Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok


Paradne video , jeden biolog chcel skumat, ako hnije ovocie. tak naaranzoval misku s cerstvym ovocim a zeleninou a 74 dni ju nepretrzite natacal kamerou. z tychto 74 dni potom spravil 90 sekundove video.
..

..no vidíš, čo dokážu ľudia z čistého zúfalstva k práci?..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsikova Pozri príspevok
..

..a potom zbohom porada...vypichnuté očky ti nedovolia sedieť tu do polnoci..

na poradu budem chodit stale po rady ,

inak na stv1 je nevera po slovensky na to sa mozem vzdy pozerat
ale dnes vyhrava stv2
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Ale kto už dnes potrebuje šľachticof? Veď práca je posledný zúfalý čin, ako prísť(neprísť) k peniazom.
Práca šľachtí človeka, ak moc pracuje bude šľachtic? Čo sa stane zo šľachtica ak bude pracovať ?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Žena
Máš asi 26 rokov a vravia, že si pekná a zvodná. Máš za sebou pár študentských vzťahov ale až ten súčasný o 10 rokov starší partner je ten pravý. Konečne muž, s ktorým sa dá plánovať budúcnosť, nevyhýba sa témam o deťoch a cítiť z neho pohodu finančného zabezpečenia. Každý mesiac meníš farbu vlasov a v hlave máš jasno o tom, čo je IN.

Máš prečítané všetky ženské časopisy a vieš ako pripraviť partnerovi romantické prekvapenie. Vieš sa spravodlivo rozčúliť pri hlúpom verdikte poroty na súťažiach krásy. Odmietaš klasickú deľbu práce so žehliacou ženou a rada sa chváliš kamarátkam, kde ste boli s priateľom včera na večeru. Pomocou odbornej literatúry si sa zbavila komplexov z väčšieho zadku. Vieš sa predať, šéf je s tebou spokojný, dáva ti čoraz zodpovednejšie úlohy. Máš vybrané mená pre deti, si pripravená na alternatívu chlapček, dievčatko, dvojičky. Pri prechádzkach mestom podvedome vyberáš zariadenie do tvojho bytu. Tikanie biologických hodín počuješ zreteľne ale neznepokojuje ťa to, si predsa zasnúbená. Veríš svojej značke kozmetiky a tomu, že priateľ ťa nepodvádza. Sexuálny život ťa uspokojuje a v záujme udržania vzťahu si sa navždy vzdala túžby skúsiť sex v trojici. Máš svoju obľúbenú americkú komédiu, v muzike sa nevyznáš, čítaš ženské romány s farebnou obálkou, rada chodíš nakupovať. Z práce sa vraciaš unavená a potrebuješ o tom rozprávať najmenej dve hodiny. Si dobre vychovaná a rada si kúpiš Nota bene kvôli dobrému pocitu. Niektorí o tebe hovoria, že si sliepka namyslená ale ty vieš, že to je len závisť a nič iné. Máš svoje maličké červené auto od priateľa, v dopravných kolíziách nadávaš maximálne „do riti“. Udržiavaš sa v kondícii, v stredu chodíš na aerobik. Ak alkohol, tak len víno. Ak to občas preženieš si strašne rozkošná a povieš aj to, čo si myslíš. Nosíš len tangáče, si úplne vyholená a berieš antikoncepčné tabletky ako káže zákon. Si katolíčka. Vieš bojovať za svoju pravdu a zvýšiť hlas. Máš milujúcich rodičov, ktorí sú na teba hrdí a všade o tebe rozprávajú. Mejkap si robíš samozrejme len kvôli sebe a nie kvôli okoliu. Na konci každého telefonátu s priateľom povieš „ľúbim ťa“. Svoje fotky komentuješ tak, že na každej podľa teba vyzeráš otrasne. Si verná. Občas na seba necháš siahnúť ale len kvôli pocitu, že si žiadaná. Podľa testu máš nadpriemerné IQ a z horoskopu na teba sedí takmer všetko. Neznášaš malé mestá, dediny, smrad cibule, špinavých chlapov.... Máš svoju úroveň a si rada, ak ti chvália tvoj vkus. Raz si dáš zväčšiť prsia ako darček pre priateľa. Čítala si o tom veľa, nemáš strach, je to bezpečné. Vieš s kým chodí Belohorcová, vieš kde dovolenkoval Tom Cruise, vieš kopec iných vecí zo sveta šoubiznisu.

Si úplne všade, premnožila si sa, si štandardom 21. storočia, je tebou posiatý celý svet, vytváraš ilúziu, že si jediná správna, robíš z chlapov hlúpych panákov, si ambiciózna, vieš čo chceš, výtláčaš správne baby zo všetkých rajónov, nedá sa s tebou baviť o ničom, nemáš fantáziu, nie si zaujímavá.......

A teraz sa uraz a choď preč.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
3 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
mas hudobny vecer?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ano, úplne hudobný...a fajn...
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
video1983 Pozri príspevok
Stanko pamatas ,uz sme to niekde riesili v nejakej teme a to bolo vzbura teplosov ze aky mame nazor. Mna nikto na svete nepresvedci ze toto patri do TV. app. kto bude robit zenu?
....to je každého osobná vec, ako je orientovaný, tu som si aj prečítala, že gayovia budú posielať hlasy, ja si myslím, že aj tak je to zmanipulované, pamätám si, že keď tancovala Bartošová, pri podpise zmluvy bolo podmienkou, že musí vydržať minimálne 5 kôl...takže, čo ???Markíza to povolila iba pre to ,aby mala vysokú sledovanosť, veď tej televízii tiež ide iba o biznis, čo tam po nejakej estetika, či morálke....
.....príklad:v dopoludňajších i popoludňajších hodinách vidíme násilie aj posteľové scény: takže, ako hovorím, čo tam po morálke...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok


Paradne video , jeden biolog chcel skumat, ako hnije ovocie. tak naaranzoval misku s cerstvym ovocim a zeleninou a 74 dni ju nepretrzite natacal kamerou. z tychto 74 dni potom spravil 90 sekundove video.
A k akému záveru prišiel? Teda okrem toho, že mu vyklíčil zemiak?
Alebo čítal Julesa Verna a chystal sa ísť na 80 dní okolo sveta a tú plnú misku si chcel vziať so sebou?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..len tak, pre potešenie...a ako majú vyzerať tanečky

3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... fakt Pepsi, čo máš dnes - BHS? Ale pekné si dala, také retro spomienky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ešte dám túto k nočnej káve...najkrajšia...

0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nočna kava dnes nembude, potrebujem uz o 23tej drichmat najneskor nech som o 7mej rano ok
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... teraz kávu?!?! Iba ak Vitakávu... čo si, šak Ťa ešte voľačo trafí... aj oňho mám obavy, však začal, ako keby mlel z posledného... Ale tá seňora špagetka na tých šteklách, tá bola teda vysoká... jak naše dane...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
co je Vitakava?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Gina ale Oliwa má teraz pravdu, aj keď s ňou nie vždy súhlasím...
A zároveň porovnávaš neporovnateľné- kondomy a vložky sú normálne veci- a prezentovať tancujúcich chlapov v TV ako niečo normálné je ohavnosť...

Nechápem ako ťa to aj napadlo porovnávať...
ja to zatiaľ beriem s humorom ved sa nakoniec uvidí aké ponímanie tanečných kreácii to bude mne skôr strašne vadí keď gay,ktorý nepriznal ešte "farbu", ale všeobecne známy hrá v paneláku milovníka žien to mi fakt vadí, ale to je samozrejme môj problém
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Dnes, 09:36 PM
... teraz kávu?!?! Iba ak Vitakávu... čo si, šak Ťa ešte voľačo trafí... aj oňho mám obavy, však začal, ako keby mlel z posledného..

..Oliw, nechci aby som sa tu vyjadrila!...šak keby s takým hlasom na teba vybehol z ostra, trafí trafiť teba aj bez kávy!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Dnes, 09:39 PM
co je Vitakava?

...čierna bačorinka, bez kofeínu.....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza.j Pozri príspevok
ja to zatiaľ beriem s humorom ved sa nakoniec uvidí aké ponímanie tanečných kreácii to bude mne skôr strašne vadí keď gay,ktorý nepriznal ešte "farbu", ale všeobecne známy hrá v paneláku milovníka žien to mi fakt vadí, ale to je samozrejme môj problém

a kto je tam ten gay?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

videjko, Vitakáva je káva, ktorú keď si teraz Pepsi dá, tak ju netrafí šľak ... Alebo skúsim inak - vieš, čo je Melta? Nie ten ostrov, kde chodíš na dovolenku - to je Malta...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať