Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
káva v malom množstve nie je až tak škodlivá-keby tak láska,spravodlivost a dobrosrdečnost a empatia boli top drogy to by bolo niečo-len škoda že drogy sú látky a nie vlastnosti sú drogy a zahodte tie cigarety,ja vás vidím.
..

..a nemožeš ma vidieť, lebo za roh nevidíš...a ja som schovatááá...
(a šak o cigaretách som nepísala, že sú droga..to je neresť a neresti si treba pestovať, lebo mne by sa nepáčilo umrieť dokonalá...ja scem do peklíčka)
..a čo sa týka lásky,ak je ten, kto dáva a ten, kto prijíma a opätuje- tak takú drogu aj jaaa sceeem...
Naposledy upravil pepsikova : 13.07.11 at 07:28
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

...Staník, ja som s ním v mojej kuchyni pila kávu, je múdry, sčítaný, hovorí normálne a bol by z neho super kamoš do každej srandy...len keby-svoj osobný spor neprenášal sem na nás, ktorí nemôžeme nič urobiť, len prosiť, aby prestal a netýral nás pre niečo, čo sa nás netýka...nerada prichádzam o priateľov, ale mám nervy, keď si sem idem dať kávu a tu samá protiveň...a s každým..a už hentaké niečo dať na sklo-tak fuj!...
no pepsi, už je síce po funuse( už je prudky vylúčený). ale viem, že sa síce niekedy nevedel správať, ale ja som tu zažil kopu horších ľudí, falošných jak čert...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
no pepsi, už je síce po funuse( už je prudky vylúčený). ale viem, že sa síce niekedy nevedel správať, ale ja som tu zažil kopu horších ľudí, falošných jak čert...
..

Staník, každý sme nejaký a faloš vždy bola a aj bude...ľudia si pestujú svoje neresti, niekto závisť, iný faloš- každý také, s čím sa mu potom lepšie žije..

...a never, že sa nevráti, a nešmíruje...
0 0
mpatrac mpatrac

mpatrac je offline (nepripojený) mpatrac

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Podľa mňa to myslel prudky zo žartu...- tak si myslím....
Pokiaľ je niekto normálny, tak je hnusné zverejňovať súkromné maily.

Anders .....

PS
Stanko - nenapraviteľná naivka :

1,
prudky
Vylúčený člen

2,
skús iba tak letmo odhadnúť, aké je pravdepodobnosť, že z 843 prípadov mali moderátori pravdu 88x / riško pravdu 99x / riško "pravdu" 676x - - a ja ani raz
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsikova Pozri príspevok
..

..no herák je droga...aj káva je droga..aj kola je droga...furt niečo!...

aj sex je droga, tak co teraz? vsetko dobre je zakazane
0 0
mpatrac mpatrac

mpatrac je offline (nepripojený) mpatrac

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj tak nemáš na mňa- ja som ich mal pred rokmi na pokeci asi 250...
smiešne decko

843/250 = 3,372
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no pepsi, už je síce po funuse( už je prudky vylúčený). ale viem, že sa síce niekedy nevedel správať, ale ja som tu zažil kopu horších ľudí, falošných jak čert...
Neprináleží mi hodnotiť niekoho viac či menej prudkého, ale napriek tomu si myslím, že ak má niekto potrebu umelo si vytvárať stovky identít, tak má zrejme problém s tou vlastnou... Osobný dojem je jedna vec a virtuálny anonymný život pod nickmi druhá. To je už podľa mňa na diagnózu. Normálne podľa mňa je, že ja som ja a keď mám názor, tak si ho poviem a stojím si za ním... Nepotrebujem sa schovávať ako malé dieťa, čo niečo vyvedie a potom čaká, či ho odhalia... Podľa mňa mu práve to odhaľovanie nickov a rozoštvávanie ľudí medzi sebou spôsobuje rozkoš... Takže jediný recept a zároveň trest je - nereagovať... Je ako chobotnica - jedno chápadlo mu odsekneš a ďalšie vystrčí... Ktovie, z ktorej strany sa chystá zaútočiť v tejto chvíli? Osobne mi je to jedno...
Čo hovorím, Stanko, tu ho máš! 843 nickov a jeden z nich - mpatrac...
Howgh!
Naposledy upravil Oliwa : 12.07.11 at 22:03
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
aj sex je droga, tak co teraz? vsetko dobre je zakazane
..

..ani o sexe som nepísalaaa....šmarjááá, to nyjééééé,sex nyjééé, sex nenýýý zakázanýýýýýý....
Naposledy upravil pepsikova : 12.07.11 at 22:25
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Neprináleží mi hodnotiť niekoho viac či menej prudkého, ale napriek tomu si myslím, že ak má niekto potrebu umelo si vytvárať stovky identít, tak má zrejme problém s tou vlastnou... Osobný dojem je jedna vec a virtuálny anonymný život pod nickmi druhá. To je už podľa mňa na diagnózu. Normálne podľa mňa je, že ja som ja a keď mám názor, tak si ho poviem a stojím si za ním... Nepotrebujem sa schovávať ako malé dieťa, čo niečo vyvedie a potom čaká, či ho odhalia... Podľa mňa mu to práve odhaľovanie nickov a rozoštvávanie ľudí medzi sebou spôsobuje rozkoš... Takže jediný recept a zároveň trest je - nereagovať... Je ako chobotnica - jedno chápadlo mu odsekneš a ďalšie vystrčí... Ktovie, z ktorej strany sa chystá zaútočiť v tejto chvíli? Osobne mi je to jedno...
Čo hovorím, Stanko, tu ho máš! 843 nickov a jeden z nich - mpatrac...
Howgh!
ok, tvoj názor- ja som len chcel povedať, že nieje až taký zlý človek ako si myslíme...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
..

..ani o sexe som nepísalaaa....šmarjááá, to nyjééééé,sex nyjééé
Čo máš proti sexu?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ok, tvoj názor- ja som len chcel povedať, že nieje až taký zlý človek ako si myslíme...
..

..Staník, zlý človek a chorý človek je dosť veľký rozdiel...a toto, čo tu predvádza, je fakt choroba ...ani sme nemuseli dlho čakať na návrat...
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
podľa mňa je v ňom aj niečo dobrého- len to treba objaviť..., nepríde mi ako vagabund, skor, mám pocit, že niekedy urobí zbytočné divadlo, ale nemyslím si o ňom len to zlé...- aj keď ja som podľa milana truľo,,,,
...nie si truľo, veď ti napísal Stančo, že si smiešne decko

Milan, myslím, že my dvaja sme si nikdy nijako do riadkov prílišne neskočili a Pepsi má pravdu, že na Porade riešiš týmto prevteľovaním iné.

Ale Peti daj pokoj. Už som si celkom zvykla na Tvojho ducha, ktorý by tu nemohol chýbať, ale nejakú kultúru by si snáď mohol dodržať. K dáme sa chovaj ako k dáme, lebo Peťa ňou je.
Nechcela by som si o Tebe myslieť, že si vagabund. Človek, ktorý dokáže obísť všetky obmedzenia, aby sa tu zas a zas dostal nebude hlúpy. Tak buď aj inteligentný a nechaj ľudí na pokoji. Nakoniec sa bude dať v Tvojom prípade fungovať naveky len s jedným nickom.
Vyber si z tých mnohých ten, čo Ti je srdcu najmilší a už nevŕtaj.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
Čo máš proti sexu?
..

..jaaa?..ja níííč...nepochopil si, keď som písala,že káva je droga,herák je droga- tak už sa objavujú všelijaké "drogy"...ale tie dobré treba mať nafurt...(teda, kto má šťastie, ten má, tí ostatní majú -no, napr.cigarety
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
..

..ani o sexe som nepísalaaa....šmarjááá, to nyjééééé,sex nyjééé
No z tohto to vyznelo ako keby išlo o malomocenstvo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
No z tohto to vyznelo ako keby išlo o malomocenstvo.
..

..idem sa opraviť...alebo do kúta na hanbu za to že sa neviem spisovne vyjadriť!...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

marjankaj Pozri príspevok
No z tohto to vyznelo ako keby išlo o malomocenstvo.
Počuj Janík, že ja keď tu prídem do tejto témy večer, tu furt len Teba pri sexe nájdem .
Ty beťárisko jedno...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

mpatrac Pozri príspevok

ha ha - chceš mail od nej z archívu ???????? - by si sa divila


Zopakujem :
Dáma nie je preto dáma, lebo je žena / a žena nie je vtedy dáma, keď sa chová ako žena, ale keď sa chová ako dáma
A teraz Ti ja niečo poviem Milan.
Mňa keby si počul ako viem valašiť, odpadol by si.
A napriek tomu som dáma a žena.

Ak si niekto želá, aby si ho obišiel, tak to rešpektuj, to je všetko.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
..

..idem sa opraviť...alebo do kúta na hanbu za to že sa neviem spisovne vyjadriť!...
nyjééééé
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
nyjééééé
..

..tak dobre, už nekrič!...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ježiši, od Vás sa nedá odísť...
Od soboty mám marhule v prepravke. Už som sa aj do nich pustila, že zavarím, no ale dá sa pri Vás?
Namiesto roboty som ich tu pri Vás aspoň kilo sežrala, už ma aj žáha páli...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať