Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

azla Pozri príspevok


... alebo sedím na vedení ?
Hypotekárny úver od banky.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Gratulujem, máš "pre čo žiť".
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
Gabi03 Pozri príspevok
Hypotekárny úver od banky.
Hneď som vedela, čo sa tým chcelo povedať. Je to naozajstné upísanie čertovi.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

azla Pozri príspevok
Gratulujem, máš "pre čo žiť".
Presne tak.
A vieš v čom je vtip?! Že už sa mi 3-krát snívalo, že niekedy v 30-tych rokoch 21. storočia bude koniec sveta! Splatíme hypotéku a ani si neužijeme nejaké tie voľné peniaze.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Presne tak.
A vieš v čom je vtip?! Že už sa mi 3-krát snívalo, že niekedy v 30-tych rokoch 21. storočia bude koniec sveta! Splatíme hypotéku a ani si neužijeme nejaké tie voľné peniaze.

Ja zase zo žartu poviem, že je to lepší papier ako sobášny list....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Ja zase zo žartu poviem, že je to lepší papier ako sobášny list....
Tak to som totálne pokašlala. Čo teraz?!
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Včera som úspešne ukončila štúdium na vysokej škole nádherný pocit, že tých 5 rokov stálo za to
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
michelle84 Pozri príspevok
Včera som úspešne ukončila štúdium na vysokej škole nádherný pocit, že tých 5 rokov stálo za to

GRATULUJEM!!!!!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Tak to som totálne pokašlala. Čo teraz?!

Teraz už asi nič moja
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

ZuzanaP Pozri príspevok
GRATULUJEM!!!!!
ďakujem
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

michelle84 Pozri príspevok
Včera som úspešne ukončila štúdium na vysokej škole nádherný pocit, že tých 5 rokov stálo za to
Michelle, srdečne blahoželám a myslím, že aj mnohí Poraďaci. Viem si predstaviť ako sa tešíš, (aj po dlhých rokoch si viem ten pocit šťastia "oživiť").
Je to zaslúžená radosť, uži si to!
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

azla Pozri príspevok
Michelle, srdečne blahoželám a myslím, že aj mnohí Poraďaci. Viem si predstaviť ako sa tešíš, (aj po dlhých rokoch si viem ten pocit šťastia "oživiť").
Je to zaslúžená radosť, uži si to!
Ďakujem
Bolo to náročné štúdium popri zamestnaní, takže preto je to pre mňa ešte vzácnejšie, že som to zvládla.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

michelle84 Pozri príspevok
Ďakujem
Bolo to náročné štúdium popri zamestnaní, takže preto je to pre mňa ešte vzácnejšie, že som to zvládla.
Gratulujem. Poznám ten pocit. A nedaj si ho ničím a nikým vziať.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Konečne mi prišiel na účet štátny príspevok, trvalo im to 5 dní. Už som myslela, že ani nepríde, lebo som na neho véééééééééľmi spoliehala.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
misomiso Pozri príspevok
A co vystudoval?
FTVŠ- popri náročnom a nebezpečnom zamestnaní a pri dvojíčkach-školákoch.
A ešte ma potešil aj dnes, keď mi oznámil, že do zahraničia nejde nasadzovať život, lebo pol roka je veľa, mal ísť iba na 3 mesiace. Hneď som zdravšia.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Čo ma rozčúlilo.......V obchodnom dome Sasanka v Poprade visia krásne dvojdielne plavky...každý diel má svoju cenu... hoci sú zavesené na jednom vešiačiku. Automaticky som predpoklada, že si môžem vybrať ,ktorá veľkosť z ktorého dielu bude na mňa pasovať. Ale čuduj sa svete...predavačka ma odbila tým, že si musím zobrať obidva diely jednej veľkosti, tak ako visia na vešiaku. Prečo má potom každý diel svoju cenu? Vidíte v tom nejakú logiku?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nechala som kolegynke kľúče od pokladne (viď obrázok) a ona mi ráno volá, že my sa do nej nemôžeme dostať. Včera som jej povedala, ktorý kľúč je od pokladne.... Čuduj sa svete ona aj šéf, keď to skúšali, tam pchali kľúč od schránky....Vraj to mám na heslo

Už som dlho tak nepobavila .... Hovorím im, že som aspoň nepostrádateľná.....
ITALY.jpg  
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

DanielaSĽ Pozri príspevok
Čo ma rozčúlilo.......V obchodnom dome Sasanka v Poprade visia krásne dvojdielne plavky...každý diel má svoju cenu... hoci sú zavesené na jednom vešiačiku. Automaticky som predpoklada, že si môžem vybrať ,ktorá veľkosť z ktorého dielu bude na mňa pasovať. Ale čuduj sa svete...predavačka ma odbila tým, že si musím zobrať obidva diely jednej veľkosti, tak ako visia na vešiaku. Prečo má potom každý diel svoju cenu? Vidíte v tom nejakú logiku?

mali by byť samostatne predajné - keď majú osobitne cenu, najprv si kúp spodný diel a potom vrch /na druhý deň / aký potrebuješ.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No práve to...nedá sa to tak...na jednom vešiačiku je vrch aj spodok jednej veľkosti...každé má síce svoju cenu...ale predavačka tvrdí, že kúpiť to treba len spolu...ináč nie... samostatne kus nepredajú.
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Určite Ti presnejšiu informáciu podá majiteľ predajne. Vysvetli mu, že tak, ako to ponúka, to nekúpiš - čiže ostane bez tržby. Ak si budeš môcť vybrať, predá a zarobí. Ale pokiaľ je len trochu obchodník - na rozdiel od zamestnankyne - dôjde mu to aj bez tejto argumentácie. Za pokus to stojí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať