Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Ja som dnes ráno bola na daňovom úrade ohľadom kontroly a kým som s jednou správkyňou hodinu preberala účto, jej kolegyňa celú celučičkú hodinu pila kávičku a zývala, vyzerala ako po preflákanej noci. Nebola schopná sa prebrať a začať pracovať. Doslova ma rozčúlila, vôbec si asi neuvedomuje, že je platená z našich daní. A to už nehovorím, že som sa tam cítila ako na krížovom výsluchu aj keď všetko dobre dopadlo. Odchádzala som a nebola schopná ani odpovedať dovidenia. Takže našim skvelým daňovým pracovníčkam želám veľa zdaru v ich práci.
Naposledy upravil Timka1 : 28.04.08 at 11:00 Dôvod: pr. chyba
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

K inej téme - Hanelie, vodu kážeš, vodu piješ. 100 bodov.
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Ja som dnes zostala v nemom úžase. Na parkovisku do môjho stojaceho
auta zacúval jeden vodič. Ako sme to tak riešili (našťastie to schytal iba
nárazník), prišla k nám jedna neznáma mladá pani a prehovorila na vodiča.
Ja vám dosvedčím, že ste do nej nenarazili a nič sa nestalo
Keď som sa ohradila, tak zavalila nasledovné: no a čo, aj tak máte
staré auto! Môj fordík má síce 10 rokov, ale zostala som z toho
Chápete to? Lebo ja nie.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Aňuška Pozri príspevok
Ja som dnes zostala v nemom úžase. Na parkovisku do môjho stojaceho
auta zacúval jeden vodič. Ako sme to tak riešili (našťastie to schytal iba
nárazník), prišla k nám jedna neznáma mladá pani a prehovorila na vodiča.
Ja vám dosvedčím, že ste do nej nenarazili a nič sa nestalo
Keď som sa ohradila, tak zavalila nasledovné: no a čo, aj tak máte
staré auto! Môj fordík má síce 10 rokov, ale zostala som z toho
Chápete to? Lebo ja nie.
Tak to sa pochopit neda,ale ako sa hovori asi sa nedostala do rady ked pan Boh rozum rozdaval......Dufam,ze ten pan si jej komentar nevsimal a dohodli ste sa v pohode.O co jej vlastne -nezainteresovanej osobe islo????
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Aňuška Pozri príspevok
Ja som dnes zostala v nemom úžase. Na parkovisku do môjho stojaceho
auta zacúval jeden vodič. Ako sme to tak riešili (našťastie to schytal iba
nárazník), prišla k nám jedna neznáma mladá pani a prehovorila na vodiča.
Ja vám dosvedčím, že ste do nej nenarazili a nič sa nestalo
Keď som sa ohradila, tak zavalila nasledovné: no a čo, aj tak máte
staré auto! Môj fordík má síce 10 rokov, ale zostala som z toho
Chápete to? Lebo ja nie.
...no to je sila, ale mám pocit, že si milá pani myslela, že jej ten pán za to niečo hádam hodí do vrecka, alebo ho poznala, lebo inak tomu nerozumiem, čo sa do toho vôbec starala. Ja by som jej asi niečo na to milé povedala...
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Samozrejme, že som jej povedala, aby sa do toho nestarala.
A pán tiež. Tak neviem, na prvý pohľad nevyzerala šibnutá.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Aňuška Pozri príspevok
Samozrejme, že som jej povedala, aby sa do toho nestarala.
A pán tiež. Tak neviem, na prvý pohľad nevyzerala šibnutá.
Ťažko odhadnúť výšku inteligencie, resp. IQ podľa výzoru.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Aňuška Pozri príspevok
A pán tiež. Tak neviem, na prvý pohľad nevyzerala šibnutá.
Asi si myslela, že je "prešibaná", ale nevyšlo jej to
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

smith Pozri príspevok
Ťažko odhadnúť výšku inteligencie, resp. IQ podľa výzoru.
S týmto môžem len súhlasiť. Keď sa pozriem do zrkadla, vždy mám nutkanie prispieť osobe v zrkadle aspoň na teplú polievku a pritom dobre viem, čo za kvalitu sa mi to tam odráža .
A už dlho nehodnotím človeka podľa výzoru, ale podľa toho, čo vypustí z úst. Najväčším zadosťučinením pre mňa zostane pocit, ktorý som zažila na vlastnej koži, keď som zastupovala firmu môjho manžela v jednej kauze. Nemenovaná s.r.o., ktorá mala pevnú oporu vo vládnej strane, dĺžila môjmu manželovi nemalú čiastku, ktorú samozrejme odmietali zaplatiť. Zaneprázdnený manžel ma tam poslal ako svoju účtovníčku a tak rovno zo stavby domu, v teniskách, rifliach a pohodlnom tričku som sa ocitla zoči - voči pani ekonómke, ktorá aj pri mojej výške 175 cm na mňa pozerala pohŕdavo asi z 2-metrovej výšky. V tip-top kancelárii, v značkovom kostýme, snažila sa nájsť vhodné slová, aby som jej ja, analfabet, porozumela. A skutočne najväčším zadosťučinením v mojom živote zostal pohľad na jej otvorené ústa a padnutú sánku, keď som jej s kľudom angličana vysvetlila zmluvne dohodnuté podmienky s odvolaním na §§ Obchodného zákonníka. Aj keď nakoniec tá ich vytunelovaná firma išla do konkurzu a peniaze sme nikdy nevideli, ja na ten okamih nikdy nezabudnem.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Aj ja mám čertvú skúsenosť s inteligenciou vodiča. a just napíšem ŠPZ. Opel Corza HE 172 AT, ak by som ho náhodou niekeedy zabudla.
Išla som na nákup do Hypernovy, zaparkovala medzi dvoma autami a v kľude som si nakúpila, ale keď som prišla k autu, ako sa hovorí, spadla mi sánka.
spomínaná Corza cca 15 cm od mojich dverí. Nič iné mi neostalo, iba ísť na informácie a požiadať paniu, aby rozhlasom vyvolala dotyčného vodiča. Čakala som a čakala a nič. Tak sme sa obidve zhodli na tom, že pravdepodobne zaparkoval a odišiel do mesta.
Vrátila som sa k autu a...
Milý pán vodič kľudne sedel v aute jedol, popíjal dvere roztvorené...
Pozdravím a prosím ho, aby vycúval, aby som ja mohla nastúpiť. Aké bolo moje prekvapenie, keď mi odsekol, že vraj on zaparkoval presne podľa červených vyznačených pásov. Zbytočne som mu vysvetľovala, že ja som zaparkovala tak, ako som mala možnosť a tiež to nebolo medzi dvoma miestami, ale trocha k okraju vyznačeného pásu (obidve autá, medzi ktoré som zaparkovala, tam už neboli). Znova som ho poprosila, aby vycúval, tak mi povedal, aby som si nastúpila druhou stranou. A potom sa zase začal oháňať vyhláškou ... A povedal mi, že žena za volantom... a tie blboviny okolo toho, šak viete...
Po dlhšom čase vycúval, ale doteraz ma mám zlý pocit z toh, že namieto toho, aby povedal prepáčte alebo chvíľku strpenia alebo neuvedomil som si to, tak tam nezmyselne rozprával a rozprával...
Naposledy upravil cactus : 28.04.08 at 17:30
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

cactus Pozri príspevok
Aj ja mám čertvú skúsenosť s inteligenciou vodiča. a just napíšem ŠPZ. Opel Corza HE 172 AT, ak by som ho náhodou niekeedy zabudla.
Išla som na nákup do Hypernovy, zaparkovala medzi dvoma autami a v kľude som si nakúpila, ale keď som prišla k autu, ako sa hovorí, spadla mi sánka.
spomínaná Corza cca 15 cm od mojich dverí. Nič iné mi neostalo, iba ísť na informácie a požiadať paniu, aby rozhlasom vyvolala dotyčného vodiča. Čakala som a čakala a nič. Tak sme sa obidve zhodli na tom, že pravdepodobne zaparkoval a odišiel do mesta.
Vrátila som sa k autu a...
Milý pán vodič kľudne sedel v aute jedol, popíjal dvere roztvorené...
Pozdravím a prosím ho, aby vycúval, aby som ja mohla nastúpiť. Aké bolo moje prekvapenie, keď mi odsekol, že vraj on zaparkoval presne podľa červených vyznačených pásov. Zbytočne som mu vysvetľovala, že ja som zaparkovala tak, ako som mala možnosť a tiež to nebolo medzi dvoma miestami, ale trocha k okraju vyznačeného pásu (obidve autá, medzi ktoré som zaparkovala, tam už neboli). Znova som ho poprosila, aby vycúval, tak mi povedal, aby som si nastúpila druhou stranou. A potom sa zase začal oháňať vyhláškou ... A povedal mi, že žena za volantom... a tie blboviny okolo toho, šak viete...
Po dlhšom čase vycúval, ale doteraz ma mám zlý pocit z toh, že namieto toho, aby povedal prepáčte alebo chvíľku strpenia alebo neuvedomil som si to, tak tam nezmyselne rozprával a rozprával...
Normálne si to viem predstaviť naživo ako je poloprázdne parkovisko a na jednom mieste sú autá nasúkané jedno vedľa druhého, hoci plocha na parkovanie je dosť veľká /ale môžem sa aj mýliť, ale u nás to tak poväčšine býva/. Neviem pochopiť šoféra Corzy, prečo robí ľuďom naprotiveň. Zrazu sa niekto drží čiar, ale na to, že má dodržiavať odstup od auta tak, aby vedľa šofér nemusel chodiť cez iné dvere to ho iste nezaujímalo. Jaj, ale ma to napálilo, keď chlap podceňuje ženu ako šoféruje alebo parkuje...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
abel Pozri príspevok
S týmto môžem len súhlasiť. Keď sa pozriem do zrkadla, vždy mám nutkanie prispieť osobe v zrkadle aspoň na teplú polievku a pritom dobre viem, čo za kvalitu sa mi to tam odráža .
A už dlho nehodnotím človeka podľa výzoru, ale podľa toho, čo vypustí z úst. Najväčším zadosťučinením pre mňa zostane pocit, ktorý som zažila na vlastnej koži, keď som zastupovala firmu môjho manžela v jednej kauze. Nemenovaná s.r.o., ktorá mala pevnú oporu vo vládnej strane, dĺžila môjmu manželovi nemalú čiastku, ktorú samozrejme odmietali zaplatiť. Zaneprázdnený manžel ma tam poslal ako svoju účtovníčku a tak rovno zo stavby domu, v teniskách, rifliach a pohodlnom tričku som sa ocitla zoči - voči pani ekonómke, ktorá aj pri mojej výške 175 cm na mňa pozerala pohŕdavo asi z 2-metrovej výšky. V tip-top kancelárii, v značkovom kostýme, snažila sa nájsť vhodné slová, aby som jej ja, analfabet, porozumela. A skutočne najväčším zadosťučinením v mojom živote zostal pohľad na jej otvorené ústa a padnutú sánku, keď som jej s kľudom angličana vysvetlila zmluvne dohodnuté podmienky s odvolaním na §§ Obchodného zákonníka. Aj keď nakoniec tá ich vytunelovaná firma išla do konkurzu a peniaze sme nikdy nevideli, ja na ten okamih nikdy nezabudnem.
...


..ten pocit naozaj stojí za to..a mňa hreje dodnes,i keď mne sa to stalo s notárkou z TO...šik a šlang dievčina, z jej 20minútovej reči neviem dodnes nič, vytočila ma záverom : a máte 30 sekúnd na rozmyslenie..akú len mala smolu,som videla v jej očiach a dodnes to vidím..ten úžas,že ženská v rifliach bez makeupu a prsteňov vie z hlavy,ktorý paragraf sa jej dotýka a čo môže...a odvtedy zásadne chodím na úrady "ošúchaná"..a darí sa mi...podobne pani sudkyňa, reakcie skoro rovnaké..
...bude to asi nejaká choroba kancelárií....

..prečo si "dámy" v kanceláriách myslia,že všetka múdrosť sveta im spadla do hlavy sama a už z príchodu ignorujú ľudí,ktorí na "pohľad nie sú im roveň?..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
... lebo keď je hov.. na polici, myslí si, že je torta!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka Pozri príspevok
... lebo keď je hov.. na polici, myslí si, že je torta!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
cactus Pozri príspevok
Aj ja mám čertvú skúsenosť s inteligenciou vodiča. a just napíšem ŠPZ. Opel Corza HE 172 AT, ak by som ho náhodou niekeedy zabudla.
Išla som na nákup do Hypernovy, zaparkovala medzi dvoma autami a v kľude som si nakúpila, ale keď som prišla k autu, ako sa hovorí, spadla mi sánka.
spomínaná Corza cca 15 cm od mojich dverí. Nič iné mi neostalo, iba ísť na informácie a požiadať paniu, aby rozhlasom vyvolala dotyčného vodiča. Čakala som a čakala a nič. Tak sme sa obidve zhodli na tom, že pravdepodobne zaparkoval a odišiel do mesta.
Vrátila som sa k autu a...
Milý pán vodič kľudne sedel v aute jedol, popíjal dvere roztvorené...
Pozdravím a prosím ho, aby vycúval, aby som ja mohla nastúpiť. Aké bolo moje prekvapenie, keď mi odsekol, že vraj on zaparkoval presne podľa červených vyznačených pásov. Zbytočne som mu vysvetľovala, že ja som zaparkovala tak, ako som mala možnosť a tiež to nebolo medzi dvoma miestami, ale trocha k okraju vyznačeného pásu (obidve autá, medzi ktoré som zaparkovala, tam už neboli). Znova som ho poprosila, aby vycúval, tak mi povedal, aby som si nastúpila druhou stranou. A potom sa zase začal oháňať vyhláškou ... A povedal mi, že žena za volantom... a tie blboviny okolo toho, šak viete...
Po dlhšom čase vycúval, ale doteraz ma mám zlý pocit z toh, že namieto toho, aby povedal prepáčte alebo chvíľku strpenia alebo neuvedomil som si to, tak tam nezmyselne rozprával a rozprával...
To akože pred Hypernovou v HE? Tak to je sila. Totiž poznám HE (priateľka je odtiaľ) a tam je naozaj dosť veľké parkovisko na to aby sa tam zmestilo dostatočné množstvo áut.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
smith Pozri príspevok
To akože pred Hypernovou v HE? Tak to je sila. Totiž poznám HE (priateľka je odtiaľ) a tam je naozaj dosť veľké parkovisko na to aby sa tam zmestilo dostatočné množstvo áut.
Nie Zolee, bolo to v BJ a auto bolo z HE
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Mňa dnes rozčúlilo toto:http://www.gymlm.sk/page/documents/2...rmaciePS08.pdf

Čítal niekto z vás už väčšiu blbosť? Musela som to prečítať niekoľkokrát, kým som pochopila( aj keď priznávam nechápem stále ). Ide o to že tie decká, ktoré splnili kritérium ale žiaľ sa nedostali do počtu 73 nemajú šancu sa na tú školu dostať, iba v tom prípade ak by z tých 73 niekto nenastúpil. Podotýkam skúšky robiť nemôžu.
Naposledy upravil Simonab : 28.04.08 at 20:48
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Simonab Pozri príspevok
Čítal niekto z vás už väčšiu blbosť? Musela som to prečítať niekoľkokrát, kým som pochopila( aj keď priznávam nechápem stále ).
Nie už dávno som nečítal väčšiu volovinu. Mňa by zaujímalo, na akej škole to študovali tie múdre hlavy, čo niečo také dokážu vypotiť. Chudáci rodičia.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

No ja tiež mám niečo s autami... v sobotu sme boli nakupovať v našom okresnom mestečku PK.Boli sme v meste, na trhovisku a potom v Tescu. Keď sme prichádzali, pri Tescu k autu som zbadala ... no vodič hráškovozeleného auta si nechal podpis na mojom nárazníku ... asi pri cúvaní nacúval do môjho a odišiel. Našťastie len farba, ktorá sa dala odstrániť...ale nasrdí ťa to...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Ja mám tiež príhodu z parkoviska pred Kauflandom. Tam ľudia asi nevedia, že keď nie je cesta označená, že platí pravidlo pravej ruky- t.j. má prednosť vodič idúci po ceste sprava. Stalo sa nám, že istá pani na "veľkom aute" na nás normálne trúbila, keď išla po "hlavnej ceste" na takomto parkovisku. To ma rozčúlilo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať