Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Martasch Pozri príspevok


ako tohto maďarského Cigána doručím Slotovi?
Infiltrovať rovno do vlády ho treba, aby konečne začal riešiť cigánske problémy namiesto všetkých tých splnomocnencov a splnomocnenkýň pre rómsku otázku, čo tam doteraz sedeli... Načo Slotovi, Slota v nej už nie je, ten má len plné ústa rečí ale skutek utek - nespomínam si, žeby niečo pozitívne urobil počas svojho pôsobenia vo vláde pre Slovensko... Iba ak to, že v nej už nesedí a urobil toho síce za tých 20 rokov dosť - ale pre seba...
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Slotovi preto, aby vedel, že sú nielen slušní Maďari a Cigáni, ale aj maďarský Cigán.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..

..myslíš, že by si trúfol?..tu sa dosť rýchlo pozná,...

/hneď ma napadlo/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

video1983 Pozri príspevok
dnes rano som si precital tento clanok pozrel aj tie domace videa, isto ste to zaregistrovali viaceri o tomto probleme v malackach, ale po tychto videach mi je uplne na zvracanie z tohto slovenskeho stat!! ako je mozne ze slusny clovek nespravi nic s tymi ciganskymi sviniami?? to naozaj chcu zodpovedni ludia aby tu bol kazdy mesiac nejaky HARMAN??? to ze tam bol Lipsic a ze tam nainstalovali kamery je sice pekne ale co to pomoze tomu cloveku? tych ciernych prizivnikov by mal niekto odpratat natrvalo! a ked pisem odpratat nemyslim prestahovat!
ked nieto poukazuje na cigansky problem hned je rasista , fuj je mi na grc z tohto celeho

prikladam link :

http://spravy.pravda.sk/v-malackach-..._sk_domace_p12
Každé ráno budíček o šiestej, s polmetrovým káblom aspoň dva cm hrubým ruke by určite zabralo. Potom umyť a do práce. predsa cukor a bič vždy fungovali v symbióze.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja Vám teda nevím lidi, mám uzamknutú ďalšiu tému, a taká dobrá téma to bola...- každu druhu tému mám "zaclosedovanú"- čo už...Taký som z toho akýsi nesvoj...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Každé ráno budíček o šiestej, s polmetrovým káblom aspoň dva cm hrubým ruke by určite zabralo. Potom umyť a do práce. predsa cukor a bič vždy fungovali v symbióze.
Pali, to nepomože, to je slabé- mali by tam nabehnúť vojaci a všetky tieto osady zrovnať zo zemou, alebo vypáliť- len potkany sa tam množia a vši, svrab a pod.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Stenly, čo si taký melancholický takto v piatok večer,ha?..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hnedoočka Pozri príspevok
wagner, to si skade nabrala?

pôdohospodárske fondy prefinancovali z euro peňazí v našej obci kanalizáciu, chodníky a novú cestu.
Jediné, s čím nemôžu hýbať je potok uprostred dediny, ten patrí vodohospodárstvu.
Naša firma bežne robí práce na zákazkách z fondov na kanalizácie , chodníky a výstavby skupinových vodovodov, pokiaľ sa obce združia a vytvoria si ČOV - čiže čističku.
Záleží od toho, kto prefinancoval cez pôdohospodárske fondy. Obec? Môže byť, ale výzva určite bola vyhlásená na rozvoj vidieka a podarilo sa im to do nej nejako zapracovať. Ale pokiaľ by bola výzva vyhlásená priamo na kanalizáciu, nové komunikácie tak asi ťažko. A nebolo to robené cez ministerstvo ŽP? Lebo cez to sa dá robiť aj kanalizácia, aj cesty. Tiež sa mi podarilo vybaviť ešte v Sk 5 mil. korún na odstránenie enviromentálnej záťaže - teda na vyčistenie bordelu zo súkromných pozemkov. Vieš v tejto oblasti som robila pekných pár rokov, tak sa trochu v tom orientujem.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pali, to nepomože, to je slabé- mali by tam nabehnúť vojaci a všetky tieto osady zrovnať zo zemou, alebo vypáliť- len potkany sa tam množia a vši, svrab a pod.
stenly stačilo by zlikvidovať 2 - 3 a z ostatných by aj sami odišli
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pali, to nepomože, to je slabé- mali by tam nabehnúť vojaci a všetky tieto osady zrovnať zo zemou, alebo vypáliť- len potkany sa tam množia a vši, svrab a pod.
Pomohlo to vo Vimperku a boli ako baránci. Aj sa naučili čítať aj na WC papier používať, aj robiť lopatou niekedy mám pocit že tí kopáči tam prešli výcvikom. Veliteľ bol dobrý len tuho bil.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja Vám teda nevím lidi, mám uzamknutú ďalšiu tému, a taká dobrá téma to bola...- každu druhu tému mám "zaclosedovanú"- čo už...Taký som z toho akýsi nesvoj...
žeby tu snorilo stabilne dáke voko?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes naštvalo tiež niečo podobné. V novom čísle časopisu Život je opäť príbeh "Milí" susedia II. Podtitul:Kvôli neprispôsobivým ľuďom museli opustiť svoj dom, sú na dne. Najkrajší je k tomu názor právnika na otázku, akú šancu má žaloba na štát v prípade, že nezabezpečí dodržiavanie zákonov istou skupinou ľudí alebo jednotlivcom. Už vidím, ako štát zaplatí odškodnenie za narušenie kvality života, za zníženie hodnoty nehnuteľnosti postihnutých. Skôr príde k "harmantancu" ako k vymoženiu práva.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
presne o to ide, clovek "obycajny" s tym nic nespravi, policia mu povie ze to maju v mentalite, primator a poslanci ho oznacia za rasistu, co teda ma robit? pekne krasne po jednom ich likvidovat , ako potkanov. Pozrite sa na francuzov ako to vyriesili, poslali ich pekne krasne spat do rumunska, a nitko im nic nepovedal, len neviem kam posleme tych nasich
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rudopp Pozri príspevok


že keď chcem do kávy 3 lyžičky cukru , mám si doniesť ???
doma 2 lyžičky, na návšteve 3...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nebudem sa cudovat ked bude vo vlade o 3 roky sediet kotleba
Naposledy upravil video1983 : 24.06.11 at 20:27 Dôvod: oprava
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
Mňa dnes naštvalo tiež niečo podobné. V novom čísle časopisu Život je opäť príbeh "Milí" susedia II. Podtitul:Kvôli neprispôsobivým ľuďom museli opustiť svoj dom, sú na dne. Najkrajší je k tomu názor právnika na otázku, akú šancu má žaloba na štát v prípade, že nezabezpečí dodržiavanie zákonov istou skupinou ľudí alebo jednotlivcom. Už vidím, ako štát zaplatí odškodnenie za narušenie kvality života, za zníženie hodnoty nehnuteľnosti postihnutých. Skôr príde k "harmantancu" ako k vymoženiu práva.
Každý právnik ktorý radí tejto skupine neprispôsobivých ako obchádzať a zneužívať zákony, by mal aj so svojom rodinou ísť bývať priamo do takýchto osád.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
nebudem sa cudovat ked bude vo vlade o 3 roky sediet kotelba
Inak, náhodou ten chlapec vobec nieje hlúpy...

a náhodou inteligentnejší ako nejaký Matovič...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nuz, hlupy mozno nie , ale vo vlade by som ho osobne vidiet nechcel
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
nuz, hlupy mozno nie , ale vo vlade by som ho osobne vidiet nechcel
no, ale však vo vláde ani nebude- tam bude už iba sám Smer aj so 77 poslancami...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pavol54 Pozri príspevok
Každý právnik ktorý radí tejto skupine neprispôsobivých ako obchádzať a zneužívať zákony, by mal aj so svojom rodinou ísť bývať priamo do takýchto osád.
On radí skupine postihnutých, nie neprispôbivým.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať