Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

písmenká mám normálne aj ja, len musím stále doprava, doľava, ... stránka sa mi nezmestí na obrazovku celá ... a ozaj ma to rozčuľuje
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

ja to mám rovnaké stále...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Dnes, 02:39 PM
No moja Porada má tie správne proporcie (90-60-90 ) - ani nepribrala, ani neschudla - je pekne od okraja po okraj, aj písmenká má normálne...

...nemá normálne..tučná ja a široká, až za roh...nescem takúúú...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
misoft Dnes, 02:39 PM
No moja Porada má tie správne proporcie (90-60-90 ) - ani nepribrala, ani neschudla - je pekne od okraja po okraj, aj písmenká má normálne...

...nemá normálne..tučná ja a široká, až za roh...nescem takúúú...
skús dať obnovenie systému na taký dátum,keď to ešte nebolo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nepomohlo...furt kje tučná...lebo dala som včera , keď bola normálna a je tučná..tak nevim...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..aj mne to ide na nervy..
asi sa odpojím a kašlem na poradu, chyba bude asi niekde inde nie v našom prijímači.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zdenka 0705 Pozri príspevok
...aj vám sa porada na obrazovke nejako zvláštne rozšírila? .... vôbec sa mi to nepáči, skôr ma to rozčuľuje ....
Mám ju stále rovnakú, žiadne reklamy, žiadna "tučná" porada. Odkedy mám problém s rýchlosťou WiFi, namiesto Chrome opäť používam IE.
Teraz mi svitlo, v práci na internetovom termináli monitor 14" a tiež nie je vidieť celú obrazovku.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Som rád že som v pohode prežil dnešné narodky,,,
oslava nebola taká vášniva ako voľakedy, keď som pil 3 dni a noci a poovracával 2 km ciest- pár hrušiek som si dnes dal- predsa len starnem, priberám, šediviem a pomaly som frigidnejší ako ťava :-)))))))))))))))))))))))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
asi sa odpojím a kašlem na poradu, chyba bude asi niekde inde nie v našom prijímači.
..

..neviem, čo urobím,najprv sa musím vyzúriť...IE nemám rada...a nech ať tu moju bandu-neviem...ale aká som nas*atá,keď namiesto jedného kliku musím urobiť tri, za roh,posúvať...chyba nie je u nás, chyba je vo vrchnosti, že nevie komunikovať a peniaze sú viac, ako ľudia...lebo iste sem prskne nejakú debilnú, idiotskú reklamu, ktorá dobre posype...čo tam po nás..joj!!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka Pozri príspevok
Mám ju stále rovnakú, žiadne reklamy, žiadna "tučná" porada. Odkedy mám problém s rýchlosťou WiFi, namiesto Chrome opäť používam IE.
Teraz mi svitlo, v práci na internetovom termináli monitor 14" a tiež nie je vidieť celú obrazovku.
bože a čo oči???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som rád že som v pohode prežil dnešné narodky,,,
oslava nebola taká vášniva ako voľakedy, keď som pil 3 dni a noci a poovracával 2 km ciest- pár hrušiek som si dnes dal- predsa len starnem, priberám, šediviem a pomaly som frigidnejší ako ťava :-)))))))))))))))))))))))
Stando, a to si sa nám ani nepriznal? Všetko najlepšie, najkrajšie, nech si v živote spokojný a šťastný.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som rád že som v pohode prežil dnešné narodky,,,
oslava nebola taká vášniva ako voľakedy, keď som pil 3 dni a noci a poovracával 2 km ciest- pár hrušiek som si dnes dal- predsa len starnem, priberám, šediviem a pomaly som frigidnejší ako ťava :-)))))))))))))))))))))))
...


...a stáva sa z teba lakomec....aby si nemusel naliať, schováš sa, vypiješ sám...veru, starneš!...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Stando, a to si sa nám ani nepriznal? Všetko najlepšie, najkrajšie, nech si v živote spokojný.
A tak ja som skromný, nepotrebujem medializáciu- ja som utiahnutý, tichý chalanisko...

inak dík...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tak ja som skromný, nepotrebujem medializáciu- ja som utiahnutý, tichý chalanisko...

inak dík...
A co neuleješ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...


...a stáva sa z teba lakomec....aby si nemusel naliať, schováš sa, vypiješ sám...veru, starneš!...
Ale nie, na jazere som bol posediet s pár ľuďmi...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale nie, na jazere som bol posediet s pár ľuďmi...
..

..iba ak tak...vinše budú zajtra...dnes som jedovatá...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
A co neuleješ?
dojde čas, keď ulejem...,uvidíš, dočkáš sa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..iba ak tak...vinše budú zajtra...dnes som jedovatá...
Aha, inak, vieš kedy sú ženy jedovité...

Ale to je fakt pravda...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
bože a čo oči???
To je fakt sila, že rozalka má v robote 14 monitor- však to ja by som ani nevidel, kde ten monitor je...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aha, inak, vieš kedy sú ženy jedovité...

Ale to je fakt pravda...
...

..no ak máš na mysli nejaké sexuálne nevyváženie, tak nie...nasr*tá som na kopu zbytočných pohybov tu na porade, ked si nejaký **** zmyslel zmeniť formát a ja mám poradu aj za rohom...tak...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať