Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

video1983 Pozri príspevok
ze trafila klinec po hlavicke!
Prípadne hlavičkou po klinci
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...videjko, odkedy si Ty klinec? Však Ty máš byť video z roku 1983!
Naposledy upravil Oliwa : 02.08.11 at 17:25
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, Ty si tu inkognito tá Fibingerová, či čo? Však prehodiť bábovku cez Lamanš a ešte aj trafiť cieľ - to sa teda len tak nevidí...
..

..no vidíš...a čo fšeličo sa nedá a dá sa!..Oliw, aj ty sceš bábofku?..ešte je kúštik, hodím...ale bokom aby so ťa nyje...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...scet by som aj scela... ale dneskaj som preplávala 20 rázy bazén tam aj spátky /pre tých, co by sceli vyrývat, podotýkam, že nyje nafukuvací /, a Ty mi to sceš včuleky takto pokazit?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
len ci šírky alebo dĺžky
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Jasnačka, že dĺžky... Na šírku plávali žraloky...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

alaya1 Pozri príspevok
riozculilo?....ze virozy nechodia po horach, ale po ludoch
A často aj po Porade...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Dnes, 06:27 PM
...scet by som aj scela... ale dneskaj som preplávala 20 rázy bazén tam aj spátky /pre tých, co by sceli vyrývat, podotýkam, že nyje nafukuvací /, a Ty mi to sceš včuleky takto pokazit..

...slabá si!..to ja moju vaňu aj 30x za večer preplávam
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... šak aj já som vijacej razy, len som tu nescela moc machruvat... tak som dala len taký štatistický "prújem"...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..myslela som si...však pre 20x nebudeš plavky namáčať
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... mokré plavky mi ani nespomínaj... o 7 raňajky, o 7.30 som mala "plávanie" v bazéne - akože voľný štýl - plávaj jak sceš, len sa neutop , a o 9.30 "telesnú výchovu" v bazéne... takže mi ani nestihli uschnúť... aspoň že sme mali nového inštruktora - mladého, fešného, aspoň bolo na čo kukať... a v teplej vode už mokré plavky nevadili... a o 10.30 zas rašelinu... a kým sa človek dá ako-tak do richtigu, už je zas obed... hotový "štres" tieto kúpele, to len furt kukáš na hodiny alebo nastavuješ budíka na mobile...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...notybrďo!..tak telesná výchova...a s feš inštruktorom...Oliw, Oliw...nieže vieščo...alebočo...alebo niečo...chapeš, nyje?...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...ále to som si sama dala dochtorovi "naordinuvať", čo najviac pohybu v bazéne, aby zo mňa trochu ubudlo ... Perličkový kúpeľ sa dá urobiť aj doma... A oni dobre vedia, čo činia, toho najkrajšieho nám dali na koniec pobytu - asi ako bonbónik ... lebo zlaté časy Las Vegas končia - máme to za pár a začne krutá realita - robota a tak...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a toto zas aká blbosť?..do 17. novembra sa musia dopredať všetky cigarety a budú nové, samozhasiace...ak si nepotiahneš- zhasne...ale časový limit nedali...to budeme ako Omikron- naraz ...
..dnes už neviem, ako by som hrešila...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa, pozor, lebo ti narastú plutvy a stane sa s teba

a potom možno niekde na Slovensku urobia


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...hm...a bude Oliwa na skale...ako na Slovensku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Len na okraj, ako kuriozita: pri pofajčpauze na balkóne sa sem-tam pozriem hore do nebies a vidím kondenzačné pary od lietadla. Keďže som zvedavý, čo je to za lietadlo, zapnem si stránku
http://www.flightradar24.com/
a kliknem na symbol lietadla nad mojim mestom - ihneď viem, čo je to za lietadlo, spoločnosť, výšku, rýchlosť, odkiaľ a kam letí.
Je to on-line výstup z radarov riadenia letovej prevádzky na celom svete.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

babi2 Pozri príspevok
Trnávke sa síce hovorilo Mexiko, ale na rozdiel od dnešného Pentagonu, to bola veľmi príjemná štvrť a dobre sme vychádzali aj s občanmi, kvôli ktorým sa Trnávke hovorilo Mexiko;)
hmm, to bolo pekne dávno, keď na Bulharskej kade chodia trolejbusy boli tie rodinné domky a kde bývali cigáni.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft Pozri príspevok
Oliwa, pozor, lebo ti narastú plutvy a stane sa s teba

a potom možno niekde na Slovensku urobia


No Miso, máš šťastie, keďže kúpeľný počítač mi nechce ten prvý súbor otvoriť, tak netuším, čo si tam prilepil, ale dnes som veľkorysá a preventívne Ti odpúšťam...
A ďakujem Ti velice pekne, že by si ma najradšej videl ako - skamenelinu... To aj svoju 3/4 by si tak...?
Len na okraj: aj tým Tvojim netopierom tak kontroluješ podvozok ako tým lietadlám? Tvoje starosti na moju hlavu...
Naposledy upravil Oliwa : 02.08.11 at 19:57
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Oliw,pekná morská panna je na tom prvom obrázku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať