Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
ách, áno, na to som nepomyslela ... mám ešte drevené dvere, možno použijem tie ... parkety nemám ...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
rodina1 - moja, ja som sa ešte nepresťahovala a keďže na luníku nebývam, v pohode som to zvládla aj s " trúbou ", teda elektrickou.
Tá slivovička je dobrá vec, ale hreje iba krátko, na rozdiel od rúry, tá hreje dokedy necháš otočený gombík. Ale asi aj vyúčtovanie ma bude hriať.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Vôbec mi nevadí, že prší. Aspoň si dám do fertigu moju telesnú schránku. Som uťahaná ako malý pes. Včera ma vnučka naviedla aby sme zabehli do Nového Mesta. Bolo to tam šiatrov ako keď sa kolotočári vysypú a rámusu ešte viac. Baby sa vyžili, babka to prežila a keď už sme boli na polceste, hriech to nevyužiť, ešte sme nakukli do Laugarícia a priľahlých krámkov na druhej strane cesty. Vnučka aj s krstňaťom vyfasovali hotovosť a rozbehli sa po nákupoch. Ja som s tou štvorročnou strávila sobotný podvečer zmysluplnejšou aktivitou. Navštívili sme dva Dráčiky a do nemoty sme sa vozili na pohyblivých schodoch v Laugaríciu: Ak tam niekto s poraďákov bol a všimol si malú vlasaticu nadšene pobehujúcu medzi smermi hore a dole a za ňou sa vlečúcu zničenú stokilovku s kyselým ksichtom tak to sme boli my dve.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zuzi Tvoje príspevky vždy potešia a rozosmejú. Prečo nám zobrali možnosť dať pochvalu, to vôbec nepochopím. / Ale som možno menej chápavá/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Vôbec mi nevadí, že prší. Aspoň si dám do fertigu moju telesnú schránku. Som uťahaná ako malý pes. Včera ma vnučka naviedla aby sme zabehli do Nového Mesta. Bolo to tam šiatrov ako keď sa kolotočári vysypú a rámusu ešte viac. Baby sa vyžili, babka to prežila a keď už sme boli na polceste, hriech to nevyužiť, ešte sme nakukli do Laugarícia a priľahlých krámkov na druhej strane cesty. Vnučka aj s krstňaťom vyfasovali hotovosť a rozbehli sa po nákupoch. Ja som s tou štvorročnou strávila sobotný podvečer zmysluplnejšou aktivitou. Navštívili sme dva Dráčiky a do nemoty sme sa vozili na pohyblivých schodoch v Laugaríciu: Ak tam niekto s poraďákov bol a všimol si malú vlasaticu nadšene pobehujúcu medzi smermi hore a dole a za ňou sa vlečúcu zničenú stokilovku s kyselým ksichtom tak to sme boli my dve.
..

..mojuš, nabudúce si ber bankomatku a nie drobné..to víš, tý eurá sú ťažké...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
http://aktualne.centrum.sk/zahranici...tml?id=1236755


uz sa to blizi
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, nabudúce si ber bankomatku a nie drobné..to víš, tý eurá sú ťažké...
Dobre jej radíš, ale na bankomatku potrebuje aj Poršátko.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a mne keď je už náhodou zima, alebo studenšie, pustím si plyn!..teplučko je ancway a dlho vydrží...a málinko lacnejšie..vy zmrzlinky !...šak je fajn!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Dobre jej radíš, ale na bankomatku potrebuje aj Poršátko.
..

...alečo!..dá drobné do bankomatu a nemusí to vláčit v rukách!..a hneď má len 90...!!!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..

...alečo!..dá drobné do bankomatu a nemusí to vláčit v rukách!..a hneď má len 90...!!!
Moja, puberálne skoro ženy minuli papierové, drobné sme obúchali v Dráčiku, jediné šťastie, že eskalátor bol zadarmo. Inak idem domov s dlhom.
Naposledy upravil Kazu : 04.07.11 at 15:38 Dôvod: Taká som bola unavená, že som ani ypsilon nevidela
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..som týraná matka!...spinkalo sa mi dobre a vôbec som sa nechcela zobudiť,ale decko ma týrilo, že sa mám brať hore užaj a upiecť bábofku, lebo v noci sa vraj budem dobíjať do kaviarne a hladať niekoho, kto si dá so mnou nočnú kávu....mám ho zabiť, (to decko) alebo radšej tú báfku upiecť?..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Kazu Pozri príspevok
Vôbec mi nevadí, že prší. Aspoň si dám do fertigu moju telesnú schránku. Som uťahaná ako malý pes. Včera ma vnučka naviedla aby sme zabehli do Nového Mesta. Bolo to tam šiatrov ako keď sa kolotočári vysypú a rámusu ešte viac. Baby sa vyžili, babka to prežila a keď už sme boli na polceste, hriech to nevyužiť, ešte sme nakukli do Laugarícia a priľahlých krámkov na druhej strane cesty. Vnučka aj s krstňaťom vyfasovali hotovosť a rozbehli sa po nákupoch. Ja som s tou štvorročnou strávila sobotný podvečer zmysluplnejšou aktivitou. Navštívili sme dva Dráčiky a do nemoty sme sa vozili na pohyblivých schodoch v Laugaríciu: Ak tam niekto s poraďákov bol a všimol si malú vlasaticu nadšene pobehujúcu medzi smermi hore a dole a za ňou sa vlečúcu zničenú stokilovku s kyselým ksichtom tak to sme boli my dve.

pozor na tie escalatory


http://www.topky.sk/cl/11/1278825/Ml...adal-6-metrov-
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

[QUOTE=pepsikova;1785333]..som týraná matka!...spinkalo sa mi dobre a vôbec som sa nechcela zobudiť,ale decko ma týrilo, že sa mám brať hore užaj a upiecť bábofku, lebo v noci sa vraj budem dobíjať do kaviarne a hladať niekoho, kto si dá so mnou nočnú kávu....mám ho zabiť, (to decko) alebo radšej tú báfku upiecť?..[/Q

radšej upeč pre istotu dva a nerob chute,lebo kvoli cukru mám sladké obmedzené
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..som týraná matka!...spinkalo sa mi dobre a vôbec som sa nechcela zobudiť,ale decko ma týrilo, že sa mám brať hore užaj a upiecť bábofku, lebo v noci sa vraj budem dobíjať do kaviarne a hladať niekoho, kto si dá so mnou nočnú kávu....mám ho zabiť, (to decko) alebo radšej tú báfku upiecť?..
jednoznačne áááno veď ma "poznáš", že my budeme raz spolu na cele
po-obedný spánok cez víkend, ja určite iba z režimom "tichý" aj na mobile, ale aj v byte!!!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=trisestri;1785560]
pepsikova Pozri príspevok
..som týraná matka!...spinkalo sa mi dobre a vôbec som sa nechcela zobudiť,ale decko ma týrilo, že sa mám brať hore užaj a upiecť bábofku, lebo v noci sa vraj budem dobíjať do kaviarne a hladať niekoho, kto si dá so mnou nočnú kávu....mám ho zabiť, (to decko) alebo radšej tú báfku upiecť?..[/Q

radšej upeč pre istotu dva a nerob chute,lebo kvoli cukru mám sladké obmedzené
..

..no ak si dáš so mnou tú nočnú kávu, tak máš babofku bez cukru..no, s polovičkou, aby si nefrflal, že na tebe šetrím...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
jednoznačne áááno veď ma "poznáš", že my budeme raz spolu na cele
po-obedný spánok cez víkend, ja určite iba z režimom "tichý" aj na mobile, ale aj v byte!!!!!
..

..super, si kamoška,,budem ti držať flek...a pustím ťa ku oknu.....mobil neber, lebo budú otravovať aj tam!..
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

[QUOTE=pepsikova;1785617]
trisestri Pozri príspevok
..

..no ak si dáš so mnou tú nočnú kávu, tak máš babofku bez cukru..no, s polovičkou, aby si nefrflal, že na tebe šetrím...
v noci kavu,tak by som nezaspal do rána a potom by si prerobila,lebo by namiesto babofky potreboval nejaké to pivo a nejaké uspavadlo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=trisestri;1785624]
pepsikova Pozri príspevok

v noci kavu,tak by som nezaspal do rána a potom by si prerobila,lebo by namiesto babofky potreboval nejaké to pivo a nejaké uspavadlo
..

..risknem to...viem aj uspávanky...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

[QUOTE=pepsikova;1785631]
trisestri Pozri príspevok
..

..risknem to...viem aj uspávanky...
neriskuj,aby to nebol šok,stačí ked sa ja nalakám pri pohlade do zrkadla-to pred 20 rokmi ešte bol slušný pohlad,vtedy som nevedel balit a teraz pre zmenu nechcem strašit.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mne dnes moje decko konečne zafarbilo vlasy, ušetrila som síce nejaké tie e, ale týraná som bola tiež riadne,hotový masaker / šticovanie a iné fajnovosti/ keď sme skončili tá moja opacha zahlásila,že nech ju 3mesiace neotravujem tak prepáč, že mi ešte vlasy rastú
a ona akože mňa móže nééé
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať