Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Oliwa, mala by si napisat podnik, v ktorom sa to stalo, nech sa mu vyhnu aspon ti, ktori si toto precitaju.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Oliwa......prečo si nekontroluješ bločky? dala si sa obtiahnuť,áno,je to svinstvo,ale aj Tvoja chyba...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gina Er Pozri príspevok
Oliwa......prečo si nekontroluješ bločky? dala si sa obtiahnuť,áno,je to svinstvo,ale aj Tvoja chyba...
Je to jej smola, ale chyba toho čašníka!
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gabi03 Pozri príspevok
Je to jej smola, ale chyba toho čašníka!
smola? to je taký pojem že až
je to jej chyba,nabudúce sa jej vyvaruje a dá si pozor.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gina Er Pozri príspevok
smola? to je taký pojem že až
je to jej chyba,nabudúce sa jej vyvaruje a dá si pozor.
V tomto zmysle áno. Ale tvoja veta znie, že čašník konal správne a ona si proste mala dávať pozor. Ergo schvaľuješ konanie čašníka. Ja viem, že som to zveličila, ale nedávaj jej proste za vinu niečo, čo vlastne ona nespravila.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
presne ako tu bolo napísané. radšej do civilu ako do letanoviec.http://www.sme.sk/c/5962665/potresta...do-civilu.html
To aj keby polovica PZ SR odišla do civilu,aj tak by to bolo málo-vysmievanie obetí tresných činov, pohodlnost, zbabelost, korupcia, neochota, intrigy voči aktívnym kolegom, nedostatok odbornosti a intelektu, spolupráca s podsvetím ale takisto je prehnité aj súdnictvo a prokuratúra.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gabi03 Pozri príspevok
V tomto zmysle áno. Ale tvoja veta znie, že čašník konal správne a ona si proste mala dávať pozor. Ergo schvaľuješ konanie čašníka. Ja viem, že som to zveličila, ale nedávaj jej proste za vinu niečo, čo vlastne ona nespravila.
neobhajujem čašníka,čítaj....napísala som,že to je svinstvo
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gina Er Pozri príspevok
neobhajujem čašníka,čítaj....napísala som,že to je svinstvo
A ja som len napísala, že to nie je jej chyba. Čítaj zlatá.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gabi03 Pozri príspevok
V tomto zmysle áno. Ale tvoja veta znie, že čašník konal správne a ona si proste mala dávať pozor. Ergo schvaľuješ konanie čašníka. Ja viem, že som to zveličila, ale nedávaj jej proste za vinu niečo, čo vlastne ona nespravila.
ja čítam....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

včera ma rozčulilo to že kvoli rušeniu ložok predčasne prepustili onkologických pacientov z nemocnice,takisto ludia zbytočne cestovali za vyšetrením a pod-ked už chceli rušit tie ložka,tak sa to dalo robit aj ohladuplne a to tak že od 1.7 by sa neprijimali nový pacienti a ostatných by nechali doliečit,takisto v predstihu mala bežat informačná kampan,aby pacienti vedeli kam majú ist na vyšetrenia-tu zlyhali jak poistovne tak i nemocnice,ale najviac všeobecná poistovna
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Najviac zlyhala vladnuca modra lúza
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Gabi03 Pozri príspevok
A čomu sa tešili najviac?! No predsa jedlu.

no tej soli co im dali sa isto potesili! D

pepsi najsi si na ytube original aj so zvukom
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Gabi03 Pozri príspevok
A ja som len napísala, že to nie je jej chyba. Čítaj zlatá.
Tak potom by to malo byť v najlepšom poriadku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
včera ma rozčulilo to že kvoli rušeniu ložok predčasne prepustili onkologických pacientov z nemocnice,takisto ludia zbytočne cestovali za vyšetrením a pod-ked už chceli rušit tie ložka,tak sa to dalo robit aj ohladuplne a to tak že od 1.7 by sa neprijimali nový pacienti a ostatných by nechali doliečit,takisto v predstihu mala bežat informačná kampan,aby pacienti vedeli kam majú ist na vyšetrenia-tu zlyhali jak poistovne tak i nemocnice,ale najviac všeobecná poistovna
Budú sa viac využívať kruhové objazdy: Všetci nemocní budú povolaní do armády. v strede bude stáť generál, nemocní budú chodiť dookola, budú zdraviť až sa uzdravia, načo nám nemocnice a zdravotná poisťovňa. Prečo by nemohla pre menej chorých slúžiť pojazdná ambulancia, (ja si ako prvák pamätám pojazdnú zubnú ambulanciu), načo stále ambulancie viete koľko by sa ušetrilo, a potom aj poľné nemocnice by sa mohli zriaďovať ad hog aj tam by sa ušetrilo, a z mobilizačných zásob uvolniť vaky odsunové ušetrí sa na truhliach ako nám bude fajn pri budovaní krajšieho kapitalizmu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
presne ako tu bolo napísané. radšej do civilu ako do letanoviec.http://www.sme.sk/c/5962665/potresta...do-civilu.html
trisestri Pozri príspevok
To aj keby polovica PZ SR odišla do civilu,aj tak by to bolo málo-vysmievanie obetí tresných činov, pohodlnost, zbabelost, korupcia, neochota, intrigy voči aktívnym kolegom, nedostatok odbornosti a intelektu, spolupráca s podsvetím ale takisto je prehnité aj súdnictvo a prokuratúra.
Hlina je možno aj " íl " ...ono to nie je len tak obviniť ...aj dokázať je potrebné , nie len tvrdenie ...
Personál reštaurácie, pred ktorou vykrádali autá, zobral spravodlivosť do vlastných rúk. Policajti videli len priestupok.

STUPAVA. „Doniesli sme policajtom profesionálneho zlodeja doslova na lopate,“ tvrdí Alojz Hlina, majiteľ reštaurácie v Stupave, pred ktorou počas uplynulých týždňov vykradli viaceré autá.

„Bol som sa tam najesť. Keď som si v jedálnom lístku prečítal upozornenie o krádežiach, uvedomil som si, že som nechal vo dverách auta peňaženku,“ hovorí jeden z okradnutých Martin Hruškovič. Auto našiel odomknuté, v peňaženke chýbalo niekoľko desiatok eur a platobné karty.

Nejde o ojedinelý prípad. Majiteľ podniku tak žiadal políciu o pomoc. Podali aj niekoľko trestných oznámení.

Tajná akcia

„Už dávnejšie sme žiadali, aby tam vyslali hliadky, ale nič sa nestalo,“ tvrdí Hlina.

V utorok preto nechal jedného zo svojich ľudí hliadkovať v aute na parkovisku. Ten si všimol človeka, ktorý otváral jeden kufor za druhým. Keď sa ho spýtali, čo robí, vraj im ukázal policajný odznak a tvrdil, že pracuje pre kriminálku. Ľudia z reštaurácie zavolali na 40ročného Dušana políciu.

Policajti ho vypočuli, konštatovali, že preukazovanie sa falošným policajným preukazom je priestupok, a muža prepustili.

Dôkaz nezaistili

„Nebolo vznesené obvinenie proti žiadnej osobe,“ povedala včera policajná hovorkyňa Petra Hrašková.

Podozrivému policajti nevzali ani počítač, hoci Hlina tvrdil, že práve ním deaktivoval alarmy na autách. Žiadne z nich totiž nebolo poškodené. Polícia neriešila, na čo laptop používal, ale či ho neukradol. „Predložil doklad o nadobudnutí predmetného zariadenia,“ povedala Hrašková.

Právnička Lucia Kurilovská si myslí, že polícia mala konať, monitorovať parkovisko a začať stíhanie. Krádež vecí v hodnote do 266 eur je síce len priestupok, neplatí to však, ak vec zmizne z cudzieho priestoru – ako je napríklad auto.
...nezastávam sa polície ,aby bolo jasné ...
Len jedno si je potrebné uvedomiť ...tí poctiví ( a je ich väčšina ) spĺňa aj vedomostné a aj intelektuálne požiadavky ...to verte ...
No na druhej strane sa tiež vraví ..." proti vetru sa piškať nedá " ...a tak je to aj na polícii .
Príkladov je dostatok , viď mladého Rozina a jeho krytie pri nie až takej banálnej situácii - alkoholza volantom ...
Komu by sa chcelo za takýchto skutočností slúžiť spravodlivosti ???

Súdnictvo je somo o sebe " číslo " ...veď aj také má na svojom poste za predsedu ...proste " číselko "...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

marjankaj Pozri príspevok
Tak potom by to malo byť v najlepšom poriadku.
Že by? Nemyslím si.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Gina Er Pozri príspevok
Oliwa......prečo si nekontroluješ bločky? dala si sa obtiahnuť,áno,je to svinstvo,ale aj Tvoja chyba...
Prebehnúť blok aj keď dlhší netrvá tak dlho.
Ja bez toho zo žiadneho obchodu neodídem. Naposledy mi nablokovali namiesto avokád ananásy. V Bille. Stane sa.
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Mečiar mal takmer pravdu,sme druhé Švajčiarsko,aspoň čo sa týka štatistík doplatkov v zdravotníctve.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Gina Er Pozri príspevok
Oliwa......prečo si nekontroluješ bločky? dala si sa obtiahnuť,áno,je to svinstvo,ale aj Tvoja chyba...
Možnože to ten čašník, nespravil ozaj naschvál- a navyše ak dostali blok z registračky, tak čašník na tom určite nezarobil ani euro...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ak ho platia percentom z trzby, tak zarobil.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať