Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
lujza.j Pozri príspevok
prepáč, ale nechápem nevieš kde žiješ, nikdy by som bike nenechala v kočikárni, ani keby bol za 50e.
Ja si uz radsej bicykel ani nekupim, nema to zmysel v Bratislave, tu len kazdy ciha a vymysla ako ta okradnut
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

medvedik21 Pozri príspevok
Ano volala, spisali zapisnicu a uvidime, povedali ze teraz su kradeze bicyklov dost caste, zvlastne je ze zmizol len ten moj, ine tam vsetky ostali a bolo ich tam viac znackovych, no len moj priputany, nechapem to, asi zlodeja lakalo to ze je viac zabezpeceny, ako na potvoru
ale čoby,niekto proste chcel ten Tvoj a niekto iný mu ho "zohnal"
nebol bajk poistený?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

medvedik21 Pozri príspevok
Ano volala, spisali zapisnicu a uvidime, povedali ze teraz su kradeze bicyklov dost caste, zvlastne je ze zmizol len ten moj, ine tam vsetky ostali a bolo ich tam viac znackovych, no len moj priputany, nechapem to, asi zlodeja lakalo to ze je viac zabezpeceny, ako na potvoru
toto nie je zvláštne bolo to určite na obj.
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Gina Er Pozri príspevok
ale čoby,niekto proste chcel ten Tvoj a niekto iný mu ho "zohnal"
nebol bajk poistený?
Poistit som ani "nestihla" bol nový, od apríla
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

medvedik21 Pozri príspevok
Ja si uz radsej bicykel ani nekupim, nema to zmysel v Bratislave, tu len kazdy ciha a vymysla ako ta okradnut
Neviem ako dnes, ale mňa pred rokmi prekvapilo v Holandsku, že zaparkovaných nezamknutých bicyklov plné ulice, a nikoho ani nenapadlo vziať cudzí... každý jazdil na svojom... a bolo to priamo v Amsterdame, žiadna dedinka s veterným mlynom a tulipánmi... To si u nás neviem predstaviť ani o tisíc rokov.
Čím to je, čím to je... ako to spieva ten Timko... Však tam je taká zmes národov, ako tých tulipánov, žiadna jedna rasa, jedna krv, jeden pôvod, a dá sa to - nekradnúť... Ani kamenné ploty nepotrebujú, ako našinci... hotová pevnosť Boyard je to miestami /a mestami/ u nás...
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Citala som, ze v jednom mestecku v Holandsku si niekto zabudol bicykel oprety o radnicu. Kedze si pon dlho nikto nechodil, obcania nad nim postavili striesku, aby sa od dazda nepokazil. Nasi cinitelia by mali angazovat ucitelov, ktori by nasich nenechavcov naucili ako sa spravat k cudziemu majetku. Mozno by sa to za dve-tri generacie podarilo.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tu v irsku si ani auto nezamkynam dokonca tam mam aj papiere a este nic a dom neham odomknuty kolkokrat ale nehovorte to slovakom
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja vam poviem jednu prihodu, ked som bol maly mali sme v pivnici bicykle BMX ak si pamatate a bol tam bratov a moj a ukradli hned prvy teda moj!
moj otec sa nasral, tak sa na no zavrel do pivnice!!! prva noc nic druha noc nic a na tretu noc,
o pol 3tej v noci tam prisli chlapci z nasho vchodu (panelak 60rodin) ich tam vycihal a vsetko vyklopili priznali sa a ze bicykel uz bol v puchove!!
tak im povedal ze nebude ich udavat na policii ale nech bicykel je spat do zajtra a je mu jedno ako ho sem dostanu!
o dva dni som mal moj BMX spat
a otec zavolal potom policiu od vtedy nas chlapci zdravili z dialky
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..u nás kedysi tiež bežali také maniere, že zámok nepoškodený a bicykel fuč..to tá "posunovacia " metoda,jeden akože zabudne kluče a druhý šlohne, predá, podaruje rodine o tri dediny ďalej...
..my máme tiež spoločnú kočíkáreň so susedom,ale aj nejaké šikovné rúčky vo vchode, no a ja , keď som pred 11 rokmi kupovala sebe fungel nový bicykel, tak pred vchodom,ked všetky susedy sedeli na lavičke, som zavelila...a ku*va, keď mi ho niekto čorkne, vytopím vás ako myši ...(bývam na samom vrchu)...a čuduj sa svete, mám ho doteraz...

..a ty- od apríla si ho nestihla dať poistiť?..to je už dákych 4-5 mesiacov...no, nebolo kedy..a už neni čo...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
video1983 Pozri príspevok
tu v irsku si ani auto nezamkynam dokonca tam mam aj papiere a este nic a dom neham odomknuty kolkokrat ale nehovorte to slovakom
Aj moj muz si nechal nezamknute auto niekolko razy pred domom po cely vikend, zbadal to az v pondelok rano, ked isiel do roboty, este aj kluce tam boli zabudnute a nestalo sa nic. Ale byvame v takej slusnej tichej stvrti, aj susedov nemame velmi dobrych. Ked sme este byvali v panelaku, v noci mi niekto vylomil zamok na kufri Favorita, presiel zablatenymi topankami po sedadlach a ukradol radio. Ked som bola na policii, opytali sa, ci to mam poistene, ani sa nenamahali s vysetrovanim a len mi dali spravu o skode.
Naposledy upravil durisovad : 02.08.11 at 21:38
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
tu v irsku si ani auto nezamkynam dokonca tam mam aj papiere a este nic a dom neham odomknuty kolkokrat ale nehovorte to slovakom
toto je v SR adrenalínový šport
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ľudia, stopercentne som videla ufo...veľké, kriklavočervené svetlo veľkosti lopty,zo zeme stúpalo k oblohe a bez zvuku až sa stratilo vo výške-ale odrazu, je jasno, nebo samá hviezda...šmarjá...a som triezva..úplne..
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
..u nás kedysi tiež bežali také maniere, že zámok nepoškodený a bicykel fuč..to tá "posunovacia " metoda,jeden akože zabudne kluče a druhý šlohne, predá, podaruje rodine o tri dediny ďalej...
..my máme tiež spoločnú kočíkáreň so susedom,ale aj nejaké šikovné rúčky vo vchode, no a ja , keď som pred 11 rokmi kupovala sebe fungel nový bicykel, tak pred vchodom,ked všetky susedy sedeli na lavičke, som zavelila...a ku*va, keď mi ho niekto čorkne, vytopím vás ako myši ...(bývam na samom vrchu)...a čuduj sa svete, mám ho doteraz...

..a ty- od apríla si ho nestihla dať poistiť?..to je už dákych 4-5 mesiacov...no, nebolo kedy..a už neni čo...

.......... nuz neviem kolko ludi hned po kupe bicykla, mobilu, ci inej cennosti bezi hned do poistovne. Bola som hlupa v tom ze som doverovala tunajsim ludom, susedom a myslela som si ze za tu namahu rezat zamok bude moj bicykel tazsia korist ako ostatne ktore su tam nezamknute a nebude tak atraktivne ukradnut ho ale co cert nechcel, zakon schvalnosti proste existuje.
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...ľudia, stopercentne som videla ufo...veľké, kriklavočervené svetlo veľkosti lopty,zo zeme stúpalo k oblohe a bez zvuku až sa stratilo vo výške-ale odrazu, je jasno, nebo samá hviezda...šmarjá...a som triezva..úplne..
Nemas nahodou okuliare a nebol to odraz lampy v sklicku?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
medvedik21 Pozri príspevok
..u nás kedysi tiež bežali také maniere, že zámok nepoškodený a bicykel fuč..to tá "posunovacia " metoda,jeden akože zabudne kluče a druhý šlohne, predá, podaruje rodine o tri dediny ďalej...
..my máme tiež spoločnú kočíkáreň so susedom,ale aj nejaké šikovné rúčky vo vchode, no a ja , keď som pred 11 rokmi kupovala sebe fungel nový bicykel, tak pred vchodom,ked všetky susedy sedeli na lavičke, som zavelila...a ku*va, keď mi ho niekto čorkne, vytopím vás ako myši ...(bývam na samom vrchu)...a čuduj sa svete, mám ho doteraz...

..a ty- od apríla si ho nestihla dať poistiť?..to je už dákych 4-5 mesiacov...no, nebolo kedy..a už neni čo...

.......... nuz neviem kolko ludi hned po kupe bicykla, mobilu, ci inej cennosti bezi hned do poistovne. Bola som hlupa v tom ze som doverovala tunajsim ludom, susedom a myslela som si ze za tu namahu rezat zamok bude moj bicykel tazsia korist ako ostatne ktore su tam nezamknute a nebude tak atraktivne ukradnut ho ale co cert nechcel, zakon schvalnosti proste existuje.
..

no ja som ťa nechcela ešte viacej najedovať, ale je to dosť drahá vec..a nikdy never susedovi...(aspoň ja u nás)...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
medvedik21 Pozri príspevok
Nemas nahodou okuliare a nebol to odraz lampy v sklicku?
..

..nie, bola som na balkone-a bez brýlkov,na cigu dovidím aj potme...suseda tiež sledovala, to stúpanie bolo ako keď vystrelíš raketu z ohnostroja, lenže nezhaslo, letelo ďalej a do výšky...a potichu nad nami...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

medvedik21 Pozri príspevok
..u nás kedysi tiež bežali také maniere, že zámok nepoškodený a bicykel fuč..to tá "posunovacia " metoda,jeden akože zabudne kluče a druhý šlohne, predá, podaruje rodine o tri dediny ďalej...
..my máme tiež spoločnú kočíkáreň so susedom,ale aj nejaké šikovné rúčky vo vchode, no a ja , keď som pred 11 rokmi kupovala sebe fungel nový bicykel, tak pred vchodom,ked všetky susedy sedeli na lavičke, som zavelila...a ku*va, keď mi ho niekto čorkne, vytopím vás ako myši ...(bývam na samom vrchu)...a čuduj sa svete, mám ho doteraz...

..a ty- od apríla si ho nestihla dať poistiť?..to je už dákych 4-5 mesiacov...no, nebolo kedy..a už neni čo...

.......... nuz neviem kolko ludi hned po kupe bicykla, mobilu, ci inej cennosti bezi hned do poistovne. Bola som hlupa v tom ze som doverovala tunajsim ludom, susedom a myslela som si ze za tu namahu rezat zamok bude moj bicykel tazsia korist ako ostatne ktore su tam nezamknute a nebude tak atraktivne ukradnut ho ale co cert nechcel, zakon schvalnosti proste existuje.
ja ale to je deformácia z práce škoda, ale máš ponaučenie, že už budeš ako ja
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

no ja som ťa nechcela ešte viacej najedovať, ale je to dosť drahá vec..a nikdy never susedovi...(aspoň ja u nás)...
Poucila som sa, nikdy nekupovat drahe veci, pokial nebudu doma a nesmie o nich nikto vediet a navonok sa tvarit ako chudak co na nic nema a nic si nemoze dovolit. Cim viac clovek ukaze ze si nieco kupil, tym viac pritahuje zlodejov a kludne ten zlodej moze byt aj sused, ktory sa Vam kazde rano milo pozdravi ...
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsiiiii
nectes nevis prave odstartovala raketa z Floridy do vesmiru
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
alebo to bol ten lampion co sa zapali a letiiiiiii
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať