Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tu je to zase veselé hneď od rána...nejdem sem...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ZMENA TÉMY
práve som dotelefonovala s mojom malou budúcou štvrtáčkou. Ide domov veľmo tešivá s krásnym vysvedčením a pochvalou od triednej a odmenou. Aj keď som vedela, že to inak nebude, aj tak ma to veeeeľmi potešilo . Touto cestou prajem všetkým rodičom pevné nervy pri tých horších školských výsledkoch a nezabúdajte na jedno - nie je to len vyzitka vášho potomka. Takže hlboký nádych výdych a povzbuďte si každého jedného žiaka.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojušík, cmuky malej princeznej za vysvečko..musíš byť pyšná.,stískanec letí........(.aj jááá scem byť pyšnáááá
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
prudky Pozri príspevok
Počuj Buchač.

Ak siahnem do archívu , čo si ty už (ako mladý a sprostý člen Porady) uverejnil na Porade, tak si na medailovom mieste.

PS
To potom pôsobíš, ako keď sa vyslúžilá sociálna pracovníčka hlási za vychovávateľku .
Nekomentujem ...aj keď na druhej strane by sa ale dalo povedať , že ja osobne nenastavím aj druhé líce , ak by som dostal po tom prvom ...
Nezvyknem nechať skákať si po hlave , nechať sa urážať .......

...a myslím si , že aj tých urážok v tej dobe na moju adresu odznelo požehnane .....či ....?....alebo sa snáď mýlim .....???
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Dosiahla som svoj prvý bledunko zelený štvorčeeeeeeeek. Jupííííííííííí
body.jpg  
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviete náhodou niekto, kde ten uderený alabut býva?..hodila by sa adresa,ak už nedá č.ú...ale doprosovať sa nemienim donekonečna, len nechcem byť prorok, ktorému výjde predpoveď...
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsi asi ťažko bude niekto vedieť
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no mňa teda dnes vôbec nepotešil môj Dr,
nuž budem ostro sledovaná. Len nech sa to nepohorší.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

willma Pozri príspevok
ZMENA TÉMY
práve som dotelefonovala s mojom malou budúcou štvrtáčkou. Ide domov veľmo tešivá s krásnym vysvedčením a pochvalou od triednej a odmenou. Aj keď som vedela, že to inak nebude, aj tak ma to veeeeľmi potešilo . Touto cestou prajem všetkým rodičom pevné nervy pri tých horších školských výsledkoch a nezabúdajte na jedno - nie je to len vyzitka vášho potomka. Takže hlboký nádych výdych a povzbuďte si každého jedného žiaka.
Aj ja sa chcem pochváliť, aj ja, aj ja.. Mrkvička jednotky od vrchu až nadol, riaditeľská pochvala a darček, syník - nekomentujem pre istotu, ale zato som dostatočne vydýchaná, ako radila willma .
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Llívia Pozri príspevok
Tie tvoje predchádzajúce bla-bla-bla nebude citovať, je to zbytočné

Vidím, že ti došli argumenty, rovnako ako aj Video1983 už žiadne nemá. Každý jeden, komu dôjdu argumenty, to nakoniec zaklincuje nejakým nezmyslom typu: si naštvaný/á, tak ti prajem pekný deň; si nejaký/á nabrúsený/á, tak pekný deň a podobne. Oceňujem, že si neklesol na samé dno tak, ako Video1983.
Mimochodom, v téme "Dobrý skutok" je vidieť, akú som mala včera náladu.
tak ty si dala teda argumentov,okrem zúriveho okiadzania som žiaden nevidel a že prudký je buzerant to je jasné z jeho reakcii-arogancia,nenavist,hrubé urážky to sú ich typické reakcie a aj ty sa tu hraš na slušnú,ale ked buzík niekoho hrubo uráža,to ti nevadí.-všakj to kamarati,tí možu
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lenkak drž sa, dávaj na seba pozor
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nepotešilo ma...aká je vlastne cena slova a príslubu nášho ministra zdravotníctva?..mal dnes prísť na návštvu do Partizánskeho kvoli nemocnici..ide o záchranu gynekologického oddelenia, nemocnicu chce kúpiť Penta, ale len pod podmienkou, že gynda zostane..je to kvalitné oddelenie s vysokou produktivitou,pôrodnosť vyššia ako na celom okolí,starostlivosť špičková.....mamičky s detičkami urobili špalier od špitála až po hlavnú cestu, čo je iste aj kilometer,ľudia chcú svoju nemocnicu- ale pán minister na to zvysoka se*ie...mal prísť...ale PE je asi malá ryba, stačí rozhodnúť o nej bez nej...
..a pán primátor Božík práve solí ľuďom rady- to on vie, rozprávať donekonečna...a skutky tiež utekajú....
5 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Pred nedávnom ma potešila kamarátka mojej dcérky, sú ako dvojičky, pre nás je ako naša. Na Deň matiek mi prišla zablahoželať a doniesla čokoládku a na Deň otcov pribehla za mojím mužom takisto. Jej vlastný otec na ňu zvysoka kašle, len sa stále súdi o nižšie a nižšie výživné (to ma rozčuľuje a ani neprestane rozčuľovať). Malá sa o krkavčom otcovi nevyjadruje, za to sa nehanbí vyjadriť lásku k tým, ktorých má rada.
A tu už dva dni čítam, len ako sa dospelí navzájom urážajú a prsia sa, kto je lepší než ten druhý.. Energiu treba míňať iným smerom. Príklad si berme z našich detí. Moje "dvojičky" sú také darčekové víly, moja obdarúva aj psy v celej rodine. Pod stromčekom nikdy nechýba kosť s mašľou a má kúpený kalendár so psími menami, aby im mohla potriasť labkou.
10 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...witch, to je veľmi milé, o tom, že deti vedia svojím správaním zahanbiť dospelých......ak Ťa to tu nebaví, tak môžeš navštíviť tému Dobrý skutok... tam je človečiny až-až...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Olwa Dnes, 12:13 PM
...witch, to je veľmi milé, o tom, že deti vedia svojím správaním zahanbiť dospelých......ak Ťa to tu nebaví, tak môžeš navštíviť tému Dobrý skutok... tam je človečiny až-až...


1. Téma sa volá, Čo ma potešilo, čo ma rozčúlilo.., tak som napísala, čo ma potešilo, aj čo ma rozčúlilo, nemám pocit, že by som bola
2. Prezentujem svoj názor, že prílišné osočovanie mi pripadá plytvanie energiou
3. Rada si čítam veľa tém, ale málokedy prispievam, nie som zdatný diskutér. Som hanblivá, ale neliečim sa
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..nepotešilo ma...aká je vlastne cena slova a príslubu nášho ministra zdravotníctva?..mal dnes prísť na návštvu do Partizánskeho kvoli nemocnici..ide o záchranu gynekologického oddelenia, nemocnicu chce kúpiť Penta, ale len pod podmienkou, že gynda zostane..je to kvalitné oddelenie s vysokou produktivitou,pôrodnosť vyššia ako na celom okolí,starostlivosť špičková.....mamičky s detičkami urobili špalier od špitála až po hlavnú cestu, čo je iste aj kilometer,ľudia chcú svoju nemocnicu- ale pán minister na to zvysoka se*ie...mal prísť...ale PE je asi malá ryba, stačí rozhodnúť o nej bez nej...
..a pán primátor Božík práve solí ľuďom rady- to on vie, rozprávať donekonečna...a skutky tiež utekajú....
pan minister síce dobré vyzerá a vie pekne hovorit-potecha každého imigamakra,ale jeho skutky sú zaludné a podla reakcii pri rušení ložok nejde ani tak o efektívne šetrenie,ale ide o zakrytie lukratívného biznisu z nehnutelnostami a aj iné kšefty-zo zdravotníctva sa stáva nechutný boj kšeftárov o lukratívný biznis,nie žeby ním zdravotníctvo nebolo,ale z tohto sa už pacient úplne vytráca a posúvaju sa akékolvek hranice etiky.
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čo je? protestuje v ba tmavšia menšina? tma jak v noci
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
čo je? protestuje v ba tmavšia menšina? tma jak v noci
..

..čoby, možno prší a kúpu sa...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No lívinečka moja krásna- po 1.- v tej téme som mal ja pravdu a to jednoznačne- dokonca som bol minule na obede s jedným sudcom a ten potvrdil že skoro všetky návrhy na súd, na vymáhanie zálohových platieb za byt sa zamietajú- takže nemožeš vymáhať zálohové platby, inak potvrdili mi to nezávisle na sebe 3 správcovia- takže práveže tvoje boli neužitočné...
a čo sa týka toho oplácania- áno, najskor som si myslel, že ti to nevrátim, ale potom keď som sa nad tým tak zamyslel, tak som ti to vrátil...-nezvyknem to robiť ale u teba to bola výnimka..., keby si nebola tak agresívna vtedy, tak by som ti tie neužitočné nedal...

Ale nehnevám sa na teba a svojím sposobom ťa mám aj rád a trvám na to, že si dobrá žena vo svojej podstate- jediné, čo to na tebe neguje je to, že rýchlo chytíš nervy a keď sa roznervačíš,tak si nezastaviteľná, biješ všetko okolo seba, ale inak si v pohode papuľka...
Stanislavečko, moje neužitočné boli správne a oprávnene udelené. Veď kukni, pod ktorými tvojimi príspvekami svietia. A tiež si môžeš pozrieť aj ďalšie témy o vymáhaní nedoplatkov na zálohových platbách - sú tam príspevky aj tých, ktorí cez toto prešli a súd im priznal, že majú aj pravdu, aj nárok vymáhať.
Hej, jasné, každý, kto nepláva s prúdom a dovolí si povedať vlastný názor, je:
- nervák,
- čertí sa,
- neakceptuje iné názory,
- má zlý deň,
- iné blá blá blá
- iné blá blá blá
- a ešte iné blá blá blá.


PS: A nemal si pravdu.
PPS: Jedným neužitočným si označil aj môj príspevok, ktorý som písala mimo temy jednej poraďáčke.

PPPS: Kazu, tak dík, že si sa pobavila. Neviem, či by si sa rovnako bavila, keby si niekto prispôsobil pravdu tak, aby si ty z toho vyšla ako tá najhoršia.
Naposledy upravil Llívia : 30.06.11 at 13:25
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Vieš, ako vyzerá zúrivé okiadzanie?
trisestri Pozri príspevok
tak ty si dala teda argumentov,okrem zúriveho okiadzania som žiaden nevidel a že prudký je buzerant to je jasné z jeho reakcii-arogancia,nenavist,hrubé urážky to sú ich typické reakcie a aj ty sa tu hraš na slušnú,ale ked buzík niekoho hrubo uráža,to ti nevadí.-všakj to kamarati,tí možu
Prudky nie je môj kamarát. Vôbec ho nepoznám (poznám akurát tak niektoré (nie všetky) jeho príspevky na Porade. Na rozdiel od tvojich príspevkov som si nevšimla, že by niekoho urážal, alebo že by bol arogantný, alebo že by niekoho nenávidel.
PS: Pricap sem odkaz na príspevok, v ktorom som ťa zúrivo okiadzala.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať