Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Kam pôjdem keď už na porade nenájdem nič normálne? Vôbec som sa nemýlil keď som nedávno vystavil svoj úsudok že porada má už lepšie časy za sebou.
..

...ale Pali, never tomu, žeby porada mala svoje dobré časy za sebou...vždy tu bol nejaký vírus, vyhodili ho, vrátil sa, pomútil vodu, možno nas*al pár ľudí-ale to môže len toho, kto sa dá...a rozumný sa nedá...a takých bohorovných,prvých na zem spadnutých najmúdrejších tu už boooloooo..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Prudky, opäť mi to pripomína Milana alebo Laco - montéra, ty
sa do každého navážaš, asi sa zaradíš medzi najmúdrejších a najchytrejších a najagresívnejších voči tým čo ťa nepohladia,
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Prudky, opäť mi to pripomína Milana alebo Laco - montéra, ty
sa do každého navážaš, asi sa zaradíš medzi najmúdrejších a najchytrejších a najagresívnejších voči tým čo ťa nepohladia,
laco-montér bol super týpek. neviem prečo mu dali BAN, ale za to si ho určite nezaslúžil... aj ten BAN sa tu rozdáva hore dole, ale narozdiel od prudkyho on tu mal stovky bodov a súhlasov...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale Pali, never tomu, žeby porada mala svoje dobré časy za sebou...vždy tu bol nejaký vírus, vyhodili ho, vrátil sa, pomútil vodu, možno nas*al pár ľudí-ale to môže len toho, kto sa dá...a rozumný sa nedá...a takých bohorovných,prvých na zem spadnutých najmúdrejších tu už boooloooo..
pavol54 Pozri príspevok
Prudky, opäť mi to pripomína Milana alebo Laco - montéra, ty
sa do každého navážaš, asi sa zaradíš medzi najmúdrejších a najchytrejších a najagresívnejších voči tým čo ťa nepohladia,
Musím sa zas pousmiať, pretože v takýchto chvíľach mi vždy zíde na um téma s toaletným papierom. Pamätáte sa ešte?
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

prudky Pozri príspevok
Vy vyhodňare ste plný tolerancie .
No prudký ma nejeduj, neexistuje, že Ty so svojim nickom nie si náš, náš východniar .
Taký pruďas pochybujem, že je čistý západniar. Keď lepšie poskúmaš, nejakých predkov z východu budeš mať, lebo na Slovensku sú skoro všetci pôvodne z východu, tak veru .

Apropó, ja ako východniarka mám rada aj západniarov, to som teraz akože nahlavu?
Aj stedoslovákov ľúbim, no zabijem sa teraz?
To preto, že oni sú naša krv .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kedysi som nahodil otázku - čo vlastne som. Otec zo západu, matka z východu, 3/4 zo stredného Slovenska.
Ha, teraz buďte múdri!
Som aj západnár, aj vichodňar, aj stredoslovák (asi ako tí Stredoslováci - A či si mi tu, Pištík môj?)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

danushka Pozri príspevok
No prudký ma nejeduj, neexistuje, že Ty so svojim nickom nie si náš, náš východniar .
Taký pruďas pochybujem, že je čistý západniar. Keď lepšie poskúmaš, nejakých predkov z východu budeš mať, lebo na Slovensku sú skoro všetci pôvodne z východu, tak veru .

Apropó, ja ako východniarka mám rada aj západniarov, to som teraz akože nahlavu?
Aj stedoslovákov ľúbim, no zabijem sa teraz?
To preto, že oni sú naša krv .
Kubal jedného času rozvíjal teóriu že vlastne všetci ľudia sú Slováci len o tom ešte nevedia. Teraz ty si ju dopracovala k dokonalosti že vlastne všetci ľudia sú východniari, len niektorí o tom ešte nevedia.
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Aj Nemci sú východniari. Najmä tí okolo Brandenburgertoru, netreba ani toľko rokov uberať .

Takže si tu poďme zaspievať a za pesničku po poháričku a už sa neprekárajte.
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

danushka Pozri príspevok
Aj Nemci sú východniari. Najmä tí okolo Brandenburgertoru, netreba ani toľko rokov uberať .

Takže si tu poďme zaspievať a za pesničku po poháričku a už sa neprekárajte.
Len nedaj kapurkovú, lebo to ti je taká svi.......
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

misoft Pozri príspevok
Kedysi som nahodil otázku - čo vlastne som. Otec zo západu, matka z východu, 3/4 zo stredného Slovenska.
Ha, teraz buďte múdri!
Som aj západnár, aj vichodňar, aj stredoslovák (asi ako tí Stredoslováci - A či si mi tu, Pištík môj?)
dedko z otcovej strany Nemec,babka z maminej strany Maďarka....ja som Slovenka jak repa
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Pepsi boli ste v telke,držím palce aby ste to úspešne dobojovali
3 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Gina Er Pozri príspevok
dedko z otcovej strany Nemec,babka z maminej strany Maďarka....ja som Slovenka jak repa
Dostala si do vienka dobre premiešanú krv a to je zdravé.
Keď sa na to pozrieme cez šľachtené psíky, tak prídeme k tomu, že sú tak prešľachtené, že stačí, aby ich trošku prievan ofúkol, už treba k vetrinárovi utekať.
Taký orech prežije veľa.
Zato ja mám doma takých orechov. Moje deti majú tak domiešanú krv, že ich národnosť je rýdzo slovanská, ale DNA sa im zozpína od Balkánskeho poloostrova až po Baltik. A sú to teda fakt tvrdé orechy!

Takže vážení, žiadna šľachta sa nemá čím pýšiť, čeľaď má
navrch.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj kralovske a slachticke rody riesili svoje problemy tak, ze pani kralovna alebo pani baronka sa "zabudla" so svarnym stolbom. Narodil sa zivotaschopny naslednik.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a do ktorého roku poznáte svoj rodokmeň?..lebo ja môj do roku 1492...a veru bolo to pekne veselé u nás...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Pepsi a ako si pátrala, toto by ma zaujímalo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
danushka Pozri príspevok
Dostala si do vienka dobre premiešanú krv a to je zdravé.
Keď sa na to pozrieme cez šľachtené psíky, tak prídeme k tomu, že sú tak prešľachtené, že stačí, aby ich trošku prievan ofúkol, už treba k vetrinárovi utekať.
Taký orech prežije veľa.
Zato ja mám doma takých orechov. Moje deti majú tak domiešanú krv, že ich národnosť je rýdzo slovanská, ale DNA sa im zozpína od Balkánskeho poloostrova až po Baltik. A sú to teda fakt tvrdé orechy!

Takže vážení, žiadna šľachta sa nemá čím pýšiť, čeľaď má
navrch.
..

..Danush, aj my sme doma taká zmeska...ale vydarení...predkovia by boli na nás hrdí...aj zo pol litra šlachtickej máme,ale nejak to neni vidno...ani počuť!..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
danushka Pozri príspevok
Pepsi a ako si pátrala, toto by ma zaujímalo...

http://www.myheritage.com/


pozri sem regni sa tam a mozno zistis co ta prekvapi, je to rodokmen, ludi najdi si tam tvoje priezvisko, mozno tam je tvoja rodina,
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
danushka Pozri príspevok
Pepsi a ako si pátrala, toto by ma zaujímalo...
..

..no to môj bratranec v Kanade dal nejakému ústavu ktorý sa tým zaoberá pozisťovať všetko okolo nás,dedka, pradedka a prapra-šakvieš...no a dopracovali sa pekne krásne až do roku toho, vyzistili koho všetko za bandu sme mali v rode a čo z toho vzniklo...nechcite vedieť, čo všetko bolo predo mnou..uf!..

...ale ak máš dátumy a miesta narodenia aspoň jedných predkov, dá sa nájsť na matrike v mieste narodenia, tam sú potom aj údaje prapredkov,no a potom zas tých hladať tam, kde sa narodili- chápeš, nyje?..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3/4 sa mi vrátila z Egypta - ťavu nedoniesla, piesok neprepašovala, skarabea vo fľaštičke nemala - načo sa teda vracala?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
3/4 sa mi vrátila z Egypta - ťavu nedoniesla, piesok neprepašovala, skarabea vo fľaštičke nemala - načo sa teda vracala?
..

..ale tešíš sa, že je doma, však?..to budú zase krásne rána a nežné večery..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať