Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
aj zenam by sa scvrkla
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

hubatá
Misoft - to si necháš aby baby takto tvoj jazyk mali v hube ?
Ále, nech si zatiaľ užívajú - no len čo sa jazyk pohne iným smerom, potom len bude veselo
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kkkk
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

oliwa, to je nejaká nová skratka z náučného poraďáckeho slovníka ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

,,, to sa len zakuckala
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

ále houby, trikrát som napísala príspevok a trikrát mi ho odmietlo uložiť, tak som spravila takúto skúšku a tá sa tu prilepila, kašlem na to, idem na prechádzku k liečivému prameňu...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
naber aj mne z neho
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..dnes ma potesilo, ze som po dlhej dobe stretla dokonca dve byvale kolegyne....s jednou som hodinu krakorila pred centrom....muz nervozny zatial obdalec fajcil....no a cestou z centra zase prisla do rany druha, ktoru som tiez hodne rokov nevidela, tu spoznal moj sb..bolo na co spominat....no a cestou z obchodu sme nasli kreditnu kartu, ktoru sme zaniesli policajtom..takze aj dobry skutok sme spravili....celkom stastny den
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

..dnes ma potesilo, ze som po dlhej dobe stretla dokonca dve byvale kolegyne.... ale je ten svet malý s jednou som hodinu krakorila pred centrom....muz nervozny zatial obdalec fajcil.... a upratal ohorky po sebe? no a cestou z centra zase prisla do rany druha, ktoru som tiez hodne rokov nevidela, tu spoznal moj sb..bolo na co spominat....keď sa darí, tak sa darí no a cestou z obchodu sme nasli kreditnu kartu, ktoru sme zaniesli policajtom..takze aj dobry skutok sme spravili.... váš dobrý skutok, policajti práca navyše - ak vôbec budú hľadať majiteľa celkom stastny den aspoň niečo
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tak som späť... Kto to chcel tú živú vodu - nech ho pokropím z liečivého prameňa Valentína... katiónov a anyónov má neúrekom a železa toľko, až sa bojím, že sa vrátim domov zvnútra skorodovaná...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..ohorky som nemala kedy sledovat..ale ako ho poznam, on slusak, do smetaka uteka hodit..
..dnes sa darilo..aj na pivko zostalo..
..npr.gazo slubil, ze do banky vratia..dufam ze sa tak stane..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Oliwa Pozri príspevok
Tak som späť... Kto to chcel tú živú vodu - nech ho pokropím z liečivého prameňa Valentína... katiónov a anyónov má neúrekom a železa toľko, až sa bojím, že sa vrátim domov zvnútra skorodovaná...
jaaaaaaaa lebo som jak umrety a ze po dovolenke
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...no videjko, aj som Ťa chcela pokropiť, ale keď už spíš ... nebudem Ťa rušiť, ešte by sa Ti mohlo snívať, že prší... a náhodou by si sa zo sna pocikal a já budem tá zlá...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
jaaaaaaaa lebo som jak umrety a ze po dovolenke
..

..ty buc rád, že ti zostali dve očky...a dúfaj, že princezná z toho dobrého zvyku nevyrastie tak rýchlo...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
aaaale sak uz to nepotrva dlho ;-)
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

.. oky, pepsi, lenže čo to bude za videjko, keď nebude vidieť... potom si bude musieť zmeniť nick na nevidejko ... také malé detské pršteky dokážu úžasné veci... moja malá sa raz nimi zakvačila mužovi do nosa a ťahala a ťahalááá - samozrejme na opačnú stranu ako boli dierky - dohora...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...neboj, videjková sa postará , aby malej dobré zvyky zostali...a nielen v očkách, aj v dierkach...hádam sa videjko pochváli aj tým...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tak mu tak teraz prsi co? taky hore nos? to mna tak volaju
a ja neviem preco
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
uvidime na buduce co na mna nachystaju uz aj usi skusala chudinka moja mala
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať