Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

myslíš, a ani som si neuvedomila , že dnes je ,,trinásteho,,
Viete ono človek je nevyspytateľný ,, keď mu prihára,, tak v duchu si hovorí už nikdy viac nebudem lajdák, všetko budem robiť na čas a v poriadku to sú len naše predsavzatia vo chvíľke zla a určite sa zase pritrafí niečo iné ktoré si zaviníme vlastnou vinou, nedbalosťou ale o tom je život. Raz je dobre inokedy zase zle.

IVETA N
Naposledy upravil IVETA N : 13.07.11 at 13:51
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...bolí ma hlava...to sa mi nestalo, ani nepamatám...myslíte, že ju mám odťať, alebo počkať, kým si to s tou bolesťou rozmyslí?...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Počúvam tlačovku Smeru k zákonníku práce a žasnem.To čo za kuriatko poslal dennék Sme na tlačovku,panebože.Ved to chuda nielenže určite nevie,čo je zákonník práce,ale rozhodne nevie načo sa má Robertka spýtať a iba a aj tú sprostosť čo vypotila,iba habká.To má byť novinárka z mienkotvorného denníka???
Ten Smer vyzerá že kolaboruje z vládnou koaliciou a potom sa demagogický hrá na spasitela http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...12&tro6429_0_1
Najhoršie ustanovenia pre zamestnancov je zrušenie súbehu odstupného a vypovednej lehotya zníženie príplatkov za nadčasy.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BXLmiami Pozri príspevok
Počúvam tlačovku Smeru k zákonníku práce a žasnem.To čo za kuriatko poslal dennék Sme na tlačovku,panebože.Ved to chuda nielenže určite nevie,čo je zákonník práce,ale rozhodne nevie načo sa má Robertka spýtať a iba a aj tú sprostosť čo vypotila,iba habká.To má byť novinárka z mienkotvorného denníka???
BXLmiami, my sme tu lepší novinári ako 90% na tých tlačovkách. ja som kukal včera na ta3 mikložovu (neprišiel, poslal tam takých čajákov) tlačovku - lepší program ako šípova všechnopárty
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
BXLmiami, my sme tu lepší novinári ako 90% na tých tlačovkách. ja som kukal včera na ta3 mikložovu (neprišiel, poslal tam takých čajákov) tlačovku - lepší program ako šípova všechnopárty
Ten jeden z nich sa tak začervenal, chudák, že si až rukou prekrýval tvár. Nemám nič proti tomu, že sa niekto začervená z trémy, ak vie, o čom je reč a má prehľad, ale tu si myslím, to bolo z neistoty a nevedomosti.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
Ten jeden z nich sa tak začervenal, chudák, že si až rukou prekrýval tvár. Nemám nič proti tomu, že sa niekto začervená z trémy, ak vie, o čom je reč a má prehľad, ale tu si myslím, to bolo z neistoty a nevedomosti.
tak, tak - a pohľad všade inam len nie do pléna - neistota
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
Ten Smer vyzerá že kolaboruje z vládnou koaliciou a potom sa demagogický hrá na spasitela http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...12&tro6429_0_1
Najhoršie ustanovenia pre zamestnancov je zrušenie súbehu odstupného a vypovednej lehotya zníženie príplatkov za nadčasy.
Tak Smer nezaložili a neplatia zamestnanci,ale zamestnávatelia.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

karolklat Pozri príspevok
Ja som sa zas nechal popliesť "odborníčkou na DU" ( prvý raz som za 1.Q dával ako SZČO DPH a ona že nič netreba okolo faktúr, iba mi dala šek s číslom účtu na internetbanking( - nedal som priznanie, iba som zaplatil.
Minulý týždeň sme to uzavreli , pokuta 33 € - - a nie som spokojný.

,,dôveruj, ale preveruj,, a ešte jedna múdra veta ,,neznalosť zákona neospravedlňuje,,.


IVETA N
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Sla som okolo Apollo BC 2 v Bratislave a vidim vo vestibule krasne sedacky/stolicky. Tak sme sa hned spytali na dodavatela stolicky, vygooglila som si ich presne. A teraz ide pointa....

69,000 CZK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za kus samozrejme.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

IVETA N Pozri príspevok
prispejem aj já svojou ,,troškou do mlyna,,dnes som mala asi jeden deň z mojich najšťastnejších a asi tak trochu stál aj pri mne ten zhora a povedal si ,že nech aj pre ňu svieti kúsok šťastného slnka na nebi. Dostali sme upovedomenie z dohľadu nad zdravotnou starostlivosťou o začatí spravného konania za nepodanie RZZP za rok 2009 nebudem sa vyhovárať ale jednoducho nebolo podané.
Najhoršie bolo na tom že tam bola vyčíslená pokuta ,že môže byť uložená až do výšky 3319 eur. No mala som tri dni smrť v očiach a nechcite vedieť čo všetko sa mi preháňalo hlavou a s malou dušičkou som tam dnes išla . Ďakujem bohu aj ,,paničke ,ku ktorej som pristupila a v infarktovom stave som predložila RZZP aj s prisl.upovedomením.Bola veľmi ochotná a ešte mi pomohla napísať aj odvolanie a z možnej pokuty 3319 eur bude iba 50,- EUR.
V živote sa mi už taký chyba nestane mám poučenie na celý čas dokial sa bude RZZP podávať .A ochotnej paničke pri prepážke želám nech jej to p.BOH vynahradí na detičkách a so želaním kiež by aj na iných úradoch boli také ochotné paničky ako v tomto prípade a vlialo mi to do srdca nádej, že keď sa chce tak sa dá, a že nie sme až takí zlí.

IVETA N
No to je síce pekné, ale čo ak je neveriaca? Alebo nemá deti...? /Nejdú mi smajlíci.../Nejaká pugéta alebo "Merci" v čokoládovej podobe - ništ? Poďakovanie je síce pekná vec, ale ak Ti teta poradila nad rámec svojich povinností /neviem posúdiť/, určite by sa potešila nejakej čukkolládke miniminálne tak, ako si sa Ty "potešila" tej nízkej pokute... Myslím, že za "ušetrených" 3269 éčiek by si to zaslúžila... Teda aspoň si myslím... Si predstav, že by si mala fakt zaplatiť celú sumu... Ani klimatizáciu by si nepotrebovala v týchto horúčavách, na fleku by Ti mráz prešiel po chrbte...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zk24 Pozri príspevok
Sla som okolo Apollo BC 2 v Bratislave a vidim vo vestibule krasne sedacky/stolicky. Tak sme sa hned spytali na dodavatela stolicky, vygooglila som si ich presne. A teraz ide pointa....

69,000 CZK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za kus samozrejme.
A pointa? Akosi mi nezaplo. Šak to je dobrá cena, či? Tá v predajni bola toľko v €?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tiez ma napada, ze cokolada by padla vhod
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

karolklat Pozri príspevok
Ja som sa zas nechal popliesť "odborníčkou na DU" ( prvý raz som za 1.Q dával ako SZČO DPH a ona že nič netreba okolo faktúr, iba mi dala šek s číslom účtu na internetbanking( - nedal som priznanie, iba som zaplatil.
Minulý týždeň sme to uzavreli , pokuta 33 € - - a nie som spokojný.
Toto je podľa mňa teória relativity v praxi...Jeden dostane pokutu 33 € - a nie je spokojný...Druhá dostane pokutu 50 € - a je šťastná ako blcha...Holt - každému nevyhovieš...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Tweety Pozri príspevok
A pointa? Akosi mi nezaplo. Šak to je dobrá cena, či? šak dobrá.....skús prerátať na eurá a nájsť za takú cenu tu u nás....Tá v predajni bola toľko v €?
.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tweety Pozri príspevok
A pointa? Akosi mi nezaplo. Šak to je dobrá cena, či? Tá v predajni bola toľko v €?


http://www.designpropaganda.com/shop...NUT_CHAIR.html




štyri poprosim
vitra.jpg  
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

zk24 Pozri príspevok
Sla som okolo Apollo BC 2 v Bratislave a vidim vo vestibule krasne sedacky/stolicky. Tak sme sa hned spytali na dodavatela stolicky, vygooglila som si ich presne. A teraz ide pointa....

69,000 CZK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za kus samozrejme.
To boli hračkárske - do Barbie domčekov??? Alebo také papierové - na jedno použitie... alebo bola na cenovke zle daná desatinná čiarka... Nejaký pes bol v tom vestibule určite zakopaný...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Oliwa Pozri príspevok
To boli hračkárske - do Barbie domčekov??? Alebo také papierové - na jedno použitie... alebo bola na cenovke zle daná desatinná čiarka... Nejaký pes bol v tom vestibule určite zakopaný...
vo vestibule stolicka. na recepcii som sa opytala odkial ich maju a odkazali ma na vyrobcu. tak som si vygooglila....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zk24 Pozri príspevok
vo vestibule stolicka. na recepcii som sa opytala odkial ich maju a odkazali ma na vyrobcu. tak som si vygooglila....
Ahá, takže ich nepredávali, len na nich sedeli, šikovníci šikovní, na takých lacných, to sa im muselo dobre sedieť.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

dostala aj veľkú bukrétu boli sme s ,, poistencom ,,

IVETA N
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Už sa mi tá reklama ZUNO banky zunovala... Aj keď je zelená zdravá na oči, ale čo je veľa, to je moc... Asi končím na Porade, kým neprídem o zrak...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať