Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zk24 Pozri príspevok
S tym som pocitala, a preto som ho kupovala. Ale nepocitala som ze niekto bude v nedelu vrtat do panelu este o pol deviatej vecer.... musela som sa zbalit a vypadnut von...
ludia sú všelijakí...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 19.06.11 at 22:41
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Gina Er Pozri príspevok
Stanislav,ja viem,že som tu krátko,takže nečakám,že ma budete nejako moc brať....a nie som ani právnik,lekár,ani účtovník,ani nevlastním nijakú firmu,ani obchod.....ja som len potrebovala radu a nejako som tu zostala
a s tými bodmi som to myslela tak,že nechcem oplácané body,čiže ich ani nebudem vo veľkom rozdávať
Gina, však to je v pohode- nie všetci sme tu študovaní s 2 vysokými školami, ale pomocť možme aj my-tí menej školení...

Vieš, nieje to tu zlé, aj keď všetko má 2 strany mince- ja napr. Poradu milujem a zároveň na ňu cítim zlosť...
A daj si tu pozor na ľudí, všelijakí sme tu-sú tu aj takí, že si budeš myslieť, že to sú tvoji kamaráti, tvoji dobrí známi a pri najbližšej vhodnej chvíli ti podkopnú nohy..., akurát keď budeš potrebovať pomoc, tak sa ti otočia chrbtom...- ale našťastie viac je tu normálnych...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..cop.-Gina: ...Stanislav,ja viem,že som tu krátko,takže nečakám,že ma budete nejako moc brať....a nie som ani právnik,lekár,ani účtovník,ani nevlastním nijakú firmu,ani obchod.....ja som len potrebovala radu a nejako som tu zostala
a s tými bodmi som to myslela tak,že nechcem oplácané body,čiže ich ani nebudem vo veľkom rozdávať

...to Gina...
..ja viem že si písala Stankovi,ale za seba ti chcem povedať,že sem chodím rada a vlastne stále a virtuálni ľudia sme veru všelijakí, ale takí sú aj v skutočnom svete okolo nás...vitaj v klube závislákov,posunieme sa a máš miesto na lavičke...
Naposledy upravil pepsikova : 20.06.11 at 16:38
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

sme.sk :
Keď ste šéfovali nemocnici, bola v pluse. Ako sa vám to podarilo, keď dnes sú takmer všetky, najmä štátne nemocnice v mínuse?
„Nekradol som.“


0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

srska Pozri príspevok
sme.sk :
Keď ste šéfovali nemocnici, bola v pluse. Ako sa vám to podarilo, keď dnes sú takmer všetky, najmä štátne nemocnice v mínuse?
„Nekradol som.“

To je článok na objednávku.Aby bolo všetkým jasné,že za rušenie 3300 lôžok môžu zlí zlí lekári.Som zvedavá,čo za to Laho,alebo jeho firmy dostanú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
To je článok na objednávku.Aby bolo všetkým jasné,že za rušenie 3300 lôžok môžu zlí zlí lekári.Som zvedavá,čo za to Laho,alebo jeho firmy dostanú.
..

..no len aby to nebolo tak, že postele sa zrušia,pomaličky sa nechá špitál skrachovat a potom príde spasitel a odrazu sa stane zázrak,budú penážky, postele a kto bude chciet byt chorý, bude musiet mat penažky..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám otázku len tak ku káve a prosím, kto vie,nech napíše..
...potrebujem nastaviť tento počítač tak, aby sa pri vypnutí počítača vypla klavesnica aj myška...(stroj je rozheganý a neviem to tu nájsť, teda v tomto počítači, tak preto sa pýtam)..
...a ďakujééém...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
To je článok na objednávku.Aby bolo všetkým jasné,že za rušenie 3300 lôžok môžu zlí zlí lekári.Som zvedavá,čo za to Laho,alebo jeho firmy dostanú.
škoda že vätšinou po nete sa píšu účelové članky na objednavku,u nás z polikliniky sa pomaly stáva siet čínských handrarni a pacienti nech behajú po celom meste za lekármi ak majú viac diagnoz,alebo potrebujú vyšetrenia-neviem prečo zo všetkého sa robí sprostý biznis,ako keby mesto kvoli verejne-prospešnému zájmu nemohli udržat polikliniku,tak že lekári by platili za nájom iba to čo je potrebné na údržbu a opravnené náklady.

Mestký kšeftari ešte aj technické služby predali,teraz nemá kto kosit po sidliskách,starat sa o kvety a zelen a cena z vývoz odpadu sa zvýšila o 70 %.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja napíšem trošku od veci, čo ma potešilo, a zároveň prekvapilo. V sobotu sa ma moja mrkvička pýta: Mami, a nie si ty na svoj vek príliš chudá ? Skoro som odpadla, ja už dlhšie riešim ako schudnúť, a ona ma takto poteší. No nie je úžasná? Nedám ju za nič .
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
škoda že vätšinou po nete sa píšu účelové članky na objednavku,u nás z polikliniky sa pomaly stáva siet čínských handrarni a pacienti nech behajú po celom meste za lekármi ak majú viac diagnoz,alebo potrebujú vyšetrenia-neviem prečo zo všetkého sa robí sprostý biznis,ako keby mesto kvoli verejne-prospešnému zájmu nemohli udržat polikliniku,tak že lekári by platili za nájom iba to čo je potrebné na údržbu a opravnené náklady.

Mestký kšeftari ešte aj technické služby predali,teraz nemá kto kosit po sidliskách,starat sa o kvety a zelen a cena z vývoz odpadu sa zvýšila o 70 %.
Tak ja som sa dosť divila,že je polovica júna a ešte žiadna štvanica na lekárov nezačala,aj lôžka začali rušiť a stále nič,vravela som si čo je,žeby novinári dostali dosť peňazí z Piana a nenapíšu toho roku nič na objednávku? A ajhľa,predsa len.Piano asi dosť nevynáša.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Žabinka Pozri príspevok
Ja napíšem trošku od veci, čo ma potešilo, a zároveň prekvapilo. V sobotu sa ma moja mrkvička pýta: Mami, a nie si ty na svoj vek príliš chudá ? Skoro som odpadla, ja už dlhšie riešim ako schudnúť, a ona ma takto poteší. No nie je úžasná? Nedám ju za nič .
Žabinka, prosím Ťa, pošli tú svoju mrkvičku aj ku mne
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
drobeceva Pozri príspevok
Žabinka, prosím Ťa, pošli tú svoju mrkvičku aj ku mne
K Tebe Evinka netreba Mrkvičku posielať, veď všetci vidíme, že máš postavičku zhodnú s vekom No sedemnásť je sedemnásť, tak čo s tým narobíš?
Len musíš byť aj Ty spokojná.
1 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Terezka, každý pozerá inými očami. Koľkokrát príde dcéra domov, opýta sa: "mami, znova si pribrala"?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Keby sme boli všetky také štíhle ako Ty, ale to by sme boli asi moc namyslené....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Tak ja som sa dosť divila,že je polovica júna a ešte žiadna štvanica na lekárov nezačala,aj lôžka začali rušiť a stále nič,vravela som si čo je,žeby novinári dostali dosť peňazí z Piana a nenapíšu toho roku nič na objednávku? A ajhľa,predsa len.Piano asi dosť nevynáša.
ale píšu že vraj im zarobilo viac ako čakali /aj ked podla mna nešlo o ani tak o zarobky,ako o umlčanie alebo utlmenie nevyhovujúcich názorov v diskuziach /
http://ekonomika.sme.sk/c/5941777/pl...tisic-eur.html
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

drobeceva Pozri príspevok
Žabinka, prosím Ťa, pošli tú svoju mrkvičku aj ku mne
Evka, a kto mi potom bude lichotiť ?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dost dramatický a emocionalný názor na rušenie ložok http://zdravotnictvovkrize.blog.prav...na-euthanazia/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
dost dramatický a emocionalný názor na rušenie ložok http://zdravotnictvovkrize.blog.prav...na-euthanazia/
Až na to,že akokoľvek je to emotívne a je to proti mojim citom,tak títo ľudia majú byť opatrení iným súdkom a to sociálnym,alebo spoločne.Je to absolutne necitlivé,ale minister zdravotníctva v tomto má pravdu,tí ležiaci ľudia potrebujú lekára a zdravotníctvo len okrajovo a hlavne potrebujú opatrovať.No a posledné obdobie začalo Sme biť do dekubitov,celá republika sa pohoršila a pri limitoch na zdravotný materiál a nedostatkom antidekubitálnych postelí a pomôcok sa toto dalo čakať od momentu,ako Krempaský otvoril tému.Ak si spomínate alebo prečítate diskusiu pod tými článkami o dekubitoch,tak lekári unisono zareagovali,že pri súčasných prídeloch na plienky a zdrav.materiál sa jednoducho adekvátna starostlivosť poskytnúť nedá.No,tak sa dalo zrušiť geriatrické a doliečovacie oddelenia.A garantujem Vám,že ani na iné oddelenia si takýchto ľudí lekári nebudú môcť dovoliť brať,ani po známosti.
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Žabinka Pozri príspevok
Ja napíšem trošku od veci, čo ma potešilo, a zároveň prekvapilo. V sobotu sa ma moja mrkvička pýta: Mami, a nie si ty na svoj vek príliš chudá ? Skoro som odpadla, ja už dlhšie riešim ako schudnúť, a ona ma takto poteší. No nie je úžasná? Nedám ju za nič .
A nemyslela chuda ako chudobna? Moj maly bratranec tiez rozprava pol na pol slovensky a cesky, podla toho aku rozpravku prave dopozeral
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Gina, však to je v pohode- nie všetci sme tu študovaní s 2 vysokými školami, ale pomocť možme aj my-tí menej školení...

Vieš, nieje to tu zlé, aj keď všetko má 2 strany mince- ja napr. Poradu milujem a zároveň na ňu cítim zlosť...
A daj si tu pozor na ľudí, všelijakí sme tu-sú tu aj takí, že si budeš myslieť, že to sú tvoji kamaráti, tvoji dobrí známi a pri najbližšej vhodnej chvíli ti podkopnú nohy..., akurát keď budeš potrebovať pomoc, tak sa ti otočia chrbtom...- ale našťastie viac je tu normálnych...
...to poznám aj z iných serverov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať