Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nuž mňa teda tiež mrzí, že je téma zavretá, lebo mi niekto vložil do úst niečo, čo som nenapísala.

pre evinu:

takže odkaz: čítaj ešte raz a pomaly!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....a dnes sa mi aj podarilo zaparkovať auto do garáže, lebo decko už bolo v robote, vyzeralo ako ked by zubár opravoval zub cez pätu, ale podarilo sa .....dúfam, že nebudem, na you tube
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
....a dnes sa mi aj podarilo zaparkovať auto do garáže, lebo decko už bolo v robote, vyzeralo ako ked by zubár opravoval zub cez pätu, ale podarilo sa .....dúfam, že nebudem, na you tube
..

..lui, hlavne že japončík to prežil bez ujmy na zdraví...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

video1983 Pozri príspevok


nema ti byt co luto, chvala bohu ze ju zatvorili!
Peťku ???
A za čo ?
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tamtamy mi natantamovali, že :

Manila Pozri príspevok

Milan, Ty kokso, neošukávaj veľactených poraďákov. Ja som nepovedala, že si ku...., ale ko.....a ešte všeličo korenisté.Cmuk a peknú nôcku Ti želám
Vydýšššš

A oni, že ja som nejaký zlý, alebo čo.

To ma iba nesmú naštvať, lebo vtedy som sopkovitý .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

kukučka Pozri príspevok
nuž mňa teda tiež mrzí, že je téma zavretá, lebo mi niekto vložil do úst niečo, čo som nenapísala.

pre evinu:

takže odkaz: čítaj ešte raz a pomaly!!!

Kukučka vidíš aká je sila telepatie). Ja do tejto témy prakticky nechodím, len párkrát a Tvoj odkaz ma asi pritiahol. Kukučka nič som Ti nevkladala do úst ani Ťa nekritizovala, ver mi...použila som Tvoju jednu vetu citujem:

"ja som sklamaná, ako sa tu začali chlapi správať ku ženám a aj z toho, koľko je tu vulgárnosti"
a bez akéhokoľvek osobného úmyslu, som Tvoju vetu /takže si ju napísala / rozvíjala ďalej a reagovala som, že nielen chlapi sa správajú nevhodne k ženám, ale aj naopak, ako aj ženy medzi sebou, a to je podľa mňa pravda.
Teraz píšem opäť všeobecne /nie na Teba, ale to by si ma Ty už mala poznať, či sa púšťam do konfrontácií alebo nie / Nepáčil sa mi príspevok kde bol video otitulovaný ako bol a nemôžem súhlasiť /boli také príspevky viaceré, äle ja teraz reagujem na ten, ktorý ma vlastne motivoval zapojiť sa do témy. Ja by som určite neobhajovala /to teraz nie je namierené na Teba, ale všeobecne sa vyjadrujem/ najlepšiu moju kamarátku z takéhoto vyjadrovania voči druhým. Minimálne by som nereagovala verejne na ňu , ale osobne by som jej svoj nesúhlas vyjadrila, to mi ver a predpokladám, že Tí s ktorými sa stretávam by to potvrdili. Ak je niekto môj priate+ neznamená to, že s ním musím súhlasiť so všetkým, práve naopak - vyslovenie svojho názoru v dobrom i v zlom by malo vzťah zosilnieť.

Ja som nereagovala na tie kadejaké vytvárajúce sa skupinky doteraz, ani som tak nereagovala, ale v tejto téme som si uvedomila, že sa ľudia navzájom obviňujú podľa svojich sympatií alebo antipatií k jednotlivým osobám a nie k vyjadreniam.... Len bohužiaľ tolerantnosť je to, čo v našom národe má obrovskú absenciu. V uzavretej téme, najmä v poslednom príspevku od zadávateľky som mala pocit, že sme všetci reagovali nevhodne , nekorektne, od veci okrem nej. To je môj názor, ale k Tebe tam osobné nebolo, téma už bola naozaj len na vykecávanie, pre mnohých nemala žiadny význam...

P.s. ja vždy čítam pozorne, to mi ver ))
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

evina Pozri príspevok
Kukučka vidíš aká je sila telepatie). Ja do tejto témy prakticky nechodím, len párkrát a Tvoj odkaz ma asi pritiahol. Kukučka nič som Ti nevkladala do úst ani Ťa nekritizovala, ver mi...použila som Tvoju jednu vetu citujem:

"ja som sklamaná, ako sa tu začali chlapi správať ku ženám a aj z toho, koľko je tu vulgárnosti"
a bez akéhokoľvek osobného úmyslu, som Tvoju vetu /takže si ju napísala / rozvíjala ďalej a reagovala som, že nielen chlapi sa správajú nevhodne k ženám, ale aj naopak, ako aj ženy medzi sebou, a to je podľa mňa pravda.
Teraz píšem opäť všeobecne /nie na Teba, ale to by si ma Ty už mala poznať, či sa púšťam do konfrontácií alebo nie / Nepáčil sa mi príspevok kde bol video otitulovaný ako bol a nemôžem súhlasiť /boli také príspevky viaceré, äle ja teraz reagujem na ten, ktorý ma vlastne motivoval zapojiť sa do témy. Ja by som určite neobhajovala /to teraz nie je namierené na Teba, ale všeobecne sa vyjadrujem/ najlepšiu moju kamarátku z takéhoto vyjadrovania voči druhým. Minimálne by som nereagovala verejne na ňu , ale osobne by som jej svoj nesúhlas vyjadrila, to mi ver a predpokladám, že Tí s ktorými sa stretávam by to potvrdili. Ak je niekto môj priate+ neznamená to, že s ním musím súhlasiť so všetkým, práve naopak - vyslovenie svojho názoru v dobrom i v zlom by malo vzťah zosilnieť.

Ja som nereagovala na tie kadejaké vytvárajúce sa skupinky doteraz, ani som tak nereagovala, ale v tejto téme som si uvedomila, že sa ľudia navzájom obviňujú podľa svojich sympatií alebo antipatií k jednotlivým osobám a nie k vyjadreniam.... Len bohužiaľ tolerantnosť je to, čo v našom národe má obrovskú absenciu. V uzavretej téme, najmä v poslednom príspevku od zadávateľky som mala pocit, že sme všetci reagovali nevhodne , nekorektne, od veci okrem nej. To je môj názor, ale k Tebe tam osobné nebolo, téma už bola naozaj len na vykecávanie, pre mnohých nemala žiadny význam...

P.s. ja vždy čítam pozorne, to mi ver ))
A evidentne si užívala výhody zakladateľa a právomoci pri znovuotvorenej téme - škriepky / bodíky a hlavne svoju moc (L. Mňačko : Ako chutí moc)
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ja som div včera z kože od radosti nevyletele, keď mi po čase zatelefonovala moja drahá priateľka. Mali sme si čo povedať o mnohých krásnych veciach deťoch či trápeniych. Klábosili sme veľa, ona menej, ja ako vždy viac. Mala som krásny rozprávkový podvečer.
Za to jej ružičky s láskou posielam a objímam
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ja som div včera z kože od radosti nevyletele, keď mi po čase zatelefonovala moja drahá priateľka. Mali sme si čo povedať o mnohých krásnych veciach deťoch či trápeniych. Klábosili sme veľa, ona menej, ja ako vždy viac. Mala som krásny rozprávkový podvečer.
Za to jej ružičky s láskou posielam a objímam
6 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

V niektorom príspevku som čítala, že naša drahá priateľka a poraďáčka Terezka sa stala niekoľko násobnou babičkou a ja som jej k tomu zabudla popriať všetko najkrajšie, čo ma veľmi mrzí. Terezka moja, gratulujem Ti k maličkému vnúčikovi, želám mu krásny život, nech Vám rastie k svetu, prináša radosť, lásku a šťastie Tebe, svojim rodičom a celej rodine. Teším sa s Vami.
Naposledy upravil Zitulda : 22.08.11 at 04:27
12 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Polku piatku a celú sobotu som s kolegyňkou a kolegom strávila maľovaním mantinelov, tribúny a čiar na asfaltovom hádzanárskom ihrisku.
Budeme mať jeden memoriál, ihrisko bolo strašné, tak sme sa do toho pustili.
Nie je nad ten pocit z dobre vykonanej práce!
PS: len tá modrá farba nejde z nechtov dole, ani riedidlom :-))
10 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojte pekný deň Vám prajem. Slním sa,kúpem sa a vegetím pri Pule.
13 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

jozka56 Pozri príspevok
Ahojte pekný deň Vám prajem. Slním sa,kúpem sa a vegetím pri Pule.
Želám ti veľa slnka a krásnych zážitkov.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

evina Pozri príspevok
Kukučka vidíš aká je sila telepatie). Ja do tejto témy prakticky nechodím, len párkrát a Tvoj odkaz ma asi pritiahol. Kukučka nič som Ti nevkladala do úst ani Ťa nekritizovala, ver mi...použila som Tvoju jednu vetu citujem:

"ja som sklamaná, ako sa tu začali chlapi správať ku ženám a aj z toho, koľko je tu vulgárnosti"
a bez akéhokoľvek osobného úmyslu, som Tvoju vetu /takže si ju napísala / rozvíjala ďalej a reagovala som, že nielen chlapi sa správajú nevhodne k ženám, ale aj naopak, ako aj ženy medzi sebou, a to je podľa mňa pravda.
Teraz píšem opäť všeobecne /nie na Teba, ale to by si ma Ty už mala poznať, či sa púšťam do konfrontácií alebo nie / Nepáčil sa mi príspevok kde bol video otitulovaný ako bol a nemôžem súhlasiť /boli také príspevky viaceré, äle ja teraz reagujem na ten, ktorý ma vlastne motivoval zapojiť sa do témy. Ja by som určite neobhajovala /to teraz nie je namierené na Teba, ale všeobecne sa vyjadrujem/ najlepšiu moju kamarátku z takéhoto vyjadrovania voči druhým. Minimálne by som nereagovala verejne na ňu , ale osobne by som jej svoj nesúhlas vyjadrila, to mi ver a predpokladám, že Tí s ktorými sa stretávam by to potvrdili. Ak je niekto môj priate+ neznamená to, že s ním musím súhlasiť so všetkým, práve naopak - vyslovenie svojho názoru v dobrom i v zlom by malo vzťah zosilnieť.

Ja som nereagovala na tie kadejaké vytvárajúce sa skupinky doteraz, ani som tak nereagovala, ale v tejto téme som si uvedomila, že sa ľudia navzájom obviňujú podľa svojich sympatií alebo antipatií k jednotlivým osobám a nie k vyjadreniam.... Len bohužiaľ tolerantnosť je to, čo v našom národe má obrovskú absenciu. V uzavretej téme, najmä v poslednom príspevku od zadávateľky som mala pocit, že sme všetci reagovali nevhodne , nekorektne, od veci okrem nej. To je môj názor, ale k Tebe tam osobné nebolo, téma už bola naozaj len na vykecávanie, pre mnohých nemala žiadny význam...
P.s. ja vždy čítam pozorne, to mi ver
))

ale použila si ju takto:

evina Pozri príspevok

Kukučka nemám pocit, že by sa tu začali správať chlapi ku ženám vulgárne...
to ostatné je pre mňa v tomto momente zbytočná záplava slov....
1 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

kukučka Pozri príspevok
ale použila si ju takto:



to ostatné je pre mňa v tomto momente zbytočná záplava slov....
O vulgárnosti si písala... a v tej záplave slov som spomenula, že som ďalej rozvíjala Tvoju vetu... ale prosím, ak sa Ťa to dotklo, ospravedlňujem sa, nebol v tom žiadny úmysel ani nič podobné....

Nechápem ináč, úprimne hovorím, ako sú niektorí strašne citliví na seba a na druhých len niektorých. Možno to bude tým, že už nemáme 17 ale 18 . Sledujem to aj na sebe...
Ak je pre Teba záplava slov, ak sa Ti človek snaží niečo vysvetliť, je mi to ľúto /zvlášť u Teba, lebo som veľmi nezaznamenala, že by sme mali rozdielne názory/.... zrejme len niektorí môžu použiť záplavu slov. Mne tak napríklad pripadá posledný príspevok v uzavretej téme, ale nikdy by som to nevyčítala, ak mala autorka potrebu to takto napísať vyjadrila som sa k obsahu....

Želám pekný deň

P.s. Internetový hovor, oproti hovorenému vždy nesie riziko, že niektoré veci nepochopíš ako máš a nemusí byť o zlom čítaní. V osobnom rozhovore pomáha artikulácia, mimika, kontakt z očí do očí a možnosť okamžite vysvetliť svoje vyjadrenie.... a práve preto som za citácie a smailov, ktorými si k tomu pomáhame na nete. Veď všetci čítali Tvoj príspevok aj môj a vidia.....
Naposledy upravil evina : 22.08.11 at 09:36
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

jozka56 Pozri príspevok
Ahojte pekný deň Vám prajem. Slním sa,kúpem sa a vegetím pri Pule.
Pozri tam aj tie staré kamene.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Klikni chlápkovi na hlavu

http://www.selfcontrolfreak.com/slaan.html
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

jozka56 Pozri príspevok
Ahojte pekný deň Vám prajem. Slním sa,kúpem sa a vegetím pri Pule.
Daj sem potom nápaditú fotku :
Maťo _ Pisa .JPG  
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

jozka56 Pozri príspevok
Ahojte pekný deň Vám prajem. Slním sa,kúpem sa a vegetím pri Pule.

Daj si pozor, aby Ťa nespapal nejaký "žralok". Uži si dovolenku.
0 0
DJ46 DJ46

DJ46 je offline (nepripojený) DJ46

obyčajný chalan ktorý má neobyčajné záujmy ...viac
mna dnes hrozne nastvala starsia sestra, je tupa ako poleno, dovoluje si na rodicov a ja som pre nu idealny terc tyrania
tak neviem, ci jej mam jednu poriadnu strelit, mozno pochopi ze sa jej to neoplati
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať