Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
inšie ti neostáva len na nuda pláž...aspoň ušetríš za zbytočné plavky...
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Tak tam zoberieš vhodnú (FKK ; veľkosť) kamarátku a rozdelíte sa.

Ahoj
Ka Mil
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Karas Milan Pozri príspevok
Tak tam zoberieš vhodnú (FKK ; veľkosť) kamarátku a rozdelíte sa.

Ahoj
Ka Mil
Dani nezabudni na mňa
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

DanielaSĽ Pozri príspevok
Čo ma rozčúlilo.......V obchodnom dome Sasanka v Poprade visia krásne dvojdielne plavky...každý diel má svoju cenu... hoci sú zavesené na jednom vešiačiku. Automaticky som predpoklada, že si môžem vybrať ,ktorá veľkosť z ktorého dielu bude na mňa pasovať. Ale čuduj sa svete...predavačka ma odbila tým, že si musím zobrať obidva diely jednej veľkosti, tak ako visia na vešiaku. Prečo má potom každý diel svoju cenu? Vidíte v tom nejakú logiku?
DanielaSĽ Pozri príspevok
No práve to...nedá sa to tak...na jednom vešiačiku je vrch aj spodok jednej veľkosti...každé má síce svoju cenu...ale predavačka tvrdí, že kúpiť to treba len spolu...ináč nie... samostatne kus nepredajú.
Len tak som nakukla do témy a nedalo mi.(!)
Zavolala som na SOI Prešov (tam spadá aj PP). Popísala som situáciu, ktorú som prečítala z príspevku od Teba.

Odpoveď: (dokonca sa radila aj na právnom)
Nestretli sa s tým, že sú plavky ocenené samostatne, vraj iba ako celok.
Ale,
Pokiaľ je výrobok ocenený samostatne, samostatné sa aj predáva.

Pracovníčka SOI sa vypýtovala podrobnosti, tak som povedala, že je to skúsenosť kamarátky v OD Sasanka Poprad. ( - nepovedala som, že virtuálnej, ale mohla som použiť pomenovanie- kamarátka?)
Máš skúsiť žiadať zdôvodnenie, prečo Ti to nechcú predať samostatne. Ak neuspeješ môžeš ich kontaktovať a oni (ich pracovníci sa tam pôjdu pozrieť).
051/7721597
(ak sú pekné - kúp aj mne; miery pošlem SS)
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Noooo, ja by som si možno zobrala do kabínky vyskúšať dvojo veľkostí, podľa vrchu a spodku a potom podľa toho, čo mi lepšie padne si vyberiem číslo. Chápeme sa?!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No..aby ste vedeli ako to dopadlo... tržbu jasné, že nemali...v inom obchode som natrafila tiež na samostatné ceny..mladá a veľmi zlatá predavačka sa sama takému čudovala...nosila mi do kabínky skúšať plavky, aj ma zhodnotila, odniesla som si domov dvoje.

A kde ma teda nakoniec potešili? Predajňa spodného prádla Skiny-Max. Ešte som aj bonusovú kartu dostala. Takže čo z toho vyplýva? Nakupujte u odborníkov.
Sasanke ..teda predajni na poschodí sa vyhnite..... maximálna neochota predavačky a úplne neodborný prístup.

Nakupujte v Maxe - v predajni Skiny.

P.S. Ani som už znechutená nechcela nikde ísť..ale neviem, čosi mi našepkalo...aby som ešte išla do Kauflandu.A cestou okolo Maxu som si na poslednú chvíľu rozmyslela, že ešte vojdem tam. Kaufland sa už ani nekonal...múku na chlebík oželiem, hlavne, že som odchádzala spokojná s krásnymi plavkami.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

DanielaSĽ Pozri príspevok
No..aby ste vedeli ako to dopadlo... tržbu jasné, že nemali...v inom obchode som natrafila tiež na samostatné ceny..mladá a veľmi zlatá predavačka sa sama takému čudovala...nosila mi do kabínky skúšať plavky, aj ma zhodnotila, odniesla som si domov dvoje.

A kde ma teda nakoniec potešili? Predajňa spodného prádla Skiny-Max. Ešte som aj bonusovú kartu dostala. Takže čo z toho vyplýva? Nakupujte u odborníkov.
Sasanke ..teda predajni na poschodí sa vyhnite..... maximálna neochota predavačky a úplne neodborný prístup.

Nakupujte v Maxe - v predajni Skiny.

P.S. Ani som už znechutená nechcela nikde ísť..ale neviem, čosi mi našepkalo...aby som ešte išla do Kauflandu.A cestou okolo Maxu som si na poslednú chvíľu rozmyslela, že ešte vojdem tam. Kaufland sa už ani nekonal...múku na chlebík oželiem, hlavne, že som odchádzala spokojná s krásnymi plavkami.
Tak aspoň že to dobre dopadlo nakoniec.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Keď v obchode nie sú ochotní, tiež odchádzam.

Ale v situácii (keď veľmi "silno" chcem, lebo sa mi niečo páči, inde to nemajú ...), tak by som si uplatňovala svoje práva spotrebiteľa a trvala by som, aby mi predali samostatné diely podľa veľkosti.

PS: Alebo si poviem (... aj tak sú kyslé ! (alebo nie až také pekné).
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

SUPER!!!!
Sb si to žehlí
Cestou z roboty zozbieral lupene ruží a vykydol mi to tu na hlavu - už mi to pred pár rokmi urobil - počula som šuchotať igelitku ale otočím sa keď sa fučím?
Tak si tu sedím, lupene všade a čakám či si to vyžehlí úplne a uprace to
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Pepa Pozri príspevok
SUPER!!!!
Sb si to žehlí
Cestou z roboty zozbieral lupene ruží a vykydol mi to tu na hlavu - už mi to pred pár rokmi urobil - počula som šuchotať igelitku ale otočím sa keď sa fučím?
Tak si tu sedím, lupene všade a čakám či si to vyžehlí úplne a uprace to
Neviem o čo ide, ale veď sa snaží. A nič na svete nestojí za to, aby si držala hnev medzi vami. Tak mu choď dať pusu a povedať, nech si tie lupene pozbiera.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Gabi03 Pozri príspevok
Neviem o čo ide, ale veď sa snaží. A nič na svete nestojí za to, aby si držala hnev medzi vami. Tak mu choď dať pusu a povedať, nech si tie lupene pozbiera.
šak veď nech sa snaží - a ja sa zásadne "nehnevám" - len som ticho
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

DanielaSĽ Pozri príspevok
No..aby ste vedeli ako to dopadlo... tržbu jasné, že nemali...v inom obchode som natrafila tiež na samostatné ceny..mladá a veľmi zlatá predavačka sa sama takému čudovala...nosila mi do kabínky skúšať plavky, aj ma zhodnotila, odniesla som si domov dvoje.

A kde ma teda nakoniec potešili? Predajňa spodného prádla Skiny-Max. Ešte som aj bonusovú kartu dostala. Takže čo z toho vyplýva? Nakupujte u odborníkov.
Sasanke ..teda predajni na poschodí sa vyhnite..... maximálna neochota predavačky a úplne neodborný prístup.

Nakupujte v Maxe - v predajni Skiny.

P.S. Ani som už znechutená nechcela nikde ísť..ale neviem, čosi mi našepkalo...aby som ešte išla do Kauflandu.A cestou okolo Maxu som si na poslednú chvíľu rozmyslela, že ešte vojdem tam. Kaufland sa už ani nekonal...múku na chlebík oželiem, hlavne, že som odchádzala spokojná s krásnymi plavkami.
Danielka, tak nech Ti ten dobrý pocit spríjemní aj dovolenku v nádherných plavkách.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Gabi03 Pozri príspevok
1, ..Neviem o čo ide
2, .. povedať, nech si tie lupene pozbiera.

Ahoj Pepa.

1, skutočne neviem , o čo ti ide
2, ale ak použiješ ten správny tón - určite sa poteší

Ahoj
Ka Mil
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj Pepa.

1, skutočne neviem , o čo ti ide
2, ale ak použiješ ten správny tón - určite sa poteší

Ahoj
Ka Mil
Ahoj Ka Mil,
môžem sa spýtať, prečo si neúplne citoval môj príspevok, ak ten svoj si adresoval Pepe?
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Pepa Pozri príspevok
1, ..SUPER!!!!
2, ..vykydol mi to tu na hlavu ..
3, .. čakám či si to vyžehlí úplne a uprace to
Ahoj Peťka.

1, ..mala by si byť rada , že sa prestal durdiť a začal žehliť
2, .. pre teba to nazbieral (nakradol)
3, dúfam , že máš dobrý odhad a ochotu spolupracovať

Anders - do hlavy mu nevidíš.

Ahoj
Ka Mil
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Gabi03 Pozri príspevok
Ahoj Ka Mil,
môžem sa spýtať, prečo si neúplne citoval môj príspevok, ak ten svoj si adresoval Pepe?
Ahoj Gabika.

Lebo si to tak pekne napísala , že by mi to trvalo aj 1/2 hod , kým by som to ja vymyslel.
Prepáč , zabudol som sa ti ospravedlniť za vykrádanie.

Ahoj
Ka Mil
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj Gabika.

Lebo si to tak pekne napísala , že by mi to trvalo aj 1/2 hod , kým by som to ja vymyslel.
Prepáč , zabudol som sa ti ospravedlniť za vykrádanie.

Ahoj
Ka Mil

1. Ďakujem za lichôtku.
2. Som veeeeeľmi rada, že konečne vidím nejaký príspevok od teba, ktorý si "neobodoval":
3. Citácia nie je okrádanie, ale jeho upravovanie nie je práve kóšer.

0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj Peťka.

1, ..mala by si byť rada , že sa prestal durdiť a začal žehliť
2, .. pre teba to nazbieral (nakradol)
3, dúfam , že máš dobrý odhad a ochotu spolupracovať

Anders - do hlavy mu nevidíš.

Ahoj
Ka Mil
Ka Mil - ja mám dobrý odhad, len ty si ma asi zle odhadol. Kurník aj štyri šopy - neviem prísť na chuť "štýlu" tvojho vyjadrovania.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Pepa Pozri príspevok
1, ..ja mám dobrý odhad ..
2, ..Kurník aj štyri šopy - neviem prísť na chuť "štýlu" tvojho vyjadrovania ...
Ahoj Peťka.

1, ja len v dobrom (aby sa pružina neunavila)
2,a, .. neviem , prečo si k sebe taká kritická
2,b, .. nie si prvá(ý) , ani posledná(ý)
2,c, .. moja lepšia polovička tiež

Ahoj
Ka Mil
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj Peťka.

1, ja len v dobrom (aby sa pružina neunavila)
2,a, .. neviem , prečo si k sebe taká kritická
2,b, .. nie si prvá(ý) , ani posledná(ý)
2,c, .. moja lepšia polovička tiež

Ahoj
Ka Mil
Ešteže tak
Ka Mil - možeš mi hovoriť Erika
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať