Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Dnes mam velmi zmiesane pocity som nahnevana, ale mala by som sa tesit. Dnes rano 05:45 u nasich rakuskych susedov ma zameral policajny radar a nameral prekrocenu rychlost. Pan policajt bol velmi prijemny a spytal sa ma, ci mam pri sebe 20 Eur, ze to spravi lacnejsie. Samozrejme, ze som bez vahania zaplatila. Po otazke kam sa tak ponahlam mi pan policajt navrhol, ze mi vypise casenku ako ospravedlnenie do prace. Potom mi podal blocik a zazelal: " I cez to vsetko Vam prajem prijemny a pokojny den."
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ludmilla Pozri príspevok
Dnes mam velmi zmiesane pocity som nahnevana, ale mala by som sa tesit. Dnes rano 05:45 u nasich rakuskych susedov ma zameral policajny radar a nameral prekrocenu rychlost. Pan policajt bol velmi prijemny a spytal sa ma, ci mam pri sebe 20 Eur, ze to spravi lacnejsie. Samozrejme, ze som bez vahania zaplatila. Po otazke kam sa tak ponahlam mi pan policajt navrhol, ze mi vypise casenku ako ospravedlnenie do prace. Potom mi podal blocik a zazelal: " I cez to vsetko Vam prajem prijemny a pokojny den."
čožeby nie, veď zarobil 20 EUR, nie? Mňa by jeho odpoveď ešte viac vytočila, nie pridala na pokoji...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

noooo, mňa včera potešilo, že som po telefóne získala ďalších darcov pre Tomáša, že mi vyšla pôžička, ktorá mi pomôže vyhrabať sa z veľkých problémov a že je dnes krásny slnečný deň.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Marianna01 Pozri príspevok
čožeby nie, veď zarobil 20 EUR, nie? Mňa by jeho odpoveď ešte viac vytočila, nie pridala na pokoji...
No potesila som sa az v praci, ked mi kolegyna povedala, ze pri prekroceni o 25 km/h zaplatila 42, tak to ma utesilo
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mne dnes veru netesi to, ze ma priserne boli hrdlo aj hlava... a to mame pred DPH a roboty ako na kostole... ani tu chorobu nemozem vylezat vklude... asi mi telo dava najavo, ze by som uz mala vypnut tak ho asi uz konecne posluchnem (ale az po dph )
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

Len teraz som prišla na túto tému a nedá mi nenapísať, že ma minulý týždeď v stredu rozčúlilo, že šéf v rámci "zužovania" počtu zamestnancov prepustil moju kolegyňu a samozrejme mi oznámil, že so mnou na 100 % ráta. T.z. budem robiť za ten istý plat aj jej prácu. Keď som to predýchala, oznámila som mu na druhý deň, že po 15 rokoch aj ja končím. Ešte stále "predychujem" ...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tak ja som dnes mimoriadne vytešená. Najprv som myslela, že za zvýšený daňový bonus 15.- Sk mesačne budem môcť deťom raz do mesiaca omasloviť pečivko, a dnes som sa dozvedela radostnú správu. Od septembra máme vyššie aj rodinné prídavky o 10.- Sk mesačne, takže raz do mesiaca aj koliesko diétneho... No netešte sa...
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

abel Pozri príspevok
Tak ja som dnes mimoriadne vytešená. Najprv som myslela, že za zvýšený daňový bonus 15.- Sk mesačne budem môcť deťom raz do mesiaca omasloviť pečivko, a dnes som sa dozvedela radostnú správu. Od septembra máme vyššie aj rodinné prídavky o 10.- Sk mesačne, takže raz do mesiaca aj koliesko diétneho... No netešte sa...
.
To je radosti. Len treba dávať pozor, aby sa neprejedli.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Tak ja som dnes mimoriadne vytešená. Najprv som myslela, že za zvýšený daňový bonus 15.- Sk mesačne budem môcť deťom raz do mesiaca omasloviť pečivko, a dnes som sa dozvedela radostnú správu. Od septembra máme vyššie aj rodinné prídavky o 10.- Sk mesačne, takže raz do mesiaca aj koliesko diétneho... No netešte sa...
Teším sa pekne? No teda táto správa ma fakt potešila. Elenka ďakujem.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Mňa dnes potešil môj dlhoročný klient, ktorému som oznámila, že musíme podať dodatočné daň. priznanie, priznávam, trochu s obavami, lebo daňového sa bojí ako čert svätenej vody. Ale zobral to úplne super, v pohode, skrátka, zdvihol mi náladu, až kým ma opäť niekto iný nevytočil
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Tak ja som dnes mimoriadne vytešená. Najprv som myslela, že za zvýšený daňový bonus 15.- Sk mesačne budem môcť deťom raz do mesiaca omasloviť pečivko, a dnes som sa dozvedela radostnú správu. Od septembra máme vyššie aj rodinné prídavky o 10.- Sk mesačne, takže raz do mesiaca aj koliesko diétneho... No netešte sa...
Neskutočný výsmech od vlády všetkým , ktorých sa to týka. Elenka ,myslím,že tie kolieska diétneho budú dve. Dúfam,že som Ťa trošku ukľudnila.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

abel Pozri príspevok
Tak ja som dnes mimoriadne vytešená. Najprv som myslela, že za zvýšený daňový bonus 15.- Sk mesačne budem môcť deťom raz do mesiaca omasloviť pečivko, a dnes som sa dozvedela radostnú správu. Od septembra máme vyššie aj rodinné prídavky o 10.- Sk mesačne, takže raz do mesiaca aj koliesko diétneho... No netešte sa...
bacha.... aby si sa nesčemerila........
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Je to tak. Pre stovky vyvolených ( rozumej zvolených) sa nájdu milióny. Pre milióny voliacich sa nenájdu stovky.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Vidím, že všetci myslíte v týchto horúčavách pozitívne a ani neviete ako ma tým "štvete". Mňa totiž asi niekto uriekol.
Začalo sa to tým, že sa nám pri vytúženej ceste do ZOO pokazilo auto. Oprava nás vyšla asi na toľko, ako keby sme si na celý rok adoptovali slona.
Keď bolo auto v servise, z nudy sme si požičali od svokry kosačku aby sme si pokosili kúsok pridelenej zelene pri činžiaku. Čo čert nechcel, manžel ani nezačal kosiť a zhorel motor. Samozrejme hneď bolo treba kupovať novú.
Keď sme si po 2 týždňoch doviezli auto zo servisu, chcela som sa mu odvďačiť aspoň tým že ho pekne povysávam. Podarilo sa mi povysávať len polovicu - zhorel motor na vysávači.
Akoby toho bolo málo v piatok som dala po príchode z práce prať prádlo a asi po hodine som zistila, že mi nehreje vodu a program je stále na začiatku - rupla špirála.
No a vrchol bol, keď sme sa v nedeľu po obede vrátili z výletu. Išla som z chladničky vytiahnuť mäso na grilovanie a v chladničke TEPLO.
Už som sa bála manželovi aj povedať, že niečo nefunguje. Ešte že má tento týždeň dovolenku a môže privítať opravárov.
Kamarátka mi povedala, že keď takéto niečo začne tak sa musí po... 6 vecí. Máme za sebou 5, takže čakám čo bude to /dúfam/ posledné.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

anmary Pozri príspevok
Vidím, že všetci myslíte v týchto horúčavách pozitívne a ani neviete ako ma tým "štvete". Mňa totiž asi niekto uriekol.
Začalo sa to tým, že sa nám pri vytúženej ceste do ZOO pokazilo auto. Oprava nás vyšla asi na toľko, ako keby sme si na celý rok adoptovali slona.
Keď bolo auto v servise, z nudy sme si požičali od svokry kosačku aby sme si pokosili kúsok pridelenej zelene pri činžiaku. Čo čert nechcel, manžel ani nezačal kosiť a zhorel motor. Samozrejme hneď bolo treba kupovať novú.
Keď sme si po 2 týždňoch doviezli auto zo servisu, chcela som sa mu odvďačiť aspoň tým že ho pekne povysávam. Podarilo sa mi povysávať len polovicu - zhorel motor na vysávači.
Akoby toho bolo málo v piatok som dala po príchode z práce prať prádlo a asi po hodine som zistila, že mi nehreje vodu a program je stále na začiatku - rupla špirála.
No a vrchol bol, keď sme sa v nedeľu po obede vrátili z výletu. Išla som z chladničky vytiahnuť mäso na grilovanie a v chladničke TEPLO.
Už som sa bála manželovi aj povedať, že niečo nefunguje. Ešte že má tento týždeň dovolenku a môže privítať opravárov.
Kamarátka mi povedala, že keď takéto niečo začne tak sa musí po... 6 vecí. Máme za sebou 5, takže čakám čo bude to /dúfam/ posledné.
Aby si v tom nebola sama......trochu ťa poteším - aj mne minulý štvrtok "odišiel" vysávač.......... ........ale moja susedka vždy hovorievala "ešte nebolo tak zle aby nemohlo byť horšie" takže to znášam statočne......
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Ja tiež vždy tvrdím, že "každý si svoj kalich horkosti musí vypiť do dna".
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ja som včera večer našla na ceste mačiatko. Zdvihlo som ho, zobrala domov a život sa nám celý zmenil. Už má kúpený aj záchodík, aj hračky, aj domček, a to som vždy tvrdila, že v činžiaku nechcem vidieť žiadne zvieratko. Preto teda tvrdím, že nikdy nehovor nikdy...
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

Ja sa tiež pridám, keďže máme rod.dom a 4-ročnú dcéru, čo miluje zvieratká, mohli sme si dovoliť mačiatka rovno dve !! Je to jednoducho úžasné...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Anamary nečakaj nič šieste, tým piatim veciam možno v rovnakom čase vypršala "záruka" .
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

No, s "vypršanou zárukou" mám doma už iba manžela. Že by......?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať