Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
srska Pozri príspevok
video 1983: hovorime stale o nohe?
hej, hlava ide pod volant
uz len najst tu spravnu hlavicku
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie všetci sme vyšli mame z pipinky, niektorí sme prišli na svet aj sectio caesarea...
Ticho, hovorí Caesar...!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som sa sem napratala, lebo som nemohla zaspať, že si tu počítam v klude niečo zaujímavé...ale nyjeee, to tu samá narážka, dorážka , čistý rehot!!!..no a potom spinkaj, moja, kludneee...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu...dám si tu v klude kávu s niekým..


..a ked by som našla film "Dangerous mind" (nebezpečné myšlienky)tak si ho tu aj pozriem..dávno som ho nevidela a fčera bol klip a Mišelka Fajferová tam je úžasná...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Naposledy upravil Gina Er : 07.07.11 at 06:51 Dôvod: niečo skúšam od pepsíkovej :)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...to eňuš naša našla a dodala mne, tak ja dávam ďalej...nie je to moje...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

to neva,je to voľný program,tak díky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...hedlajner Chosé Gonzáles--joj, ako sa mi páči toto spojenie..(.bude na Pohode)...to je dobré si povedať tak 5x po sebe a som zobudená...alebo sa mi jazyk zauzlí...)))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
video1983 Pozri príspevok
no moja manzelka ked raz cuvala , neviem doteraz ako ale asi 15 krat zatrubila ako tocila volantom a kopec ludi na balkonoch ze co sa deje! aj som sa bal vystupit
...šak možno len chcela ukázať , ako sa " správne " cúva ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojko a ako si sa dnes zobudil?..žiadne vraždy na spestrenie programu nebudú?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no bude raj podnikať na Slovensku...a zdierať slovač ,ochotnú robiť za pár šupov...(hlavne tá posledná veta sa mi páči((((

http://www.podnikam.webnoviny.sk/pod...odnikani/23057
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Čo ma potešilo a na čo som hrdá : včera sme boli na promóciách mladšej dcéry, aj nás prekvapkala - nielenže skončila na červený diplom, ale dostala aj Cenu dekana (to netušila asi ani ona sama... ).
Z čoho som smutná - alebo odvrátená strana reality : napriek tomu zatiaľ zakotvila na úrade práce, ale verím, že sa nájde aj v živote, aj keď zrejme v inej oblasti, než v akej bola úspešná počas štúdia...

Pekný letný (?) deň všetkým!
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zimama Pozri príspevok
Čo ma potešilo a na čo som hrdá : včera sme boli na promóciách mladšej dcéry, aj nás prekvapkala - nielenže skončila na červený diplom, ale dostala aj Cenu dekana (to netušila asi ani ona sama... ).
Z čoho som smutná - alebo odvrátená strana reality : napriek tomu zatiaľ zakotvila na úrade práce, ale verím, že sa nájde aj v živote, aj keď zrejme v inej oblasti, než v akej bola úspešná počas štúdia...

Pekný letný (?) deň všetkým!
Teš sa z dosiahnutého úspechu a verte spolu, že tá evidencia je len dočasná. Držím palce obom.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zimama Pozri príspevok
Čo ma potešilo a na čo som hrdá : včera sme boli na promóciách mladšej dcéry, aj nás prekvapkala - nielenže skončila na červený diplom, ale dostala aj Cenu dekana (to netušila asi ani ona sama... ).
Z čoho som smutná - alebo odvrátená strana reality : napriek tomu zatiaľ zakotvila na úrade práce, ale verím, že sa nájde aj v živote, aj keď zrejme v inej oblasti, než v akej bola úspešná počas štúdia...

Pekný letný (?) deň všetkým!
..



dcére a aj tebe..a neboj, dievča sa nestratí,je múdra...pozdrav a stískanec letí..
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Dnes, 09:15 AM
...mojko a ako si sa dnes zobudil?..žiadne vraždy na spestrenie programu nebudú?..
....heh ...pripravil som sa na noc ...

Nabil mobil na full , stiaholnejaké tie skladby z PC , pripojil slúchadlá , tie pekne krásne do uší dal .....

....od polnoci do rána mi pekne vyhrávali moje výberovky ...



Starého som mal na háku ...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a takýto veget tu budem mať chvílku...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

http://www.topky.sk/cl/100535/128221...ude-sa-rokovat
Česť a sláva im.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Na ministerstve zdravotníctva idú rozdavať odmeny asi 500 000 EUR - včera v TV o tom hovorili. Aj na ministerstve finácií - tiež dosť veľká položka - to bolo v TV o 5 minút dvanásť keď tam bola p.premierka tak asi pred 2-3 týždňami a pýtali sa jej , či je to dobre keď sa musí šetriť. Jej odpoveď : Veď sú to tiež ľudia, živitelia rodín. Chudáci musia čakať na odmeny.
2 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

MarcelkaT Pozri príspevok
Na ministerstve zdravotníctva idú rozdavať odmeny asi 500 000 EUR - včera v TV o tom hovorili. Aj na ministerstve finácií - tiež dosť veľká položka - to bolo v TV o 5 minút dvanásť keď tam bola p.premierka tak asi pred 2-3 týždňami a pýtali sa jej , či je to dobre keď sa musí šetriť. Jej odpoveď : Veď sú to tiež ľudia, živitelia rodín. Chudáci musia čakať na odmeny.
no to je argument.....a ostatní nie sú živitelia? zo začiatku som jej fandila....ale....trepne hocijakú sprostosť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Na ministerstve zdravotníctva idú rozdavať odmeny asi 500 000 EUR - včera v TV o tom hovorili. Aj na ministerstve finácií - tiež dosť veľká položka - to bolo v TV o 5 minút dvanásť keď tam bola p.premierka tak asi pred 2-3 týždňami a pýtali sa jej , či je to dobre keď sa musí šetriť. Jej odpoveď : Veď sú to tiež ľudia, živitelia rodín. Chudáci musia čakať na odmeny.
..

..moj dedko hovorieval:.."aký človek- taká reč"...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať