Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Stanislav 1975 Pozri príspevok
prečo? to je dobrá správa- aspoň budú vačšie náklady do účta...
no fajn,pošlem Ti môj účet,preplatíš mi ho?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza.j Pozri príspevok
ani nehovor moja mama bola pár mesiacov do zadu na operácii oka /šedý zakaľ / vtedy doplácala cca. 220e, pôjde opäť na druhé oko ale poisťovňa už neprepláca nič takže 600-700e si osoba na dôchodku kešne sama. tragédia keď nato nemáš zostaneš splepý a to celý život platíme xy odvodov a keď niečo treba cvaknúť tak to nejak odvodnia prečo to nezaplatia.

vidis to, je to smutne ,
moja mama bola na tej operc. tiez v BA laserom jej to robili a platila 100€ na oko ale to bolo asi 2 roky dozadu
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
ani nehovor moja mama bola pár mesiacov do zadu na operácii oka /šedý zakaľ / vtedy doplácala cca. 220e, pôjde opäť na druhé oko ale poisťovňa už neprepláca nič takže 600-700e si osoba na dôchodku kešne sama. tragédia keď nato nemáš zostaneš splepý a to celý život platíme xy odvodov a keď niečo treba cvaknúť tak to nejak odvodnia prečo to nezaplatia.

no do prdele........mame sa to tiež robí...neviem,z čoho to zaplatí,už aj tak mesačne dáva nehorázne prachy na lieky
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
gina nech si da privatne poistenie rychlo kde to bude zahrnute
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tak som myslel podla tohto ze byvate nejak pri sebe


...šak toto neni velká dedina
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
som myslel ze misoft je z vychodu
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi:
A čo som ja óperka, či čo? Misa kontrolovať nebudem, skontroluje sa aj sám ... Misoftovú som videla, aj tie ich piesočnaté pozemky /kurník, tam by sa dalo zazimovať mrkvy!/ ... Len misa som nevidela - neviem, či bol schovaný za slnečníkom ...

Video1983:
Videjko, áno sme šeci pohromade... šak svet je malý... A jak spieva Grigorov - všetci sa zídeme raz v jednej posteli... Pepsi je tam, kde je , ja tiež, a Ty u sv. Patrika...
A máme zlet, jak tí Misoftove netopiere - Ernie, Berny a Fernie...
Dobre si myslel, Miso je z východu, ja z opačného konca republiky...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok

no do prdele........mame sa to tiež robí...neviem,z čoho to zaplatí,už aj tak mesačne dáva nehorázne prachy na lieky
to je na porazenie a to prvé oko jej robili na sukr, klinike, pretože normálne na št. klinike nemali skorší termín, a tá operácia sa robí v určitej fáze postihnutia oka, ani nie skoro ani nie neskoro.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi:
A čo som ja óperka, či čo? Misa kontrolovať nebudem, skontroluje sa aj sám... Misoftovú som videla, aj tie ich piesočnaté pozemky /kurník, tam by sa dalo zazimovať mrkvy!/... Len misa som nevidela - neviem, či bol schovaný za slnečníkom...

Video1983:
Videjko, áno sme šeci pohromade... šak svet je malý... Pepsi na východe, ja na západe, a Ty u sv. Patrika...
A máme zlet, jak tí Misoftove netopiere - Ernie, Berny a Fernie...
..

...ale kdežeee..ja pri videjkovi, na strede...len on si fčul odskočil doplniť keš!...


(ty si ani na liečení nedáš s mrkvou pokoj...ja by som myslela len na maséra..nyje na robotu
Naposledy upravil pepsikova : 05.08.11 at 22:07
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...sorry pepsi za zlú lokalizáciu, na chvíľu mi vypadol GPS , ale vzápätí mi to došlo, že je to zle... ale kto to má furt kontrolovať, keď Ty si fšade...?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Idem sa pochváliť, tuším v tejto téme sa robí aj to.Konečne som naládovala do zaváracieho hrnca Uncle bens, 24 3 dcl pohárikov. Je to fajn krájačka, ale čo nedáte za to, že to Vaším detičkám chutí? Asi " normálne " matere by sa zložili pred telku a kašlali na Uncle bens. Teraz neviem, či som sa pochválila alebo ma to rozčuluje.
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...a keby ste náhodou o chvíľu chceli zamerať mňa, budem v posteli... zajtra mi končia zlaté časy Las Vegas - balím kufre a začne tvrdá realita... a to ešte netušíte, že mi umrel šéf, kým som bola v kúpeľoch, fakt, takže budú zmeny v robote...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kurňa, te n si vedel vybrať čas...ak bol dobrý, tak sústrasť...ale ak bol mrcha,-tak neviem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Dnes, 10:57 PM
...sorry pepsi za zlú lokalizáciu, na chvíľu mi vypadol GPS , ale vzápätí mi to došlo, že je to zle... ale kto to má furt kontrolovať, keď Ty si fšade...?

...ale kde ja?..šak ja furt len tuuu..doma!(had povedal kedysi, že ja som taký kaviarenský typ, furt v kaviarni doma v kuchyni..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

terezamaria Pozri príspevok
Idem sa pochváliť, tuším v tejto téme sa robí aj to.Konečne som naládovala do zaváracieho hrnca Uncle bens, 24 3 dcl pohárikov. Je to fajn krájačka, ale čo nedáte za to, že to Vaším detičkám chutí? Asi " normálne " matere by sa zložili pred telku a kašlali na Uncle bens. Teraz neviem, či som sa pochválila alebo ma to rozčuluje.
Terezka, čo si ja pamätám, tak uncle bens bola nejaká ryža, nie... To si krájala ryžu a zavárala ju, či čo? Terazky fakt neviem... Alebo si niečo zavárala do pohárikov z uncle bensov, či?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a posielam gin a tonic a ľad...decko vytiahlo vianočnú flašu, že určite je už pokazený a treba ho zlikvidovať...tak nalievam, kto si dá?..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Oliw veď to je toto:
http://www.porada.sk/1792985-post50.html
Hrúza, kým sa to pokrája.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Broňa je všetkému na vine...trochu som tu chvíľu nebola
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Otvorím okno, hoď toho toniku, gin nem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no jožka, si chystala na zajtrajšiu oslavu?..stískanec ti letí 6D- hádam do zahjtra príde...a boškanec jeden...no tak dva...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať