Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ten kto mi dnes v noci na mojom starom japoncovi čo ho užíva moje decko prerezal zadnú gumu, tak bodaj by mu do rána narástol veľký hemeroid tak som nasrrrrrrr-tá,že ........
ráno som musela decko odviesť do roboty /MDH jej tam nechodí/ ešteže novšieho japoneca napaskovalo večer decko do garáže, lebo by sme boli asi obe išli do roboty na šarkanovej ....
to som zvedavá ako budem večer to kolo vymieňať no jasné normálne ja viééém len som to ešte nerobila
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
-Mami môžem ísť von v mini sukni?
-NIE!
-Mami môžem si vziať krajkové spodné prádlo?
-NIE!
-Mami môžem si namaľovať oči?
-NIE!
-Mama bude mi 17!!!
-Ja viem Marek , ja viem....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza.j Pozri príspevok
ten kto mi dnes v noci na mojom starom japoncovi čo ho užíva moje decko prerezal zadnú gumu, tak bodaj by mu do rána narástol veľký hemeroid tak som nasrrrrrrr-tá,že ........
ráno som musela decko odviesť do roboty /MDH jej tam nechodí/ ešteže novšieho japoneca napaskovalo večer decko do garáže, lebo by sme boli asi obe išli do roboty na šarkanovej ....
to som zvedavá ako budem večer to kolo vymieňať no jasné normálne ja viééém len som to ešte nerobila

to je preto ze si ho nepichla do tej garaze

alebo to bola Gina? uz sa mi to pletie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
to je preto ze si ho nepichla do tej garaze

alebo to bola Gina? uz sa mi to pletie
..

..máš to pomotané...Lui nevie parkovať v garáži, ani cúvať...Gina sa nedoplatí za očkuliare...tuším by si sa ma upgradovať

...a fajn popoludnie vám all...kafa je na stole...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Ľudkovia-poradkovia, posledný pozdrav z kúpeľov, odchádzam... Rozlúčila som sa s mojou "trojkombináciou", čo som vyfasovala: maďarka, jehovistka a záhoráčka /nič proti záhorákom, Kazu, tých ja môžem .../ Dúfam, že dom nájdem... že sme nevyhoreli a ani ho neodplavilo... Pááááá...
..

..a však si sa tam nemala zle..boli sme s tebou...skoro furt......
...dom by ma tak nestrašil,katastrofu by už hlásili v telke, horšie by bolo, keby si doma našla novú "umývačku riadu"
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Tri nymfomanky: Prvá: Ja by som chcela sex s desiatimi naraz...
-Druhá: Ja by som chcela s tridsiatimi...
A tretia: Ja by som chcela syna....
- O čom to točíš, my sa bavíme o sexe !
- Však aj ja. Predstavte si, porodím syna, vyrastie, stane sa futbalistom, bude mať zápas a dá si vlastný gól. Celá tribúna fanúšikov vstane a začne kričať
„ .ebem ti mater !!“
.. a tu vstávam ja, celá v bielom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tak to si zabil)))))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ten kto mi dnes v noci na mojom starom japoncovi čo ho užíva moje decko prerezal zadnú gumu, tak bodaj by mu do rána narástol veľký hemeroid tak som nasrrrrrrr-tá,že ........
ráno som musela decko odviesť do roboty /MDH jej tam nechodí/ ešteže novšieho japoneca napaskovalo večer decko do garáže, lebo by sme boli asi obe išli do roboty na šarkanovej ....
to som zvedavá ako budem večer to kolo vymieňať no jasné normálne ja viééém len som to ešte nerobila
..

...spýtaj sa decka, či nedalo voľakomu kopačky...
..a kolečko vymeniť je jednoducho- povolíš šrobiky, šupneš na zdvihák, odšrobikuješ- a vyberieš no a ...šak vieš
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mohol by mi niekto vysvetliť, prečo mi cedečko hrá iba od piatej pesničky:...tie prvé nie sú zaujímavé, či ako?..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
stlac 1tku
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
neviem preco ale toto ma napadlo

Keď sa Ti nedarí v manželstve tak si vezmi videokazetu zo svadby,pusť si ju odzadu.Tvoj muz si potrasie rukou s tvojimi rodičmi,pobozká ťa,stiahne ti z prsta obrúčku,nastúpi do auta a za potlesku priateľov odchádza do prdele...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

...spýtaj sa decka, či nedalo voľakomu kopačky...
..a kolečko vymeniť je jednoducho- povolíš šrobiky, šupneš na zdvihák, odšrobikuješ- a vyberieš no a ...šak vieš
veď už som rozmýšľala komu zase vynadala do penisov a iných pohlavných záležitostí keď u nás je to ťažko my sa na seba tak podobáme /aspoň to všetci hovoria/ že bude ťažko identifikovať ktorej to patrilo. akurát včera na ňu máva taký starý chlap a ona hneď "to čo na mňa máva henten starý penis" a ja že ukáž ktorý kuknem a to on nás z práve a to mával ako že na mňa, ale mával na decko tak som mu zamávala a bolo to ok
len je toho tak trochu veľa naraz, totižto ja som mala včera malý dopravný styk s cudzineckým penisom na tomto aute, ktoré zostalo potom čo som dostala šupu do kolesa /predného pravého/ nepojazdné. môj božský privátny mechanik prišiel na motorke a opravil mi to na mieste a podarilo sa za čo som mu bola nesmierne vdačná.inak som si aj ja aj decko pretože kupovať nové riadenie za 700e tak to -ebnem do Dunaja
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
veď už som rozmýšľala komu zase vynadala do penisov a iných pohlavných záležitostí keď u nás je to ťažko my sa na seba tak podobáme /aspoň to všetci hovoria/ že bude ťažko identifikovať ktorej to patrilo. akurát včera na ňu máva taký starý chlap a ona hneď "to čo na mňa máva henten starý penis" a ja že ukáž ktorý kuknem a to on nás z práve a to mával ako že na mňa, ale mával na decko tak som mu zamávala a bolo to ok
len je toho tak trochu veľa naraz, totižto ja som mala včera malý dopravný styk s cudzineckým penisom na tomto aute, ktoré zostalo potom čo som dostala šupu do kolesa /predného pravého/ nepojazdné. môj božský privátny mechanik prišiel na motorke a opravil mi to na mieste a podarilo sa za čo som mu bola nesmierne vdačná.inak som si aj ja aj decko pretože kupovať nové riadenie za 700e tak to -ebnem do Dunaja
..

...kurňa tolko penisov a nemá kto vymeniť gumu

(citujem ťa:to som zvedavá ako budem večer to kolo vymieňať no jasné normálne ja viééém len som to ešte nerobila)
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

video1983 Pozri príspevok
no toto nikedy nepochopim,
ved ja sa na dochodok tesim ze nic nemusim robit, vstanem a je zarobene a robim len to co sa mi chce alebo nechce

ako to teda Buchac je?
hmmm....ja sa asi dôchodku nedožijem....
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

video1983 Pozri príspevok
neviem preco ale toto ma napadlo

Keď sa Ti nedarí v manželstve tak si vezmi videokazetu zo svadby,pusť si ju odzadu.Tvoj muz si potrasie rukou s tvojimi rodičmi,pobozká ťa,stiahne ti z prsta obrúčku,nastúpi do auta a za potlesku priateľov odchádza do prdele...
videjo,ja nemám zo svadby videjo,ledva pár fotiek....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
videjo,ja nemám zo svadby videjo,ledva pár fotiek....
..

...a keď som sa ja vydávala, foťáky boli ešte čiernobiele...o videu sa ani nesnívalo...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tak aspon fotky prejdi odzadu
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a ze maturankty len aky rocnik
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
hmmm....ja sa asi dôchodku nedožijem....
..

...ale mojuš, musíš myslieť pozitívne:.."dobre vysoký dôchodok mám na dosah ruky!""
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať