Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..len dúfam, že ti nečíta spoza chrbta!...ten "starý" by ťa mohol mrzieť
Nečíta, je dočasne mimo republiky .. Ale inak je to môj žabko-macko..
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..len dúfam, že ti nečíta spoza chrbta!...ten "starý" by ťa mohol mrzieť
Nie pepsi, nemáš pravdu- výraz "starý pes" je neskutočná pochvala, na ktorú je každý hrdý..., nie nadarmo sa na vojne vravelo- BRUM BRUM BRUM-slúžím starým psúm, takže to je len pochvala, na ktorú je každý hrdý...

Niečo by bolo oveľa horšie- povedať nejakej žene, že ty stará fena...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aha!..už rozumiem, Staník...a zapamatujem si to!..
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

A ja mojej starej fenke hovorím stará dáma.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja mám taký nízky tlak, že ma moce, už mám dve modriny a skáču mi tu písmenká, ako keby som písala z kolotoča. Tlakomer ukazuje 89/55, uf idem vypiť veľa vody.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ako ja milujem ,keď prší, tak dnes asi nie...nejako mi je smutno..chýba mi pepsikoláčik, vedel byť neskutočne prítulný, keď pršalo,len aby som s ním nešla von...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pepsi, to prebolí, každý raz musí odísť. On už sa netrápi, tak si povedz.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám sem...len tak, ku večernej káve...

http://www.youtube.com/watch_popup?v...UfT4&vq=medium
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Že len tak, ku káve, však som mala nervy...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no veď neboj, že ja nie...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..znechutena z pocasia som v kuchyni maskrtila nanuk, boby pri mne sedel a smutnymi ockami len cakal a pozeral, kedy aj jemu nieco hodim, lebo nachystane granule s maskom mu nesmakuju..tak som mu dala zopar jeho oblubenych vajecnych vencekov..v tom moj stary s usmevom vosiel do kuchyne a pyta sa ma..kde chces ist na dovolenku ?....pre boha, co ten vyhral, ved nepodaval nic..ja, ze preco sa pytas..a jeho odpoved bola, ze nikde nepojdes, pretoze hlasili v telke, ze cele leto bude taketo uprsane....nuz, takze bol to trosku skodoradostny usmev, ze budem doma, ziadna druha dovolenka a caka ma zavaranie leca...
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

adi11 Pozri príspevok
..znechutena z pocasia som v kuchyni maskrtila nanuk, boby pri mne sedel a smutnymi ockami len cakal a pozeral, kedy aj jemu nieco hodim, lebo nachystane granule s maskom mu nesmakuju..tak som mu dala zopar jeho oblubenych vajecnych vencekov..v tom moj stary s usmevom vosiel do kuchyne a pyta sa ma..kde chces ist na dovolenku ?....pre boha, co ten vyhral, ved nepodaval nic..ja, ze preco sa pytas..a jeho odpoved bola, ze nikde nepojdes, pretoze hlasili v telke, ze cele leto bude taketo uprsane....nuz, takze bol to trosku skodoradostny usmev, ze budem doma, ziadna druha dovolenka a caka ma zavaranie leca...
boby Ti pomôže
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

adi11 Pozri príspevok
..znechutena z pocasia som v kuchyni maskrtila nanuk, boby pri mne sedel a smutnymi ockami len cakal a pozeral, kedy aj jemu nieco hodim, lebo nachystane granule s maskom mu nesmakuju..tak som mu dala zopar jeho oblubenych vajecnych vencekov..v tom moj stary s usmevom vosiel do kuchyne a pyta sa ma..kde chces ist na dovolenku ?....pre boha, co ten vyhral, ved nepodaval nic..ja, ze preco sa pytas..a jeho odpoved bola, ze nikde nepojdes, pretoze hlasili v telke, ze cele leto bude taketo uprsane....nuz, takze bol to trosku skodoradostny usmev, ze budem doma, ziadna druha dovolenka a caka ma zavaranie leca...
Neraduj sa predčasne, nie pohodové počasie: nerastie paprika, hnijú rajčiny,
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Gina Er Pozri príspevok
boby Ti pomôže
..urcite zlepsi aspon naladu....je to uzasne mile stvorenie..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pavol54 Pozri príspevok
Neraduj sa predčasne, nie pohodové počasie: nerastie paprika, hnijú rajčiny,
..to mi je jasne, ze ceny narastu.......zacne vsetko hnit....a mozno ziadna zavaracka nebude..bude zase leco z marketov..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..znechutena z pocasia som v kuchyni maskrtila nanuk, boby pri mne sedel a smutnymi ockami len cakal a pozeral, kedy aj jemu nieco hodim, lebo nachystane granule s maskom mu nesmakuju..tak som mu dala zopar jeho oblubenych vajecnych vencekov..v tom moj stary s usmevom vosiel do kuchyne a pyta sa ma..kde chces ist na dovolenku ?....pre boha, co ten vyhral, ved nepodaval nic..ja, ze preco sa pytas..a jeho odpoved bola, ze nikde nepojdes, pretoze hlasili v telke, ze cele leto bude taketo uprsane....nuz, takze bol to trosku skodoradostny usmev, ze budem doma, ziadna druha dovolenka a caka ma zavaranie leca...
..

..po takej prognóze by som sa zbavila starého a našla si takého, čo mi zaručí slnko!......čo ti má čo podávať také strašné správy...ešte z toho dostaneš šok!...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..po takej prognóze by som sa zbavila starého a našla si takého, čo mi zaručí slnko!......čo ti má čo podávať také strašné správy...ešte z toho dostaneš šok!...
..pepsi a vies ty, ze som mala take umysly, ze ostanem v tom St. Tropez..si predstav, ze tam je teplucko..fajn vlhky vzdusik..a tych milionarskych jacht....no a tie vilky....mozno nejaky by potreboval upratat, alebo nakupit..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..pepsi a vies ty, ze som mala take umysly, ze ostanem v tom St. Tropez..si predstav, ze tam je teplucko..fajn vlhky vzdusik..a tych milionarskych jacht....no a tie vilky....mozno nejaky by potreboval upratat, alebo nakupit..
..

..a to by si sa šla do Tropez narobiť?..šak zbalíš takého ,čo má jachtu,a hádam bude aj na upratovačku...šmarjá, hneď len na robotu myslíš
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..a to by si sa šla do Tropez narobiť?..šak zbalíš takého ,čo má jachtu,a hádam bude aj na upratovačku...šmarjá, hneď len na robotu myslíš
..ale ved to akoze..tam maju ine nastroje na upratovanie....len ci by nejaky sadol na lep....aj 17/tke..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no šak akože si predstavuj, že sadol...pri varení toho leča
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať