Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zimama Pozri príspevok
Odkedy sa pamätám (a dnes som si to znovu potvrdila), tak na veckách v našej nemocnici netečie studená, ale len teplá voda - ak takto "gazdujú" aj v iných oblastiach, a aj iné nemocnice, tak sa ani nečudujem, že sú na tom tak, ako sú... A tuším sa nebudem čudovať ani vtedy, keď na tú teplú vodu začnú vyberať príplatky od poistencov, poťažne aj za použitie WC - za WC by hádam stačilo aj 50 centov, a taká sprcha - čo poviete, 2 eurá? Škoda mlčať..........
Máš uplnú pravdu,ale na to,aby sa to všetko dalo do poriadku,treba peniaze.Peniaze na vodu,vzduchotechniku,okná zatesnenie,kvapkajuce kohutiky atd.Pokiaľ ich nemáš a ešte aj ten vymenený kohutik Ti 1x denne niekto ukradne,je to ťažké.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Máš uplnú pravdu,ale na to,aby sa to všetko dalo do poriadku,treba peniaze.Peniaze na vodu,vzduchotechniku,okná zatesnenie,kvapkajuce kohutiky atd.Pokiaľ ich nemáš a ešte aj ten vymenený kohutik Ti 1x denne niekto ukradne,je to ťažké.
a načo potom sú eurofondy?/u nás v meste minimálne 3 školy z nich rekonštruovali/,ved sa malo z nich čerpá a hanba že na modernizacie väzníc penazí jesto a na nemocnice nie,ked v nemocnici jedná sprcha na oddelení pre 30 pacientov,mužov aj žien a 2 WC,tak to je fakt na zaplakanie-odvody sa platia a penazí niet takmer na nič./1,402 mld. eur-cca 43 mld sk/a čo vie či sa naplnia tieto opatrenia http://www.seniorhelp.sk/story/opatr...-zdravotnictva aj ked ešte stále to komunistické zdravotníctvo,lebo chýbajú súkromné sanatoria a iné zariadenia pre samoplatcov,takisto bohatá vrstva si ešte nenavykla platit za nadštandard, preto nie je ani dopyt po takých klinikách.
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Treba si uvedomiť, že terajší ešte zatiaľ aktívne pracujúci t.j. ročníky 1950-1965 budú o 15 rokov chorí, nepotrební pre spoločnosť ale aj pre deti. Deti predsa nemôžu nechať dobré zamestnanie (budú vo veku okolo 40-45 rokov) aby sa starali o chorého, starého rodiča. Prišli by o zamestnanie. Rodič ale bude mať dôchodok odhadujem tak okolo 300-350 €, za čo sa o neho súkromné sanatórium a ani žiadna iná osoba - nepostará. Veď len za lieky nechá polovicu dôchodku. Pritom sú to všetko ľudia, ktorí nemajú ani ěuro dlžoby voči zdravotnej alebo Sociálnej poisťovni (na rozdiel od dnešných mladých ľudí).
10 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Možno nebudú dôchodci a pracujúci invalidi.
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
pepsikova Pozri príspevok
...jeden po večeri...

Príde cigán do drogérie a hovori:
- Dyk, mate tu voňavku, co sa vola jak ja?
Predavačka sa na neho prekvapene pozrie a pýta sa
- Vy sa snáď voláte Christian Dior
- Nie, ja som Dezo Dorant.

0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
.... a nehovoriac o tom, že títo pohŕdajúci nechcú vytvárať žiadne hodnoty, ale sa snažia živiť iba rôznymi MLM spoločnosťami a samozrejme, chcú byť iba na tých horných pozíciách z ktorých tých chudákov dole iba buzerujú......
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mna šokovalo že boli 5 samovraždy mladých ludí v jednom okrese,tento trend narasta u nás všeobecne,ale hlavná vec že sa rok zaoberajú media, parlament, politici takými kravinami ako volba generalného prokurátora,alebo tým či dialnice pojdú cez hornú dolnú alebo dolnú hornú-asi preto že zo psychologmi sa velký biznis nedá robit,ale ten problém je hlbší,týka sa aj komunikácie v rodinách, výchove,psychohygiene a zvládaní zatažových situácii,správnom travení volného času, atd a ak sa zanedbavá výchova deti a mládeže,tak sa to vypomstí.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...novinka ???

Čierna kronika

http://spravy.pravda.sk/zastrelil-sa...k_ckronika_p29
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
buchy- staré 3 dni...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám sem na ráno ku káve...
1 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Som stastna, pred hodinou som sa stala babickou mame vnucku Lauru. Adamko spi a este vobec netusi, ze je ujo .
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...fuha, babička ludmillka, gratulujem ti k nádhernému titulu a prajem veľa trpezlivosti a lásky pre vnúčenku...maminke a princezničke prajem veľa zdravia...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ku gratulácii posielam dobrú a štedrú anjelku,nech ich obidve chráni...a stískanec letí..


4 0
irena249 irena249

irena249 je offline (nepripojený) irena249

Včera sa mi stalo a dnes sa zopakovalo, chcela som dať ďakujem k odpovedi na moju otázku a program mi napísal 'pochvalu sa nepodarilo uložiť'. Stalo sa to už niekomu z Vás? Môžem s tým niečo urobiť ja sama alebo ako to riešiť?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

trisestri Pozri príspevok
mna šokovalo že boli 5 samovraždy mladých ludí v jednom okrese,tento trend narasta u nás všeobecne,ale hlavná vec že sa rok zaoberajú media, parlament, politici takými kravinami ako volba generalného prokurátora,alebo tým či dialnice pojdú cez hornú dolnú alebo dolnú hornú-asi preto že zo psychologmi sa velký biznis nedá robit,ale ten problém je hlbší,týka sa aj komunikácie v rodinách, výchove,psychohygiene a zvládaní zatažových situácii,správnom travení volného času, atd a ak sa zanedbavá výchova deti a mládeže,tak sa to vypomstí.

problém je hlavne medializácia. Lebo obzvlášť u mladých ľudí, keď vidia príklad, nedajbože v nejakom bližšom okolí, tak ich to nejak posunie. Ak samozrejme mali také sklony.

A problém je naozaj hlbší - ono vôbec neplatí, že čím chudobnejší, tým väčší počet samovrážd. Ale kým nezačneme všetci od seba a budeme sa radšej zaoberať blbosťami typu politika, tak sa ani nemá čo zmeniť.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ludmilla Pozri príspevok
Som stastna, pred hodinou som sa stala babickou mame vnucku Lauru. Adamko spi a este vobec netusi, ze je ujo .
Ludmila, no to je nádhera. Gratulujem, a prajem dievčatku veľa, veľa zdravia, lásky, nech je v živote šťastná.

5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ludmilla Pozri príspevok
Som stastna, pred hodinou som sa stala babickou mame vnucku Lauru. Adamko spi a este vobec netusi, ze je ujo .
Blahoželám k malému stvoreniatku, a o to viac, že aj som babkou Laurinke, vnúčatká si užívame úplne inak, ako svoje malé detičky, prajem vám teda krásne spoločné chvíle, nech malá rastie do krásy a babina neskutočného šťastia, lásky.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
buchy- staré 3 dni...
...šak hej....

Lenže ja som tri dni mašinu nemohol zapnúť ...nakoniec skončila na diagnostike ...
Resumé bolo v tom zmysle , že odišla základová doska ...oprava by vyšla na 3OO € a ja debil nie som ,tak som si bol kúpiť nový NB ...


A aby tomu koniec nebol ,tak ešte aj chladenie na aute mi blblo , tak bolo aj tomu sa venovať...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..buch, to bol užitočne využitý čas, len ako si to vydržal až tri dni?..ja som si povedala minule v piatok, že vás nechcem vidieť celú dovolenku a vidíš,akosik sa mi nedarí...
0 0
atomika atomika

atomika je offline (nepripojený) atomika

trisestri Pozri príspevok
a načo potom sú eurofondy
Toto ma zaujalo. EUROFONDY.
Príklad: U nás sa buduje za pomoci eurofondov krásny parčík s preliezkami pre deti (v poriadku, je to pekné, je to OK), ale......
V obci nie je kanalizácia, nie je vodovod (ľudia bežne pijú vodu z vlastných studní, ktorá je všetka závadná), 90% nemá ani žumpu, iba trativod, pri každom väčšom daždi ľudí vytápa, pretože nie je zregulovaný potok tečúci cez obec, chodníky sú v strašnom stave (horko-ťažko po nich prejdete ak ste zdravý, nechápem, ako môže po nich prejsť človek, ktorý má problémy s chôdzou, nebodaj ešte na vozíčku)....
Vraj na to ostatné EÚ nedala peniaze.
Neviem, nepoznám celé pozadie, ale vyplýva mi z toho iba toľko: buď boli "zle" spracovné projekty (ak sa vôbec nejaké podávali), alebo je celá EÚ "chorá".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať