Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ma nasralo.Je 25.06 sobota 13:10 ,voku prší, sem tam nejaké krupy, fúka silný severný vietor, 13°Cbol som si obliecť mykinu a možno aj zakúrim v kachlách.Aspoň ,že na obed bude kúsok mora ,Hrvatska riba.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jeden ku káve...

Idú dve 70-ročné babky po pláži a uvidia ako z piesku zo zahrabaného> muža trčí len jeho krása a jedna druhej hovorí:
"Vieš, keď so mala 20 rokov, mala som to každý deň, keď som mala 30, tak raz do týždňa, v 40- ke raz do mesiaca,
v 50-tke som si za to musela priplatiť> a vidíš, teraz to rastie zo zeme a ja sa už nedokážem ani zohnúť..."




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tuším ti pošlem z tohto tepla, čo tu mám..tu, kde som fčul, sú múry hrubé 80cm,kúri sa tu aj v horúcom lete, hoci teraz je vonku teplo,no- vietor ma síce zohnal z čerešne, ale slniečko je dosŤ!..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
katalóg Pozri príspevok
Ak nie je spokojná s uvedenou sumou, tak by si mala v prvom rade postrážiť akú národnosť si udávajú napr. aj v sčítaní obyvateľstva, nakoľko sa im prideľujú peniaze podľa počtu. Je to verejne známe, len sa o tom nehovorí. Prečo sa nechávajú, predpokladám zo svojej nevedomosti, zneužívať vychytralcami.
Odporúčala by som jej, aby si kampaň viedli veľmi svedomito.
Prosím ťa, kde prebiehala táto diskusia? Ak sa dá...
prebiehalo to na FB , ten status mal moj kamos a ja som ho komentoval, potom ta zena ktora sa venuje tej problematike 10r
bolo mi z nej na grc
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Poslal mi kamarát rád fotí.. Iba 2 fotky na ostatných je on a to by nebolo fér. Ale tie hríby....

Roj vciel ,vyrojili sa z ula..............







Mladatko ,srnca............


P5200307.JPG  
P6110313.JPG  
1/1
9 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
krasne!
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

2009 Pozri príspevok
Poslal mi kamarát rád fotí.. Iba 2 fotky na ostatných je on a to by nebolo fér. Ale tie hríby....

Roj vciel ,vyrojili sa z ula..............







Mladatko ,srnca............


...len dúfam,že sa toho srnčiatka nedotkol....strašne blízko išiel....hádam sa mama k nemu vrátila....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

už nestíham ani počítat tie prudké výkyvy počasia od začiatku roka-nie je to dobré pre zdravie ludí.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

na CT1 davaju Noc plna slagrov - stare dobre pesnicky, chyta ma nostalgia
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ozval sa mi švagor. V Čechách si kúpil notebook Acer Aspire 5738zg a cez Skype sa ma pýta, akú kameru má k nemu kúpiť (o počítačoch vie len to, kde sa zapína a vypína). Podľa špecifikácie však tento by mal mať webkameru. Trochu ma to prekvapilo, poslal som mu link na obrázok toho NB a on zistil, že sa vôbec nepodobá. Potom prišiel jeho syn (technicky zdatnejší v počítačoch), stiahol Everest a zistil, že miesto dvojjadrového procesora tam má len jednojadrový 1,8GHz, web kamera tam vôbec nie je. Švagor je napálený, zaplatil v kamennom obchode v Čechách (v prepočte) cca 450€ (vraj akcia) a teraz zistil, že ho poriadne oj***li - predali mu niečo iné, len prelepili nálepku Acer.
Tak sa mi vidí, že už nie len na e-shopoch, ale aj v kamenných obchodoch okrádajú, len tak fičí.

Asi mu nezostáva nič iné, len sadnúť na vlak a terigať sa až ku Prahe, aby si to vyjasnil (pritom má do vrecka dosť hlboko).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no treba to ísť vrátiť...len neviem, prečo si švagor nekúpi u nás...je to bližšie, keby niečo a menšia šanca na o*e*...ale videli počítačovo nezdatného, nuž riskli..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No práve! Pracoval v Čechách, videl, že majú akciu, volal mi, aby som zistil ceny u nás (tu sú od 460€-550€ - ako kde), pretože tam mal možnosť ísť až ku 400€ (v prepočte).
A to ešte ani nevedel, aký si kúpi, len teraz, keď prišiel a volal mi cez Skype (aspoň to že ide - vo WiFi zóne v meste), tak zistil ako ho osrali. Žiaľ, opäť je registrovaný nezamestnaný, takže peniažky sú poskromnejšie.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

To je teda sila!!!
To ho akoze predavali ako s vyssimi parametrami ako mal NB v skutocnosti? A k tomu este poprelepovane nalepky???
Asi by som tam od jedu poslala nielen obch.inspekciu,ale obratila sa aj priamo na Acer!

Nech tam v obchode narobi riaden humbung, je to neslychane, ze v odborej predajni, kde cakas pomoc a poradenstvo ta podvedu...

nech si pyta peniaze naspat a radsej nech si objedna cez nejaky overeny eshop. A predtym, nech si necha poradit od niekoho skusenejsieho,aby nekupil macku vo vreci .-(
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no je to smutne, ludia su nepoucitelni, sam pises ze ma hlbsie do vrecka a kupuje "drahu" hracku sam, kt, ani nerozumie, jasne ze nikto nemoze predpokladat ze ho odrbu v obchode, ale mna uz neprekvapi nic ci to je na slovensku alebo v cechach alebo inde v EU
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...vo-viedni.html




už moj dedo mi vravel- davaj si velký pozor na ženy- a mal pravdu...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misoft Pozri príspevok
No práve! Pracoval v Čechách, videl, že majú akciu, volal mi, aby som zistil ceny u nás (tu sú od 460€-550€ - ako kde), pretože tam mal možnosť ísť až ku 400€ (v prepočte).
A to ešte ani nevedel, aký si kúpi, len teraz, keď prišiel a volal mi cez Skype (aspoň to že ide - vo WiFi zóne v meste), tak zistil ako ho osrali. Žiaľ, opäť je registrovaný nezamestnaný, takže peniažky sú poskromnejšie.
Volal, ci pisal cez Skype?
Ma tam vobec obojstranny mikrofon, ked nema kameru?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sam pises ze ma hlbsie do vrecka a kupuje "drahu" hracku sam
No on to chcel hlavne využívať na telefonovanie cez Skype s mojou 3/4 (jeho syn mu dnes okrem verejnej WiFi zóny našiel ešte asi dve nezabezpečené siete - šikovný to chlapec - nestratí sa).

arizona - volal, NB majú mikrofóniky, len kamera tam nie je (a mala byť) - rám monitora je vraj úplne hladký - bez výstupkov a dierok, dokonca ani nápis (podľa obrázka, ktorý som poslal) Crystal Eye tam nie je - teda nič, len cistý hladký rám monitora.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...vo-viedni.html




už moj dedo mi vravel- davaj si velký pozor na ženy- a mal pravdu...
..

..fuha!..ešte ich aj zabetonovala, aby mala istotu, že sa nevrátia!...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

DNESNY HOROSKOP PRE ZNAMENIE BYK
Dnesnu nedelu pravdepodobne stravite v teple domova. Nebude sa vam chciet vobec nic robit. Vasu naladu ma na svedomi pocasie. Neuskodi vam, keď si trochu polenosite, cez tyzden sa nachodite dost, tak si aspon vikend uzite v posteli.

- som rada, ze mam na moju dnesnu lenivost ospravedlnenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1Dara Pozri príspevok
DNESNY HOROSKOP PRE ZNAMENIE BYK
Dnesnu nedelu pravdepodobne stravite v teple domova.
...ani doma nie som ...k tomu ešte bolo ráno 14 stupňov...
Nebude sa vam chciet vobec nic robit.
...šak sa mi ani nechce ...a ani nemusím ...
Vasu naladu ma na svedomi pocasie.
...myslíš ...?????...
...inde je pes zakopaný ...

Neuskodi vam, keď si trochu polenosite,
...žeby ???
cez tyzden sa nachodite dost,
...ani veľmô nie ...
tak si aspon vikend uzite v posteli.
...kua .............................a sám ???????

- som rada, ze mam na moju dnesnu lenivost ospravedlnenie
...prijaté ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať