Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tu išlo o iné, ja som sa strašne chcel dostať do arteku-to bol moj sen...a mohli tam ročne ísť 3 zo slovenska...
a pritom som sa snažil- bol som vzorný pionier, podporoval som na škole KSČ, bol som členom Timurovcov( sme babkám a dedkom pomáhali) a nič, nevzali ma...
Takže si bol taká malá kádrová rezerfa na komunistu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Takže si bol taká malá kádrová rezerfa na komunistu.
Ver tomu- keby to nekrachlo celé, bol by som teraz velmi velmi vysoko...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ver tomu- keby to nekrachlo celé, bol by som teraz velmi velmi vysoko...
ALe dobre tak, vieš ako sa hovorí, z vysoka je ťažké pristátie.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

buchač Pozri príspevok
Susedu pouč , že je koňarka ...

Kávu ???...hm , nedá sa ...chystám veci - indegrediencie na guláš party , tá sa bude konať na jednej strelnici ....ajajááááj a tých kvérov , to bude rachotu...
ok poučím, nemyslela som hneď už aj - však času dosť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Ozaj, a čo sito - nerozmyslel si to? Fakt sa nikomu neozval? Šaniho našla Pepsi na záchode, a sito nie je ani tam, chalaňi, dobre ste sa pozreli? Lebo by sme si potom mohli zanôtiť - Marcel z malého mesta je tu... Teda netuším, či bol z mesta, ale to by nevadilo, potom by mohlo byť ÓÓÓÓ, vidiéčan...!A ten Srska... možno len tak prská! Alebo si robí utajený verejný prieskum - zašije sa a bude sledovať, či tu budeme vyvolávať jeho ducha... Možno má dnes taký záťažový stupeň - číslo 10... Alebo si otvára pekáreň a bude robiť aj nočné, tak nebude mať čas tráviť tu čas podaromnici...Ale ten jeho predchádzajúci nick /tá stíhačka, čo vyzerala ako mucha tse-tse zblízka/, by mi mu chýbal, počujéééš, srskáááá...!!!
..


...Oliw, newerím, žeby nazízal spoza rohu..ja som už aj žltý melón ponúkala ako úplatok a to ja len tak nedám..musel by vykuknúť...

...a fajn wečer vám tu..aj srskovi tam...šmarjá to fčul ako budem zdraviť-zárohovo?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a tiež máte poradu na 3/4 monitoru?..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

áno u mňa tiež 3/4, veď to sa kedy zas objavilo, na nervy kukať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..poobede sa to tak objavilo, písala som na šuťák o tom..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

to ja tiez mam..drze reklamy..vopchaju sa aj do .iti
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pepsikova Dnes, 05:23 PM
...lenkak tu písala, že robila na obed tvarohové rezance...a narobila chute hadovi, lebo ten spráskol fazulu zo slížami a ešte mu chutia tvarohové...žeby som ho poslala ku nej?..
kľudne pošli, ešte vystalo.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mám aj poistku proti zasamovraždeniu( to máš od Spišiaka, čo?) , ale je tam 2 ročná čakačka, t.zn.plní sa až kým samovražda prebehne po 2 rokoch od počiatku...
Po 2 rokoch od počiatku - poistenia...
Takže kto má záujem o takúto životku, musí byť dva roky poistený, kdyby něco... To vyzerá ako čas na rozmyslenie...

Alebo snáď nie po 2 rokoch od počiatku - zasamovraždenia? Akože či sa Ti v priebehu tých 2 rokov klient náhodou nepreberie? Niečo ako rana istoty... no Ty brďo, a už si takú poistku vôbec uzavrel?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Oliw, toto vyzerá, akoby si sondovala...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
kolko to stoji Stanko? moja svokra furt krici ze sa asi obesi ze furt deti strazi tak nech z toho nieco mame aspon az by k tomu doslo

ja to cvaknem
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... ále čoby, ja som rada, že som prežila tohoročnú operáciu... aj deti mám ešte malé, tie treba postaviť na vlastné nohy, aj o muža sa treba postarať /toho síce už neprevychovám, ale čo už... /... len som kedysi začínala v poisťovni, tak si pamätám, ako vtedy ľudí lákali kolegovci na životné poistky, trebárs typu 5S... akože keď umriete, tak Vaša rodina dostane päťnásobok tejto sumy a také hovadiny... tak preto ma zaujíma, že ako asi vyzerá klient, čo si chce uzatvoriť samovražednú poistku... a koho sa spýtať, ak nie tuto Stankoslava, však povedané rečou jeho kmeňa, ujo Stanislav je PÁN poisťovák...
Naposledy upravil Oliwa : 12.08.11 at 20:02
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Stanko je pan Stanko sa neuraza!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok
kolko to stoji Stanko? moja svokra furt krici ze sa asi obesi ze furt deti strazi tak nech z toho nieco mame aspon az by k tomu doslo

ja to cvaknem
Videjko, ale poistiť by sa musela ona sama - Ty by si mohol byť len sponzor v utajení... inak by si bol prvý podozrivý... a ujo Stano by Ti nič nevyplatil...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Ujo Stano je pan ujo Stano vyplati

sak ja poistit ju mozem aj udaje viem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Dnes, 08:52 PM
... ále čoby, ja som rada, že som prežila tohoročnú operáciu... aj deti mám ešte malé, tie treba postaviť na vlastné nohy, aj o muža sa treba postarať /toho síce už neprevychovám, ale čo už... /... len som kedysi začínala v poisťovni, tak si pamätám, ako vtedy ľudí lákali kolegovci na životné poistky, trebárs typu 5S... akože keď umriete, tak Vaša rodina dostane päťnásobok tejto sumy a také hovadiny... tak preto ma zaujíma, že ako asi vyzerá klient, čo si chce uzatvoriť samovražednú poistku... a koho sa spýtať, ak nie tuto Stankoslava, však povedané rečou jeho kmeňa, ujo Stanislav je PÁN poisťovák... ..

..ty Oliw, šak ty si múdra žena!!..ja keď mám plné zuby hadov, vždy poviem, že si hodím lanko na lustrový hák...no,som dobrý adept na takú?..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
video1983 Pozri príspevok
Ujo Stano je pan ujo Stano vyplati

sak ja poistit ju mozem aj udaje viem
Ujo semok...ujo tamok ....

Hybaj ujo , hybaj rýchlo na ten hrad ...

Chytíš tam sám amok ...

Alebo nebodaj Ťa trafí šlak ...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
basnicke črevo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať