Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ked sa na to tak pozeram cim je muz starsi tym viac plodi basne

ja zatial len deti
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....a občas aj niečo iné ......potíš ?....či plodíš ???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Ujo semok...ujo tamok ....

Hybaj ujo , hybaj rýchlo na ten hrad ...

Chytíš tam sám amok ...

Alebo nebodaj Ťa trafí šlak ...
..

..no ešte síce nie si Hniezdoslav, ale vypracuješ sa...hádam
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
plodim ;-)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
Ujo Stano je pan ujo Stano vyplati

sak ja poistit ju mozem aj udaje viem
videjko, akože nechcem sa chváliť , ale teraz 9 rok po sebe som v samej špičke, ľudia ma majú radi a som celkom úspešný-takže asi je tak ako vravíš, že som pán...
Ľudia sa vracajú, ja im hovorím pravdu a v tom to je...
Ale zasa si aj ja vyberám klientov- keď mi niekto zavolá,že chce najlacnejšie to alebo ono-tak s ním končím...- na chudobných nezarobíš, na bohatých tiež moc nie( i keď na autách sa dá), ale najradšej mám strednú vrstvu, niesú ani lakomí a sú aj najnormálnejší...
Ja už si inú inú robotu neviem predstaviť- toto je moj život...-i keď trocha sa šprtám aj účtovníkom do kšeftu, ale to len tak pomimo v marci a iba- má dať- dal...( žiadne T-čka, žiadna DPH )

Nie som nejaký taký poisťovák z ulice, niečo už mám za sebou, vybaviť tiež sa dá všeličo- ja keď mám dobrého klienta tak idem keď zavolá aj o polnoci a obrazne povedané aj po kolenách-poznáš to- služobníček :-))) , ale zasa aj tí klienti musia mať úroveň- žiadni neplatiči, žiadni klamári, žiadni žgrloši...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 12.08.11 at 20:45
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
kolko to stoji Stanko? moja svokra furt krici ze sa asi obesi ze furt deti strazi tak nech z toho nieco mame aspon az by k tomu doslo

ja to cvaknem
akurát teraz jedného poisťováka v košiciach súdia-poistil kamaráta na 3 mil. ( on o tom nevedel ), a plnenie dali na kamaráta ďalšieho a chceli ho spolu zabiť , ale kamarát sa zlakol a všetko išiel vyspievať na políciu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
Oliwa Dnes, 08:52 PM
... ále čoby, ja som rada, že som prežila tohoročnú operáciu... aj deti mám ešte malé, tie treba postaviť na vlastné nohy, aj o muža sa treba postarať /toho síce už neprevychovám, ale čo už... /... len som kedysi začínala v poisťovni, tak si pamätám, ako vtedy ľudí lákali kolegovci na životné poistky, trebárs typu 5S... akože keď umriete, tak Vaša rodina dostane päťnásobok tejto sumy a také hovadiny... tak preto ma zaujíma, že ako asi vyzerá klient, čo si chce uzatvoriť samovražednú poistku... a koho sa spýtať, ak nie tuto Stankoslava, však povedané rečou jeho kmeňa, ujo Stanislav je PÁN poisťovák... ..

..ty Oliw, šak ty si múdra žena!!..ja keď mám plné zuby hadov, vždy poviem, že si hodím lanko na lustrový hák...no,som dobrý adept na takú?..
Oliwa, akože 5S-ky boli svojho času za slovenskej poisťovne najlepší produkt na trhu, inak kolegovci sa možno mýlili, lebo 3S-ka bola fakt s 3 násobnou poistnou sumou pri úmrtí, ale 5 S-tam bol základ- možno ich to mýlilo...
A možno fakt zavádzali...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
videjko, akože nechcem sa chváliť , ale teraz 9 rok po sebe som v samej špičke, ľudia ma majú radi a som celkom úspešný-takže asi je tak ako vravíš, že som pán...
Ľudia sa vracajú, ja im hovorím pravdu a v tom to je...
Ale zasa si aj ja vyberám klientov- keď mi niekto zavolá,že chce najlacnejšie to alebo ono-tak s ním končím...- na chudobných nezarobíš, na bohatých tiež moc nie( i keď na autách sa dá), ale najradšej mám strednú vrstvu, niesú ani lakomí a sú aj najnormálnejší...
Ja už si inú inú robotu neviem predstaviť- toto je moj život...-i keď trocha sa šprtám aj účtovníkom do kšeftu, ale to len tak pomimo v marci a iba- má dať- dal...

Nie som nejaký taký poisťovák z ulice, niečo už mám za sebou, vybaviť tiež sa dá všeličo- ja keď mám dobrého klienta tak idem keď zavolá aj o polnoci a obrazne povedané aj po kolenách-poznáš to- služobníček :-))) , ale zasa aj tí klienti musia mať úroveň- žiadni neplatiči, žiadni klamári, žiadni žgrloši...
škoda chcela som ťa osloviť HP na môjho staršieho "japonca"
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ešte síce nie si Hniezdoslav, ale vypracuješ sa...hádam
... a keď sa vypracuje, potom nám bude musieť niekto vysvetliť "co tím chtěl básnik říct". Nech len pekne ostane sám sebou!
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
kto mate doma varnu dosku elektricku?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
škoda chcela som ťa osloviť HP na môjho staršieho "japonca"
Lujzi a mám byť taký potkan, že ti ponúknem KASKO economy a keď sa ti niečo stane zaplatia ti možno 30% zo škody? to určite nie- ja by som ti ponúkol niečo o pár eur drahšie ale kde zaplatia celú faktúru...
proste tie lacné šmejdy sa neoplatia- naštastie ľudia v posledných rokoch už sú na troška vyššej uvedomelostnej úrovni ako volakedy- už to začínajú chápať všetko...- a to je dobré...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
škoda chcela som ťa osloviť HP na môjho staršieho "japonca"
starší alebo starý?- dochodca alebo japonec v rokoch...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
starší alebo starý?- dochodca alebo japonec v rokoch...
no skôr dôchodca bol poistený do 07/2011 zrušila som poistku
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
no skôr dôchodca bol poistený do 07/2011 zrušila som poistku
kolko si platila? ročne...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
kolko si platila? ročne...
tuším 413 do 420
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak pre reklamu už nevidím ani číslo strany dole. To zase akú dlhú dobu tu budeme obťažovaní na celých stranách reklamou? Veď poraďáci si môžu čítať na polstrane vľavo a druhá polovica bude zarábať. Či nie je to tak? Že sme prišli o komfort, to asi nikoho nezaujíma.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nechcela som sa ozývať keby to bola chyba iba u mňa
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
aka ze to reklama? ved Stanka ponznaju vsetci ze je poistovak Stanko je PAN!! D
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Tak pre reklamu už nevidím ani číslo strany dole. To zase akú dlhú dobu tu budeme obťažovaní na celých stranách reklamou? Veď poraďáci si môžu čítať na polstrane vľavo a druhá polovica bude zarábať. Či nie je to tak? Že sme prišli o komfort, to asi nikoho nezaujíma.
..

...škoda reči...padám ja odtialto...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsikova Pozri príspevok
..

...škoda reči...padám ja odtialto...

navzdy?

ked aj ty tak aj ja jeden za vsetkych vsetci za pepsi

idem het aj ja
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať