Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
video1983 Pozri príspevok

sak do mrazaka a pocka ma
No isto, keby ho bolo akékoľvek množstvo.....Otvor okno, ešte mi aj nabalila, hodím Ti.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nemam okna otvorim dvere?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
A vysmážaný sa vari varí?
áno najprv sa uvarí potom sa obalí a vysmáža alebo že by nie?
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54 Pozri príspevok
áno najprv sa uvarí potom sa obalí a vysmáža alebo že by nie?
Ale to potom asi na tvrdo.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pavol54 Pozri príspevok
áno najprv sa uvarí potom sa obalí a vysmáža alebo že by nie?
už som aj také čítala,že surové obaliť a tak vysmážať,ale ešte som to neskúšala
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Dnes ma nas*ali v O2. Vzhladom na to, ze nie som s O2 spokojny, rozhodol som sa odist do Orangeu. V O2 som mal program na dobijanie kreditu. Par dni pred odchodom mi prepadol kredit (par centov) kvoli tomu, ze bol starsi ako 3 mesiace. Standardne sa strateny kredit da vratit opatovnym dobitim. Ale co ak sa rozhodnem opustit O2 a prepadnuty kredit vratit? Na to treba pri vybavovani pevne nervy, lebo O2 si najde milion dovodov preco sa to neda a odkaze vas na infolinku, na nadriadenych, na pisomnu ziadost... Viem, ze mam na to narok zo zakona (aj vdaka Harabinovi). Az po vyhrazani sa operatorovi na infolinke, ze podam staznost na TU a zalobu sa "zrazu" prepadnuty kredit byvalemu zakaznikovi vratit da. Treba to vsak riesit pisomne v znackovej predajni O2. Som zvedavy ako tam pochodim.
Operatori nas vsetkych maju radi az do chvile, kym im nedame napapat ich vlastnej mediciny. Ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju. Som rad, ze som opat v Oragei a dufam, ze ma nesklame.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

camozzi Pozri príspevok
Dnes ma nas*ali v O2. Vzhladom na to, ze nie som s O2 spokojny, rozhodol som sa odist do Orangeu. V O2 som mal program na dobijanie kreditu. Par dni pred odchodom mi prepadol kredit (par centov)toľko nervov a času pre pár centov kvoli tomu, ze bol starsi ako 3 mesiace. Standardne sa strateny kredit da vratit opatovnym dobitim. Ale co ak sa rozhodnem opustit O2 a prepadnuty kredit vratit? Na to treba pri vybavovani pevne nervy, lebo O2 si najde milion dovodov preco sa to neda a odkaze vas na infolinku, na nadriadenych, na pisomnu ziadost... Viem, ze mam na to narok zo zakona (aj vdaka Harabinovi). Az po vyhrazani sa operatorovi na infolinke, ze podam staznost na TU a zalobu sa "zrazu" prepadnuty kredit byvalemu zakaznikovi vratit da. Treba to vsak riesit pisomne v znackovej predajni O2. Som zvedavy ako tam pochodim.
Operatori nas vsetkych maju radi az do chvile, kym im nedame napapat ich vlastnej mediciny. Ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju. Som rad, ze som opat v Oragei a dufam, ze ma nesklame.
.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
áno najprv sa uvarí potom sa obalí a vysmáža alebo že by nie?
Nemusí, ja už neobváram, (nevarí sa, to by sa rozpadol) vyprážam surový, a je oveľa chutnejší.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no ja ho najprv uvarim, ale len tak "nalahko" neham vychladnut, a potom ked ho obalujem tak mam taku misku v nej struhanka a tam dam tak zo 4-5 kuskov zavriem a potrasiem pretocim a tak ich easy obalim v stuhanke
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aká plodná debata o vysmaženom kafráči sa tu rozbehla!...fakt to vyzerá,že iné neviem, len karfáč???...to teda neviete, že môj had aj s deckom ho môžu 7x týždenne, ešte aj v nedeľu namiesto zákuska...a čo je na tom všetkom najlepšie, že strúhanka (upozorňujem, že jedine domáca zo sušených rožkov) na moje ruky pôsobí ako červené rúcho na býka a ten nešťastný karfáč obalujem v chirurgických rukaviciach...takže keď si moji stravníci spomenú, že už dávno (týždeň-dva) sme nemali karfáč, skoro potrebujem studenú sprchu...vysmažiť dva veľké karfáče nie je veru malina, zvlášť,keď robím malé, chrumkavé kúsky...asi tak...
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

v rukaviciach?
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

video1983 Pozri príspevok
no ja ho najprv uvarim, ale len tak "nalahko" neham vychladnut, a potom ked ho obalujem tak mam taku misku v nej struhanka a tam dam tak zo 4-5 kuskov zavriem a potrasiem pretocim a tak ich easy obalim v stuhanke
Ty budeš nejaký expert, keď začínaš obaľovať strúhankou
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
v rukaviciach?
Jasne.
A aby boli tie malé kúsky aj úhľadné reže skalpelom .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
no ja ho najprv uvarim, ale len tak "nalahko" neham vychladnut, a potom ked ho obalujem tak mam taku misku v nej struhanka a tam dam tak zo 4-5 kuskov zavriem a potrasiem pretocim a tak ich easy obalim v stuhanke
ja nevarím, dám do misy rozobratý na hlavičky zalejem vriacou vodou zakryjem niečim a počkám kým voda vychladne. robím to tak v predstihu
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...aká plodná debata o vysmaženom kafráči sa tu rozbehla!...fakt to vyzerá,že iné neviem, len karfáč???...to teda neviete, že môj had aj s deckom ho môžu 7x týždenne, ešte aj v nedeľu namiesto zákuska...a čo je na tom všetkom najlepšie, že strúhanka (upozorňujem, že jedine domáca zo sušených rožkov) na moje ruky pôsobí ako červené rúcho na býka a ten nešťastný karfáč obalujem v chirurgických rukaviciach...takže keď si moji stravníci spomenú, že už dávno (týždeň-dva) sme nemali karfáč, skoro potrebujem studenú sprchu...vysmažiť dva veľké karfáče nie je veru malina, zvlášť,keď robím malé, chrumkavé kúsky...asi tak...
Vyskúšaj sáčkovú metódu:
http://www.porada.sk/1750232-post10292.html

Milujem karfiol, no babrať sa s tým - a len pre seba - sa mi veľmi nechce.
So zlepšovákom Maríny je to šup-šup hotové.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale ja nemám problém s obalením, ani s časom...ja len neznášam múku a strúhanku na holých rukách...sa zabijem preto?..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza.j Pozri príspevok
ja nevarím, dám do misy rozobratý na hlavičky zalejem vriacou vodou zakryjem niečim a počkám kým voda vychladne. robím to tak v predstihu
dobry napad vyskusam
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
dobry napad vyskusam
pán bytný miluje karfáč a ja som ho neznášala robiť, obaľujem tak ako ty len som musela poriešiť -zjednodušiť varenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.....jáááááááááááááááj ....toľko rečí okolo obaľovania ...


...čo tak skúsiť francúzske cestíčko ????....nechtíky si nezalepíte ...
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja ho mam rad hlavne ked mi ho niekto pripravi ked ho robim sa chut ma prechadza
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať