Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Absolut súhlas, Pepsi ... vzhľadom na zameranie toho letného tábora máš 100 %-nú pravdu...
Mimochodom, Ty ju máš vlastne skoro vždy...!
..

..mojuš,tak toto keď povie had, vždy ma to niečo stojí...ty čo chceš?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Nasa vlada ho nema rada, este stastie, ze ho sem-tam pozve TA3 na besedy, aby sme si vypoculi ai iny ako ministersky nazor. Keby sa jeho nazormi nasa vlada riadila, nemohla by robit to, co robi.
..

..však to je presne ten prípad- povedz somárovi pravdu, rozbije ti hlavu- to naša vláda nemusí...ja som ho už počula na teatri, je múdry...a tí chudáci češi mali čo robiť, aby ho stíhali...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Raz sa ho pred volbami pytali, preco nekandiduje do parlamentu, ze by z neho bol dobry minister. Povedal, ze by bol so svojimi nazormi osamoteny a nic by nedokazal proti tomu muru, len by si zbytocne natlkol hlavu. Skoda, ze takych nie je viac.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Raz sa ho pred volbami pytali, preco nekandiduje do parlamentu, ze by z neho bol dobry minister. Povedal, ze by bol so svojimi nazormi osamoteny a nic by nedokazal proti tomu muru, len by si zbytocne natlkol hlavu. Skoda, ze takych nie je viac.
..

..to som vtedy počúvala..veru je to škoda...múdrosť býva málokedy docenená...
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Je mudrost a "mudrost". Ta, ktora je cenena, s vseobecnym prospechom nema nic spolocneho, len vytvara tu uzku vrstvu vlastnikov vacsiny bohatstva.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Je mudrost a "mudrost". Ta, ktora je cenena, s vseobecnym prospechom nema nic spolocneho, len vytvara tu uzku vrstvu vlastnikov vacsiny bohatstva.
..

..tak tento chlap je múdry svojimi postrehmi, myšlienkami, odvahou vyjadriť pravdu,perspektívu do budúcnosti,nebojí sa porovnať existenčnú politiku štátov, veľmocí a nebojí sa to povedať nahlas...je pravda, že hlavou múr neprebije,škoda je , že češi ho na prednášky pozývajú a doma je takmer neznámy.....kto si z toho čo vyberie, je na ňom...ale vláda by ho mohla aspoň počúvať pri takýchto prednáškach...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnes ma potešili dve veci...vlastne to nie sú veci..potešila ma prednáška, o ktorej sme písali vyššie,jej obsah síce nebol to pravé orechové, ktoré by som si priala počuť,aby som videla náš budúci život aspoň v slaboružovej,ale oceňujem múdrosť slov a ich pravdivosť a snahu nebáť sa vysloviť...
..no a potešila som sa, lebo som si mohla znova pozrieť film, ktorý ,keď som ho videla prvýkrát, zanechal vo mne kopu otázok..no a tie teraz dostanú odpoveď,nie všetky naraz, ale dopracujem sa k tomu...Nebezpečné myšlienky...

...a ešte sa chcem poďakovať za pomoc ,lebo som občas aj blbá,čili pcnezdatná..a je fajn, keď priateľ povie- pomôžem ti...

..dnes bol celkom fajn deň...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

tuším ma niekto preklial... pred pár dňami sa mi z ničoho nič pokazil notebook - obrazovka blikla a potom nič, môj drahý v práci prišiel na to, že odišla grafická karta. Včera som išla zapnúť elektronickú knihu - nejde zapnúť ani za svet, dnes mi svokor požičal svoju - idem zapnúť ale nenačíta ani po niekoľkých resetoch - a pre zmenu nejde vypnúť
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pomaly sa aj ja rozlúčim, večer odchádzame na týždeň do HR
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
tuším ma niekto preklial... pred pár dňami sa mi z ničoho nič pokazil notebook - obrazovka blikla a potom nič, môj drahý v práci prišiel na to, že odišla grafická karta. Včera som išla zapnúť elektronickú knihu - nejde zapnúť ani za svet, dnes mi svokor požičal svoju - idem zapnúť ale nenačíta ani po niekoľkých resetoch - a pre zmenu nejde vypnúť
..

..ale mojuš, keby si ty nešla zapnúť, no, verila by som "prekliatiu"..ale stroj keď nejde, to nebude prekliatím teba...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

ale v krátkej dobe 3?!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
ale v krátkej dobe 3?!
..

..no a?..sú to stroje...to nebude tebou,nenamýšlaj si!..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

vďaka za povzbudenie... tuším si budem musieť pribaliť papierovú knihu - len ktorú vybrať, z mojich 6?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
vďaka za povzbudenie... tuším si budem musieť pribaliť papierovú knihu - len ktorú vybrať, z mojich 6?
..

..ja mám asi 400 kníh len doma, príď, bude sa ti lepšie vyberať
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

ďaleko si... škoda
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kurňa ja som taká dobrá matka..!...vraj také budú niekedy aj strieľať!..v pohode by som do toho Chorvátska prešla aj so zatvorenými očami...poistka, kontrola vybavenia auta, navigácia, benzínky, peniaze, ubytovanie, počasie, spacák, stan, chladnička-všetko zaistené...a had si v pohode pracuje...mama by ma zabila!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.podnikam.webnoviny.sk/eko...h-krajin/23438..

...dôchodcovia, ktorých by štáty najradšej nemali...panebože, ty toto vidíš a nič neurobíš
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

calawen Pozri príspevok
vďaka za povzbudenie... tuším si budem musieť pribaliť papierovú knihu - len ktorú vybrať, z mojich 6?

.. také poznáš, že: en ten tiky ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Babička sa na smrteľnej posteli prihovára ku svojej vnučke: Pretože si moja najmilšia, chcem Ti odkázať svoju farmu, stodolu, obrábacie stroje, stáda zvierat a 28 752 037 dolarov.
Vnučka s úžasom: Babička, ty si tak dobrá, to nie je možné, som nevedela, že máš farmu.. a kde je? A babička so svojím posledným výdychom zašepká vnučke do ucha.. Na Facebooku!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

prajem vám príjemné popoludnie, nemračte sa




PS.
pamätáte sa na nášho chrobáka? obzrite si dirigentové nohavice, určite sa inšpiroval
Naposledy upravil kukučka : 29.07.11 at 21:19
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať