Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No šak bez pána bytného, či SB, či bez hada a neviem ešte aké mená to tu páni majú...
...ved aké si zaslúžite a podľa toho ako nás na-eriete
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

lujza.j Pozri príspevok
...ved aké si zaslúžite a podľa toho ako nás na-eriete
Tí so silnejšou postavou (a menšou nežnosťou ) = mangel.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsina je nejaká moc zaľúbená do toho hafana- ja byť na hadovom mieste, tak troška narobím doma poriadky...
..

..Staník, had o polnoci zrolovaný na zemi zisťoval u Robina, čo je za značku, pomojkal ho, a povedal-vitaj doma..a dieťa sa bolo dnes predviezť v bare s novým prírastkom, celý až taký pyšný..takže ja som v pohode,dnes sme mali deň otvorených dverí-to ani v markíze taký nebudú mať určite, dostali sme kostičky na hranie, havkáčske čokoládky,kopu stískancov a chvál od mojich kamiek a červík bol celý happy, že konečne máme zvera...
..no a Robík spí pri kredenci......už nie, už je pod počítačom...
4 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No šak bez pána bytného, či SB, či bez hada a neviem ešte aké mená to tu páni majú...
Len aby si bol v obraze, had je mamičkin miláčik, nie pán spolubývajúci
3 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Kazu Pozri príspevok
Len aby si bol v obraze, had je mamičkin miláčik, nie pán spolubývajúci
= vyžierač
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..Staník, had o polnoci zrolovaný na zemi zisťoval u Robina, čo je za značku, pomojkal ho, a povedal-vitaj doma..a dieťa sa bolo dnes predviezť v bare s novým prírastkom, celý až taký pyšný..takže ja som v pohode,dnes sme mali deň otvorených dverí-to ani v markíze taký nebudú mať určite, dostali sme kostičky na hranie, havkáčske čokoládky,kopu stískancov a chvál od mojich kamiek a červík bol celý happy, že konečne máme zvera...
..no a Robík spí pri kredenci......už nie, už je pod počítačom...
A aká je značka hafan ? Pitbul?
Decko nech ho do krčmy nenosí- pasívné fajčenie zabíja aj psíkov
Kamky ho pomojkali? Dostal darčeky? To musel byť iný babinec u Vás...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A aká je značka hafan ? Pitbul?
Decko nech ho do krčmy nenosí- pasívné fajčenie zabíja aj psíkov
Kamky ho pomojkali? Dostal darčeky? To musel byť iný babinec u Vás...
von Bahnhof
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A aká je značka hafan ? Pitbul?
Decko nech ho do krčmy nenosí- pasívné fajčenie zabíja aj psíkov
Kamky ho pomojkali? Dostal darčeky? To musel byť iný babinec u Vás...
..

...hafík je zlatý retriver (s niečím málo)..povedala veterinka...a v našich krčmách sa nefajčí, ale majú tam špikové korbáčiky a tie mohol aj pepsikoláčik, a aj Robineček ich bude môcť...čochvílka..

..a babinec veru bol...ale zmestil by si sa...
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
česť práci , dobra sprava dnes je ze kamos ktoremu som pozical peniaze pre rokom a pol sa dnes ozval ze mi ich vrati

zla je, ze este nevie kedy

a ake z toho plynie ponaucenie? ak sa chces zbavit kamosa , pozicaj mu prachy ! ! !

ozaj rudopp nechces pozicat peniaze
Naposledy upravil video1983 : 17.08.11 at 20:43 Dôvod: plinie - plynie dakujem Tweety
2 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

video1983 Pozri príspevok
ak sa chces zbavit kamosa , pozicaj mu prachy ! ! !
to je ale dosť drahá skúsenosť myslím,že sa tých peňazí nedočkáš,ak on ešte nevie kedy
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
bolo to len 100€ ale najviac ma sralo na to nie to ze nevracia, ale to ze povie mi datum ze vtedy ti vratim a nic! a ani sa neozve, som mu povedal ze tak teda kua vratis mi to o tri mesiace a hotovo a nie furt dookola vtedy vtedy toto neznasam.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pepsi: takže nový pepsikoláč? Vyzerá ako plyšová hračka - pekný je!
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ja neviem, čo sa týka jožky,tak by som nebol až takým optimistom ako ostatní- keď chodil do školy moj dedo alebo otec tak bol učiteľ pán, keď som ja chodil do školy,tak ešte ako tak sme mali k učitelom nejakú tú úctu, ale už sa to vtedy začalo lumpačiť a teraz je to chaos úplný- nejsú knižky, žiaci si cez hodinu vypisujú sms, v dnešnej dobe učiteľ moc ( bohužial) nič neznamená- taký príklad jedna moja kamoška,učitelka mala problém s jedným zlým a neposlušným žiakom, bol drzý,odvrával, vyrušoval- nakoniec dal riaditeľ za pravdu jemu, lebo jeho otec dáva významné sponzorské...
Takže nechcem jožke kaziť chuť, ale to je dneska už všetko iné ako bolo...
Stanko máš pravdu, ale nechaj ju, aby vyskúšala. Vždy má čas, aby buchla po stole a nechala to tak, keď jej to bude naozaj proti "srsti". Možno tým, že dlho neučila, bude vedieť s tými deckami lepšie komunikovať, ako stála učiteľka, ktorú rozčúli už veľa vecí, lebo má dennodenne to správanie dnešnej mládeže pred sebou.
8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
česť práci , dobra sprava dnes je ze kamos ktoremu som pozical peniaze pre rokom a pol sa dnes ozval ze mi ich vrati

zla je, ze este nevie kedy

a ake z toho plinie ponaucenie? ak sa chces zbavit kamosa , pozicaj mu prachy ! ! !

ozaj rudopp nechces pozicat peniaze
ja som tiež raz bývalemu kamošovi požičal prachy a ten ma aspoň neklamal a nezavádzal a po mesiaci mi úprimne a poctivo povedal, že som 49 v poradí a na mňa asi rad nepríde...- je tomu 15 rokov a zatiaľ nevybavil ani toho 1 v poradí...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som raz kamarátke požičala knihu..a ona si potom požičala aj môjho chlapa...rozdiel v požičiavaní je asi len ten, že ja som jej dodnes vďačná, aj keď o tom nevie...
3 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
wauu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...ja som raz kamarátke požičala knihu..a ona si potom požičala aj môjho chlapa...rozdiel v požičiavaní je asi len ten, že ja som jej dodnes vďačná, aj keď o tom nevie...
tak nepožičiaš dobrej kamoške svojho chlapa? Mala by si to srdce jej nevyhovieť...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
wauu
video, newaukaj a ty sa pochvál- manželka ako vyzerá? Slovenka alebo Írka- však sa predstav ...-blondína?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Stanko ale to by malo byt ako s muzmi, auta a zeny sa nepoziciavaju! ani na rychlovky
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
sak sa kukni do mojho albumu a nie nepoziciam ti ju!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať