Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Môžete si prosím tieto Vaše osobné nezhody vybaviť cez SS alebo osobné odkazy mimo verejného fóra??? Nepredpokladám, že si svoje ego potrebujete posilniť verejnou prezentáciou.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

JankaO Pozri príspevok
Môžete si prosím tieto Vaše osobné nezhody vybaviť cez SS alebo osobné odkazy mimo verejného fóra??? Nepredpokladám, že si svoje ego potrebujete posilniť verejnou prezentáciou.
Ty si tu ďalší policajt?
Možete, prosím, zobrať na vedomie, že Porada je verejné fórum a každý sa tu môže vyjadrovať? A aj keď je to mnohým proti srsti, môžem sa tu verejne vyjadrovať aj ja.
PS: Nič si nebudem vybavovať cez SS: nenechám si kydať na hlavu, keď si niekto prispôsobuje skutočnosť tak, ako sa mu to práve hodí, a nenechám sa urážať. Keď to niekto robí verejne, prečo by som sa verejne proti tomu nemohla brániť?
PPS: Aj ty máš možnosť nečítať príspevky, ktoré sa ti nepáčia.
0 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

prudky Pozri príspevok
Počuj Buchač.

Ak siahnem do archívu , čo si ty už (ako mladý a sprostý člen Porady) uverejnil na Porade, tak si na medailovom mieste.

PS
To potom pôsobíš, ako keď sa vyslúžilá sociálna pracovníčka hlási za vychovávateľku .
Ale so včielkami som to neskúšal - je to nebezpečné (pichne si akurát tak včielka )
Čím má kto menej rozumu, tým je s ním spokojnejší.
To je na úrovni, keď 3 sestry sú síce 3, ale mozog majú iba 1 = 1/3 normálu.
Potešil by si Pepsinu
píš to tam vážne / pre psinu.. atd

to vobec nie je uražlivé? /možno iba vtedy ak by to písal tebe/
Naposledy upravil trisestri : 30.06.11 at 13:23
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Llívia Pozri príspevok
Ty si tu ďalší policajt?
Možete, prosím, zobrať na vedomie, že Porada je verejné fórum a každý sa tu môže vyjadrovať? A aj keď je to mnohým proti srsti, môžem sa tu verejne vyjadrovať aj ja.
PS: Nič si nebudem vybavovať cez SS: nenechám si kydať na hlavu, keď si niekto prispôsobuje skutočnosť tak, ako sa mu to práve hodí, a nenechám sa urážať. Keď to niekto robí verejne, prečo by som sa verejne proti tomu nemohla brániť?
PPS: Aj ty máš možnosť nečítať príspevky, ktoré sa ti nepáčia.
Myslela som, že sú tu ĽUDIA.
Ja som Ti kýblik nezobrala...
Príspevky ani moc nečítam, len strašne zavadzajú...
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

JankaO Pozri príspevok
Myslela som, že sú tu ĽUDIA.
Ja som Ti kýblik nezobrala...
Príspevky ani moc nečítam, len strašne zavadzajú...
Čo tým ako básnik chcel povedať?
0 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Llívia Pozri príspevok
Vieš, ako vyzerá zúrivé okiadzanie?

Prudky nie je môj kamarát. Vôbec ho nepoznám (poznám akurát tak niektoré (nie všetky) jeho príspevky na Porade. Na rozdiel od tvojich príspevkov som si nevšimla, že by niekoho urážal, alebo že by bol arogantný, alebo že by niekoho nenávidel.
PS: Pricap sem odkaz na príspevok, v ktorom som ťa zúrivo okiadzala.
asi tak že si vypichneš s príspevkov iba to čo ti vyhovuje,nepoužiješ protiargumenty a s toho paradoxne obviníš protistranu,čo je na tom že poukážem na to že sexuálna orientácia nerobí z nikoho lepšieho človeka a že tanec dvoch mužov považujem za násilnú propagáciu a exibionizmus homosexuálov a že podla mna nevidím žiadnú diskrimináciu homosexuálov a vidím ako vážnejší problém,ktorý treba riešit týranie a šikanovanie detí,ale tie nemajú bohatú lobby,ani nevedia demonštrovat,ani inák ovplynovat verejnú mienku,napríklad aj tu je jeden prípad ked v reedukačnom domove sú dievčata,ktoré boli zneužité a tam nepatria /tento prípad je len špička ladovca v ignoracii týrania na školách,spoločnosti a rodine/ http://holinova.blog.sme.sk/c/269220...e=home_oneline
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Fajn, potvrdilo sa, žiaden príspevok, v ktorom by som ťa okiadzala, neexistuje.
A tiež som nikdy netvrdila, že ten alebo onen je lepší na základe jeho sexuálnej orientácie.
Keď ťa tak veľmi trápia deti, prečo nenasmeruješ svoju energiu na pomoc im namiesto toho, aby si sa navážal - veľmi hrubým a nevhodným spôsobom - do ľudí inak orientovaných ako si ty?

Edit: význam slova "okiadzať": http://slovnik.juls.savba.sk/?w=okia...utf-8&oe=utf-8
Naposledy upravil Llívia : 30.06.11 at 13:48
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Llívia Pozri príspevok
Stanislavečko, moje neužitočné boli správne a oprávnene udelené. Veď kukni, pod ktorými tvojimi príspvekami svietia. A tiež si môžeš pozrieť aj ďalšie témy o vymáhaní nedoplatkov na zálohových platbách - sú tam príspevky aj tých, ktorí cez toto prešli a súd im priznal, že majú aj pravdu, aj nárok vymáhať.
Hej, jasné, každý, kto nepláva s prúdom a dovolí si povedať vlastný názor, je:
- nervák,
- čertí sa,
- neakceptuje iné názory,
- má zlý deň,
- iné blá blá blá
- iné blá blá blá
- a ešte iné blá blá blá.


PS: A nemal si pravdu.
PPS: Jedným neužitočným si označil aj môj príspevok, ktorý som písala mimo temy jednej poraďáčke.

PPPS: Kazu, tak dík, že si sa pobavila. Neviem, či by si sa rovnako bavila, keby si niekto prispôsobil pravdu tak, aby si ty z toho vyšla ako tá najhoršia.
Čo som urobila??? Však ja sa do tých vašich tém ani nezapájam. Ukáž mi prosím ťa, kde som, čo som, lebo ja veru neviem.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Príspevok č. 24334

0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Jeeeej, Lívia, prepáč. To som si ani nevšimla, asi vnučka klikla, keď sme sa o myš naťahovali. Varovala som ju v kancelárii a klávesnica a myš ju neodolateľne priťahujú. Ale už som to vyriešila, z kumbálu som vytiahla pokazenú klávesnicu aj nefunkčnú myš. Teraz mi len zostáva dúfať, že nebude chcieť aj monitor.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Len Zuzka dávaj pozor, aby si náhodou nedostala ty tú nefunkčnú klávesnicu a myš. Dnešné deti sú veľmi šikovné
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dnes, 10:27 AM #24360

avatar
pepsikova
Poraďák

Členom od: 14-01-08
Miesto: ...doma....
Príspevky: 6,217
Súhlasil: 8,842x
Získal 19,624 súhlasov
v 3,617 príspevkoch

Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo
..neviete náhodou niekto, kde ten uderený alabut býva?..hodila by sa adresa,ak už nedá č.ú...ale doprosovať sa nemienim donekonečna, len nechcem byť prorok, ktorému výjde predpoveď...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no teda keď som už posledná slamka, ktorej sa chytáš, aby si mal pravdu a rozpitvávaš tu všetko, čo ti kto napísal, a vôbec neberieš na vedomie, že každý má právo na svoj názor a nikto tu nie je kompetentný ho rozoberať, tak ti poviem, že mi je úplne jedno, keď sa tu aj pozabíjate, len sa čudujem tromsestrám a buchačovi, že sa nechali zatiahnuť do marastu..fuj!...som si nikdy nemyslela, že až tak hlboko spadne komunikácia medzi ľuďmi, ktorí majú právo na svoj názor a píšu ho v domnení, že ten, kto ho bude čítať, ho bude rešpektovať a nie sa prplať v slovíčkach...a poznáš ma, som ešte jemná vo vyjadrovaní...
Naposledy upravil pepsikova : 30.06.11 at 14:49
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

prudky Pozri príspevok
Pepsina (keď si spomenie na 3 lyžičky cukru) ma spozná a neurazí sa.
(pozri si hodnotenie pod príspevkom)

A to je veru pravda.

PS1
Aké príspevky dávaš, tak ťa hodnotím.

PS2
Nezabudni, že ja som slobodný človek.

PS3
A hlavne : Hovor IBA za seba.
a za koho hovorím? a ked hodnotíš príspevky,tak sa nevyjadruj k tomu k čomu nie si kompetentný a reaguj vecne,lebo posudzovanie inteligencie patrí do rúk odborníkom,ktorý majú svoje testy a pod,určite inteligencia sa nepozudzuje podla názorov na gayov a to že urážaš mojho nebohého otca,ktorého si nepoznal hovorí za všetko-človeče ved ty bez urážok voči oponentom ani nevieš sa zaobíst-apropo ved už som písal,keby boli naši prapredkovia homosexuly,tak tu nie si ani ty,ludstvo by dávno neexistovalo a tým končím,nechám ti priestor,aby si sa zmohol na dalšie urážky-nech si každý urobí názor na to kto tu kričí a žiada toleranciu,lásku a pochopenie-som rád že sa odkryla pravá tvár tých čo zo seba robia chúdence,nevinné obete akože neviem akej netolerancie a diskriminácie a že sa ukazalo aký v skutočnosti sú nositelia dúhových posolstiev-hrubo a arogantne/urazit a zosmiešnit,to je ich taktika/ zaútočia na každého kto im nepoklonkuje a kto si dovolí mat odlišné názori.Tak sa vyšanti.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
prudky Pozri príspevok
A strana 2436 je pre mňa 13. komnata = zavretá.
Skopírujte mi niekto buchiho.
Dík.
..

..povedz mi , načo si sem prišiel?..máš málo komunikácie, alebo sa snažíš zlikvidovať túto stránku?..to sa ti nepodarí, to vieš aj sám...je tu veľa dobrých ľudí,veľa objatí a dosť kvalitnej komunikácie, aby sme tu zostali ako v našej kaviarni..časom ťa zase vyhodia, možno sa zase vrátiš ako vírus, ale povedz úprimne, stojí ti to za to?..
..a končím s touto komunikáciou, myslela som si, že máš viac rozumu..mýlila som sa...smola, no..
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kam pôjdem keď už na porade nenájdem nič normálne? Vôbec som sa nemýlil keď som nedávno vystavil svoj úsudok že porada má už lepšie časy za sebou.
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

pavol54 Pozri príspevok
Kam pôjdem keď už na porade nenájdem nič normálne? Vôbec som sa nemýlil keď som nedávno vystavil svoj úsudok že porada má už lepšie časy za sebou.
Mala - zhruba pár mesiacov potom, ako si sa registroval
0 2
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

prudky - zalez
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
prudky Pozri príspevok
Poznáš Kryla / Veličenstvo kat ?

(na rohu ulice vrah o morálce káže)
Takže.
Buchač nemá morálne právo kritizovať, že niekto miesto argumentov použil osočovanie a pod.
Kľudne ti môžem poslať COPY z archívu.
Dáš si to do Porady, keď píšeš príspevok a uvidíš, že Juraj bol kedysi hrubý Ďuro - ale vtedy bol aspoň úprimný.

PS1
Keď každý, tak aj ja .

PS2
Neviem prečo by som mal rešpektovať FALOŠNÝ názor.
...ale ja predsa nekritizujem...tobôž falošne ...

Je to len myšlienka , ktorú som svojho času použil pri osobnej komunikácii ...

Hrubý ???...možno aj , čoby nie ???
Predsa na hrubú záplatu hrubá niť ...
A úprimnosť ?...mne to nie je neznáma vec ...vždy sa snažím o ňu , niekedy zaobalím , niekedy na priamo zadriem - aj do živého ...
Nie vždy to dobre padne každému ...aj mne ... bol by som za farizeja , ak by by som opak tvrdil ...


Myslím si zároveň , že si veľmi nemáme čo vyčítať ...
prudky Pozri príspevok
Áno.

Vieš ja sa aj zabávam, keď trošku upozorňujem farizejom.
Milan ...

...ruku na srdce ...

Tie Tvoje poniektoré minulé príspevky , kde si citoval toho - onoho tak , ako sa Ti hodilo ???...a podľa toho vyzerali aj potom Tvoje reakcie ???
Ako potom toto hodnotíš ???





Ale dobre , každý sme nejaký ...
Nik nie je dokonalý , mne už len máličko k tomu chýba ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať