Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ja mám syna v Kanade a neviem si už predstaviť inú komunikáciu ako cez Skype. Asi by sme sa nedoplatili za telefón. Naposledy mi ukazoval ako varí kraba. Neviem či by som si pochutil.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ja Skype využívam hlavne so sestrou, ktorá je v Hradci a medzi sebou v rodine a so známymi je to bežné...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Bežne využívame doma skype so švagrinou aj so synom, či už je doma alebo v práci.Keď vidím, že sú pripojení už im volám alebo píšem. Naozaj tie hodinové kecania by sme asi pri bežnom telefonovaní či už cez mobil alebo pevnú linkou si nemohli dovoliť.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
vema Pozri príspevok
U nás v PD dnes otvorili BAUMAX. Bola som pozrieť, no môžem Vám povedať, prišla som si na svoje. Toľko kvetov som ešte nevidela, skrátka nádhera. Hneď som mala lepšiu náladu. Niečo som si kúpila, zajtra ešte vyštartujem a dokúpim. Tak toto ma potešilo a veľmi.
Nechcem ti kaziť náladu, len taká malá deľba skúseností: kúpené kvety daj do karantény. V menovanom obchode kvety udržujú v takom stave, aby ťa "napačmali", ak ti nevydržia 3 týždne, sama si si na vine. Najviac ma hnevalo, keď mi zahnusili všetky rastlinky v miestnosti, takže som neprišla len o nové, ale aj o rastlinky, ktoré som si vypipľala. Nekupuj naraz viac kvetov, počkaj 3-4 týždne, potom dopĺňaj - ak budeš spokojná.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Môžem teda povedať, že osobne nakupujem kvety len v záhradníctvách alebo na záhrad. výstavách. Ale viem pochopiť, že človek niekedy neodolá aj v tých obchoďákoch
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

vema Pozri príspevok
U nás v PD dnes otvorili BAUMAX. Bola som pozrieť, no môžem Vám povedať, prišla som si na svoje. Toľko kvetov som ešte nevidela, skrátka nádhera. Hneď som mala lepšiu náladu. Niečo som si kúpila, zajtra ešte vyštartujem a dokúpim. Tak toto ma potešilo a veľmi.
Dúfam, že Ti vydržia... ja som si začiatkom roky kúpila orchidee. Precenené. Bez kvietkov... Už mi kvtnú. Jedna má zelené lupienky kvietkov a fialový stred. Je zvláštna, krásny... prajem veľa radosti z kvietkov.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Dúfam, že Ti vydržia... ja som si začiatkom roky kúpila orchidee. Precenené. Bez kvietkov... Už mi kvtnú. Jedna má zelené lupienky kvietkov a fialový stred. Je zvláštna, krásny... prajem veľa radosti z kvietkov.
Ja som si kúpila zatiaľ len skalničky a trvalky do skalky. Bezné izbové kvety som nekupovala. Ja som bola ohúrená z letničiek, skalničiek, muškátov a trvaliek a to bolo z každého toľko druhov, že to som naozaj ešte nezažila. Všetky tieto kvety boli krásne svieže. Mali aj orchidee a tie ľudia vo veľkom kupovali. Stáli asi 260.-Sk, boli krásne. Bola to skutočne pastva pre oči a ja som si naozaj išla oči vyočiť. A to nepreháňam, naozaj.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes ma mimoriadne potešilo toto vyjadrenie Baracka Obamu, kandidáta na amerického prezidenta za DS, ktorý pre média na adresu porazenej Clintonovej uviedol : "Senátorka tvorila v tomto volebnom boji dejiny nielen preto, že je žena a dokázala to, čo žiadna žena pred ňou, ale aj preto, že je vodkyňa, ktorá inšpiruje milióny Američanov. Naša strana a naša krajina sú lepšie aj jej zásluhou a ja som lepší kandidát, lebo som mal tú česť súperiť s ňou."
Tak tomu sa hovorí : „noblesa víťaza".
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Mňa dnes veľmi pobavila predavačka, keď mi zahlásila: Tieto topánky vám pôjdu aj k rifliam aj ku kostýmu veď sama vidíte, že sú veľmi inteligentné.

No a nekúpte inteligentné topánky!
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

betka631 Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi pobavila predavačka, keď mi zahlásila: Tieto topánky vám pôjdu aj k rifliam aj ku kostýmu veď sama vidíte, že sú veľmi inteligentné.

No a nekúpte inteligentné topánky!
...to už hej... a kabelky inteligentné neponúkla ... mrcha jedna

...to by ma zaujímalo, ako sa vybavuje reklamácia na iteligentné topánky?????
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

betka631 Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi pobavila predavačka, keď mi zahlásila: Tieto topánky vám pôjdu aj k rifliam aj ku kostýmu veď sama vidíte, že sú veľmi inteligentné.

No a nekúpte inteligentné topánky!
VladoaKatka Pozri príspevok
...to už hej... a kabelky inteligentné neponúkla ... mrcha jedna

...to by ma zaujímalo, ako sa vybavuje reklamácia na iteligentné topánky?????
Niekedy bývajú inteligentné nielen predavačky, ale aj kabelky, aj topánky, a niekedy dokonca aj ich kupujúce.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
...to už hej... a kabelky inteligentné neponúkla ... mrcha jedna

...to by ma zaujímalo, ako sa vybavuje reklamácia na iteligentné topánky?????
Katka, aký pekný avatar pod nickom sa ti objavil ...
Vnučka?
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

VladoaKatka Pozri príspevok
...to už hej... a kabelky inteligentné neponúkla ... mrcha jedna

...to by ma zaujímalo, ako sa vybavuje reklamácia na iteligentné topánky?????

Ahoj.

Reklamáciu na ""iteligentné topánky?????"" úspešne vybavíš , ak máš vyššie IQ ako topánky+predavačka (spolu).

ahoj
Ka Mil
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

cactus Pozri príspevok
Katka, aký pekný avatar pod nickom sa ti objavil ...
Vnučka?
Hej, vnúčka...a veru včera ma ani ona nepotešila.
Manžel so svojou nešikovnosťou sa buchol do oka, rozrazil si obočie a jasne, že malej povedal "to spravila babka".
Ona hneď prvému susedovi, ktorého stretla:Ahoj,ahoj, babka zbila dedka...a nie a nie si to dať vysvetliť, že dedko bol nešikovný.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

VladoaKatka Pozri príspevok
Hej, vnúčka...a veru včera ma ani ona nepotešila.
Manžel so svojou nešikovnosťou sa buchol do oka, rozrazil si obočie a jasne, že malej povedal "to spravila babka".
Ona hneď prvému susedovi, ktorého stretla:Ahoj,ahoj, babka zbila dedka...a nie a nie si to dať vysvetliť, že dedko bol nešikovný.
Aspoň si sused zapamätá, že s tebou si nie je radno zahrávať
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
VladoaKatka Pozri príspevok
Hej, vnúčka...a veru včera ma ani ona nepotešila.
Manžel so svojou nešikovnosťou sa buchol do oka, rozrazil si obočie a jasne, že malej povedal "to spravila babka".
Ona hneď prvému susedovi, ktorého stretla:Ahoj,ahoj, babka zbila dedka...a nie a nie si to dať vysvetliť, že dedko bol nešikovný.
a čo dedko, veď ten je všetkému na vine....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
a čo dedko, veď ten je všetkému na vine....
on sa pravdepodobne vytešuje, že to takto dopadlo...???, že akože ho treba ľutovať...???
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
cactus Pozri príspevok
on sa pravdepodobne vytešuje, že to takto dopadlo...???, že akože ho treba ľutovať...???
Ach tí chlapi
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj.

Reklamáciu na ""iteligentné topánky?????"" úspešne vybavíš , ak máš vyššie IQ ako topánky+predavačka (spolu).
ahoj
Ka Mil
Nesúhlasím s Tebou celkom. Môžu byť splnené obidve podmienky súčasne. Ak stále veríš tomu, že topánky sú síce inteligentné, ale vidíš ich ako čierno–biele, hoci ich predavačka predávala ako farebné, a aj na krabici a bločku je to tak napísané, nemôže byť reklamácia úspešná. A môžeš o tom rozprávať rozprávky aké chceš. Zrejme sa do supermarketu neoplatí chodiť na nákupy inteligentných topánok.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

VladoaKatka Pozri príspevok
Hej, vnúčka...a veru včera ma ani ona nepotešila.
Manžel so svojou nešikovnosťou sa buchol do oka, rozrazil si obočie a jasne, že malej povedal "to spravila babka".
Ona hneď prvému susedovi, ktorého stretla:Ahoj,ahoj, babka zbila dedka...a nie a nie si to dať vysvetliť, že dedko bol nešikovný.

Musím sa smiať, toto mi pripomína "ťahy" môjho drahého.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať