Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

videjo,no žeby si napísal jej meno na ten transparent,aby jej ľúto neprišlo
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
uz som jej to poslal tiez
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

video1983 Pozri príspevok
a šak nejaké veľké hlavy majú,nem?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Na maškarnom plese príde muž k úplne nahej žene, ktorá je celá natretá nabielo a pýta sa:
"A Vy ste aká maska?"
Žena zdvihne nohu a vraví:
"Zubný kaz."

0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza,ta vidíš,si sa chcela ulakomiť?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Gina Er Pozri príspevok
a šak nejaké veľké hlavy majú,nem?

ved to ukrajinci
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

video1983 Pozri príspevok
ved to ukrajinci
a ja že to Ty
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
uz sa spi?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte nie, asi za chvíľku áno
0 0
lubica2403 lubica2403

lubica2403 je offline (nepripojený) lubica2403

Mali sme v Rakúsku odparkované auto.Keď sme k nemu na druhý deň prišli, chýbali obidve ŠPZ (nepredpokladám, že to boli Rakušania, v pohraničí žiaľ k takýmto veciam dochádza hlavne vďaka našim spolukrajanom z SK ,Maďarom, Poliakom a podobným "podnikavcom" , ktorí možno už na našich značkách previezli nejaké kradnuté auto)
Na polícii sme spísali zápis o krádeži, dostali potvrdenie a s tým môžeme v Rakúsku ešte týždeň jazdiť. Muž hneď volal na políciu v našom meste na SK. Na polícii povedali, že bez značiek na SK NEMOŽEME JAZDIT VOBEC.Nesmieme na aute ani prísť domov. Máme najskôr prísť na políciu a vybaviť si nové značky .
Je toto normálne? My teraz máme prísť vlakom na SK, vybaviť veci a vrátiť sa vlakom do AT pre auto,ktorému až na ŠPZ nič nechýba????? To nemôžeme s potvrdením z rakúskej polície tú jednu cestu absolvovať aj bez značiek?
A musím na políciu prísť aj s autom? To mám zavolať na pojazdné auto len bez ŠPZ odťahovku? A zaplatiž za odtiahnutie v dĺžke cca 300km? No neviem, či sa mám na tom smiať alebo plakať
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
chvilka sem chvilka tam a hned mas hodinku v ....
ako 5€ sem 5€ tam a 300 korun v .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a pokiaľ máš potvrdenie, že ti značky ukradli a ešte týždeň môžeš jazdiť, tak hádam sa môžeš doviezť domov...či ako to u nás funguje?..však to je smiešne, aby si nemohla prísť domov...myslím, že s tým potvrdením v pohode domov prísť môžeš,...môžete sa v prvom meste zastaviť na polícii a vybaviť značky, alebo potvrdenie na dojazd..
Naposledy upravil pepsikova : 03.08.11 at 22:10
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lubica2403 Pozri príspevok
Mali sme v Rakúsku odparkované auto.Keď sme k nemu na druhý deň prišli, chýbali obidve ŠPZ (nepredpokladám, že to boli Rakušania, v pohraničí žiaľ k takýmto veciam dochádza hlavne vďaka našim spolukrajanom z SK ,Maďarom, Poliakom a podobným "podnikavcom" , ktorí možno už na našich značkách previezli nejaké kradnuté auto)
Na polícii sme spísali zápis o krádeži, dostali potvrdenie a s tým môžeme v Rakúsku ešte týždeň jazdiť. Muž hneď volal na políciu v našom meste na SK. Na polícii povedali, že bez značiek na SK NEMOŽEME JAZDIT VOBEC.Nesmieme na aute ani prísť domov. Máme najskôr prísť na políciu a vybaviť si nové značky .
Je toto normálne? My teraz máme prísť vlakom na SK, vybaviť veci a vrátiť sa vlakom do AT pre auto,ktorému až na ŠPZ nič nechýba????? To nemôžeme s potvrdením z rakúskej polície tú jednu cestu absolvovať aj bez značiek?
A musím na políciu prísť aj s autom? To mám zavolať na pojazdné auto len bez ŠPZ odťahovku? A zaplatiž za odtiahnutie v dĺžke cca 300km? No neviem, či sa mám na tom smiať alebo plakať
hmm...... nepríjemná situácia ktorá nepoteší
http://natankuj.sme.sk/c/5821641/ukr...o-vodicak.html
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
vybav si len potvrdenie na SVK od policie ze o tom vedia daju ti ho tak na tydzen
0 0
ajkariky ajkariky

ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

tak toto ma dorazilo pán profesor má pravdu.....???
1 0
lubica2403 lubica2403

lubica2403 je offline (nepripojený) lubica2403

na polícii nám práve povedali, že VOBEC nesmieme jazdiť bez značiek. Bola tam naozaj milá osôbka ,ale vraj nám nemôže povedať nič iné,len !aby sme to riskli " a išli bez značiek, že snáď nás nikto nezastaví... No neviem, či je to pravdepodobné,ak by sme išli bez značiek cca 300km...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nemoze tie znacky doma vybavit niekto iny?
0 0
lubica2403 lubica2403

lubica2403 je offline (nepripojený) lubica2403

video1983 Pozri príspevok
nemoze tie znacky doma vybavit niekto iny?
Bohužiaľ k vybaveniu treba všetky doklady od auta a zápis z polície a to je všetko tam,kde auto bez značiek :-(, takže treba to doručiť na SK

Všetko sa dá vyriešiť, o to nejde,len som sa chcela vyventilovať - najviac ma zaráža ten zákon, že na SK bez výnimky nemôžeš jazdiť s autom bez značiek -ani v prípade, že o ne prídeš nie vlastnou vinou a potrebuješ nejako dôjsť domov a pre nové značky na políciu...
Ale čo, na Sk je viac vecí postavených hore nohami,či nie?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lubica2403 Pozri príspevok
Bohužiaľ k vybaveniu treba všetky doklady od auta a zápis z polície a to je všetko tam,kde auto bez značiek :-(, takže treba to doručiť na SK

Všetko sa dá vyriešiť, o to nejde,len som sa chcela vyventilovať - najviac ma zaráža ten zákon, že na SK bez výnimky nemôžeš jazdiť s autom bez značiek -ani v prípade, že o ne prídeš nie vlastnou vinou a potrebuješ nejako dôjsť domov a pre nové značky na políciu...
Ale čo, na Sk je viac vecí postavených hore nohami,či nie?
Ale , nebabri sa stým a prídi bez EČ, nerob si z toho velkú vedu a navyše ak sa ti to stalo 1 krát, tak možeš dostať aj tie isté značky, čo si mala...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať