Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
jozka56 Pozri príspevok
Terezka hodila si impulz pedagóg...chcela by som vedieť názor od Vás...Je veľmi morbídne, aby sa učiteľ po 20. rokoch odmlky, vrátil späť k učeniu v škole??????
to čo máš v sebe a v svojom srdci to ostáva aj po 20 rokoch, to sa nezabúda, to je v človeku. Jedine deti sa menia, iná technika, iná doba.
Už máš pobalené, prichystané? To by mala byť pre Teba výzva.
P.S. september je ako tvoj, tak aj môj.
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ešte na spríjemnenie, zatvor oči a počúvaj
tvoja obľúbená:
ďakujem leni-richard je legenda...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Veľa ľudí mi neverí a chcú si ma preveriť,a pritom nevidia, že mám vačší talent ako ich kamaráti-myslia si, že som ešte mladý-ale nie som, myslia si , že som amatér- ale nie som, myslia si ,že som namyslený-ale nie som-som ukecanec, ktorý veľa ľudí ukecal, nenamyslený, nearogantný tuberák, keby som nemal charizmu,tak už mám dávno sanku zlomenú...Som chlapec, ktorý pozná všetky hlášky videa,nejsom hysterická trubka ako žena Ivana Mikloša...
Kamarátov na Porade mám viac ako Lucka bíla za tie roky, jedni sú intelektuáli, iní stoky, jedni idú pre štát, druhí proti -ak ti to vadí,potom sorry- všetci budú bratia moji,mám neobvyklý šarm- ja nechodím na dovolenky do Piešťan...
..

...šak jako, ja s tebou súhlasím...nie si amatér,nie si mladý,nie si ukecaný...dobre no..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
jozka56 Pozri príspevok
Terezka hodila si impulz pedagóg...chcela by som vedieť názor od Vás...Je veľmi morbídne, aby sa učiteľ po 20. rokoch odmlky, vrátil späť k učeniu v škole??????
Moja, zbaľ tašku, do nej pevné nervy a nastúp. Taká oddýchnutá od učiteľstva možno niečo z tých rebelov aj vytlčieš. Držím palce a veľmi.
6 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..och ten nas boby je spekulant..suseda sa aj s Argom luci, tak ahoj..dobru..no Bobyho marne taham domov..on by ako kazdy vecer bludarcil.... postavi sa na zadne a curigaaa....nic mi nezostava, len zostat na chodniku a zdrzat aj susedu..a tak sme sa jedna druhej postazovali, ako sme si vcera podrazdili zlcniky, ja s osmazenou horucou cukinou a ona s prejedenia sa prazenici-mala vela vajec a pokazila sa jej chladnicka..no a havovia si zatial polezkali, popocuvali nas a spokojne odcupkali domov....darmo ritual je ritual..
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ale mne sa to zdá fakt morbídne.....veď ...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
jozka56 Dnes, 10:54 PM
ale mne sa to zdá fakt morbídne.....veď .
žiadne veď. Využi šancu a uvidíš, a až potom nejaké veď...
Možno sa tak usalašíš, že sa ani nezbadáš, a budeš vo svojej forme z pred x rokov.
4 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
jozka len pekne chod , aspon nam tu budes davat nove info aki su ziaci! to bude srandy
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Dnes, 10:54 PM
ale mne sa to zdá fakt morbídne.....veď .....

..čo veď?..jaké veď?..nad čím špekuluješ?..len pekne hybaj!..a žiadne pozaškolu!..
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mne sa to nezdá, toľko rokov som tvrdila, že nie....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Dnes, 11:00 PM
mne sa to nezdá, toľko rokov som tvrdila, že nie....

..by som rada vedela, nad čím medituješ!...môžeš aj sedieť domka a lamentovať, že ti je dlhý čas...a môžeš pri tom nadávať na samu seba...alebo aj plakať môžeš, no..nevymýšlaj a choď!!!..
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

video1983 Pozri príspevok
jozka len pekne chod , aspon nam tu budes davat nove info aki su ziaci! to bude srandy
no odo mňa to sranda nebude len šepot kvetín
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ale od ziakov
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a vymeniť šatník(rifle a tričká) a slovník, ten bude najväčší problém
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

video1983 Pozri príspevok
ale od ziakov
môže byť, ale nebývala
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

terezamaria Pozri príspevok
Moja, zbaľ tašku, do nej pevné nervy a nastúp. Taká oddýchnutá od učiteľstva možno niečo z tých rebelov aj vytlčieš. Držím palce a veľmi.
No ja neviem, čo sa týka jožky,tak by som nebol až takým optimistom ako ostatní- keď chodil do školy moj dedo alebo otec tak bol učiteľ pán, keď som ja chodil do školy,tak ešte ako tak sme mali k učitelom nejakú tú úctu, ale už sa to vtedy začalo lumpačiť a teraz je to chaos úplný- nejsú knižky, žiaci si cez hodinu vypisujú sms, v dnešnej dobe učiteľ moc ( bohužial) nič neznamená- taký príklad jedna moja kamoška,učitelka mala problém s jedným zlým a neposlušným žiakom, bol drzý,odvrával, vyrušoval- nakoniec dal riaditeľ za pravdu jemu, lebo jeho otec dáva významné sponzorské...
Takže nechcem jožke kaziť chuť, ale to je dneska už všetko iné ako bolo...
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
jozka56 Dnes, 11:00 PM
mne sa to nezdá, toľko rokov som tvrdila, že nie....

jozka56 Dnes, 11:05 PM
a vymeniť šatník(rifle a tričká) a slovník, ten bude najväčší problém
tak teraz budeš tvrdiť, miesto nie, že za vyskúšanie nič nedáš
a to ostatné zvládneš ľavou zadnou.
Ten slovník bude zo začiatku možno zaujímavý, ale všetko sa dá, keď človek chce.
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav máš pravdu, stretnúť sa so "všemohúcim" rodičom je o hubu
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ale tak zase záleží akých žiakov bude učiť. Nie je žiak ako žiak, takisto aj rodič.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ale tak zase záleží akých žiakov bude učiť. Nie je žiak ako žiak, takisto aj rodič.
no ale stačí keď sú 3 grázli v triede a to že 25 ich bude slušných,tak to nepomože...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať