Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no ved o to ide, nech si robia co chcu ja im v tom nebranim a ani nebudem, ale aby sa tlacili do TV a krmili nas tym ako dvaja teplosi spolu tancuju tak to teda nemusim!! fuj je mi na grc
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

video1983 Pozri príspevok
no ved o to ide, nech si robia co chcu ja im v tom nebranim a ani nebudem, ale aby sa tlacili do TV a krmili nas tym ako dvaja teplosi spolu tancuju tak to teda nemusim!! fuj je mi na grc
A kto Ti to káže pozerať, ha? Či máš vari len jeden kanálik?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Tweety Pozri príspevok
A kto Ti to káže pozerať, ha?

som cakal ze sa tu objavi niekto a spyta sa to.

ked si vecer sadnem po celom dni unaveny z prace, chcem si pozriet v TV nejaky dobry program za ktory si aj platim . Lets dance som pozeral aj predtym lebo to bola zabava spojena s tancom ktory mam rad. Takze pozerat to chcem len nesuhlasim s tym aby tam boli teplosi !! co je na tom nepochopitelne ?
0 1
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Oliwa Pozri príspevok
Je to ako porovnávať v súťaži záhradkárov, či sú krajšie jablko s hruškou, alebo jablko s jablkom... To je predsa neporovnateľné... A z pohľadu hodnotenia, ako píšu trisestri, to možno vnímať ako diskrimináciu - ale heterosexuálnych párov. A keď si predstavím oblečenie napr. pri spoločenských tancoch, anglickom valse či tangu - tam vyniknú tanečné róby partneriek v celej kráse, ich ladné pohyby, držanie tela a pastelové farby - paráda, profesionálny tanec je predsa pre divákov umeleckým zážitkom.A títo dvaja pajkovia budú obaja v smokingoch či žaketoch, pričom jeden z nich bude zametať tými krídelkami parket, či ako? Ešte nech sa tak navlečú do ženských šiat, to mi fakt pripadá ako blížiaca sa Sodoma - Gomora... Vnímam to ako degeneráciu hodnôt, ktorou komerčná televízia bude kŕmiť dušu najmladšieho a najovplyvniteľnejšieho diváka /s vidinou zisku podpísať hoc aj zmluvu s diablom/... Dospelý má vyhranený názor, ale dieťa/teeneger nebude k tomu vedieť zaujať stanovisko, lebo si svoje miesto pod slnkom ešte len hľadá... A takéto správanie má brať podľa vedenia televízie a dodávateľa programu ako normu. A nevravte, že stačí nezapnúť televízor - budú toho plné novinové stánky, debaty v autobusoch, či v školách - nedá sa tomu zabrániť, a s tým ten bulvár, čo masíruje verejnú mienku, počíta... To sme naozaj tak hlboko klesli, že zdravý rozum už nikomu nič nehovorí? O dehonestovaní spoločenského tanca ako umenia, za ktorým sú roky driny a litre potu, ani nehovoriac...

Oliwa to napisala presne a s tym suhlasim
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

video1983 Pozri príspevok
som cakal ze sa tu objavi niekto a spyta sa to.

ked si vecer sadnem po celom dni unaveny z prace, chcem si pozriet v TV nejaky dobry program za ktory si aj platim . Lets dance som pozeral aj predtym lebo to bola zabava spojena s tancom ktory mam rad. Takze pozerat to chcem len nesuhlasim s tym aby tam boli teplosi !! co je na tom nepochopitelne ?
TV ide v prvom a poslednom rade o sledovanosť, čo tam po morálke, alebo po vkuse. To je im ľahostajné, už nemáme cenzúru, ako za izmu, ale demokraciu (hoci akosi čudnú), tak máme na výber. Hoci niekedy nie je z čoho.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
som cakal ze sa tu objavi niekto a spyta sa to.

ked si vecer sadnem po celom dni unaveny z prace, chcem si pozriet v TV nejaky dobry program za ktory si aj platim . Lets dance som pozeral aj predtym lebo to bola zabava spojena s tancom ktory mam rad. Takze pozerat to chcem len nesuhlasim s tym aby tam boli teplosi !! co je na tom nepochopitelne ?
markizu a joj neplatíš...,to sú súkromníci...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja mam svojho providera ktoremu platim za vsetko takze nejake tie kablove shity ma nazaujimaju
0 1
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tweety Pozri príspevok
TV ide v prvom a poslednom rade o sledovanosť, čo tam po morálke, alebo po vkuse. To je im ľahostajné, už nemáme cenzúru, ako za izmu, ale demokraciu (hoci akosi čudnú), tak máme na výber. Hoci niekedy nie je z čoho.
len poopravím, nie niekedy, ale často...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
A kto Ti to káže pozerať, ha? Či máš vari len jeden kanálik?
A aj ten "proklate nízko" .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

video1983 Pozri príspevok
ja mam svojho providera ktoremu platim za vsetko takze nejake tie kablove shity ma nazaujimaju
Určite si človek lepšie oddýchne pri dobrej kvalitnej knihe, ako pri pozeraní stupídnych seriálov, relácií alebo filmov.
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Oliwa Pozri príspevok
Je to ako porovnávať v súťaži záhradkárov, či sú krajšie jablko s hruškou, alebo jablko s jablkom... To je predsa neporovnateľné... A z pohľadu hodnotenia, ako píšu trisestri, to možno vnímať ako diskrimináciu - ale heterosexuálnych párov. A keď si predstavím oblečenie napr. pri spoločenských tancoch, anglickom walse či tangu - tam vyniknú tanečné róby partneriek v celej kráse, ich ladné pohyby, držanie tela a pastelové farby - paráda, profesionálny tanec je predsa pre divákov umeleckým zážitkom.A títo dvaja pajkovia budú obaja v smokingoch či žaketoch, pričom jeden z nich bude zametať tými krídelkami parket, či ako? Ešte nech sa tak navlečú do ženských šiat, to mi fakt pripadá ako blížiaca sa Sodoma - Gomora... Vnímam to ako degeneráciu hodnôt, ktorou komerčná televízia bude kŕmiť dušu najmladšieho a najovplyvniteľnejšieho diváka /s vidinou zisku podpísať hoc aj zmluvu s diablom/... Dospelý má vyhranený názor, ale dieťa/teeneger nebude k tomu vedieť zaujať stanovisko, lebo si svoje miesto pod slnkom ešte len hľadá... A takéto správanie má brať podľa vedenia televízie a dodávateľa programu ako normu. A nevravte, že stačí nezapnúť televízor - budú toho plné novinové stánky, debaty v autobusoch, či v školách - nedá sa tomu zabrániť, a s tým ten bulvár, čo masíruje verejnú mienku, počíta... To sme naozaj tak hlboko klesli, že zdravý rozum už nikomu nič nehovorí? O dehonestovaní spoločenského tanca ako umenia, za ktorým sú roky driny a litre potu, ani nehovoriac...
Vydrž.

Na pol ucha som zachytil, že sa vrátia vyvolení .
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
Určite si človek lepšie oddýchne pri dobrej kvalitnej knihe, ako pri pozeraní stupídnych seriálov, relácií alebo filmov.
Len nezober do rúk nejakú súčasnú autorku .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rudopp Pozri príspevok
Len nezober do rúk nejakú súčasnú autorku .
To určite nie, mám rada tie z lekárskeho prostredia, napr. Goldberga, potom Simmela, ale na oddych je dobrá aj Kelleová.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
To určite nie, mám rada tie z lekárskeho prostredia, napr. Goldberga, potom Simmela, ale na oddych je dobrá aj Kelleová.
Ňeznaju.

Ale najdlhšiu knihu som prečítal : To.
(cca 1000 strán)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

už viem čo je ta digitalizacia-dig ide,dig nejde-po starom to aspon zrnitý obraz bol,teraz vypadne úplne,ta neviem čo to za optické káble,ked pri každej búrke je problém.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aj tá FARMA na markíze je úplne od veci...- ešte som to pár krát zapol kvoli jedinému človeku ktorý za niečo stál( motorkár martin), ale už ho vyrazili, tak už tam fakt nieje nikto komu by som fandil,takže už to nepozerám...

Šeherezáda bola spočiatku OK, ale akosi sa z nej časom stala nejaká citlivka a žiarlivka tak už tiež není na čo pozerať, sa čudujem Oňurovi,že má tak dlho o ňu záujem a pritom robí zbytočné scény celá šeherezáda...

Panelák ma nebaví, aj keď Kordiak je namakaný, je to PÁN...,ale inak nič moc seriál...

čo si fakt rád kuknem- je noc v televíznom archíve, ja mám rád také staré ukážky a vždy som mal rád Maják alebo pioniersku lastovičku...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
už viem čo je ta digitalizacia-dig ide,dig nejde-po starom to aspon zrnitý obraz bol,teraz vypadne úplne,ta neviem čo to za optické káble,ked pri každej búrke je problém.
No na DIGI sťažuje skoro každý, že to viac nefičí ako fičí..., ale čo chceme od rumunov,že?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No na DIGI sťažuje skoro každý, že to viac nefičí ako fičí..., ale čo chceme od rumunov,že?
..

..teda ja neviem,mám digi štyri roky a had to má furt pustené, všelijaké športy a čojaviemčo a ešte sme poruchu nemali, ani výpadok, ani servisáka...čo to máte za stroje,keď sa furt sťažujete-alebo aký signál?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
dnes rano (11:00) som pozrel z okna a az taky sok som dostal, nevidel som moje auto . Vzdy ho parkujem rovno pred domom a dnes tam nebolo. Hned myslienka ze mi ho ukradli, ale ako? ked kluce som mal v dome.

Potom v tom rozospati som si spomenul ze sm ho dal vcera za dom, kedze nejaky dobrak mi parkoval na mojom mieste
uf ten sok bol neprijemny , ale pocit potom ked som ho uvidel bol neskutocny

..mojo a ty kde žiješ?..šak to je aký problém šlohnúť auto bez klúčov?..šak to vytiahneš dva kábliky, zadrotuješ a fičí to::...ale predtým musíš rozbiť okno a otvoriť dvierka)))))))



...a fajn deň ti a aj vám all...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a keby ste mali problém, či kukať tanečky alebo nyje, tak sa dá ísť na rande- fčul je taký dobrý čas a večer budú padať hniezdičky a môžte si niečo želať...napríklad, aby vás mal niekto rád...
(mi prepína trochu, som práve dokukala filmík s Richardkom Gerem An officier a gentleman...joooj, slaďák ako slon ale dooobrýýý...)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať