Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

LenkaBr Pozri príspevok
... Posledné dni mi akú-takú úľavu prinášajú myšienky na sobáš..., ale tak, ako som to opísala (a ako si to predstavujem), DOMA na Slovensku nie je možné. To "doma" je tu podstatné.

A ani to zahraničie nie je "nablind", ako som napísala a opísala. Všetky formality treba prichystať vopred niekoľko týždňov a pricestovať na miesto sobáša aspoň dva dni vopred.
... iba ak zo zdravotných dôvodov .... (občiansky sobáš - tretí odstavec) http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...tID=39&aid=331
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no a vraj sa sociálnou sieťou šíri vírus, ktorý dokáže zničiť počítač..kliknutím na linky, ktoré sú vraj od priateľov a pozývajú nás kadetade nám môžu pekne skomplikovať antivirák..(hlásili na markíze
Naposledy upravil pepsikova : 27.07.11 at 19:16
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

...dobré ránko a kludný deň vám prajem...dám tu kavík v pohode, potom rozbijem od jedu počítač a budem mať krásny deň za sebou...lebo furt sa niečo musí zos*ať...fotky, ktoré som mala uložené normálne, sú z nejakého debilného dôvodu zrazu zazipované a nejdú otvoriť...achjaj...
...no čo!..nenajeduješ sa , keď máš prečo?..hneď ráno!..
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Pepsi, krásne koláčiky a káva mňam mňam! Ja som si dala kávičku a mojitko včera večer s kamarádkami, sme čiastočne opustené mamy, odoslali sme svoje dcéry na konský tábor. Ale do kávy sme neplakali, krásne sme si pokecali. Tak som si rozdráždila centrum reči, že keď som prišla domov, pusa sa mi nevedela zastaviť. Ale nič to, polovičák vypol príjem (podľa výrazu v očiach) a v kľude si čítal.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
witch Pozri príspevok
Pepsi, krásne koláčiky a káva mňam mňam! Ja som si dala kávičku a mojitko včera večer s kamarádkami, sme čiastočne opustené mamy, odoslali sme svoje dcéry na konský tábor. Ale do kávy sme neplakali, krásne sme si pokecali. Tak som si rozdráždila centrum reči, že keď som prišla domov, pusa sa mi nevedela zastaviť. Ale nič to, polovičák vypol príjem (podľa výrazu v očiach) a v kľude si čítal.
...a ako si ho pekne nazvala, mojík,že polovičák...tuším si aj ja nejakého zaobstarám, aby sm mohla tiež nejaké pomenovanie vymyslieť....
..užívaj si voľníčka, decko je tu cobydup!...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Prečo 28.júla drkocem zubami a slopem horúci čaj?
Už ma to začína štvať...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
pepsikova Pozri príspevok
...a ako si ho pekne nazvala, mojík,že polovičák...tuším si aj ja nejakého zaobstarám, aby sm mohla tiež nejaké pomenovanie vymyslieť....
..užívaj si voľníčka, decko je tu cobydup!...
voľníčko mi vyplní práve polovičák.. A po istej dobe mi to moje decko - zlatíčko už bude chýbať, vie sa tak milo prišmajchliť aj polichotiť, že Ty si najlepšia mama na svete! Toto mi ten starší už nepovie . Skôr Ale mamáá a oči dohora.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
..

...dobré ránko a kludný deň vám prajem...dám tu kavík v pohode, potom rozbijem od jedu počítač a budem mať krásny deň za sebou...lebo furt sa niečo musí zos*ať...fotky, ktoré som mala uložené normálne, sú z nejakého debilného dôvodu zrazu zazipované a nejdú otvoriť...achjaj...
...no čo!..nenajeduješ sa , keď máš prečo?..hneď ráno!..
veď odzipsuj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Prečo 28.júla drkocem zubami a slopem horúci čaj?
Už ma to začína štvať...
...a kto môže za to , že si niekde za polárnym kruhom ???

...niekomu je horúco a pije ľadový čaj ........a to som na Slovensku ...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Moji milí poradkovci, odchádzam na dva týždne, tak tu pekne diskutujte, nehádajte sa , keď sa vrátim, všetko skontrolujem . Papa, prajem vám krásne dníčky, plné pohody.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
...a kto môže za to , že si niekde za polárnym kruhom ???

...niekomu je horúco a pije ľadový čaj ........a to som na Slovensku ...
ak som dobre trafila, tak som niekde medzi rovnobežami 48° a 49° severnej geografickej šírky. To bude asi tým...
0 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Jeden ku obedňajšej káve


Sulík, Radičová a Dzurinda cestujú v limuzíne na inšpekciu po Slovensku.
Prídu do školy, strechou zateká, omietka opadaná, všade zima - riaditeľ žiada na opravu 50.000 Euro
- Radičová mu vysvetlí, že je kríza a musí se šetriť.
Druhú návštevu urobia vo väznici - strecha perfektná, nové omietky, všade teplo, na každej izbe televízor, vyhrievaný bazén, golfové ihrisko, volejbal, veľa záujmových krúžkov-pýtajú sa riaditeľa, či niečo nepotrebuje. Odpovie , že nič, že majú všetko čo potrebujú. Radičová mu aj tak dá 2 mil. na vylepšenie posilňovne. Sadnú do limuzíny a Dzurinda sa pýta Radičovej - tak to mi vysvetli, škola potrebovala peniaze a nič si jej nedala a vo väznici nič nechceli a dala si im 2 melóny.

Radičová sa zaškerí a hovorí :
"My traja už do školy chodiť nebudeme !!!"


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Žabinka Pozri príspevok
Moji milí poradkovci, odchádzam na dva týždne, tak tu pekne diskutujte, nehádajte sa , keď sa vrátim, všetko skontrolujem . Papa, prajem vám krásne dníčky, plné pohody.
..

...aaano mamííí...a ty si hlavne uži dovolenku a šťastlivo sa vrác semek...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
veď odzipsuj
..

..nedá sa...a možno aj dá, ale ja som dnes za najsprostejšiu hadiu matku,tak neni čas ani chuť!...kurňa, bola by ma moja mať zlomila na tri polovičky, keby som ja ju bola zaťažovala všetkými tými debilinami, čo mne sypú na hlavu moji hadi...kedy, panebože,budem mať už trochu kludu?..
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ďakujem istej, "poraďačke", že mi tu robí jazykovú kontrolu. To ma teší, a nielen dnes. Ďakujem.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5370.htm
toto ma nepotesilo ani nerozculilo, ale myslim, ze vizia, ktora je tu prezentovana, je, bohuzial, pravdiva.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5370.htm
toto ma nepotesilo ani nerozculilo, ale myslim, ze vizia, ktora je tu prezentovana, je, bohuzial, pravdiva.
..

..tak ten sa páčil aj mne...vízia veru nič moc..len ktovie, či ho počúva aj naša vláda.....

...a že "díkybroňa"...to je aká dobrá stránka!!!...
Naposledy upravil pepsikova : 28.07.11 at 15:20
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

witch Pozri príspevok
Pepsi, krásne koláčiky a káva mňam mňam! Ja som si dala kávičku a mojitko včera večer s kamarádkami, sme čiastočne opustené mamy, odoslali sme svoje dcéry na konský tábor. Ale do kávy sme neplakali, krásne sme si pokecali. Tak som si rozdráždila centrum reči, že keď som prišla domov, pusa sa mi nevedela zastaviť. Ale nič to, polovičák vypol príjem (podľa výrazu v očiach) a v kľude si čítal.
pepsikova Pozri príspevok
...a ako si ho pekne nazvala, mojík,že polovičák...tuším si aj ja nejakého zaobstarám, aby sm mohla tiež nejaké pomenovanie vymyslieť....
..užívaj si voľníčka, decko je tu cobydup!...
Absolut súhlas, Pepsi ... vzhľadom na zameranie toho letného tábora máš 100 %-nú pravdu...
Mimochodom, Ty ju máš vlastne skoro vždy...!
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nasa vlada ho nema rada, este stastie, ze ho sem-tam pozve TA3 na besedy, aby sme si vypoculi ai iny ako ministersky nazor. Keby sa jeho nazormi nasa vlada riadila, nemohla by robit to, co robi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať