Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lenkak Pozri príspevok
Derrick - môj obľúbenec, sestra ma po ňom dlho prezývala vačkovec.
ja so sa rád kukal v pondelok na orf aj na tohoto:

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ma napadlo pri tej stovke...môj exmanžel si nezvykol odkladať pre seba, vždy bolo všetko spolu (za dobrých čias)..no a raz chcel ísť na pivo a ja som bola s chalanmi pred činžákom, no a jemu prišli peniaze na rozum akurát pri lavičke, kde sme sedeli..tak mu hovorím, že nech si ide zobrať, že v peňaženke mám stovku..moja suseda skoro spadla z lavičky,vraj či ja dám chlapovi stovku do krčmy!!..no a prečo nie, hovorím, však neprepije!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ozaj a dnes som videla na vlastné oči Elvisov cadillac..bol vystavený na Vaňkovke v Brne,mám ho aj v mobile, len to je taký blbý stroj, nedá sa z neho stiahnuť do pc,takže vám ho neukážem...a chodili tam aj takí klonovaní Elviskovia,úžasní boli, na nerozoznanie od pravého!..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, ten cadillac putuje, onehdá bol aj u nás súčasťou výstavy fotografií a osobných predmetov /kostýmy, platne, obrazy, stojaca lampa, dokonca vraj aj originál tmavohnedá sedačka z jeho rodičovského domu - bola síce taká ošuntelá, ale ktovie z ktorého domu, kto to už len zistí, aj keď k tomu boli akože origoš fotky a sedel na takej spolu s rodičmi/...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
potešilo: práve som dokončila posledné dph, na tento mesiac hotovo.
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

... že by toto bola cesta?

http://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/z.../v-skrysi.html

Smutné...

Hovorí malý Dežko malému gadžovi: "Hádaj, čo dostanem na Vianoce! - Tvoj bicykel!"
2 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

....mňa dnes potešilo, že ma vzali na FEM do Nitry, obor účtovníctvo. A ani nie, že ma vzali, ale, že som dokázala úspešne spraviť prijímačky medzi samými mladými. Priznám sa ale, že mám veľké obavy či to zvládnem. Začínali ste niekto študovať v neskoršom veku? Mám po 40-ke, a začína vo mne hlodať červík pochybností.Po škole som ale vždy túžila, len kvôli rodine nebola možnosť, teraz som ju dostala...Z rodiny a okolia nik nevie, bude to pre nich poriadne prekvapko!...prepáčte, aspoň s Vami som si dovolila sa podeliť..
15 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Gratulujem a obdivujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Macka Pozri príspevok
....mňa dnes potešilo, že ma vzali na FEM do Nitry, obor účtovníctvo. A ani nie, že ma vzali, ale, že som dokázala úspešne spraviť prijímačky medzi samými mladými. Priznám sa ale, že mám veľké obavy či to zvládnem. Začínali ste niekto študovať v neskoršom veku? Mám po 40-ke, a začína vo mne hlodať červík pochybností.Po škole som ale vždy túžila, len kvôli rodine nebola možnosť, teraz som ju dostala...Z rodiny a okolia nik nevie, bude to pre nich poriadne prekvapko!...prepáčte, aspoň s Vami som si dovolila sa podeliť..
..

...a prečo sa pýtaš, či to zvládneš?..jasnačka, že to zvládneš...ja som napríklad len minulý mesiac maturovala, a to už mám hooodne po primeranom veku...ak budeš pravidelne podávať správy o štúdiu, budeme ti aj palčoky držať...

(a tiež idem na výšku)
1 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

Jana Motyčková Pozri príspevok
Gratulujem a obdivujem.
...moc ďakujem....a prispeli ste k tomu aj vy milí poraďáci..
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

pepsikova Pozri príspevok
..

...a prečo sa pýtaš, či to zvládneš?..jasnačka, že to zvládneš...ja som napríklad len minulý mesiac maturovala, a to už mám hooodne po primeranom veku...ak budeš pravidelne podávať správy o štúdiu, budeme ti aj palčoky držať...

(a tiež idem na výšku)
...jasné, že budem správy podávať! Moc ste mi tu pomohli, aj keď si to neuvedomujete! Čerpala som tu/ a dúfam, že dlho budem/ mnoho informácii či už kvôli práci, alebo samoštúdiu. Len kvôli prijímačkám som sa dala na angličtinu, lebo som veľmi chcela..a už nedúfala.... bola to dlhá cesta...Len dúfam, že aj v mojom veku mi ešte škola na niečo bude, je totiž možné, že v krátkej dobe prídem o prácu, a na moju smolu sa prvýkrát platí školné..A doma mám ešte dve vyskoškoláčky ! Aj z toho mám strach, ako to finančne zvládneme...Ale do školy sa teším neskutočne! Smiem sa spýtať " pepsíková" na akej škole pokračuješ ty? Budem na Teba myslieť, a držať pästičky! Ty si aspoň vo "švungu"! Ja som zo školy už 25 rokov!!!! A tie šoky v okolí, od šéfa, priateľov a rodiny a detí si neviem predstaviť!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Macka Pozri príspevok
...jasné, že budem správy podávať! Moc ste mi tu pomohli, aj keď si to neuvedomujete! Čerpala som tu/ a dúfam, že dlho budem/ mnoho informácii či už kvôli práci, alebo samoštúdiu. Len kvôli prijímačkám som sa dala na angličtinu, lebo som veľmi chcela..a už nedúfala.... bola to dlhá cesta...Len dúfam, že aj v mojom veku mi ešte škola na niečo bude, je totiž možné, že v krátkej dobe prídem o prácu, a na moju smolu sa prvýkrát platí školné..A doma mám ešte dve vyskoškoláčky ! Aj z toho mám strach, ako to finančne zvládneme...Ale do školy sa teším neskutočne! Smiem sa spýtať " pepsíková" na akej škole pokračuješ ty? Budem na Teba myslieť, a držať pästičky! Ty si aspoň vo "švungu"! Ja som zo školy už 25 rokov!!!! A tie šoky v okolí, od šéfa, priateľov a rodiny a detí si neviem predstaviť!
bude a škola sa dá zvládnuť. ja som robil externe ef-svšt a to doma už mrnčali 1+3 roční loptoši. aj keď výhody boli vtedy iné - 2 dni § na každú skúšku, § na piatkové prednášky a skoro pol roka štúdijné voľno pred štátnicami.
1 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

srska Pozri príspevok
bude a škola sa dá zvládnuť. ja som robil externe ef-svšt a to doma už mrnčali 1+3 roční loptoši. aj keď výhody boli vtedy iné - 2 dni § na každú skúšku, § na piatkové prednášky a skoro pol roka štúdijné voľno pred štátnicami.
díky za povzbudenie, veľmi si to cením. S tou dovolenkou to bude tiež zaujímavé, asi celá "padne" na školu. Ja ale verím, že nejak to "prežijem". Určite vás budem informovať... díky moc Vám všetkým..
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes ma potešilo oznámenie vnukovi, že je prijatý na vysokú školu
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

verkaz Pozri príspevok
Dnes ma potešilo oznámenie vnukovi, že je prijatý na vysokú školu
A ako je vysoká?-má aspoň 3 poschodia?

inak gratulujem...
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Mňa dnes nepotešilo, že sa mi pokazilo auto. No nič, musím sa naučiť chodiť, xixi
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Aňuška Pozri príspevok
Mňa dnes nepotešilo, že sa mi pokazilo auto. No nič, musím sa naučiť chodiť, xixi
..budes mat aspon lepsiu kondicku..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Macka Pozri príspevok
...jasné, že budem správy podávať! Moc ste mi tu pomohli, aj keď si to neuvedomujete! Čerpala som tu/ a dúfam, že dlho budem/ mnoho informácii či už kvôli práci, alebo samoštúdiu. Len kvôli prijímačkám som sa dala na angličtinu, lebo som veľmi chcela..a už nedúfala.... bola to dlhá cesta...Len dúfam, že aj v mojom veku mi ešte škola na niečo bude, je totiž možné, že v krátkej dobe prídem o prácu, a na moju smolu sa prvýkrát platí školné..A doma mám ešte dve vyskoškoláčky ! Aj z toho mám strach, ako to finančne zvládneme...Ale do školy sa teším neskutočne! Smiem sa spýtať " pepsíková" na akej škole pokračuješ ty? Budem na Teba myslieť, a držať pästičky! Ty si aspoň vo "švungu"! Ja som zo školy už 25 rokov!!!! A tie šoky v okolí, od šéfa, priateľov a rodiny a detí si neviem predstaviť!
..

..ja idem na žilinskú univerzitu tretieho veku , na odbor "Človek a právo"...na 3 roky,síce bez titulu, ale aspoň mám čo robiť!...
..a ty nemysli na to, že prídeš o robotu,ak nebudeš mať v tom čase využitie, prepne ti od nudy a rozmýšlania...takto budeš mať čo robiť...síce to ide do penážkov, ale si mladá, zíde sa..sny si treba plniť!!!
(ja som šla na maturu po 34 rokoch od učňovky...
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja idem na žilinskú univerzitu tretieho veku , na odbor "Človek a právo"...na 3 roky,síce bez titulu, ale aspoň mám čo robiť!...
..a ty nemysli na to, že prídeš o robotu,ak nebudeš mať v tom čase využitie, prepne ti od nudy a rozmýšlania...takto budeš mať čo robiť...síce to ide do penážkov, ale si mladá, zíde sa..sny si treba plniť!!!
(ja som šla na maturu po 34 rokoch od učňovky...
A nejsi nejaká mladá na univerzitu 3 veku???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A nejsi nejaká mladá na univerzitu 3 veku???
..no som...ale oni zas berú do úvahy ten skutočný vek, ktorý je na bumage, to víš, byrokracia vládne svetom!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať