Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
DJ46 Pozri príspevok
mna dnes hrozne nastvala starsia sestra, je tupa ako poleno, dovoluje si na rodicov a ja som pre nu idealny terc tyrania
tak neviem, ci jej mam jednu poriadnu strelit, mozno pochopi ze sa jej to neoplati
...len aby si sa potom nepocikal ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

možno budem ale pre BA okolie a smer na Komárno cez Rovinku
http://m.sme.sk/?sek=natankuj&rub=&cl=6018856
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

lujza.j Pozri príspevok
možno budem ale pre BA okolie a smer na Komárno cez Rovinku
http://m.sme.sk/?sek=natankuj&rub=&cl=6018856
To by musel byť ten úsek zavretý aspoň rok, aby si ľudia uvedomili, že vlak v danom úseku je v podstate bratislavské povrchové metro.
Len nedávno som sa dozvedela, že z Nového mesta sa dalo vlakom chodiť do Petržalky. Premiestnenie za 10 min. Písali, keď to rušili pre nezáujem. Neviem kto o tom vedel, ale keď chodil dvakrát denne, tak sa nečudujem, že sa to málo využívalo.

Inak to bude veeeľmi nepríjemné. Dobré info.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Robili ste si niekto tibetský test osobnosti?? Ako ste pochodili? Spokojní?
15 otázok.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

katalóg Pozri príspevok
Robili ste si niekto tibetský test osobnosti?? Ako ste pochodili? Spokojní?
15 otázok.
Nerobil
Dobre
Veľmi
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katalóg Pozri príspevok
To by musel byť ten úsek zavretý aspoň rok, aby si ľudia uvedomili, že vlak v danom úseku je v podstate bratislavské povrchové metro.
Len nedávno som sa dozvedela, že z Nového mesta sa dalo vlakom chodiť do Petržalky. Premiestnenie za 10 min. Písali, keď to rušili pre nezáujem. Neviem kto o tom vedel, ale keď chodil dvakrát denne, tak sa nečudujem, že sa to málo využívalo.

Inak to bude veeeľmi nepríjemné. Dobré info.
Nezavidím tým čo už sú po dovolenkách v pracovnom procese, lebo upchané bude všetko naokolo, kadiaľ pôjde obchádzka neviem čo robili celý august už to mohlo byť hotové. som zvedavá ako napchajú jeden jazdný pruh pod ten železničný most, po ktorom chodia vlaky-povrchové BA metro ako píšeš.ešteže idem do roboty až 6.9.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

lujza.j Pozri príspevok
Nezavidím tým čo už sú po dovolenkách v pracovnom procese, lebo upchané bude všetko naokolo, kadiaľ pôjde obchádzka neviem čo robili celý august už to mohlo byť hotové. som zvedavá ako napchajú jeden jazdný pruh pod ten železničný most, po ktorom chodia vlaky-povrchové BA metro ako píšeš.ešteže idem do roboty až 6.9.
Ak sa nemýlim, ak spomínaš ten viadukt pred Rovinkou, ten sa nepoužíva už roky. To bola trasa pre cisterny zozadu do Slovnaftu. Využíva sa dnes ešte nejako?
Ja som mala na mysli žel. trať Komárno - Dun. Streda - Bratislava. Prečo vlak už nezačalo využívať aspoň ako tak blízke okolie? Keby si ľudia pozreli grafikony, je to výborné. Ja to považujem za "metro", kým iné nemáme. Možno nové súpravy urobia svoje.
U seba odstaviť auto, previezť sa kam treba, a večer späť.

Vajnorčania sa poučili z chýb ostatných. Petície a basta. Ako nakoniec dopadli?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katalóg Pozri príspevok
Ak sa nemýlim, ak spomínaš ten viadukt pred Rovinkou, ten sa nepoužíva už roky. To bola trasa pre cisterny zozadu do Slovnaftu. Využíva sa dnes ešte nejako?
Ja som mala na mysli žel. trať Komárno - Dun. Streda - Bratislava. Prečo vlak už nezačalo využívať aspoň ako tak blízke okolie? Keby si ľudia pozreli grafikony, je to výborné. Ja to považujem za "metro", kým iné nemáme. Možno nové súpravy urobia svoje.
U seba odstaviť auto, previezť sa kam treba, a večer späť.

Vajnorčania sa poučili z chýb ostatných. Petície a basta. Ako nakoniec dopadli?
ahá, tak to je asi tá železnica okolo starého Darexu, nie ja som myslela ten most pred Rovinkou, či sa používa?netuším
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Sedí chlap v hospodě, popíjí pivo a před sebou má fotografii...

Pije, pije a občas se na ní podívá...

Zvědavý hostinský se ho ptá proč to dělá?

Muž odpoví: "To je fotka mojí ženy, až se mi bude zdát krásná, tak jdu domů..!"

A takhle to vypadá prakticky - posouvejte pohár piva doprava.

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...es_622180a.swf
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj ja idem domov...mám dosť dnes...fajn večer vám...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Dnes ma pobavil nick "lentaktakzábleskyrozumu".

Chobot mu konečne zavrel oblbovaciu tému o "lajošoch", kde ich vraj nepropagoval (ale z celkových svojich 102 príspevkov mal v tejto 300 príspevkovej téme IBA 98 svojich ;;; za čo dostal od "5" 8x užitočné, takže aj ona si to tam užívala ).

Tak sa mi pomstil tak, že mi dal dnes ráno asi 40 neužitočných .

Info pre primitíva :

- ľahko by sa našiel mesiac, keď som dostal 40 banov - nie že neužitočných
- príspevkov mám vyše 800 = ešte si nedal ani 5% - snaž sa "puberťácky podnikateľ", ktorý má čas na takéto p..ovinky
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nahnevaná som na sériu tendenčných a štvavých protilekárskych článkov v Sme.Ludia,niečo veľké sa chystá,ked sa KDH investigatívci Krempaský a Folentová takto realizujú.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

BXLmiami Pozri príspevok
Nahnevaná som na sériu tendenčných a štvavých protilekárskych článkov v Sme.Ludia,niečo veľké sa chystá,ked sa KDH investigatívci Krempaský a Folentová takto realizujú.
Niekto založil podpisovú tému
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rudopp Pozri príspevok
Dnes ma pobavil nick "lentaktakzábleskyrozumu".

Chobot mu konečne zavrel oblbovaciu tému o "lajošoch", kde ich vraj nepropagoval (ale z celkových svojich 102 príspevkov mal v tejto 300 príspevkovej téme IBA 98 svojich ;;; za čo dostal od "5" 8x užitočné, takže aj ona si to tam užívala ).

Tak sa mi pomstil tak, že mi dal dnes ráno asi 40 neužitočných .

Info pre primitíva :

- ľahko by sa našiel mesiac, keď som dostal 40 banov - nie že neužitočných
- príspevkov mám vyše 800 = ešte si nedal ani 5% - snaž sa "puberťácky podnikateľ", ktorý má čas na takéto p..ovinky
..

..a ty stále nevieš, koho je to klon?..šmarjá,taký múdry...prečítaj pozorne príspevky...
0 0
DJ46 DJ46

DJ46 je offline (nepripojený) DJ46

obyčajný chalan ktorý má neobyčajné záujmy ...viac
buchač Pozri príspevok
...len aby si sa potom nepocikal ...
to urcite
sa uz nemozem na nu ani pozerat
hadam ja 3 by som jej dal
len by ma zaujimal vas nazor ci to zmeni situaciu
srandu si rob z niekoho ineho
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

DJ46 Pozri príspevok
to urcite
sa uz nemozem na nu ani pozerat
hadam ja 3 by som jej dal
len by ma zaujimal vas nazor ci to zmeni situaciu
srandu si rob z niekoho ineho
Ak jej dáš normálnu - nezmení

Ak jej dáš nenormálnu - ublíženie na zdraví
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..

..a ty stále nevieš, koho je to klon?..šmarjá,taký múdry...prečítaj pozorne príspevky...
Any ja nevyjéééém (nemusím) vedieť fšecko.

To tak - debiliny čítať pozorne.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Pozor na to čo píšete,internet je ovela menej anonymný než by si ktokolvek vedel predstavit,najmä pre tých čo majú statické ip adresy./ak je niekto technický zdatný,zistí všetko čo ste kedy pod akými nickmi písali alebo ake emailove adresy a konta vam patria/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale však štýýýýýl sleduj...nyje obsah...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Nahnevaná som na sériu tendenčných a štvavých protilekárskych článkov v Sme.Ludia,niečo veľké sa chystá,ked sa KDH investigatívci Krempaský a Folentová takto realizujú.
Nepači sa im petícia za zachovanie rozsahu zdravotných služieb a potrebujú na svoje nekalé úmysly rozoštvavat lekarov a pacientov proti sebe podla starého osvedčeného hesla rozdeluj a panuj.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať