Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

arizona Pozri príspevok
Takych rasistov,ako som aj ja,co sa na taketo nieco uz nemozu pozerat,zial na Slovensku denne pribuda.

Ale Kotleba to v tom videu dobre povedal...
No je som to myslel ironicky ešte že mi niekto nerypol nevhodné
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vidieť ak daňový poplatník povie svoj názor drapne ho polícia raz dva, ak robí problémy biely brat, tak príde minister spraviť divadielko a žiadny policajt sa ho ani nedotkne.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ono zase cigani nie su az taki vymetenci ako by sa na prvy krat mohlo zdat. V telke bol raz prispevok o tom, ako ciganovi zobrali vodicak, lebo nemal na pokutu. Bolo to tusim v Spisskej NV. Prisiel na postu zaplatil pokutu. S ustrizkom siel na nedaleku policajnu stanicu, kde si z ustrizka urobili kopiu ako doklad o zaplateni pokuty a dali mu spat vodicak. On siel potom na postu, platbu stornoval a peniaze dostal spat. Mal tak aj vodicak aj usetrene peniaze za pokutu.
Napadlo by to niekoho?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

camozzi Pozri príspevok
Ono zase cigani nie su az taki vymetenci ako by sa na prvy krat mohlo zdat. V telke bol raz prispevok o tom, ako ciganovi zobrali vodicak, lebo nemal na pokutu. Bolo to tusim v Spisskej NV. Prisiel na postu zaplatil pokutu. S ustrizkom siel na nedaleku policajnu stanicu, kde si z ustrizka urobili kopiu ako doklad o zaplateni pokuty a dali mu spat vodicak. On siel potom na postu, platbu stornoval a peniaze dostal spat. Mal tak aj vodicak aj usetrene peniaze za pokutu.
Napadlo by to niekoho?
a to sa dá? prísť s ústrižkom na poštu a pýtať späť peniaze??
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Gina Er Pozri príspevok
a to sa dá? prísť s ústrižkom na poštu a pýtať späť peniaze??
Veru da. Pokial este nebola urobena uzavierka, tak peniaze dostanes spat. Ten cigan to vsetko stihol do polhodiny.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
mi rozprával jeden môj zákaník 67 ročný pán.
Pred obchodom ho oslovila cca 10 ročná cigánka "aby jej dal 10€ preto aby nemusela kradnúť"
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

camozzi Pozri príspevok
Veru da. Pokial este nebola urobena uzavierka, tak peniaze dostanes spat. Ten cigan to vsetko stihol do polhodiny.
sú vychcaní jak diera do snehu
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Gina Er Pozri príspevok
sú vychcaní jak diera do snehu
Je to tak. Zial, tento "socialny" stat ma nuti hladat sposoby ako neprispevat do systemu, z ktoreho najviac tazia ti, ktori do neho nikdy nedali a nikdy ani nedaju nic.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

220870 Pozri príspevok
mi rozprával jeden môj zákaník 67 ročný pán.
Pred obchodom ho oslovila cca 10 ročná cigánka "aby jej dal 10€ preto aby nemusela kradnúť"
u nás nie sú nároční, len predávajú "značkovú" kozmetiku, teda parfém
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

camozzi Pozri príspevok
Ono zase cigani nie su az taki vymetenci ako by sa na prvy krat mohlo zdat. V telke bol raz prispevok o tom, ako ciganovi zobrali vodicak, lebo nemal na pokutu. Bolo to tusim v Spisskej NV. Prisiel na postu zaplatil pokutu. S ustrizkom siel na nedaleku policajnu stanicu, kde si z ustrizka urobili kopiu ako doklad o zaplateni pokuty a dali mu spat vodicak. On siel potom na postu, platbu stornoval a peniaze dostal spat. Mal tak aj vodicak aj usetrene peniaze za pokutu.
Napadlo by to niekoho?
áno, už sa to stalo, ale jednalo sa o výživné a nebol to cigoš
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Lujza, len nenapíš, že takto vybabral s policajtami, ktorí mu zobrali vodičák kvoli nezaplatenému výživnému ...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

dnes som bola so známymi na údeného a pečeného pstruha, nakoľko nás chytil dobrý dážď, posunuli sme sa do iného "pstruhového" a nič moc, pstruh upečený, zohriaty v mikrovlnke / môj subj. názor a nielen môj/ viac tam nepôjdem, ale to by nebolo nič, ale pri druhom stole boli Rusi a tiež si objednávali, okrem iného chceli lagké prejedlo a bolo ponúknúté : klobása, a ešte pražené mandle, žeby klobása, tak mohla byť ľahká, asi málo vážila ale pražené mandle??
Inak v ponuke na predjedlo mali :
mastný chlieb s cibuľou
klobása
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nie je vtedy také "vymoženosti" ešte neboli
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

220870 Pozri príspevok
mi rozprával jeden môj zákaník 67 ročný pán.
Pred obchodom ho oslovila cca 10 ročná cigánka "aby jej dal 10€ preto aby nemusela kradnúť"
mňa včera na parkovisku pri avione pýtal smradľúch 5 éčiek. povedal som mu: prepáč kámoš nemám - podporu som ešte nedostal.
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pavol54 Pozri príspevok
No je som to myslel ironicky ešte že mi niekto nerypol nevhodné
neboj, ja som pochopila,ako si to myslel
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vcera som navstivila zamky lednice a valtice v cechach..
nakolko som bola s rakuskou skupinou-vsetko moji znami,asi 40 ludi,mali sme aj nemecky vyklad................bola som velmi nemilo prekvapena,ze v ledniciach boli predavacky zmrzliny a pamiatkovych predmetov velmi neochotne.predstavte si,ze vobec nebrali eura.pritom tam mali plno cudzincov,ktori by im boli dali radi zarobit,ale nemali ceske koruny,len eura.ja chapem,ze mena v cechach je koruna,ale myslim ze na turistickych miestach sa uz patri byt pripraveny aj na euro.ved cakaju turistov a ked pridu,nechcu im nic predat.skratka mizerny obchod,som dost sklamana......
vo valticiach boli ochotnejsi,aj v restauracii sme platili eurami.
zamky su nadherne,ale na vstup do palmoveho domu si pani poriadne prihodila,kedze vzala eura.moji znami sa stazovali ze ich pekne okaslala,myslela si ze oni su blbi a nevedia si to prepocitat...no co uz,aj taky je svet....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zk24 Pozri príspevok
ja som kupila byt po fetakoch. Mali tri vrstvy linolea, ked bola jedna vrstva s prepacenim presrana a prešťaná, tak dali druhu vrstvu linolea. Cierne steny ako vyhorene, plesne vsade aj v spalni, vsade zatecene. Akoze keby som nevidela, nedokazem si predstavit. Skoncili sme 18.5.2011 prerabku. Viem ze sme robili hluk, lebo sme robili od elektriky, rozvodov vody aj kurenia uplne vsetko. Ale vzdy sme skoncili v piatok na obed a zacali az rano v pondelok cca o 10h.

Tito zacinaju kazdy den o 7h rano (ja celkom skoro vstavam, neviem si predstavit ako nadavaju ti co by chceli spat do 9h), a robia cely vikend, aj teraz v nedelu este o 19.19h.

Mam nervy, chut im nieco povedat, potom si zas poviem ze nech to maju co najskor hotove a nech skoncia... ale potom ma to zas chyti, ze ani tu nedelu nema clovek klud. a to chvalabohu nemam deti, iba pes sa ide zblaznit
No neviem, ale s tým treba počítať- však ja som tiež naschvál hľadal taký byt, najlepšie buď po feťákoch alebo po alkoholikoch- cena o 30% nižšia ako normálny byt...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

osky Pozri príspevok
vcera som navstivila zamky lednice a valtice v cechach..
nakolko som bola s rakuskou skupinou-vsetko moji znami,asi 40 ludi,mali sme aj nemecky vyklad................bola som velmi nemilo prekvapena,ze v ledniciach boli predavacky zmrzliny a pamiatkovych predmetov velmi neochotne.predstavte si,ze vobec nebrali eura.pritom tam mali plno cudzincov,ktori by im boli dali radi zarobit,ale nemali ceske koruny,len eura.ja chapem,ze mena v cechach je koruna,ale myslim ze na turistickych miestach sa uz patri byt pripraveny aj na euro.ved cakaju turistov a ked pridu,nechcu im nic predat.skratka mizerny obchod,som dost sklamana......
vo valticiach boli ochotnejsi,aj v restauracii sme platili eurami.
zamky su nadherne,ale na vstup do palmoveho domu si pani poriadne prihodila,kedze vzala eura.moji znami sa stazovali ze ich pekne okaslala,myslela si ze oni su blbi a nevedia si to prepocitat...no co uz,aj taky je svet....
ježíš, tam som bol naposledy v roku 87 na školskom výlete...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
mňa včera na parkovisku pri avione pýtal smradľúch 5 éčiek. povedal som mu: prepáč kámoš nemám - podporu som ešte nedostal.
Ale keby ich pýtal s nožom v ruke- veľmi rýchlo by si našiel...,počítam,že aj dvacku...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No neviem, ale s tým treba počítať- však ja som tiež naschvál hľadal taký byt, najlepšie buď po feťákoch alebo po alkoholikoch- cena o 30% nižšia ako normálny byt...
S tym som pocitala, a preto som ho kupovala. Ale nepocitala som ze niekto bude v nedelu vrtat do panelu este o pol deviatej vecer.... musela som sa zbalit a vypadnut von...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať