Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..co uz ine ostava..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Adi a čo tento?

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no až na to tango!..adi by tuším iné tanečky povyvádzala!!!..však ona hneď na robotu myslela
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

kukučka Pozri príspevok
Adi a čo tento?

....hadam v najhorsom pripade, ked uz inaksejsi by sa neocitol....zazmurila bych oci..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..pepsi, to tango je dobre na taku neskoru noc..
..inak radsej divocinky..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
adi11 Pozri príspevok
..znechutena z pocasia som v kuchyni maskrtila nanuk, boby pri mne sedel a smutnymi ockami len cakal a pozeral, kedy aj jemu nieco hodim, lebo nachystane granule s maskom mu nesmakuju..tak som mu dala zopar jeho oblubenych vajecnych vencekov..v tom moj stary s usmevom vosiel do kuchyne a pyta sa ma..kde chces ist na dovolenku ?....pre boha, co ten vyhral, ved nepodaval nic..ja, ze preco sa pytas..a jeho odpoved bola, ze nikde nepojdes, pretoze hlasili v telke, ze cele leto bude taketo uprsane....nuz, takze bol to trosku skodoradostny usmev, ze budem doma, ziadna druha dovolenka a caka ma zavaranie leca...
Koncom júna sme stihli s polovičkou nakladačky, vyše 40 poharov a od 9.jula do 16.jula sme zastihli zrejme najteplejší týžden tohoto leta pri mori (36-ky a pod)
Teraz mam ešte rozrobenych cca 13 kil kvašakov - pojdem ich sterilizovať a 6 poharov nakladačiek pribudlo. Mame psa, čo tiež lačno pozera, ak si davam zmrzlinu z lídla.

A jedna zmrzlinová od Jadranu
IMGP1788.jpg  
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no taký hrnec zmrzky by veru bodol ku káve...to vyzerá byť iná kategoria ako tá z Lídla.....
...dobré ránko vám a nerobte chute od rána...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Mesik naklada Figelovi http://www.jetotak.sk/slovensko/mesi...e-mimo-realitu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

...páči sa mi hlavne táto vetacitujem)...
Na Slovensku sme si už zvykli na to, že naši politici klamú, kradnú a bezostyšne sa obohacujú.

..a ani sa nejdem vyjadrovať, ako "veľmi" sa mi páči......čo už!...
..len toľko, že my už tuším nie sme ľudia, len "ľudské zdroje"...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
U nas plati jednoznačne toto: 100x opakovaná lož je pravda
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Síce sa mi to nestalo, ani ma to nepotešilo, ani nerozčúlilo, ale - pobavilo...
No baby, poviem Vám perličku z kúpeľov:
Ja som tu ešte krátko, ale už som bola "informuvaná", že sa medzi kúpeľnými hosťami pohybuje chlapík, ktorý sem vraj prišiel s úmyslom nájsť si partnerku... A tak voľné chvíle medzi procedúrami využíva na "zoznamovanie sa"... Poznávací znak: čierna kožená bunda prehodená cez plece /keďže momentálne sa ochladilo/. Vyslúžil si za ňu prezývku: K-Cero...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Síce sa mi to nestalo, ani ma to nepotešilo, ani nerozčúlilo, ale - pobavilo...
No baby, poviem Vám perličku z kúpeľov:
Ja som tu ešte krátko, ale už som bola "informuvaná", že sa medzi kúpeľnými hosťami pohybuje chlapík, ktorý sem vraj prišiel s úmyslom nájsť si partnerku... A tak voľné chvíle medzi procedúrami využíva na "zoznamovanie sa"... Poznávací znak: čierna kožená bunda prehodená cez plece /keďže momentálne sa ochladilo/. Vyslúžil si za ňu prezývku: K-Cero...
to môže byť upravená prezývka - kaco Ero
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... počuj srska, nie si to náhodou Ty...?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

... počuj srska, nie si to náhodou Ty...?

máš zlé intuície oliwka
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... práveže dobré, veď sa mi veriť nechcelo , že by si na srskovú zanevrel ... len som si to chcela u Teba overiť ako u kompetentného...
... mňa intuícia spravidla neklame, ale indície boli nesprávne...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Oliw a stojí aspoň tá bunda za to?...šak K-cero to dobrá značka...overená..za korunu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Síce sa mi to nestalo, ani ma to nepotešilo, ani nerozčúlilo, ale - pobavilo...
No baby, poviem Vám perličku z kúpeľov:
Ja som tu ešte krátko, ale už som bola "informuvaná", že sa medzi kúpeľnými hosťami pohybuje chlapík, ktorý sem vraj prišiel s úmyslom nájsť si partnerku... A tak voľné chvíle medzi procedúrami využíva na "zoznamovanie sa"... Poznávací znak: čierna kožená bunda prehodená cez plece /keďže momentálne sa ochladilo/. Vyslúžil si za ňu prezývku: K-Cero...
Ja neviem, ale keď som bol ja v kúpeloch, síce bolo to dávno( 1993 ) v Bojniciach- ale tam si úplne každý hladal partnerku, aj ten kto nechcel...
To tam bol vtedy kurevník poriadny...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, ale keď som bol ja v kúpeloch, síce bolo to dávno( 1993 ) v Bojniciach- ale tam si úplne každý hladal partnerku, aj ten kto nechcel...
To tam bol vtedy kurevník poriadny...
..

..no a myslíš, že dnes nie je?..však kde sa riadne zabavíš, keď nie v kúpeloch?..to je každý slobodný,bez záväzkov a rád, že nemá stíhačku pri prdeli..no..všade je tak...veselo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a jeden veselý ku káve...a tuším aj aktuálny...
foto_tyzdna.jpg  
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no a myslíš, že dnes nie je?..však kde sa riadne zabavíš, keď nie v kúpeloch?..to je každý slobodný,bez záväzkov a rád, že nemá stíhačku pri prdeli..no..všade je tak...veselo
takže ešte stále to tak funguje?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať