Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
17,5 litríka kvalitnej domácej marhuľovičky v noci dokvapkalo do našich demižónikov. Ako správna ženská si kladiem otázku, nemohlo byť aj viacej?
...a ja si kladiem otázku ...." čo by asi tak na to patričné úrady povedali ??? " ...
0 1
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
17,5 litríka kvalitnej domácej marhuľovičky v noci dokvapkalo do našich demižónikov. Ako správna ženská si kladiem otázku, nemohlo byť aj viacej?
..

..ale zas nebuc chamtavá...stačí okolo domu a cudzím nemusíš nalievať
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...a ja si kladiem otázku ...." čo by asi tak na to patričné úrady povedali ??? " ...
..

..buch, nezaťažuj sa zbytočnosťami...keby úradom viac nechýbalo, len táto marhulka
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
chlapi pozor keď ste náhodou zábudliví, aby ste nedopadli takto......
http://www.topky.sk/cl/11/1284968/Ru...5--narodeniny-
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Buchač, sklamem Ťa, bolo to oficiálne. Ani nebolo treba mrkať na colníka...
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..takéto som dostala práve teraz....ku káve...


Čo je kalória?

Kalorie su male svine, ktoré nám v noci vlezú do skrine, a prešívajú nám veci, aby nám boli stale menšie...
mám tých malých s*ačiek plný šatník....
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
17,5 litríka kvalitnej domácej marhuľovičky v noci dokvapkalo do našich demižónikov. Ako správna ženská si kladiem otázku, nemohlo byť aj viacej?
17,5 litríka? Však o 2 týždne by som nemal čo piť...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..takéto som dostala práve teraz....ku káve...


Čo je kalória?

Kalorie su male svine, ktoré nám v noci vlezú do skrine, a prešívajú nám veci, aby nám boli stale menšie...
mám tých malých s*ačiek plný šatník....
A ja že to Kamil a to pepsina sa už naučila písmena cez pol strany hádzať...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ja že to Kamil a to pepsina sa už naučila písmena cez pol strany hádzať...
...objavila IE ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ja že to Kamil a to pepsina sa už naučila písmena cez pol strany hádzať...
..

..ale čoby!..tak som to skopírovala z emailu, čo ja môžem za to, že kalórie sú také *ovedá velké???..nooo...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak fajn, ideme piť pivo, hoci ja nealkoholické milujem napriek tomu, že veľa ľudí tvrdí, že to je ako jarová voda:
pitny rezim.jpg  
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes ma prekvapil (a zároveň naštval) môj "milovaný" OS - dopoludnia som spracovával nejakú prácičku (konvertoval som film), PC sa po práci samočinne vyplo (tak som mu to "prikázal" ), po 17-tej zapnem PC a odrazu žiada aktiváciu Windowsov - a to som ich mal aktivované od začiatku, aktualizácie boli vždy stiahnuté, kontrola vždy hlásila legálnosť OS. A ako na zlosť - nechcelo ma to pripojiť na internet - takže mobil do ruky a volať, naťukávať tie znaky z nálepky a aktivovať.
Som len zvedavý, či mi to neurobí aj zajtra.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Dnes ma prekvapil (a zároveň naštval) môj "milovaný" OS - dopoludnia som spracovával nejakú prácičku (konvertoval som film), PC sa po práci samočinne vyplo (tak som mu to "prikázal" ), po 17-tej zapnem PC a odrazu žiada aktiváciu Windowsov - a to som ich mal aktivované od začiatku, aktualizácie boli vždy stiahnuté, kontrola vždy hlásila legálnosť OS. A ako na zlosť - nechcelo ma to pripojiť na internet - takže mobil do ruky a volať, naťukávať tie znaky z nálepky a aktivovať.
Som len zvedavý, či mi to neurobí aj zajtra.
Títo pc maníci ako misoft sú u mňa páni...-ja tak zapnúť, vypnúť, najčastejšie resetnúť , niečo napísať a to je tak asi všetko...
Našťastie mám kamoša maníka na pc, tak ten mi všetko robí keď treba- ja ho za to pozvem na drink...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No neviem, vždy som chválil Interstore, chodím tam častejšie a vždy som bol spokojný ale dneska čo som tam bol vyplatiť tú pračku tak som bol mimoriadne sklamaný- obe baby ako keby boli bez mužov , alebo menštruovali alebo čo- klamali, nervozne odvrkovali...
No ešte idem kúpiť pc, ale ten aj keď som chcel od nich ale zoberem ho asi z HEJ.SK, príp. MALL.sk- normálne sa mi sprotivil celý Interstore...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Títo pc maníci ako misoft sú u mňa páni...-ja tak zapnúť, vypnúť, najčastejšie resetnúť
Akýže pán - obyčajný samouk (niekedy metóda pokus-omyl )
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
misoft Pozri príspevok
Dnes ma prekvapil (a zároveň naštval) môj "milovaný" OS - dopoludnia som spracovával nejakú prácičku (konvertoval som film), PC sa po práci samočinne vyplo (tak som mu to "prikázal" ), po 17-tej zapnem PC a odrazu žiada aktiváciu Windowsov - a to som ich mal aktivované od začiatku, aktualizácie boli vždy stiahnuté, kontrola vždy hlásila legálnosť OS. A ako na zlosť - nechcelo ma to pripojiť na internet - takže mobil do ruky a volať, naťukávať tie znaky z nálepky a aktivovať.
Som len zvedavý, či mi to neurobí aj zajtra.
to máš ešte dobre, nám dosť vymýšľali, keď sme telefonovali pre aktiváciu, vtedy sme pridávali hardwer, tak im moc po chuti nebolo. Odvtedy tak strašne neradi tam voláme, máš všetko legálne, zakúpené a je ešte s tým viac babrania.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No neviem, vždy som chválil Interstore, chodím tam častejšie a vždy som bol spokojný ale dneska čo som tam bol vyplatiť tú pračku tak som bol mimoriadne sklamaný- obe baby ako keby boli bez mužov , alebo menštruovali alebo čo- klamali, nervozne odvrkovali...
No ešte idem kúpiť pc, ale ten aj keď som chcel od nich ale zoberem ho asi z HEJ.SK, príp. MALL.sk- normálne sa mi sprotivil celý Interstore...

z interstore som v stredu kupoval varnu dosku , (cez net) vypisal som co bolo treba a stale nic ma hadzalo kade tade tak som sa na to vy.ral a kupil v andreashop za tu istu cenu a zajtra je doma

inak Stanko mas request na FB odo mna
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
stanko, a aku pracku si kupil ? ja este musim chladnicku, pracku umyvacku mirkovlnku daj nejake tipy
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...sused nás zobral na záhradu...môj salónny pes, čo mu je najlepšie na paničkiných rukách sa sám driapal do takého prudkého kopca,že som len oči kulila, a sám aj dolu zišiel..a tak je koniec noseniu, bude sa šlapať pešunkom..keď som ho chválila, aký je on šampion,kukol na mňa akože -čo si si myslela?....doma zalomil pod kredenec a ani lámanie piškoty ho nezobudilo...
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
...sused nás zobral na záhradu...môj salónny pes, čo mu je najlepšie na paničkiných rukách sa sám driapal do takého prudkého kopca,že som len oči kulila, a sám aj dolu zišiel..a tak je koniec noseniu, bude sa šlapať pešunkom..keď som ho chválila, aký je on šampion,kukol na mňa akože -čo si si myslela?....doma zalomil pod kredenec a ani lámanie piškoty ho nezobudilo...
len opatrne s tými vychádzkami,kým je ešte maličký,nepreťažovať kĺby
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať