Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

...
..a naša Kazu sa tuším takto vrtí po kuchyni a vypeká fajnovinky...
5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stalo sa mi také, že som v reštaurácii takmer zaplatila - nečašníkovi... Ako vo Vrchní - prchni! Sedeli sme s rodinkou /ja chrbtom k obsluhe/ a keď čašník predložil účet, muž ho posunul mne, lebo nemal po ruke okuliare a písmenká na bloku boli takmer neviditeľné... Poučená ostatným prípadom, keď sme boli s deťmi obtiahnutí o 5 eur, prebehla som ho očami /keďže minule nám bola účtovaná konzumácia susedného stola/ a vytiahla peňaženku. Za mojím chrbtom /baj očkom som zahliadla/ postávala postava v čiernych nohaviciach a bielej košeli, len sa mi nezdalo, že prečo má na opasku čiernu ľadvinku... Ešte som sa začudovala, že načo tam stojí jak svätý za dedinou a povedala som mu, že hneď to bude... Načo sa moja family začala rehotať, lebo to bol hosť, ktorý vraj práve prišiel a za mojím chrbtom sa rozhliadal, že kde si sadnú... No keby bol ako Abrhám v tom filme, tak to mohol rovno skasírovať...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Stalo sa mi také, že som v reštaurácii takmer zaplatila - nečašníkovi... Ako vo Vrchní - prchni! Sedeli sme s rodinkou /ja chrbtom k obsluhe/ a keď čašník predložil účet, muž ho posunul mne, lebo nemal po ruke okuliare a písmenká na bloku boli takmer neviditeľné... Poučená ostatným prípadom, keď sme boli s deťmi obtiahnutí o 5 eur, prebehla som ho očami /keďže minule nám bola účtovaná konzumácia susedného stola/ a vytiahla peňaženku. Za mojím chrbtom /baj očkom som zahliadla/ postávala postava v čiernych nohaviciach a bielej košeli, len sa mi nezdalo, že prečo má na opasku čiernu ľadvinku... Ešte som sa začudovala, že načo tam stojí jak svätý za dedinou a povedala som mu, že hneď to bude... Načo sa moja family začala rehotať, lebo to bol hosť, ktorý vraj práve prišiel a za mojím chrbtom sa rozhliadal, že kde si sadnú... No keby bol ako Abrhám v tom filme, tak to mohol rovno skasírovať...
Vrána alias Králik bol PÁN...


0 0
Zelkaem Zelkaem

Zelkaem je offline (nepripojený) Zelkaem

Ja som dnes tiež mala taký fajn deň. Ráno som išla do doktorky, samozrejme nechodím pravidelne na preventívky. Sestrička mi oznámila, že pôjdem na ultrazvuk, tak sa mám ísť vymočiť. Ako naschvál tam nebol toaleťák, tak som vybrala z kabelky poslednú hyg. vreckovku, vytiahla som ju z obalu a tu frnk... 2 eurá mi padli rovno do záchodovej misy. Najprv som sa pozrela, či je v mise čistá voda a potom som tam strčila ruku aby som ich vytiahla. Nenechám tam predsa takú veľkú mincu. :-)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zelkaem Pozri príspevok
Ja som dnes tiež mala taký fajn deň. Ráno som išla do doktorky, samozrejme nechodím pravidelne na preventívky. Sestrička mi oznámila, že pôjdem na ultrazvuk, tak sa mám ísť vymočiť. Ako naschvál tam nebol toaleťák, tak som vybrala z kabelky poslednú hyg. vreckovku, vytiahla som ju z obalu a tu frnk... 2 eurá mi padli rovno do záchodovej misy. Najprv som sa pozrela, či je v mise čistá voda a potom som tam strčila ruku aby som ich vytiahla. Nenechám tam predsa takú veľkú mincu. :-)
srsková tak lovila mobil (do doktorky=z východu?)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
srsková tak lovila mobil (do doktorky=z východu?)
áno z východu-aj moja manželka tak vraví- poďme do susedy...-a ja neviem potom ako to myslí, že do susedy...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mierne podráždila kolegyňa.
aby som sa ešte ja obhajovala, že čo spravila ona, som nespravila ja.
Síce opravila niečo správne, ale zabudla to oznámiť druhej strane.
No poriešili sme ku spokojnosti všetkých strán. Ale zrovna nemusela na mňa vyletieť.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... kolegyňa je letuška?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
áno z východu-aj moja manželka tak vraví- poďme do susedy...-a ja neviem potom ako to myslí, že do susedy...
ale stenly predstav si, že ta nokia 3330 za korunu funguje doteraz
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lenkak Pozri príspevok
mierne podráždila kolegyňa.
aby som sa ešte ja obhajovala, že čo spravila ona, som nespravila ja.
Síce opravila niečo správne, ale zabudla to oznámiť druhej strane.
No poriešili sme ku spokojnosti všetkých strán. Ale zrovna nemusela na mňa vyletieť.
Bežná, skoro každodenná prax u mňa. Už pomaly aj škoda hovoriť...Niekedy je to na zúfanie...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok

...
..a naša Kazu sa tuším takto vrtí po kuchyni a vypeká fajnovinky...
Vypekala som veru, vypekala
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
ale stenly predstav si, že ta nokia 3330 za korunu funguje doteraz
Zrejme patrila do série vodeodolných, resp. bola určená na hĺbkové potápanie, ako niektoré hodinky... A operátor bol vodafone?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Zrejme patrila do série vodeodolných, resp. bola určená na hĺbkové potápanie, ako niektoré hodinky... A operátor bol vodafone?
presne ako píšeš
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
áno z východu-aj moja manželka tak vraví- poďme do susedy...-a ja neviem potom ako to myslí, že do susedy...
No horšie by bolo, keby to povedal sused...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jeden jemný ku káve:

Róm a běloch bydlí vedle sebe ve stejných barácích.
Oba dva se rozhodnou baráky prodat.
Bílý vyhodí cenu na 1.000.000 Kč, ale
dozví se, žeRóm ten svůj prodává za 2.000.000 Kč.
> Nasupeně tedy dojde k Romovi a povídá:
"Jak to, že prodáváš stejný dům za dvakrát větší cenu?!"
"Protože vedle mě nebydlí cikáni!"

..a fajn popoludnie vám tu..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ahojte, už máme po dovolenke, včera som konečne poriešila upratovanie po návrate zo zahraničia keď v tom mi volá klient, že či som mu posielala daňové priznanie k DPH za 2Q, bo mu prišiel list z DU, že nepodal a vyhrážali sa mu pokutou....
Po predýchaní šoku zapínam PC, hľadám a nájdem priznanie generované 7.7.2011, pozerám e-maily - odoslane 7.7.2011 o 15:01 - volám, že kedy vytvorené, odoslané a pre istotu preposlaný e-mail - že nech si vytlačí...
Ale také nervy by som neželala nikomu, kurníkšopa.
Dopadlo to tak, že dostal 66 eur pokutu a pre budúcnosť mu mám daňové priznania posielať zvlášť s e-mailom, ktorý má v predmete napísané "daňové priznanie" resp. DPH.

Jeden raz som mu to posielala s iným predmetom a on na to zabudol...
0 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Päťtisíc rokov pred Kristom. Rajská záhrada.
Adam sa vráti neskoro domov pod jabloň, lebo chľastal s orangutanmi.

Eva sa hnevá:
- Kde si bol? Priznaj sa, že sa ťaháš s nejakou inou ženskou!
- Neblázni! - hovorí Adam - Vieš predsa, že si jediná žena na zemi.
Išli spať. V noci sa naraz Adam zobudí na jemné šteklenie na tele. Vidí že ho to šteklí Eva.
- Čo blbneš? Čo to má znamenať?
- Ale... pre istotu som ti spočítala rebrá.


0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

calawen ako ste sa mali na dovolenke???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

calawen: z popisu vidieť, že "zákazník" tvoje e-maily vôbec nečíta, inak by to tam našiel. Kto ho vie, či ich nehádže rovno do spamu. Ale vyhrážať - na to je teda macher, len čo je pravda.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...presne to si mi zobral z klábosnice...ešteže callie je zodpovedná...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať