Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska to sa mi nepáči.......
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ale ved takto sa to nerobi!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
tak vážení poraďáci recept na domáci chlieb, som jakš-takš zvládol, sem tam som sa na porade dosť veciam priučil, sem tam som aj poradil.
tak sa tu všetci dobre majte a v dobrom na mňa spomínajte.
ja odchádzam ale môj duch zostáva s vami.
čaute

p.s.: občas nakuknem - prispievať už nebudem
..

..práve si mi nakomplet pokazil celý víkend...ale čo už,rozhodol si sa...a musel si sa dobre najedovať, lebo len tak buchnúť na stôl, že už len nakukneš cez dvere, ale nenapíšeš- tak to chce pevnú vôľu!..to ja nedokážem,zahodiť len tak kopu kamošov a bandu, aj keď denne riešim samu seba v tomto smere...
...dúfam, že tam, kde ideš,ti bude lepšie, žiadne bolačky ani stavy,možno len dovolenka...ale dvere sú otvorené a flek na našej lavičke ti podržíme...opatruj sa...
5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
tak vážení poraďáci recept na domáci chlieb, som jakš-takš zvládol, sem tam som sa na porade dosť veciam priučil, sem tam som aj poradil.
tak sa tu všetci dobre majte a v dobrom na mňa spomínajte.
ja odchádzam ale môj duch zostáva s vami.
čaute

p.s.: občas nakuknem - prispievať už nebudem
Ešteže si nenapísal: S pánem bohem, idem od Vás...A že odchádzaš na modrej korzičke...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

jozka56 Pozri príspevok
SRSKA, čo sa stalo?....
Srska sa asi nasrdil... kvôli nejakému sršňovi, alebo poraďáckemu š.šňovi...


Ale vážne, srska, po toľkých rokoch... Čo Ti skončilo funkčné obdobie, či čo?Alebo sa sťahuješ so srskovou na iný portál? Však toto je normálna poraďácka samovražda - už aj Ty sa chceš zasamovraždiť? Však ten chlieb za to nemôže, že sa Ti na prvý pokus nevydaril podľa Tvojich predstáv...
Naposledy upravil Oliwa : 12.08.11 at 07:10
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Dobre rano vsetkym,

7:05 pozrem na hodinky a rychlo zapnem moj kusok mozgu ktory uz bol hore a vravi mi, vstavaj debil zaspal si ved uz pracujes!!
tak som vyletel ako strela , obliekol umyl a smyk do prace
ako si tak idem uz z auta vidim ze je na parkovisku namiesto 50 aut asi len 5 hovorim si , co este spim a snivam? tak som volal kolegovi ze co robi , no a odpovedal ze citujem: ,,co by som asi robil? vesiam zaclony ,, !!
ten hajzel sef mi vcera nepovedal ze sa dnes nerobi! Na jednej strane som bol rad ,ale na druhej ma to stvalo ze som musel vstavat :-(
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no tak uvar kávu do kaviarne...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... čímže to asi bude, čím? Nie náhodou tým, ako si si sa vytešoval, že ich trošku necháš podusiť vo vlastnej šťave? Tak Ti to len náhodou šéfino vrátil... najväčšia radosť je škodoradosť, a ako vidieť, nielen na Slovensku...
Ale aby muž vešal záclony ráno po siedmej, keď má ešte k tomu voľno, to som teda ešte nepočula... Však Ty sa vtedy ešte obyčajne prevraciaš na druhý bok, nie?
Naposledy upravil Oliwa : 12.08.11 at 07:56
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Oliw, ja sa vytešujem, že to má za to,že mi fčera švihol nevhodné...som samá škodoradosť
(fšak to je najhoršie, čo sa môže chlapovi stať- keď vstane a -nič,žiadna robota...šak to je čisté utrpenie
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pocuvajte ma maturantky , o skodoradosti sa neda ani len hovorit, to je len taky skryty boj medzi mnou a nim
ale zatial vyhravam 2:1 dokonca som dostal zaplatene dni od firmy co som bol doma sice v podobe dovolenky ale potesi aj tak. Co dokaze par listov od pravnika. Len by ma zaujimalo ci mam teraz vratit marodku kedze som marodil
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... to je to, čo mne teda nehrozí... včera prídem z roboty domov, v strope diera, nad ňou ďalšia, v stene diera, prachu jak na púšti /muž mal majstrov a začali stavať komín na krb/, v záhrade ďalší traja pajkovia kopali studňu, tak som schytila vedro s mopom, najnutnejšie poumývala, potom upiekla cukinový koláč, zavarila ďalšiu várku broskýň a uhoriek a o polnoci vypla sporák... Takto sa mi môj muž "pomstí" za tri týždne ničnerobenia...
Naposledy upravil Oliwa : 12.08.11 at 08:12
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
aka diera?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
na aká ľadová sprška tu je z rána.
Dosť, že mi je blbo z liekov, včerajšok kritický, dnes som ledva zlupla raňajky, a to kde je ešte večer, a ešte aj takéto správy.

Verím, že je to srskova prechodná záležitosť.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

no diera v strope, aby cez ňu mohol ísť komín... Zima je tu čochvíľa, tak ideme utužovať teplo rodinného krbu - ak to teda vyjde...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... Lenka, myslíš, že je srska - v prechode? Inak, však aj muži majú svoje dni...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Oliwa, žeby? :-D
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ha ha
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No ja neviem, ako sa to prejavuje uňho, ale napr. keď to príde na Stanka, taká kríza, tak obyčajne začne hovoriť vo veršoch... On tomu síce hovorí, že je jak na váliu, ale ktovie, aká je pravda...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tak ma napadol jeen vtip,

ze nikdy never tomu co tyzden krvaca a nevykrvaca
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Videjko, Ty sa tuším dnes budeš vééľmi nudiť... Čo keby si si odskočil k nám trochu zamakať, nielen hubou mlieť, nech to tým chlapcom rýchlejšie odsýpa? Myslím k tým do studne, na vodu narazili už včera, žiadny problém, a k obedu by si mal čerstvé parené mega lekvárové buchty s posýpkou, žiadna čína z fastfúdu... Tak čo, prídeš, Omare?
Naposledy upravil Oliwa : 12.08.11 at 08:39
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať