Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, ale keď som bol ja v kúpeloch, síce bolo to dávno( 1993 ) v Bojniciach- ale tam si úplne každý hladal partnerku, aj ten kto nechcel...
To tam bol vtedy kurevník poriadny...
..a ja, ze preco ma tam moj nechce pustit ..
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, ale keď som bol ja v kúpeloch, síce bolo to dávno( 1993 ) v Bojniciach- ale tam si úplne každý hladal partnerku, aj ten kto nechcel...
To tam bol vtedy kurevník poriadny...
Stanko, v bojnických kúpeloch som bola na liečení niekedy v roku 2000. Dobrá partia a kopec zábavy, ale po návrate domov sa každý mohol svojmu partnerovi pozrieť smelo do očí ...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..a ja, ze preco ma tam moj nechce pustit ..
Vieš čo- to tam baby samé sa vyzliekali a bili o chlapov- došla jedna na izbu ku mne a vraví mi- zajtra ide Marianna domov, že? Ja že áno- a ona- tak sa hlásim namiesto nej...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Práve prišiel syn z práce, naštvaný ako Perún. Vo firme (Yazaki) si robia, čo chcú. Bol na dnes objednaný k zubárke na pravidelnú kontrolu, toto im oznámil už dva dni vopred, aby s tým počítali, no dnes, keď chcel na tú kontrolu ísť, tak mu to neumožnili. Pritom v ich inzeráte (zverejnil som ho skôr) sa vychvaľujú všetkým možným. Zubárka tiež musí plánovať svojich pacientov - takto musí ísť mimo poradie (a samozrejme zacvakať navyše). Radím mu, nech si potom dá od zamestnávateľa preplatiť kontrolu, pretože má na to nárok a okrem toho ich na to upozornil vopred.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Práve prišiel syn z práce, naštvaný ako Perún. Vo firme (Yazaki) si robia, čo chcú. Bol na dnes objednaný k zubárke na pravidelnú kontrolu, toto im oznámil už dva dni vopred, aby s tým počítali, no dnes, keď chcel na tú kontrolu ísť, tak mu to neumožnili. Pritom v ich inzeráte (zverejnil som ho skôr) sa vychvaľujú všetkým možným. Zubárka tiež musí plánovať svojich pacientov - takto musí ísť mimo poradie (a samozrejme zacvakať navyše). Radím mu, nech si potom dá od zamestnávateľa preplatiť kontrolu, pretože má na to nárok a okrem toho ich na to upozornil vopred.
už som počul všeličo o tej YAZAKI..., a nič dobré- údajne, sú to nejaký otrokári, či čo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže ešte stále to tak funguje?
..

..ja som bola v Turčianskych,pri stole dva a dva,stala sa z nás super banda a okolie sme prešli celé až po salaš,robili sme vatru a spievali, ale ani jeden chlap sa nejako nesnažil o bočák...a to sme si s mojou spolubývajúcou na nich vážili...a tanečky boli také veselé, že ani procedúry nemali taký účinok ako rock´roll s mojím tanečníkom....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vieš čo- to tam baby samé sa vyzliekali a bili o chlapov- došla jedna na izbu ku mne a vraví mi- zajtra ide Marianna domov, že? Ja že áno- a ona- tak sa hlásim namiesto nej...
..

..ty šarkan, sceš nevhodné?..sceeeš?...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vieš čo- to tam baby samé sa vyzliekali a bili o chlapov- došla jedna na izbu ku mne a vraví mi- zajtra ide Marianna domov, že? Ja že áno- a ona- tak sa hlásim namiesto nej...
..viac neprezradzaj.....no nezapadla bych mezi ne..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..viac neprezradzaj.....no nezapadla bych mezi ne..
Viac nič..., jedine,že som tam minul majland, za 2 mesiace čo som tam bol asi 15 tisíc...-a to bolo vtedy dosť peňazí- samé pivká, magnumy, večere na salaši, opiáše v prievidzi a pod.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..to boli drahe kupele..
..ty si bol frajer poriadny..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... a po vyfrajerovaní poriadny prievan vo financiách
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a video naše už pristálo z toho Irelandu,či ako?..mu napíšem absenciu raz dva!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Práve prišiel syn z práce, naštvaný ako Perún. Vo firme (Yazaki) si robia, čo chcú. Bol na dnes objednaný k zubárke na pravidelnú kontrolu, toto im oznámil už dva dni vopred, aby s tým počítali, no dnes, keď chcel na tú kontrolu ísť, tak mu to neumožnili. Pritom v ich inzeráte (zverejnil som ho skôr) sa vychvaľujú všetkým možným. Zubárka tiež musí plánovať svojich pacientov - takto musí ísť mimo poradie (a samozrejme zacvakať navyše). Radím mu, nech si potom dá od zamestnávateľa preplatiť kontrolu, pretože má na to nárok a okrem toho ich na to upozornil vopred.
..

...ale mojko, oni si nerobia , čo chcú..oni majú japonský štýl myslenia a to presadzujú na Slovensku...a taký servis, ako napr. zubár či lekár, to oni doma majú priamo vo firme a nie kdesi za rohom kilometer..no a pokiaľ sa slovač nenaučí robiť za pár peňazí v japonských podmienkach, bude aj horšie...a predstava slováka prerobeného na japonca-uf!
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nas znamy, ktory pracuje tiez pre jednu azijsku firmu si dva tyzdne vopred nahlasil dovolenku /na sobotu/ kvoli promocii syna. Vo stvrtok pred promociou mu oznamili, ze bezpodmienecne musi tu sobotu do roboty prist, inak.... Syna promovali bez toho, aby otec mohol mat dobry pocit hrdosti.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
... počuj srska, nie si to náhodou Ty...?

máš zlé intuície oliwka
Srska, však si mal rovno povedať, že Ty máš bundu - ale hnedú...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

oslo explosion - bbc online
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže ešte stále to tak funguje?
No ja Ti neviem, čoeče, som tu krátko, zatiaľ sa len rozkukávam... Ale v podstate som zatiaľ dopadla ako Ty cez ten nedávny víkend - boli sme zmonitorovať okolie /a nie je to Záhorie/ a tiež sme tu našli ovečky, kozičky, somáriky, aj divé prasiatka... Len Lojzka Hlinu sme nenašli... asi je voľakde so Šanim...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..ževraj bomba v aute...a zlikvidovalo celú ulicu, vysoké domy,zabilo ľudí..a prečo?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.....takéto som dostala fčul...tuším idem ryžovať...


....Vás doporučil do systému eRmail.cz kde si můžete vydělat tisíce korun jen za to, že používáte svou emailovou schránku.

Rychlé shrnutí:
- eRmail.cz je revoluční bezplatná služba, která rozděluje zisky z reklamy našim registrovaným uživatelům.
- Za registraci od nás obdržíte ihned 100Kč , !!!žádné poplatky - jen výdělky!!!
- Budete získávat nejžhavější informace o slevách, novinkách, službách a produktech na českém trhu a navíc si tak vyděláte tisíce korun. (třeba na dovolenou)
- Službu eRmail již používá přes 100 000 uživatelů.


Vše je zcela nezávazné a kdykoli se můžete zdarma odregistrovat.

Váš známý, který Vás doporučil, už vydělává, tak proč to také nezkusit.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vieš čo- to tam baby samé sa vyzliekali a bili o chlapov- došla jedna na izbu ku mne a vraví mi- zajtra ide Marianna domov, že? Ja že áno- a ona- tak sa hlásim namiesto nej...
no teda,to som si o Tebe nemyslela,že ich vymieňaš ako ponožky....si nemohol ostať verný Marianne?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať