Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Dnes som zmokla ako myška behom 5 minút. Akurát spodné prádlo ostalo ako tak suché. Teraz sedím v pracovnom požičanom plašti a nohavice a tričko suší ventilátor. A zase sa chysta búrka.
..

..no to si dobrá..ja včera, aby som nebola za miss mokré tričko, som si musela kúpiť mikinu...ani nitka na mne suchá nebola...ani ponožky...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

MarcelkaT Pozri príspevok
Dnes som zmokla ako myška behom 5 minút. Akurát spodné prádlo ostalo ako tak suché. Teraz sedím v pracovnom požičanom plašti a nohavice a tričko suší ventilátor. A zase sa chysta búrka.
Marcelka, ja som zmokla včera, v práci som si potom hodinu fénom sušila šľapky . Dnes zatiaľ nepršalo, no už sa pomaly zbierajú oblaky a stmavieva obloha, neviem, ako sa dostanem domkov..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dúfam, že video s očami kengury už pristál na domácej pôde ...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..

..no to si dobrá..ja včera, aby som nebola za miss mokré tričko, som si musela kúpiť mikinu...ani nitka na mne suchá nebola...ani ponožky...
Ja som prišla bosá, topánky v ruke.
Aspoň si mala dôvod kúpiť novú mikinu.
Už začina zase búrka......
Naposledy upravil MarcelkaT : 21.07.11 at 14:38
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
mamka vravievala: calý dzeň ľabe samý dižď, samá čapavina, nehodno psa vyhnac von
aľe stareho dzeda na chľeba poslac možem.

pepsikova
ja včera, aby som nebola za miss mokré tričko, som si musela kúpiť mikinu.
CHYBA, VEĽKÁ CHYBA!!

0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

MarcelkaT Pozri príspevok
Ja som prišla bosá, topánky v ruke.
Aspoň si mala dôvod kúpiť novú mikinu.
Už začina zase búrka......
Včera som sa zabávala na mojom mužovi, k autu sa nedalo dostať, lebo bolo obkolesené veľkou mlákou, tak si vyzul svoje drahé srandálky baťovky, a bosý išiel do auta. Ja samozrejme krížom cez mláku v šľapkách (myslela som že je plytšia ). Až keď sme potom vystúpili z auta, všimla som si, že aj šoféroval bosý. Výhoda: nohy uschli a mal suché srandálky, ja som mala mokré .
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Žabinka, aspoň ušetriš na sprchovaní. Neboj voda krátky neutopíš a domov dôjdeš.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka, už vieš, prečo mnohí tvrdia, že muž je hlava rodiny.
Obaja ste šli k autu, obaja ste sa odviezli, obaja ste chceli jedno, len výsledok bol iný - on suché nohy i srandálky, ty mokré nohy i šľapáky.


Môj otec vždy vravieval: Vieš, čo je myslieť? Hovno vedieť! (Pardón, je to doslovné.)
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
nejak nám zmysli pekné karfioly z pultov-asi aj im poškodil dážd
..

..no tak navaríme kapustové halušky so slaninkou...fajnové voľačo!..karfáč nemusí byť každý deň!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Žabinka Pozri príspevok
Včera som sa zabávala na mojom mužovi, k autu sa nedalo dostať, lebo bolo obkolesené veľkou mlákou, tak si vyzul svoje drahé srandálky baťovky, a bosý išiel do auta. Ja samozrejme krížom cez mláku v šľapkách (myslela som že je plytšia ). Až keď sme potom vystúpili z auta, všimla som si, že aj šoféroval bosý. Výhoda: nohy uschli a mal suché srandálky, ja som mala mokré .
..

...žabík, a aký dobrý výraz, že "srandálky"...páči mi

...a šlapky si aspoň skôr kúpiš nové, keď sa hentie rozídu ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už zase provokuješ! Práve si mi na ne urobila chuť.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft Pozri príspevok
Žabinka, už vieš, prečo mnohí tvrdia, že muž je hlava rodiny.
Obaja ste šli k autu, obaja ste sa odviezli, obaja ste chceli jedno, len výsledok bol iný - on suché nohy i srandálky, ty mokré nohy i šľapáky.


Môj otec vždy vravieval: Vieš, čo je myslieť? Hovno vedieť! (Pardón, je to doslovné.)
Ja myslím, že nezabudol na príhodu spred cca 20 rokov. Boli sme sa bicyklovať, a museli sme prejsť cez obrovskú mláku na chodníku. Ja som ju vtedy obišla po tráve, no muž sa rozhodol prejsť cez mláku. Avšak skončil v jej strede, po kolená vo vode , nakoniec musel zosadnúť a pretlačiť bicykel na sucho. Som sa smiala, až ma brucho bolelo. Tak to mal asi zafixované v hlave ako ponaučenie z minulosti .
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
..

...žabík, a aký dobrý výraz, že "srandálky"...páči mi

...a šlapky si aspoň skôr kúpiš nové, keď sa hentie rozídu ...
Však veď som si ich skoro tým fénom spálila.. A nové by sa veru hodili..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka. Takže karta sa obrátila
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Žabinka Pozri príspevok
Však veď som si ich skoro tým fénom spálila.. A nové by sa veru hodili..
Ešte ich trošku pofénuj čo keď nie sú ešte celkom suché. A bude dôvod kúpiť nové.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

MarcelkaT Pozri príspevok
Ešte ich trošku pofénuj čo keď nie sú ešte celkom suché. A bude dôvod kúpiť nové.
Ešte mám zo troje v zálohe, ale tie sú už tiež staršieho dáta..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka Pozri príspevok
Včera som sa zabávala na mojom mužovi, k autu sa nedalo dostať, lebo bolo obkolesené veľkou mlákou, tak si vyzul svoje drahé srandálky baťovky, a bosý išiel do auta. Ja samozrejme krížom cez mláku v šľapkách (myslela som že je plytšia ). Až keď sme potom vystúpili z auta, všimla som si, že aj šoféroval bosý. Výhoda: nohy uschli a mal suché srandálky, ja som mala mokré .
Inak, šoférovať bosý- to je umenie- to ja by som asi nedokázal...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak, šoférovať bosý- to je umenie- to ja by som asi nedokázal...
Stanko, on je starý skúsený pes..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja som šoféroval zo dva razy bosý - je to na prd, takéto šoférovanie, pretože bosá noha nemá takú pevnú oporu pre stláčanie pedálov. Potom som to už neskúšal, radšej som mal vždy na nohách nejakú pohodlnú obuv s pevnou podrážkou.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Žabinka Pozri príspevok
Stanko, on je starý skúsený pes..
..

..len dúfam, že ti nečíta spoza chrbta!...ten "starý" by ťa mohol mrzieť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať