Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Snáď by si nechcela ako tá cigánka u nás, čo 3-ročné chcela napchať do hniezda záchrany, a nie a nie ho tam dostať...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok
kocur nebude doma macky budu mat hody
Pepsikova:...cica nebude doma a kocúr bude mať fraj!...
Tak tomuto sa hovorí "uhlie pohľadu"...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, mne také ani nepošlú, lebo ja varím rada a všade, kde prídem a majú šporák..to by si nedovolili!...jedáci sa vždy nájdu, bez toho to nejde, chapeš, nyje?..
Však chápem, nyje? Aj ja rada voľačo uklohním a človeku dobre padne, keď počuje to mľaskanie za ušami, ako tej hávedi chutí, ale nemôžeš variť a neochutnať - už len z dôvodu vylúčenia verejného ohrozenia... Len keď to takto pôjde ďalej, aby sme nevyzerali ako tá Tvoja virtuálna prehliadka - trojrozmerne...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok
pepsi nepoznas radost? ved mas doma tolko hadov a hadic ti ti musia robit radostiiiiiiii ;-)
Pepsi, však to nie je potom domácnosť, ale hotové vivárium...! To by si od návštev mohla aj vstupné vyberať...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
no Oli môj "pán bytný" odchádza dnes v noci do kúpeľného mesta za prácou len je to De
Lujzi, čo - začala kúpeľná sezóna a robí maséra, či čo?Mimochodom, keď napíšeš "pán bytný", už viem, koho myslíš...Keď napíšeš, SB, evokuje to vo mne predstavu USB kľúča...Len keď si napísala, že "je to De...", tak som si nebola istá, koľká bije...No tipjer uže vsjo v parjadke! Chorošoj prazdnik Tebje!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...rozmýšlam na d inzerátom..vymenila by som dvoch múdrych, pekných a šikovných hadov za funkčnú veritasku...tá moja sa pokazila,už má dosť, vraj jej treba dôchodku si užiť..(len kto jej ho bude platiť?)..ja potrebujem šiť a ona nie a nie!!!...
Pepsi, len treba dobre zvážiť, aby sa to neminulo účinkom, do akej rubriky ten inzerát dať... Či do zoznamovacej, o domácich zvieratkách, alebo elektro...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja moje decko podľa toho ako silno ma nasrrrrdí, buď na orgány alebo napchať do hniezda záchrany, alebo DDÚ/detský dianostický ústav/ len tam by to bolo už asi problematické už to tiahne k 20tke, len čakám kedy jej mozog do lebky dorastie,lebo niekedy mám pocit, že tak je ešte vôľa
..

..mojuš, tiež občas pustím do éteru, že hlavy majú len na to, aby im do krku nenapršalo-ale na orgány- to je výborný nápad..ich zoberú určite, krv už dávajú dávno..len ty si ešte počkáš,moji dvaja už majú kúsok po tridsiatke a zatial-no...ale my ženy sme múdrejšie skor!..možno okolo vianoc, no..


...a veritaska ich musí milovať, hadov jedných dlhých...som išla s olejničkou a kladivom, len tak skusmo, že čo povie,pomazala som niečo a aj okolo toho a ona šije...š-i-j-e,zlatááá moja...a tak gate do roboty sú už ozáplatované....asi tak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Však chápem, nyje? Aj ja rada voľačo uklohním a človeku dobre padne, keď počuje to mľaskanie za ušami, ako tej hávedi chutí, ale nemôžeš variť a neochutnať - už len z dôvodu vylúčenia verejného ohrozenia... Len keď to takto pôjde ďalej, aby sme nevyzerali ako tá Tvoja virtuálna prehliadka - trojrozmerne...
..

..môžem...a aj tak varím..nechutnám...a len sem-tam sa netrafím do chuti, všetci zatial žijú...škoda..no...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...Ty móžeš, šak Ty si hvízda prvej velkosci - jako by Stanko Štepka povedal...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
co ma dnes potesilo respektive pobavilo, prave som videl, v tv novinach kamosovu mamu ako protestuje pred MZ s vyrokom, "svina jedna sa moze hanbit" "toto je krestan" aka to krestranka ked sa takto vyjadruje zlata Bozka,

no a co ma vyslovene rozculilo??
na dvore som mal biele tricka oprate, susili sa a ked som ich daval dole a skladal vidim ake je jedno z nich osrate od vtaka!!

no nenahnevalo by vas to?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Snáď by si nechcela ako tá cigánka u nás, čo 3-ročné chcela napchať do hniezda záchrany, a nie a nie ho tam dostať...
áááno chcela mohli by vyrobiť aj pre prerastené kusy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, tiež občas pustím do éteru, že hlavy majú len na to, aby im do krku nenapršalo-ale na orgány- to je výborný nápad..ich zoberú určite, krv už dávajú dávno..len ty si ešte počkáš,moji dvaja už majú kúsok po tridsiatke a zatial-no...ale my ženy sme múdrejšie skor!..možno okolo vianoc, no..


...a veritaska ich musí milovať, hadov jedných dlhých...som išla s olejničkou a kladivom, len tak skusmo, že čo povie,pomazala som niečo a aj okolo toho a ona šije...š-i-j-e,zlatááá moja...a tak gate do roboty sú už ozáplatované....asi tak..
....sa zľakla, mrcha jedna, čo stresuje nech si nedovoľuje!!!!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Lujzi, čo - začala kúpeľná sezóna a robí maséra, či čo?Mimochodom, keď napíšeš "pán bytný", už viem, koho myslíš...Keď napíšeš, SB, evokuje to vo mne predstavu USB kľúča...Len keď si napísala, že "je to De...", tak som si nebola istá, koľká bije...No tipjer uže vsjo v parjadke! Chorošoj prazdnik Tebje!
...čašník, že vraj do zmrzlinového salóna-kaviareň len aby ak nepríde za týždeň/od jedu/, tak rátam tak október
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....luiii.....do októbra?..to jaké dlhé budeš mať vakácie?....no len nech sa mu tam darí v robotke...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
....sa zľakla, mrcha jedna, čo stresuje nech si nedovoľuje!!!!
..

..no zas tak veľa stavov mi za 45 rokov, čo ju mám, nenarobila...ale veru, nech si nezvyká...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som sa s chuti zasmial na jednom inzeráte v miestnom reklamnom plátku:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Yazaki.jpg
Zobrazení: 34
Veľkosť:  74.7 KB
Pod jednotlivými číslami (tie som pridal ja):
(1) Múdrejších im netreba.
(2) Žiadna ochota - nariadia ti to, ak nechceš - padaj.
(3) Nie vyhovujúci - vynikajúci - stojíš tam ako debil a makáš.
(4) Pravidelná, ale malá, tých 20% - to sú kecy. dajú ti to do nejakého fondu.
(5) Prémie? Iba ak majstri a šéfstvo. Arbaitri nemajú nárok.
(6) Nadčasy sa nepreplácajú - všetko do fondu, z ktorého ti potom zaplatia nimi spôsobené prestoje. Takže si sám sebe zaplatíš.
(7) Možno.
(8) Len v rámci ZP - veď by stratili na zisku. Navyše ani Ň.
(9) Skoro žiadny. Mali síce nejaké mecheche - ale to si musel syn zaplatiť, aby sa tam dostal.
(10) Tak toto tam majú - ale ako ošetrujú?
(11) Toto je jediné pozitívne - varia dobre.

Informácie dodal môj syn, ktorý tam otročí.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj v prievidzsku je takých o*ebávacích neúrekom...každá zahraničná firma,aj u mňa v dedine sú 3 - 4, toto má...a berie zásadne cez agentúru, čiže žiadne príplatky, odmeny, poistenie len minimálne, odvody - nekomentujem,bufet,a k výplate asi tak 400€..na tri, či štyri smeny..čo chceš,sme národ, ktorý potrebuje žiť, aj za málo budeme robiť...keby sme sa narodili cigáňmi, máme postarané...
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

a k výplate asi tak 400€
... tak, tak. Môj približne toľko dostáva - v hrubom. Po odpočítaní - výsledok: ak dostane niečo nad 350€, tak je geroj. A ani nechcú nič počuť, aby zdvihli platy - štrajky, KOVO odbory - nič nepomohlo. Len niekoľko "nepohodlných" vyhodili. Preto ten inzerát - potrebujú ďalších "blbcov" (otrokov).
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dam to sem aj ked by to skorej slo do srandiciek

1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
co si zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee : tak toto je moc!!!!!!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať