Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Eulalia Pozri príspevok
Danielka, tak nech Ti ten dobrý pocit spríjemní aj dovolenku v nádherných plavkách.
Ďakujem.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mňa dnes pobúrilo, že si nemôžem dovoliť napísať v cenníku, že napr. palacinky s jahodami stoja / v reštaurácii/ nie 72 SK, ale 72,- SK. Kto mi povie pravdu???? j
Naposledy upravil jozka56 : 30.05.08 at 21:13
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ako to mám riešiť????? j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Priložím ti link, kde sú číslice uvedené bez XX,- . Mne osobne sa páčia viac účtovnícky vyjadrené,XX,- , a o chvíľu pri EURe budeme písať údaje za desatinnou čiarkou jedna radosť.http://publications.europa.eu/code/sk/sk-4100200.htm
Naposledy upravil Dav : 30.05.08 at 21:59
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Teším sa, že máme pred sebou slnečnú sobotu. Večer si pôjdem s kamarátkami sadnúť na kávičku a hlavne pokecáme, čo mesiac dal. ...Nevyšlo...
Naposledy upravil jozka56 : 31.05.08 at 19:17
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Dcéra dnes oslavovala dvadsiate narodeniny. A tak vám poviem, aj keď sa nič mimoriadne nestalo, potešilo ma, keď som ju videla a taktiež synátora, veselých a šťastných v kruhu priateľov. Je mi tak dobre na duši.
Je to málo? Nie, je to veľa...
0 0
cervena.laguna cervena.laguna

cervena.laguna je offline (nepripojený) cervena.laguna

cloe Pozri príspevok
Dcéra dnes oslavovala dvadsiate narodeniny. A tak vám poviem, aj keď sa nič mimoriadne nestalo, potešilo ma, keď som ju videla a taktiež synátora, veselých a šťastných v kruhu priateľov. Je mi tak dobre na duši.
Je to málo? Nie, je to veľa...
,

Paci sa mi, ako si si dala otazku, a aj odpoved. Podla mna: je to dost, nestaci to niekedy?... Keby sa vsetci dokazali tesit z jednoduchych veci bolo by to asi velmi dokonale...
Inac niekedy sa to vola navrat k prirode, dobry pocit z behajucich deti v prirode, zelen v meste, drzanie starceka svojej zeny za ruku... a v dnesnom svete niektori zabudnu, ze peniaze su len prostriedok a priatelov a zdravie si za ne nekupia.
Potesila si ma a nie len mna, nech sa im dari, maju to v rukach. / a v hlavach.
Naposledy upravil cervena.laguna : 01.06.08 at 23:50 Dôvod: unava
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nepotešila ma dnes taká neoverená,len "pošušky" povedaná,ale vraj pravdivá informácia: vraj,nezamestnaní,ktorí vykonávajú aktivačné práce,nebudú pracovať 40 hodín mesačne,lebo starostovia obcí môžu dobrovolne tento čas navýšiť o rôzny počet hodín..teda o 10 naviac,napríklad.Ale vraj príspevok za aktivačnú činnosť,1970.-SKK sa nezvýši.
Myslím,že budeme pracovať zadarmo.Teda,ak je to pravda...achjaj..
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Nebolo to dnes ale nedávno a určite ma to nerozčúlilo: Občas sa mi stáva, že malý drobček pri prechádzke mestom ukáže na mňa prstom a povie - UJO. Nedávno som teda sedel na jednej teraske na pive, pobehovali tam malé deti, vtedy ku mne pribehlo malé dievčatko, chvílu na mňa pozeralo, usmiali sme sa na seba a to malé stvorenie na mňa ukázalo prstom a povedalo DEDO ! Tak už je to tu!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ibaka Pozri príspevok
Nebolo to dnes ale nedávno a určite ma to nerozčúlilo: Občas sa mi stáva, že malý drobček pri prechádzke mestom ukáže na mňa prstom a povie - UJO. Nedávno som teda sedel na jednej teraske na pive, pobehovali tam malé deti, vtedy ku mne pribehlo malé dievčatko, chvílu na mňa pozeralo, usmiali sme sa na seba a to malé stvorenie na mňa ukázalo prstom a povedalo DEDO ! Tak už je to tu!
Odhalilo Ťa ??? Moc sa neteš, buď rád, že to nepočula Tvoja manželka. Asi by si musel čo-to vysvetľovať.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Melnick, to ma teda nenapadlo, ale ..........
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Nebolo to dnes ale nedávno a určite ma to nerozčúlilo: Občas sa mi stáva, že malý drobček pri prechádzke mestom ukáže na mňa prstom a povie - UJO. Nedávno som teda sedel na jednej teraske na pive, pobehovali tam malé deti, vtedy ku mne pribehlo malé dievčatko, chvílu na mňa pozeralo, usmiali sme sa na seba a to malé stvorenie na mňa ukázalo prstom a povedalo DEDO ! Tak už je to tu!
Ďakujem. Pobavilo ma to skoro ráno.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

U nás v PD dnes otvorili BAUMAX. Bola som pozrieť, no môžem Vám povedať, prišla som si na svoje. Toľko kvetov som ešte nevidela, skrátka nádhera. Hneď som mala lepšiu náladu. Niečo som si kúpila, zajtra ešte vyštartujem a dokúpim. Tak toto ma potešilo a veľmi.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ibaka Pozri príspevok
Nebolo to dnes ale nedávno a určite ma to nerozčúlilo: Občas sa mi stáva, že malý drobček pri prechádzke mestom ukáže na mňa prstom a povie - UJO. Nedávno som teda sedel na jednej teraske na pive, pobehovali tam malé deti, vtedy ku mne pribehlo malé dievčatko, chvílu na mňa pozeralo, usmiali sme sa na seba a to malé stvorenie na mňa ukázalo prstom a povedalo DEDO ! Tak už je to tu!
To je ešte fajn, horšie by bolo keby ti to povedala taká 1 000 týždňová dievčička. To už by si bol naaačisto odpííííísaný
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

konečne môžem aj ja napísať že ma potešilo moje dítko (teda nie že by mi robilo len starosti) Ale dnes úspešne zložil písomnú časť záverečných skúšok. Tešíme sa na praktické- tu obavu nemám žeby nespravil. A budem mať hotového dospeláka.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

A mňa práve potešilo, že som videla šťastné deti, napriek tomu, že sú vážne choré. Oslavujú MDD a prišli im robiť program herci z Ružovej záhrady, spievať superstaristi, zabáva ich Miško Hudák a napriek všetkému sú veselé a aspoň na chvíľu zabudnú na bolesť.
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

vema Pozri príspevok
U nás v PD dnes otvorili BAUMAX. Bola som pozrieť, no môžem Vám povedať, prišla som si na svoje. Toľko kvetov som ešte nevidela, skrátka nádhera. Hneď som mala lepšiu náladu. Niečo som si kúpila, zajtra ešte vyštartujem a dokúpim. Tak toto ma potešilo a veľmi.
ja sa chystám v sobotu.... tak hovoríš, že si pôjdem oči vyočiť
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Nebolo to dnes ale nedávno a určite ma to nerozčúlilo: Občas sa mi stáva, že malý drobček pri prechádzke mestom ukáže na mňa prstom a povie - UJO. Nedávno som teda sedel na jednej teraske na pive, pobehovali tam malé deti, vtedy ku mne pribehlo malé dievčatko, chvílu na mňa pozeralo, usmiali sme sa na seba a to malé stvorenie na mňa ukázalo prstom a povedalo DEDO ! Tak už je to tu!
Mňa dnes pobavil citovaný príspevok ...ach jaj, ujo-dedo .....
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Potešilo ma, naozaj som si naplno uvedomila výhody skype a chat. Niečo pred obedom mi začal blikať oranžový obdlžník na spodku monitoru - môj syn, ktorý je na služ.ceste v Macau využil voľné chvíle, aby sa spýtal, ako je doma?
Skončili sme asi po 3/4 hodine, no je to úžasná vec.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tiež sa vytešujem, keď môžem so synom cez skype kecať hodiny a hodiny..
a ešte keď zapne kameru a vidím ho ako varí a môžem mu radiť čo a ako, no je to paráda.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať