebovala radu a nejako som tu zostala
a s tými bodmi som to myslela tak,že nechcem oplácané body,čiže ich ani nebudem vo veľkom rozdávať
aj ja
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Gina Er Pozri príspevok
čo má spoločné reklama s tým,že niekoho rada sa mi páči alebo nepáči?
ja na tie reklamy tu ani neklikám.....
...ani ja na reklamu nekliknem.Snom každého prevádzkovateľa webu je dosiahnúť čo najvyššiu návštevnosť.Tak sa vymyslelo bodovanie ,je to na viacerých weboch nie len tu.Je to preto aby sa návštevníci webu vedeli nejako zorientovať.Aj u mňa osobne má vyššiu výpovednú hodnotu príspevok od niekoľko stonásobne bodovaného člena ako od niekoho s dvoma príspevkami za rok.Asi ste tu trochu novšia ako ja.Kedysi sa mohlo bodovať len v odborných témach tie body mali vtedy omnoho vyššiu odbornú hodnotu .Rozoberali sme tu už viackrát sú o tom celé témy zo stovkami príspevkov.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia, kašlite na body! Ak máte chuť, skočte do http://www.porada.sk/t170698-on-line...-pocitaci.html, prečítajte si, postupujte podľa mininávodu a zabávajte sa!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

No,toto ma dnes pobavilo http://www.cas.sk/clanok/200626/kotl...vym-romom.html
...aj ked toho chlapika moc nemusim
Som zvedava na pokracovanie

Tu armadu tazkoodencov, co tam nahnala policia,mohli radsej nahnat do dvora tej neprisposobivej bandy a tam uz davno poriadky urobit ...
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

arizona Pozri príspevok
No,toto ma dnes pobavilo http://www.cas.sk/clanok/200626/kotl...vym-romom.html
...aj ked toho chlapika moc nemusim
Som zvedava na pokracovanie

Tu armadu tazkoodencov, co tam nahnala policia,mohli radsej nahnat do dvora tej neprisposobivej bandy a tam uz davno poriadky urobit ...
Prave pred chvilkou som to citala. Musim povedat ze im drzim moc moc palce. Ale je to strasne smutne, ze vladu a policiu a vsetkych zodpovednych musia zastupit obcania, aby urobili v meste poriadok.

Drzim palce nech sa im podari tu hnusnu haveď vykynožiť. Držím Kotlebovcom palce a prajem p.Dobrovodskemu konecne pokojny zivot.

Za toto gesto ma u mna Kotleba jedno obrovitanske plus. *****
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

arizona Pozri príspevok
No,toto ma dnes pobavilo http://www.cas.sk/clanok/200626/kotl...vym-romom.html
...aj ked toho chlapika moc nemusim
Som zvedava na pokracovanie

Tu armadu tazkoodencov, co tam nahnala policia,mohli radsej nahnat do dvora tej neprisposobivej bandy a tam uz davno poriadky urobit ...
rasistka, oni chudáci majú svoje práva a ty hneď takto by si na nich chcela.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pavol54 Pozri príspevok
rasistka, oni chudáci majú svoje práva a ty hneď takto by si na nich chcela.
Takych rasistov,ako som aj ja,co sa na taketo nieco uz nemozu pozerat,zial na Slovensku denne pribuda.

Ale Kotleba to v tom videu dobre povedal...
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Najväčšiu chybu robí Kotleba v tom ,že na verejnosti vystupuje v tričku a nie v obleku a kravate.Na rozdiel od nášho ožratého Jana.V mnohom má pravdu a úplne inak by vyzeralo ak by ho policajti za pravdu kmásali v obleku ,a úplne inak v tričku a riflách.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

zk24 Pozri príspevok
Prave pred chvilkou som to citala. Musim povedat ze im drzim moc moc palce. Ale je to strasne smutne, ze vladu a policiu a vsetkych zodpovednych musia zastupit obcania, aby urobili v meste poriadok.

Drzim palce nech sa im podari tu hnusnu haveď vykynožiť. Držím Kotlebovcom palce a prajem p.Dobrovodskemu konecne pokojny zivot.

Za toto gesto ma u mna Kotleba jedno obrovitanske plus. *****
Kto je permanentný sťažovateľ susedia alebo pán Dobrovodský? máš to nejaké pomýlené, tých chudákov bielych bratov treba chrániť pred akýmsi večným rebelom. Tí policajti to pochopili správne preto tam prišli keď im hrozilo nebezpečenstvo že ich niekto nakope do zadku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať