Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Mne/nam sa to nestalo dnes, ale asi pred dvoma tyzdnami, na ceste do ČR. Na polceste sme sa stavili na veceru vo Zvolenskej Slatine. Po prichode k autu moj mily nechal prirucnu tasticku na streche auta. My sme uz sedeli priputani, on si este jednu po veceri "zapalil". Sadol, pohli sme sa. Nieco buchlo, akoby antena narazila do konarov - poznate ten zvuk. Ale ved sme boli na sirej ceste, takze sme tomu nevenovali pozornost, pretoze buchot prestal. Presli sme zo 30 km a vtom zacujem mobil - neprijatych 8 hovorov (cez hukot motora, popri radiu a stebotani deti) volala moja mama ze sa mame vratit pretoze jej volal nejaky pan zo Zvolenskej Slatiny, ze sme stratili kapsicku... Takze aj touto cestou sa chcem podakovat panovi Š. zo Zvolenskej Slatiny, ktory bol tak čestný a tych 20 tis Sk + mobilny telefon si nenechal a nam nevznikli problemy s vybavovanim absolutne vsetkych dokladov. Takze okrem penaznej odmeny Vam este raz prostrednictvom porady D A K U J E M E. Dosli sme v stasti, zdravi, pohode, dovolenku v ČR sme si vychutnali.
Naposledy upravil tiny77 : 29.05.08 at 06:28
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

tiny77 Pozri príspevok
Mne/nam sa to nestalo dnes, ale asi pred dvoma tyzdnami, na ceste do ČR. Na polceste sme sa stavili na veceru vo Zvolenskej Slatine. Po prichode k autu moj mily nechal prirucnu tasticku na streche auta. My sme uz sedeli priputani, on si este jednu po veceri "zapalil". Sadol, pohli sme sa. Nieco buchlo, akoby antena narazila do konarov - poznate ten zvuk. Ale ved sme boli na sirej ceste, takze sme tomu nevenovali pozornost, pretoze buchot prestal. Presli sme zo 30 km a vtom zacujem mobil - neprijatych 8 hovorov (cez hukot motora, popri radiu a stebotani deti) ze sa mame vratit pretoze jej volal nejaky pan zo Zvolenskej Slatiny, ze sme stratili kapsicku... Takze aj touto cestou sa chcem podakovat panovi Š. zo Zvolenskej Slatiny, ktory bol tak čestný a tych 20 tis Sk + mobilny telefon si nenechal a nam nevznikli problemy s vybavovanim absolutne vsetkych dokladov. Takze okrem penaznej odmeny Vam este raz prostrednictvom porady D A K U J E M E. Dosli sme v stasti, zdravi, pohode, dovolenku v ČR sme si vychutnali.
Ja som nieco podobne zazil este ako student v Prahe ale nie ako obet ale ako okoloiduci. Videl som, ako sa z park. miesta pohyna auto, s tastickou na streche. Smerovalo do takej kratkej ulicky v starom meste. Pobehol som za tym autom, vedel som ze ta kabelka spadne. Chel som nejako upozornit sofera alebo ju odovzdat. Tasticka naozaj spadla asi o 1OO m dalej, ked auto odbacalo. No rychlejsi bol jeden chalan, ktory evidentne nemal v umysle ju vratit. Vbehol do takeho opusteneho dvora, skusal som ho nasledovat, ale preskocil mur a zmizol. Takze ten chlapik mal vtedy smolu...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Tieto vynálezy zmenili svet - svet nás starších určite

Organizácia, ktorá ich vymýšľa, oslavuje 50. výročie...

http://pocitace.sme.sk/c/3897501/DAR...vynalezov.html

Určite sa nám ani nesnívalo o tom pred 20-timi rokmi, že cez PC budeme telefonovať, že si budeme dopisovať, fotky posielať ... ale bohužial sú tam aj ničivé veci ...
0 0
sadžika sadžika

sadžika je offline (nepripojený) sadžika

http://www.sme.sk/videoplay/4082/



... a aktuálny stav:

PORADA.sk Štatistika
Témy: 80,178, Príspevky: 719,127, Členov: 88,153


SI ... pardón ... SME DOBRÍ !!!
(... nie sme zlí, .... )
Naposledy upravil sadžika : 29.05.08 at 12:44
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

LDO Pozri príspevok
Mne skoro nikto nepomohol, nič ma neteší, dnešný deň je ako Vietnamská vojna. Jednoznačný melancholik.
Dúfam, že dnes je to lepšie
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Po prichode k autu moj mily nechal prirucnu tasticku na streche auta
detto, - okoloidúce autá vytrubovali a ukazovali gesto - zdvihnutý palec - sme nechápali a starý že: to vieš som známa osobnosť
našťastie tá taštička bola na streche až do cieľa, cca 7km sme ju viezli na streche
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
hanelie Pozri príspevok
detto, - okoloidúce autá vytrubovali a ukazovali gesto - zdvihnutý palec - sme nechápali a starý že: to vieš som známa osobnosť
našťastie tá taštička bola na streche až do cieľa, cca 7km sme ju viezli na streche
No chcela by som vidieť tvojho manžela ako sa tváril keď vystúpil z auta
0 0
učiteľka učiteľka

učiteľka je offline (nepripojený) učiteľka

t.č. učiteľka, absolventka SEŠ a VŠE ...viac
Občas mi len tak z ničoho nič skape auto. No a dnes ráno tiež. Chcela som odbočiť vľavo, auto nič, za mnou ďalších 10, dcéra nervózna, ja tým dupľom. Skrátka ráno ako vyšité. No a potom som si našla chyby v účtovaní a zdá sa že závažné. Idem odovzdať učto firme. Ja len tak popri zamestnaní inom robím, ale už nevládzem. A z toho aj tie chyby. Permanentný nedostatok času. Ak vete, poraďte mi (opravné DP za rok 2006 - je to na Porade). Utešujem sa: Ak nejde o život, ide o ........
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
učiteľka Pozri príspevok
Utešujem sa: Ak nejde o život, ide o ........
Takouto vetou som sa aj ja utešovala dnes celý deň, ktorý bol ako "vyšitý": ráno, chvíľu po tom, čo som vstala, sa mi na mostíku na jednotke "odlúpila" predná fazeta, nádherný úsmev a zubárka ma prijme až zajtra. Nalačno som šla na odber krvi, nekonal sa, načo som hladovala od rána. No a nedávno mi zavolal kolega, že mi omylom vymazal veľmi dôležité dáta. No povedzte, nemala by som ísť už radšej spať???
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Rozálka, ak ťa to poteší, mám pre teba jeden krásny, náhradný chrup

0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ďakujem ti, Vierka, je to od teba milé ...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Aj ja by som si prosila, ďakujem. j
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
jozka, pre teba mám tiež pekné

0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ďakujem Cloe, aspoň nemusím chodiť 1/2 roka zubárovi, a ešte k tomu zadarmo, no super. Vďaka. J
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
A ešte do tretice, moje vlastné



Tak som snáď trošku potešila všetkých, ktorí dnes nemali práve dobrý deň
Verte, že zajtra slniečko zasa vyjde a urobí nám dobrú náladu
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A moje dám komu????? j Už viem, hodím ich niekomu do schránky, možno dobre poslúžia.
Naposledy upravil jozka56 : 29.05.08 at 23:30
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Baby, vy ste ale fakt srandistky.
Ale je s vami na PORADE ozaj zábava.
Až sa chce človek odreagovať, tak čo urobí?
NO...
odskočí si na PORADU a hlavne do srandičiek. No, nemám pravdu???
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak a už sme sa upísali dnes čertu na 30 rokov. Potešilo, zarmútilo?! Asi budem hlúpa, aby som mala šťastie a vyhrala v lotérii.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Tak a už sme sa upísali dnes čertu na 30 rokov. Potešilo, zarmútilo?! Asi budem hlúpa, aby som mala šťastie a vyhrala v lotérii.

Gabi, my už len 28,5 roka
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Gabi03 Pozri príspevok
Tak a už sme sa upísali dnes čertu na 30 rokov. Potešilo, zarmútilo?!


... alebo sedím na vedení ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať